11.08.14, 09:47Uderz w stół, a pedofile się odezwą (fot. Stop pedofilii)

Mariusz Dzierżawski: Uderz w stół, a pedofile się odezwą

Inicjatywa ustawodawcza „Stop pedofilii” przyciągnęła ostatnio uwagę mediów. Zwłaszcza tych postępowych. Postępowe media i postępowe partie biją na alarm: straszna ustawa spowoduje wyrzucenie seks edukacji ze szkół, a seksedukatorzy trafią do więzień.

Przyjrzyjmy się zatem zapisom projektu: Tej samej karze podlega, kto publicznie propaguje lub pochwala podejmowanie przez małoletnich poniżej lat 15, zachowań seksualnych, lub dostarcza im środków ułatwiających podejmowanie takich zachowań.

Dwie linijki tekstu wywołują tak wielkie przerażenie. Dlaczego? Czyżby wrogowie projektu pochwalali podejmowanie przez małoletnich poniżej lat 15 zachowań seksualnych? Gdyby było inaczej nie mieliby się czego obawiać.

Mariusz Dzierżawski
Pełnomocnik Komitetu Inicjatywy Ustawodawczej „Stop pedofilii”

MaR/Stopaborcji.pl

Komentarze

anonim2014.08.11 10:02
Świetna inicjatywa, mam nadzieję, że w sejmie ją przegłosują. To będzie test kto naprawdę jest katolikiem. Przy okazji, uważam, że limit wieku powinien być co najmniej 18 lat, a nie 15 lat, bo to zdecydowanie za mało i dalej pedofilia, ale rozumiem, że będziemy stopniowo podnosić wiek, więc jestem zdecydowanie za!
anonim2014.08.11 10:06
@merss - bo najczęściej to sodomici są również pedofilami - wg badań na 1000 pedofilów aż 400 jest również i sodomitami
anonim2014.08.11 10:13
Pedalstwu nie w smak ten projekt, bo to przeważnie oni gustują w dzieciach.
anonim2014.08.11 10:34
Dobry pomysł. Wreszcie będzie podstawa aby cały episkopat posadzić z dożywotnimi wyrokami.
anonim2014.08.11 10:53
@D: Masz rację, Kler już się ze strachu zwija i wyprzedaje: http://kler.eu/ Mam jednak nadzieję, że jakiś prawnik tej firmy zajrzy na frondę i zainteresuje się Twoją wypowiedzią.
anonim2014.08.11 10:54
Widzę, że pedofile na tym forum sami się właśnie demaskują wściekle atakując Kościół. Prawda zawsze wyjdzie na jaw, czyli jednak frondowemu środowisku LGBT, żal dvpę ściska, że chcemy bronić przed nimi nasze dzieci.
anonim2014.08.11 11:25
widac kto broni pedofilii i za wszelka cene nie chce by to weszlo. Ataki na ksiezy i nie odnoszenie sie do tematu w zaden sposob to po prostu ŻENADA...
anonim2014.08.11 11:32
Jak zwykle: wymieszać wszystko, wykpić myślących, przestraszyć nie mających pojęcia. Problem nie w wieku, ale w określeniach: "publicznie propaguje lub pochwala". Jest to najzwyklejsza cenzura poglądów. A co do pedofilów, to zdjęcie powinno przedstawiać mężczyzn-dewiantów chodzących w czarnych sutannach, a nie homoseksualistów. :) Szczęść boże!
anonim2014.08.11 11:47
@[email protected]@rezolutny Jako fizykol opisywałeś historię o jakiś wędrówkach z synkiem. Może opowiesz nam wzruszającą historię jak poderwałeś tatusia z przychówkiem. Rzuć przygarść szczegółów o szczęśliwej rodzinie homosiów.
anonim2014.08.11 11:47
@Ateizm_to_zlo Przygotuj sie na dluga dyskusje z merssem :-)))
anonim2014.08.11 11:59
@[email protected]@rezolutny Drogi ciotowaty trollu - redakcja wywalała cię już dwa razy z tego forum, a ty wracasz jak bumerang. Kiedyś myslałem że robisz to z osobistego zaangażowania ale teraz raczej przypuszczam że na odcinek Frondy, rzuciła cię czerska lub Krtyka Polityczna i to nie za frajer. Komentatorzy z Frondy jeżeli chcecie się dowiedzieć ze: 1.Najwartościowszą i wybraną porzez Boga częścią ludzkości są homosie 2.To co sprzyja homoseksualizmowi jest naukowe a to co nie, jest tego przymiotu pozbawione 3.Bohaterscy geje byli znaczną częscią powstańców warszawskich 4.Tak czy inaczej jesteście homofobami bo czytacie Frondę to wdawajcie się w dyskusję z tym trollem.
anonim2014.08.11 12:04
Od czasu , kiedy zaczelam czytac komentarze na Frondzie i nawet sie w niektore dyskusje wdrozylam,mam calkiem niezla zabawe. Pozdrawiam wszystkich.
anonim2014.08.11 12:08
Spoko! Nie minie wiele lat a Państwo Polskie dorwie pedofilne towarzycho za gardziel! Prawa biologii są nieubłagane - już tam sobie ustalimy (DEMOKRATYCZNIE oczywiście, to bardzo ważne) takie prawa, że drogim LGBT oczka zbieleją. Już tam Sędziowie osądzą wszystkich hurtem i każdego z osobna. Paragrafy zagrają jak muza, chórki płaczek gratis. Najśmieszniejsze jest to, że cała masa tzw "gejów" porejestruje się grzecznie w urzędach. Wystarczy wysłać Milicję z listą adresową. Nie wiem jak Sędziowie ocenią fakt bezczelnej homo-adopcji, ale niżej 15 nie zejdzie. Drodzy lgbt, nie idźcie tą drogą! Nie podnoście ręki na Naród, bo Władza ludowo-demokratyczna wam tę rękę odrąbie! Powstrzymajcie tych "gejuf" bo to wy zapłacicie za ich wstrętne czyny.
anonim2014.08.11 12:16
@[email protected]@rezolutny Dzięki twojemu nieustannemu zaangażowaniu mam już 5 punkt: 5.Najszczęśliwsze, normalne rodziny wychowujące dzieci tworzą homosie. Mam nadzieję że dalej twórczo będziesz dbał o rozwój tej listy. :)
anonim2014.08.11 12:21
Stop seksualizacji dzieci to również stop pedofilii.
anonim2014.08.11 12:26
mersie, lgbt jest RAKIEM i chorobą a nie częścią Narodu. Raka się wycina. I nie "kilkumilionowa" tylko max 300 tysięczna marginalna bezczelna i krzykliwa mniejszość. Już tam wyłuskamy tych homoadoptników i sprawiedliwie osądzimy. Sądy Polskie tych przestępców rozwalcują. Odpowiednio też potraktują homopropagandystów... nie ujdą Sprawiedliwości.
anonim2014.08.11 12:39
mersie "pytasz" skąd się lgbtowe cuda biorą? Jak to skąd? z 4 przyczyn: 1 mutanci, jakieś XXY etc 2 choroba hormonalna, czasem już w życiu płodowym 3 dominująca matka 4 i najczęściej - gwałt pedofilny albo uwiedzenie przez starego homo to jak pytać: skąd się biorą beznodzy? Z WPADNIĘCIA POD TRAMWAJ! Oto przyczyna dla której lgbt w życiu publicznym nie mogą być tolerowani. Bo są NIEBEZPIECZNI dla małolatów.
anonim2014.08.11 12:40
mersie, to TWÓJ pomysł na świat jest FASZYSTOWSKI. Raczej nazistowski. Naziole na początku byli partią wybitnie zboczoną. Aż do Nocy Długich Noży.
anonim2014.08.11 12:55
Ajerłolf My niczego "gejom" nie odbieramy. to oni, bezczelni, usiłuja zniszczyć i odebrać nam instytucję małżeństwa - zmieniając jej sens prawny. To aparat państwa będący na ich usługach ma de facto zlikwidować tradycyjne, nasze małżeństwo i na jego trupie ustanowić podróbkę, sfałszowaną instytucję rewolucji światowej. NIE MA NA TO ZGODY.
anonim2014.08.11 12:59
Ajerłol, jakbyś nie był takim idiotą (Twoje słowa!) mógłbyś sam sprawdzić, że kwota <15mln luda na polszę występuje wielokrotnie w dokumentach ONZ. Cóż, umiejętność oraz chęć czytania i pisania ze zrozumieniem na powrót jest właściwa klasom wyższym i elitom intelektualnym. Ajerłolfom musi wystarczyć kompjuter rozpoznający "gesty" paluchem po łekranie i pokazujący "ikony". Koniecznie animowane.
anonim2014.08.11 13:03
Drogi ajerłolfgie, dzieci "nasze" są właśnie przerabiane, "infekowane" homopropagandą, uczone masturbacji etc. Wystarczy popatrzeć na kraje będące w Awangardzie Postępu. Będziemy mądrzy przed szkodą i postawimy stalową tamę zapędom pedofili z WHO.
anonim2014.08.11 13:13
gej =chory człowiek
anonim2014.08.11 13:16
Pedały z biologicznego punktu widzenia są niepotrzebne, a wręcz groźne, bo częściej zapadają na choroby zakaźne i stanowią zagrożenie dla reszty populacji. Problemem jest również to, że za ich leczenie płacimy wszyscy. Dewianci powinPedały z biologicznego punktu widzenia są niepotrzebne, a wręcz groźne, bo częściej zapadają na choroby zakaźne i stanowią zagrożenie dla reszty populacji. Problemem jest również to, że za ich leczenie płacimy wszyscy. Dewianci powinni być objęci oddzielnym ubezpieczeniem zdrowotnym, które opłacali by prywatnie, bo czemu normalnie funkcjonujący ludzie mają opłacać koszty ich chorych zapędów? Skoro bzykają te indywidua jedynie, podkreślam JEDYNIE dla przyjemności, to są biologicznie i w dużej mierze społecznie jałowe.ni być objęci oddzielnym ubezpieczeniem zdrowotnym, które opłacali by prywatnie, bo czemu normalnie funkcjonujący ludzie mają opłacać koszty ich chorych zapędów? Skoro bzykają te indywidua jedynie, podkreślam JEDYNIE dla przyjemności, to są biologicznie i w dużej mierze społecznie jałowe.
anonim2014.08.11 13:42
mersie, wy nigdy nie dostaniecie "prawa" do "małżeństwa", tak jak kawaler nie potrafi nosić obrączki ślubnej, co najwyżej złoty krążek. Możesz sobie pisać do woli - i tak skończycie jak wam wróżę. Skazywani i wyrzucani poza nawias, nie będzie dla zła miejsca pod błękitnym niebem. Sami do tego doprowadzicie. A jak Sąd złapie homoadoptnika - to go po prostu zniknie. Już niedługo
anonim2014.08.11 14:12
mersie, to co nazywasz rasizmem to powód do dumy. Sprzeciw wobec ataku rasistowskich Żymian jest konieczny. BTW - ciekawa logika (ze śmietnika) - wyzywać walczących z rasizmem od rasistów. To jakby szkalować MLKinga od rasistów - bo jego przeciwnikami byli co do jednego BIALI, nieważne że biali rasiści.
anonim2014.08.11 14:57
Mój wpis coś nie tak się wyświetlił, więc jeszcze raz: Pedały z biologicznego punktu widzenia są niepotrzebne, a wręcz groźne, bo częściej zapadają na choroby zakaźne i stanowią zagrożenie dla reszty populacji. Problemem jest również to, że za ich leczenie płacimy wszyscy. Dewianci powinni być objęci oddzielnym ubezpieczeniem zdrowotnym, które opłacal by prywatnie, bo czemu normalnie funkcjonujący ludzie mają płacić za koszty ich chorych zapędów? Skoro bzykają się te indywidua jedynie, podkreślam JEDYNIE dla przyjemności, to są biologicznie i w dużej mierze społecznie jałowe.
anonim2014.08.11 17:12
@ merss Czy Ty jestes masochistą ? Szersze znaczenie wyrażenia masochizm http://pl.wikipedia.org/wiki/Masochizm Z kazdej strony Cie te katole a nawet ateisci wala po pysku za Twoje poglady,a Ty ciagle na tej Frondzie (portalu poswieconym).Jesli wg Ciebie homoseksualizm nie jest choroba, to masochizm jest nia na pewno. W szerszym, potocznym znaczeniu termin masochizm oznacza także odczuwanie jakiejkolwiek przyjemności spowodowanej przez zwykle przykro odczuwane czynniki, np. takie które mogą wywoływać ból fizyczny lub psychiczny albo poniżenie.
anonim2014.08.12 0:20
Raport Rady Badań nad Rodziną (FRC) z USA z roku 2002 (dr T.J. Dailey „Homosexuality and Child Sexual Abuse”) wykazuje niepokojącą zależność między homoseksualizmem a pedofilią. Statystyki pokazują, że homoseksualni mężczyźni (których w rzeczywistości jest zaledwie 3 proc., a nie 10 proc. w społeczeństwie) dokonują aż 1/3 aktów molestowania seksualnego dzieci, a więc nieproporcjonalnie dużo.
anonim2014.08.12 4:39
@Volan... "których w rzeczywistości jest zaledwie 3 proc." Przeszacowane przynajmniej dwa razy. Statystyki brytyjskie, norweskie, kanadyjskie a także z USA określają ilość homoseksualnych mężczyzn odpowiednio na 0,6%, 1,2%, 1,3% i 2,8% populacji w tych krajach.
anonim2014.08.12 7:26
@Kropelka Wszystko jest pewnie zależne od kraju. Choć w USA, z tego, co widz, różnicy wielkiej nie ma. Jednak sam raport jest trafny.
anonim2014.08.12 16:38
@merss Twoje manipulacje i kombinacje na nic się nie zdadzą. Raport jest rzetelny i trafia w sedno problemu