28.07.19, 20:45(fot. twitter)

Matka Kurka: Mieliśmy kilkanaście reanimacji trupa

Pod koniec 2015 roku spadły na Polskę niespodziewane tragedie, a wszystko zaczęło się od Janowa, gdzie koniom było strasznie źle, o jak źle w „pisowskiej stadninie”. Potem poszło z górki, paru kryminalistów i oszustów, którzy unikali odpowiedzialności karnej, wpięło sobie oporniki w klapę i tak powstał KOD. Swoją drogą kto dziś pamięta, że KOD zaczynał od profanacji protestu przeciw stanowi wojennemu, za to każdy pamięta jak skończył. Niezliczone marsze i zadymy po 150 tysięcy protestujących według „ratusza” i trzydzieści parę według ołówków stażystów Kurskiego.

Potem były świeczki przed sądami, wcześniej „Czarne marsze”, innych wieców nie liczę i nie pamiętam. Z każdym dniem zamiast milionów na ulicach pojawiały się coraz mniejsze garstki tych samych protestujących. Część wylądowała w aresztach i celach, reszta znudziła się redakcjom walczącym o praworządność i konstytucję. Wyczerpała się formuła ulicznej zadymy, bo się musiała wyczerpać. Próbował to jeszcze ratować Tusk, ale skończyło się na paru tysiącach działaczy PO, którzy robili za „milion na ulicach”. Dla sprawiedliwości trzeba dodać, że podobny los spotkał miesięcznice smoleńskie po wygranych przez PiS wyborach. Gdyby nie kontrmarsze tej formy nie tylko upamiętnienia ofiar, ale i protestu politycznego nie dałoby się utrzymać przez kolejne lata.

I nagle w Białymstoku paru przebranych za organy płciowe, wspieranych przez tę samą KOD-owską ekipę, dostało kilka kopów od miejscowych kibiców. Dar niebios, o co zresztą modlił się nijaki Palikot. Tyle tylko, że odgrzewany kotlet jeszcze jakoś wygląda i czasami zachęcająco pachnie, ale po pierwszym kęsie czar pryska. Próba reanimacji tego, co się działo na ulicach od czterech lat kończy się tak, jak się musiało skończyć. Dziś Kurski nie zawraca swoim stażystom głowy i nie goni ich do ołówków, nie widziałem też kultowych pojedynków pomiędzy kalkulatorami „ratusza” i policji, a i w Internecie brakuje tradycyjnych analiz filmików i zdjęć z lotów ptaka.

 

Kolejny raz do rewolucji dobrano takie emocje, które nie dotyczą większości Polaków. O ile sądy i konstytucja jeszcze w jakiejś mierze społeczeństwo ruszały, to za preferencje seksualne 1,5% mniejszości naród bił się nie będzie, tym bardziej, że można wyłapać kopa na twarz. Wczoraj mieliliśmy kilka, czy kilkanaście reanimacji trupa, wyszły na miasto garstki wojowników o pokój, jak za starych peerelowskich czasów. Protesty miały dotyczyć przemocy na ulicach polskich miast i najbardziej zabawnym podsumowaniem akcji jest fakt, że nikt z przebierańców nie dostał w zęby, ani nawet jednego wyzwiska TVN nie nagrał. Żeby chociaż jednym „pedałem” ktoś rzucił na chodniku, to może jeszcze przez tydzień lub dwa dałoby się robić politykę konia z Janowa albo kornika w puszczy.

Tradycyjnie „opozycja” czepiła się bieżącego przekazu dnia, co musi paść wcześniej niż później i żadnego planu B nie ma. Gorzej, oni nie mają planu A, czy nawet szkicu C. Biegają od Białegostoku do samolotu Kuchcińskiego i ani o 21 punktach PO, ani o „Szóstce Schetyny” zupełnie nic nie słyszymy. Takie beztroskie „hejtowanie” skończy się wiadomym skutkiem. Zaraz wyjdzie na scenę Jarosław Kaczyński, cały na biało, niczym w piosence Młynarskiego i po wylanym przez opozycję łajnie, radośnie rzuci: „Dobry wieczór Państwu, obniżamy VAT”. Na przykład „obniżamy VAT”, możliwości jest znacznie więcej i dopiero za chwilę dowiemy się, co będzie prawdziwym tematem kampanii wyborczej.

Matka Kurka/ kontrowersje.net

Komentarze

Hanys672019.07.29 8:16
Wszystko się zgadza. prawie. Bo mniejszość seksualna zboczeńców to nie jest 1,5% społeczeństwa, tylko 0,05% społeczeństwa.
Maxx772019.07.29 0:08
Takiego paprocharstwa i beztalencia tej niby "totalnej opozycji" bezprogramowej, to się aż nie spodziewałem!!! Przy takim skutecznym "działaniu" w polityce i podejściu do wyborców, to przez najbliższe 100 lat będą opozycją...
Maciek Arczyński2019.07.29 8:32
Do tej pory o różnych partiach uchodzących za prawicowe mówiono: "partie kanapowe". Niedługo zapewne totalniacy zejdą do poziomu "partii fotelowych" a może nawet i taboretowych... Pan Misiło chce na siłę zaistnieć... Szczecin może być dumny. Oczywiście w ramach dumy gejowskiej...
Adol2019.07.28 23:46
Seit Monaten leiden wir alle unter der Qual eines Problems, das uns auch der Versailler Vertrag, d.h. das Versailler Diktat, einst beschert hat, eines Problems, das in seiner Ausartung und Entartung für uns unerträglich geworden war. Danzig war und ist eine deutsche Stadt. Der Korridor war und ist deutsch. Alle diese Gebiete verdanken ihre kulturelle Erschließung ausschließlich dem deutschen Volke. Ohne das deutsche Volk würde in all diesen östlichen Gebieten tiefste Barbarei herrschen. Danzig wurde von uns getrennt, der Korridor von Polen annektiert neben anderen deutschen Gebieten des Ostens, vor allem aber die dort lebenden deutschen Minderheiten in der qualvollsten Weise misshandelt. Über eine Million Menschen deutschen Blutes mussten in den Jahren 1919-20 schon damals ihre Heimat verlassen.
Topek2019.07.29 0:02
Powaliło cie nie na temat i nie te czasy z prochów powstałeś czy z krypty wstałeś?
Alojzy Cedzidło .2019.07.29 0:16
Na co Pan ,,Adol " liczy . Jeszcze Landem nie jesteśmy. A tak prywatnie proszę.. ! wrzesień się zbliża . A to budzi we mnie przykre wspomnienia . i ,,Adol " kojarzy mi się z ,,Adolfem " A Pan przecież pisze same komplementy . Jeszcze nie wiem dla kogo. Może Piłsudskiemu. .......Przecież nie panom Rabiejowi czy Biedroniowi . Ma Pan prawo do własnego zdania Ojczyzna to Ojczyzna .Trochę Was w Jałcie ,,oskubali " ale to bez nas Polaków .Przepraszał nie będę,
Maria2019.07.29 20:14
Proszę Polaków, aby sobie przetłumaczyli ten tekst (porcjami, bo długi i na raz Google tłumacz nie udźwignie)! Szlag mnie trafił!!!
Zenon2019.07.28 22:52
Dlatego trzeba tego trupa wreszcie spopielić i pochować !!!
Topek2019.07.28 22:34
No a Kaczyńskiego nikt nie przebije w rozdawaniu pieniędzy przez niego nigdy w życiu nie zarobionych bo produktywny nigdy nie był, a może jakby był to bardziej by pieniądz szanował, a w pomysłach mu nikt nie dorównuje jak dalej rujnować Polske i kupować wyborców
Stan 2019.07.29 0:25
Zapytaj ile rozdają Niemcy socjalu (też dla ciapatych) a potem wspominaj o rozdawnictwie PiS - u. U nas to przynajmniej rodzi się więcej Polaków.
Arkadiusz B2019.07.29 9:04
Gościu co ty piszesz Niemcy porównujesz z Polską. Niemcy by w rok mogli by wybudować w Polsce wszystkie autostrady a my za PIS nie wybudowaliśmy ani metra tylko PKB sztucznie naciągamy przez konsumpcję
Majestic2019.07.29 0:48
pieniądze dla wyborców Platformy są najważniejsze, za pieniądze zrobicie wszystko, a ze PO pozwala kraść to i grupa sprzyjająca PO przeważnie na świat patrzy zza krat.
Ania2019.07.29 12:40
Ha, ha, ha dawno takiego kawału nie słyszałam, aleś ty głupi czysty wieśniacki elektorat który głosuje za pieniądze
sylwe2019.07.29 6:21
a kto, przebije Tusków i resztę wcześniejszej liberalno -socjalistycznej menażerii w rozdawaniu nie tylko pieniędzy ale i majątku narodowego
Olo2019.08.6 16:03
Ty to masz rację,POwinien robić to co POprzednia ekipa, nic nie dawać a nawet zabierać,ludzie i tak by się nie POkapowali wszak PiS PO jedno zło hahahaha Oj wy mędrcy,zabierają źle,dają też źle,no kto zrozumie Polaka?Nawet sam Polak siebie nie rozumie,taki klimat chyba mamy?
bioetyk z ujotu2019.07.28 21:13
Krokiem milowym w rozwoju genetyki i nauki w ogóle będzie wyodrębnienie genu odpowiedzialnego za homoseksualizm i inne dewiacje seksualne.Jest sprawą naukowo oczywistą że wszelkie patologie organizmu są uwarunkowane genetycznie. Wykrycie tego genu umożliwi wczesne zdiagnozowanie patologii u płodu i odpowiednią reakcję medyczną. Będzie to również wyjście na przeciw nowoczesnemu trendowi walki z ociepleniem klimatu przez redukcję populacji ludzkiej a tym samym ograniczenie emisji co2. Tylko naukowy postęp umożliwi dalszy rozwój ludzkości.
hmmn2019.07.28 22:56
nie ma genu pedalstwa, pedalstwo jest wynikiem okolicznosci dorastania danego czlowieka, przykladowym ukladem rodzinnym dla formacji pedalskiej jest wycofany ojciec i dominujaca matka w danej rodzinie, dlatego te opracowania sa wdrazane w spoleczenstwo, prosze zauwazyc ze feministki propaguja maskulanizacje kobiet, oraz feminizacje mezczyzn, ta sztucznie wywolana zamiana rol ma za zadanie spowodowac zwiekszenie ilosci dewiacji homo w rodzinach, nastepnie tzw gender ma za zadanie zamieszac mlodym ludziom w rozeznaniu seksualnym i zaburzeniem kierunku rozladowania seksualnego z normalnego na "robta co chceta"
Ben2019.07.29 0:10
Maskulizacja kobiet to tragedia. Feministki, nieważne co i jak, zamienią wszystko w płonącą górę śmieci.
Maciek Arczyński2019.07.29 8:21
Na cholerę chłopu kulturystka w domu? No chyba, że do przeprowadzki... ale poza tym nie widzę zastosowań. Jak baby chcą być chłopami to niech potem nie narzekają na samotność.
bioetyk z ujotu2019.07.28 21:12
Teoria Darwina mówi, że organizmy nie spełniające podstawowych funkcji to organizmy patologiczne i są eliminowane przez naturę. Podstawową funkcją organizmu jest przedłużenie gatunku czyli rozmnażanie. Organizm który nie spełnia tego zadania jest organizmem patologicznym i zostaje w naturalny sposób wyłączony z ewolucji. Więc po co to zawracanie głowy z homoseksualizmem skoro biologia sama eliminuje organizmy patologiczne. A przecież człowiek to taka troche lepiej rozgarnięta małpa.
Alojzy Cedzidło. 2019.07.28 23:48
Pan,, bioetyk" niewątpliwie ma 100% racji , jeśli chodzi o prawa natury . Tu niestety wkroczył człowiek np , pan Rabiej , który chce przechytrzyć naturę.Rodzić nie może , ale odebrać mi syna , owszem. Gdy dojdą do władzy ( jak dojdą ) \\\, to wszystko możliwe ..Rację ostatniego zdania Pana wpisu mamy na Frondzie na każdej stronie.
Alojzy Cedzidło. 2019.07.28 23:53
A aa a a ...Tak poza tematem. Na UJ -cie to Pan ukrywa swoje poglądy? Muszę uzasadniać pytanie?
bioetyk z ujotu2019.07.29 0:32
Drogi Panie A. ja jestem bioetyk z ujotu. Na UJ-cie jest inny bioetyk, małpa o wiele bardziej rozgarnięta a właściwie gamoń do potęgi.Pozdrawiam
mlody2019.07.28 20:47
kto to jest w ogóle? już naprawdę nie macie poważnych ludzi do cytowania?
witold2019.07.28 23:35
Piotr Wielgucki.Facet ktory skutecznie ,pomalu pokazuje cwaniaka w czerwonych kalesonach,Jurka Owsika,kim on jest.
Grezgorz2019.07.29 7:47
Piotr Wielgucki to przegrany gość żyjący z oczerniania innych a Owsiak ma się dobrze bo to dobry i uczciwy człowiek.
Krzysiek2019.07.29 12:31
"Owsiak ma się dobrze bo to dobry i uczciwy człowiek". To jakiś kawał polityczny? Mało śmieszny. O niechęci "uczciwego" Owsiaka do ujawnienia przepływu finansów od WOŚP do "Złotego Melona" słyszałeś?
Alojzy Cedzidło 2019.07.28 23:37
To co ? Tylko tak ..NIE BO NIE " a gdzie jakie fakty. panie ,,mlody"? To ,,nie bo nie " juz nie bierze. Od dawna .
Maciek Arczyński2019.07.29 8:27
"młody" się chce wykazać bo mu za wierszówki nie zapłacą. Taki humbejwin postępu...
mlody2019.07.29 16:17
no tak, jak ktoś ma inne poglądy niż ty, to na pewno opłacany xD
Alojzy Cedzidło2019.07.29 17:18
A faktów jak nie było , tak niema .,.,mlody " , przyznaj się, za co Ci płacą ? Za wiedzę chyba nie .
mlody2019.07.29 22:42
ale jakie fakty, sprecyzuj pytanie człowieku, to nie matura z polskiego, żebym się głowił, co masz na myśli