31.01.19, 21:11fot. screen youtube.com

Marcinkiewicz broni Niesiołowskiego. 'Każdemu pomagał'

"Na prostytutkach się nie znam co prawda, ale nie daję temu wiary. Powtarzam, znam Stefana jako bardzo prawego człowieka. (…) Wie pan co? Nie tylko, że nie wyobrażam sobie, co to są za łóżka beznadziejne, jeśli się tak łamią…" - mówi były premier Kazimierz Marcinkiewicz komentując seksaferę z udziałem posła Stefana Niesiołowskiego.

W rozmowie z Wirtualną Polską, były polityk w prawdziwie absurdalny sposób bronił swojego kolegi mówiąc m.in. o jakości łóżek, które miałyby się łamać pod posłem UED-PSL.

Marcinkiewicz stwierdził również, że jest pewny, iż Niesiołowski jest człowiekiem bardzo otwartym i pomocnym.

"Mogę powiedzieć tylko tyle, że Stefan Niesiołowski jest bardzo prawym człowiekiem. Ta prawość łączy się również z tym, że on jest człowiekiem, który każdemu pomagał. Jeśli ktokolwiek do niego przychodził, nie wiem, szukał pracy, to Stefan był zawsze na wszystkich bardzo otwarty i pomocny. A na biznesie kompletnie się nie znał" - mówił były premier.

mor/wpolityce.pl/Fronda.pl

 

Komentarze

nygi2019.02.1 10:09
Aha, to Isabel Stefek dostarczył.POmocny był.
Nowak ze WSI2019.02.1 9:34
Elity PO ( byłe lub aktualne ) : Stefan wesoły staruszek., dinozaurowa Kopacz, Izabelowy Kaziu, cmentarzowi i śmietnikowi ( miejsca rozmów) decydenci, Brejzowe Tojtojki, śpiewające Muchy. Malowany Grabiec, rzesza kłamców i manipulatorów - ich elita Tusk, Kierwiński, Neuman, Halicki) , wybitni działacze komunistyczni- Święcicki, współpracownicy SB-Boni i ferajna, miłośnicy zegarków-Nowak, geniusze wysprzedaży polskiego majatku - Lewandowski, Balcerowicz,wyznawcy dożynania watahy- Siorski, czy prof bez studiów od bydła - Bartoszewski, Bolki, targowica i zdrajcy narodu- kwiatek wielu nazw von itd. ( Jeśli to są elity, to jak nazwać zwykłych członków PO ? Członki ?
helena2019.02.1 8:50
panie Marcinkiewicz jedzie pan na tym samym zdeprawowanym wozku niech pan nie osmiesza sie marnie z panem ale za wszystko zlo trzeba 100 krotnie zaplacic a idac do wladzy trzeba byc czlowiekiem sumienia dotrzymywac slowa nie tylko w polityce nie deprawowac wszystkich w kolo .
Alpjzy Cedzidło2019.01.31 22:22
Swój swojego popiera . Jeden zdradził żonę dla Izusi . drugi zakablował narzeczoną ,że strachy na UB.
Jahu2019.01.31 21:49
No "pomagał, pomagał" a jakże:).. za każdą pomoc jedna panienka..Cudzołożnik nie wierzy, że kolega jest kujwiarzem:) śmiechu warte
Mirosław2019.01.31 21:35
Niesiołowski i Marcinkiewicz to zagubieni ludzie. Kiedyś chcieli dobrze
Alojzy Cedzidło 2019.02.1 11:56
A kiedy chcieli ?
anonim2019.01.31 21:19
Wobec Marcinkiewicza stosuję bojkot . Rozumie Niesiołowskiego . Wie jak to jest .Paru posłów już się zakochało w innej i za to zapłaciło . No to Niesiołowski postanowił inaczej . Biedny Niesiołowski . Jak się jest osobą publiczną , to niestety trzeba żyć przykładnie z żoną a nie jakieś tam " fiki -miki " . I co teraz ? Jeszcze na stare lata gotowa się z nim rozwieść . Ale co gieroj , to gieroj .