29.11.19, 20:45

Matka Kurka: O co pretensje do TVN?!

PiS ma do dyspozycji potężne narzędzia medialne, które oddał całkowitym amatorom i nieudacznikom, dotyczy to zarówno telewizji, jak i radia, szczególnie „Trójki”, gdzie dzieją się cuda. Przy tym wszystkim jest jeszcze jeden i chyba najbardziej przygnębiający fakt. Władza nie będzie trwać wiecznie, tymczasem PiS prawie cały przekaz oparł wyłącznie na mediach publicznych i nawet nie podjął próby zbudowania własnego TVN - pisze Matka Kurka (Piotr Wielgucki) na łamach strony Kontrowersje.net.

 

 

Eksplorowanie i eksploatowanie kazusu Banasia przestało mnie bawić i interesować, szczególnie po wczorajszych reakcjach części elektoratu PiS, zwyczajnie nie chce mi się z Wami gadać, jak mawiał klasyk. Rzecz jest prosta, TVN zrobił „materiał” w swoim stylu, gra świateł, zmienione głosy, zasłonięte twarze, dobrana muzyka grozy i to widzi każdy roztropny człowiek. Natomiast nie zmienia to faktu, że sprawami Banasia w końcu zajęły się służby, które dotąd spały i doszukały się nie tylko biznesów z gangsterami, ale parę innych kwiatków odnaleziono i utajniono. Był już jeden taki, co chciał bronić jak niepodległości wszystkich z PiS, wróć, wszystkich z PO i nazywał się Sławek Neumann. Dla mnie sprawa jest zamknięta, po decyzji Mariusza Kamińskiego, człowieka bez skazy i kompromisu.

Koniec Bansia i jednocześnie początek nowego wątku, chociaż wałkowanego od wielu lat. Podniósł się wczoraj jeden wielki lament, cytując innego klasyka: „było słychać wycie”, że TVN rozdaje dymisje w rządzie i poza rządem, słowem PiS robi to, co mu TVN każe. Uporządkujmy to wycie, zaczynając od podstaw polityki i propagandy, zwłaszcza, że wyją głównie ci, do który od czterech lat nie docierają najprostsze fakty. Wbrew bzdurom, jakie powtarza się powszechnie, TVN nie jest żadnym fenomenem, Trump chętnie by się zamienił z Kaczyńskim i całym PiS, oddając ich pod „opiekę” CNN, by zabawić się z amatorami TVN-u. Niestety taki TVN na telewizję Kurskiego wystarczy i to po stokroć. Pisałem, prosiłem, błagałem, darłem gębę! Krew w piach, nic nie dociera i ciągle te same głupkowate „argumenty”, że jest taki TVN to musi być taka TVP.

Wielokrotnie zadawałem to pytanie publicznie, ale nadarzyła się doskonała okazja, żeby jeszcze raz zapytać. Proszę mi wskazać JEDNĄ, jedną jedyną akcję TVP Kurskiego, która doprowadziła do dymisji polityka PO lub zniszczyła politykowi PO karierę. Nikt takiego przypadku nie znajdzie, za to po drugiej stronie TVN ma całą listę, od Misiewicza, przez Kuchcińskiego, aż po najbardziej „świeżego” Banasia. O co w takim razie te pretensje do TVN, że jest 100 razy bardziej skuteczny od Kurskiego? Prawie każdy byłby 100 razy bardziej skuteczny od Kurskiego, który z publicznej telewizji zrobił tragifarsę i prywatne imperium, gdzie buduje swoją karierę.

I dotyczy to wszystkich płaszczyzn, w propagandzie, co niby jest specjalnością Kurskiego, ogrywa go jak chce byle Radomir Wit, o Mrozowskim i Sobieniowskim szkoda wspominać. Z polskiej kultury Kurski zrobił „disco polo” pomieszane z tęczową „Eurowizją”. Gdy „ciemny lud” podniecał się kiczem zorganizowanym w Gliwicach, Węgrzy pokazali środkowy palec „Eurowizji”, ale do tego trzeba mieć jaja, a nie działać na zasadzie – nasze badziewie, to patriotyczne. Miały być filmy na poziomie hollywoodzkim, nowi ludzie w TVP i misyjne programy. Czym się skończyło? „Koroną królów” i reanimacją „Sondy” z PRL-u, a pamiętający Gomułkę Szpakowski nadal jest gwiazdą numer jeden wśród komentatorów sportowych.

Zatem raz jeszcze! O co pretensje do TVN-u, chcieliście TVP Kurskiego, no to macie, co chcieliście i brońcie dalej chłamu, jakiego i za PRL-u nie było. O „alternatywie” dla TVN24, czyli TVP Info, mogą wspomnieć jedynie sadyści i masochiści, nie czuję się przedstawicielem żadnej „opcji”, to spuszczam zasłonę milczenia. PiS ma do dyspozycji potężne narzędzia medialne, które oddał całkowitym amatorom i nieudacznikom, dotyczy to zarówno telewizji, jak i radia, szczególnie „Trójki”, gdzie dzieją się cuda. Przy tym wszystkim jest jeszcze jeden i chyba najbardziej przygnębiający fakt. Władza nie będzie trwać wiecznie, tymczasem PiS prawie cały przekaz oparł wyłącznie na mediach publicznych i nawet nie podjął próby zbudowania własnego TVN.

Jest rzeczą nie tyle normalną, co powszechną, że na rynku medialnym toczy się wojna polityczna i w ramach tej wojny zabija się wrogów. TVN odstrzeliwuje wrogów skutecznie i niemal seriami, TVP Kurskiego jest w wiecznej defensywie i żadnej krzywdy nikomu nie zrobi. Dopóki to się nie zmieni PiS jeszcze wiele razy będzie działał pod dyktando TVN i na pocieszenie wyborcy PiS obejrzą sobie „Sylwestra marzeń” albo Szapołowską w „Koronie królów”. Dodatkową „premią” tej sytuacji i zmarnowanego potencjału, jest obciążenie w wyborach prezydenckich. Andrzej Duda będzie musiał walczyć z TVN i ciągnąć kulę u nogi w postaci TVP Kurskiego.

Matka Kurka

Kontrowersje.net

Komentarze

MACIEJ2019.11.30 16:56
Elektorat Patologii Obywatelskiej nie wyrzeka sie swoich idoli nawet jak sa po wyrokach. To jest glowna roznica miedzy PIS a P.O. i cala tzw Lewica
igor2019.11.30 12:40
BRAWO, telewizja kurskiego to tv nerona, igrzyska, tańce, hulanki, sport i upadlanie człowieka przez amoralne seriale, powroty komuchów i biedroniów, barwy szczęścia to jużsięganie dna, serial kąpany w szambie itd itd
anonim2019.11.30 11:20
Propaganda w najczystszej postaci jest w TVP pod przywództwem partyjnej szychy PIS niejakiego Kurskiego.
anonim2019.11.30 11:17
Kolejne brednie przygłupa Kurka... szkoda, że nie poczytał raportu NIK na temat TVP... czysta propaganda TVPiS z Kurskim na czele.
prosty2019.11.30 9:36
Celnie. W TVP jest kilka perełek (a może na tle reszty wyglądają jak perełki) Rachoń czy "W Tyle Wizji". Poza tym propaganda jedzie jak walec drogowy, brak jakichkolwiek niuansów treści i sposobu przekazu. To osłabia przekaz, jest płaski i monotonny. Po czterech latach można chyba wyciągnąć wnioski i znaleźć lepsze formy. Zwłaszcza, że nie odkrywa się ameryki, a skuteczność na tym polu przekłada się na dodatkowe procenty przy urnach wyborczych. Cztery lata totalnej opozycji to chyba wystarczająco dużo aby zrozumieć, że "kto nie przeciw nam, ten z nami". Naziemna TV Republika nadaje chyba tylko na Śląsku. W Warszawie nadajnik na PKiN ma chyba wolne kanały, zamiast dublować istniejące w HD można byłoby Republikę uruchomić tam, w zasięgu kilka milionów mieszkańców popierających w większości PO, mieliby jakąś alternatywę wobec TVN, byłaby też świeżość po TVP. Ale, jak widać, "totalność" to znak czasu w Polsce.
ela pawlowska2019.11.30 9:27
TVP powinna już dawno zostać zlikwidowana. Każda partia rządząca robi sobie z niej tubę propagandową. W zależności od opcji politycznej, cały czas te same gęby. A do PIS, to przynajmniej teraz nie musze oglądać Lisa- zasadniczy plus.
Zygfryd2019.11.30 9:19
Dzieki Kurskiemu mamy pluralizm nie wszystkie telewizje kłapią w jednym kierunku i głoszą jeden front poprawności TVN to szczujnia zlaicyzowana antypolska i antypartyjna niemiecka propaganda antyrządowa ,sporo prawdy i patriotyzmu podał nam własnie Kurski i głównie dzieki niemu odrodziła sie Polska kultura Narodowa Polski film i Nasza Duma Narodowa, az kipiało w oczy dawne TVP komuną szujnią i PRL najgorszego gatunku nic z tamtego czasu pozytywnego jedynie filmy polskiej produkcji które zasługą swietnych naszych aktorów były, reszta to kłamstwa dno i ustawki we wszystkich programach pod resztę innych by była ta poprawnosc i wspólny front komunistycznych i zagranicznych myśli przewodnich.
anonim2019.11.30 11:19
Pajacu, nawet nie wiesz, że TVN jest amerykański... raport NIK na temat TVP i tamtejszej propagandy mówi prawdę.
Jarku 2019.11.30 9:17
Kogut niech się dziećmi i żoną zajmie, a nie kochankami.
Bronek2019.11.30 9:07
Brawo! Celna analiza!
Luzifer®2019.11.30 8:38
No i MatkaKurva sie rozpisala, tylko...o czym tak naprawde jest ten belkot?
sylwe2019.11.30 8:08
nic dodać , nic ująć
ciekawy2019.11.30 8:06
To nie TVN jest skuteczny a nagonkę prowadzą zawsze wszystkie "przekaziory" na sygnał wajchowego. W nagonce biorą zawsze nawet te media chcące uchodzić jako bezstronne jak RMF. I dlatego niektórzy zwolennicy PiS bronią prezesa Banasia. Tym razem wajchowym nie uda się wykończyć człowieka mimo rzucenia wszystkich sił, Kaczyński na taka okoliczność ma zawsze jedną radę rzuca swoich ludzi na pożarcie hienom. A Czarzasty to degenerat. Jak można nazywać wyzwolicielami ludzi, którzy dokonali IV rozbioru Polski wspólnie z Hitlerem, wymordowali tysiące polskich obywateli w Polsce Wschodniej, setki tysięcy Polaków wywieźli na Syberię, a do Polski przyszli dlatego, że ich dozgonny przyjaciel Hitler na nich najechał. Wszyscy prezydenci miast, którzy utrzymują na swoim terenie pomniki sowieckich najeźdźców to kanalie i bolszewickie sługusy.
Tom Bombadil.2019.11.30 6:58
Tak.
anonim2019.11.30 6:30
Jeżeli jest tak, to za chwilę zamiast złotego rogu będzie sznur. Tyle, że złoty róg otrzymali wybrani, a sznurem obdzielą wszystkich.
ewa2019.11.30 6:21
nie do końca masz rację panie Kurka, bowiem ludzie z PO to ludzie bez honoru, mozna im wiele udowodnic a i tak nadal nikt ich z PO nie zdymisjonuje, bo taka formacja, bez przyzwoitości, pełna kłamstw i nieuczciwości. I to nie wina TVP, to sposób bycia ludzi bez sumienia czyli platfusów, żaden reportażnawet najbardziej dotkliwy tego nie zmieni, natomiast PIS od razu reaguje na nadużycia prawdziwe czy wyimaginowane swoich.
Tadeusz2019.11.30 6:03
Całkowicie się zgadzam z "Matką Kurka". Media: telewizja, radio, prasa i inne środki przekazu winne być przekazane profesjonalistom, jak najszybciej.
Olej2019.11.30 0:31
Co z tego, że minister Kamiński jest bez skazy skoro służb nie ma ! Co do ministra Banasia. Gdyby był tak ufajdany jak go malują wziąłby kitę pod siebie i zniknął. Sprawa ma kilka warstw i jedną z nich jest warstwa należąca do PiS-u. Banaś zrobił dość dużo aby wyczyścić środowiska w których był. Na marginesie sprawy; proszę mi pokazać gliniarza, który nie miałby kontaktów z przestępcami ? Banaś w rzeczy samej nacisnął na nie te klawisze, które mu wskazywano więc zaczęła się jazda. Gdyby siedział cicho w myśl zasady ciszej jesteś dalej będziesz, nie następując nikomu na odciski, trwałby nie przeszkadzając wałenowi. Zrobili na niego zlecenie i puścili w ruch maszynę do roztrząsania g......na kierując wentylator w odpowiednią stronę i osobę. PiS źle tę sprawę rozegrał, po amatorsku ! W tle jest dwuznaczność służb, z których odpowiedni ludzie, odpowiednio wcześnie powinni byli ostrzec ministra Banasia, osłonić go operacyjnie i odstrzelić tych, których odstrzelić trzeba było, a którzy teraz triumfują.
anonim2019.11.30 0:40
ale jak, jak ponoć w ministerstwie finansów są jeszcze ludzie co się jaruzelskiemu w pas kłaniali?! a POzbyć się ich cieżko, bo oni są na etatach a nie z nadania. Takie to mamy pozostałości po czerwonym marszu przez instytucje a;la PRL
anonim2019.11.29 23:51
Telewizję, i nie ważne czy chodzi o lemingi czy mohery, oglądają ludzie o średnich wymaganiach intelektualnych, więc co by to miało być? Szekspir, Picasso i Schopenhauer 24/24 , czy MTV zamiast disco polo? To nie kiepska jest TVP a TVN dobry, tylko ich widzowie mają włączony mechanizm odrzucenia i żeby leciał tam zużyty papier toaletowy z ekranu, to mają stałych widzów i skarżyć się nie będą. A z drugiej strony, robiąc już dygresje od "misji TVP", jak owa TVP Kurskiego jest taka kiepska, to dlaczego ta antypolska banda tak ją atakuje? Ja to widzę tak, TVP jest niewysublimowaną propagandą, a TVN jest bardzo szkodliwą propagandą, taką medialną intoksykacją
anonim2019.11.29 23:39
Ok, wszystko zgoda, ale pretensje i dziurę w tyłku ma każdy. Niech ktoś zaproponuje gotowy przepis na telewizje, bo gadanina że trzeba zrobić coś lepszego nie podając pomysłu, to brzmi jak sugestie dla trenera kadry piłkarskiej pijanych kumpli podczas meczu - wszyscy mają pomysł na puchar świata ale ... no właśnie - ale...
emi2019.11.29 23:22
Wszyscy widzą, że Kurski zarżnął tvp. To schlebianie najniższym gustom (lansowanie remizy i discopolo, tandety, nieudaczników w roli prowadzących, wyświetlanie potwornych seriali w rodzaju "Powalona", czy tego tragicznego tureckiego chłamu, którego tyt. już nie pamiętam) - wykończyło telewizję publiczną, która jest teraz siermiężna i kierowana wyłącznie do półanalfabetów i patoli. Medium publiczne utrzymywane z pieniędzy obywateli powinno podnosić poprzeczkę i mieć inteligentną misję, wartościowe programy, dobrej jakości kulturę a zrobili koryto dla świń.Z tanią paszą. O warstwie informacyjnej i programach publicystycznych nie wspominam.
Alojzy Cedzidło2019.11.29 23:21
Spryciula ten pan Wielgucki , zwany też Matką Kurka . Schlastał słusznie Kurskiego , ale już co zrobić aby było lepiej ,to już trzyma w tajemnicy.Panie Piotrze , do władzy Pan nie dojdzie jak nie pokaże Pan jak naprawić zło . Pewno nie mam racji , ale twierdze ,że swoje , jakże słuszne uwagi , nie opiera Pan na osobistym oglądaniu TVP. Nie dziwię się . Sam tez przestałem oglądać . Zwłaszcza TvP Info . A dokładnie programy publicystyczne z udziałem totalnych .Tam znika kultura dialogu . Rachoń np . o niebie a ci z PO , Noworzytniej , PSL a i ostatnio konfederacji , o chlebie . Nie istnieją odpowiedzi na proste pytania Myślę , po przeczytaniu wyżej pokazanego komentarza do wypowiedzi Matuchny ,że gdyby pan Wielgucki prowadził taki program , to tacy przedstawiciele partii co to nie pozwolą interlokutorom wygłosić jednego zdania , bez przerywania . za szmaty wywalił by ich z audycji publicznie Wtedy by się działo Sądząc . po treści artykułu .pan Wielgucki pod uwagę tego nie brał . A szkoda .
KurwizjaToOpiumDlaPiSowskiejKatoCiemnoty2019.11.29 22:04
Bredzi, bo nie zna się na robieniu telewizji. Kurwzja jest krojona pod tępą, prostacką, przygniecioną kołtunem umysłowość kato-ciemnoty, któraw masie swojej daje władzę PiSocjalistom. Nic więcej nie trzeba Breżniewowi z Żoliborza i jego otoczeniu. Oni nawet nie wiedzą, kto to jest jakiś Martyniuk czy że PR Trójka zamieniła się w "trujkę". Nie muszą wiedzieć, maja od tego Kurskiego, żeby karmił kato-ciemnotę wyborców tym, co wyrzygaja potem do urn. TVN to co innego. Tam odbiorca jest inteligentny, obyty, rozumny. Pojmuje niuanse, czuje dygresje, kupuje dowcip, przekąs oraz UMIAR. W dokuczaniu władzy, flekowaniu przeciwników. W Kurwizji nie ma pojęcia "umiar". Kato-ciemnotę trzeba razić prostą pałą informacyjną , zalewać muzycznym gnojem, pokazywać eksperta z napisem na czole "ekspert" a opozycyjnego polityka jako kukłę wisząca na szubienicy, nago, na mrozie.
Alojzy Cedzidło2019.11.29 23:30
lŁo matko . To na takiej bani tez da się rady trafić w klawiaturę ? Musi tak, skoro potrafił napisać i wlepić Chociaż Farma ma swoje sposoby.
bezlitosny internauta2019.11.29 21:46
Przecież TVN jest już wasze, amerykańskie. Przekaz dnia kurakowi się pozajączkował, a fronda jak zwykle bezmyślnie kopiuj-wklej. https://www.fronda.pl/a/pawel-lisicki-dla-frondy-dlaczego-amerykanska-ambasador-broni-tvn,118822.html
anonim2019.11.29 23:00
TVN jest ruskich żydów mieszkających w USA
anonim2019.11.29 23:20
Nie,TVN jest wasze - amerykańskie. Pani ambasador wytłumaczyła raz a porządnie. Nie będzie specjalnie dla ciebie powtarzać.
KKK2019.11.29 21:45
Do wiadomości moderatora portalu Fronda i policji. W dniu 25.11.2019 komentator portalu Fronda Björn Karlsson zamieścił rasistowski wpis ! My czytelnicy portalu prosimy o ukaranie tego rasisty, jego blokadę na portalu lub zawiadomienie prokuratury o popełnieniu przestępstwa. Przypominamy, że rasizm jest w Polsce przestępstwem karalnym !! Oto jego rasistowski wpis Björn Karlsson 25.11.19 11:11 Viki Gabor typowo polskie imię i nazwisko! i ta słowiańska uroda... Do tego tańczył chłopak w różowej kamizelce i czarny imigrant jeszcze. A nie, ten czarny to był syn matki tej z Częstochowy, to swój przecie a nie jakiś imigrant co to przenosi choroby i pasożyty. A Ciemny Lud kupił wszystko i pan Kurski jaki dumny ze swojego odkrycia ,prawdziwy sukces PiSu a najbardziej żoliborskiego prezesiny... https://www.fronda.pl/a/matka-kurka-wiocha-nie-zadna-swiatowosc-multikulturowy-chlam-nie-zadna-polskosc,136609.html Do moderatora portalu Frondy: Popatrz sobie człowieku na wpisy, a szczególnie wpis niejakiego Björn Karlsson : Toż to czysty R A S I Z M !!!!!!!!! Czy ty chłopie, mówię do moderatora portalu Franda popierasz rasizm ?!! Jeszcze raz - czekam krótki czas, a potem zawiadamiam prokuraturę ! Tak nie może być dalej !!!
emi2019.11.29 23:53
LOL Z psychiatryka piszesz?
anonim2019.11.29 23:58
też mnie dziwi to że na frondzie zrobił się zlot największych szumowin z polskiej(?) sieci. Na gazjecie czy tefałszenie trza się logować, a jak już się zalogujesz i moderator jakimś cudem przepuści twój wpis to zaraz jest spychany na sam koniec kolumny gdzie nikt go nie czyta. A tu ? każda świnia pisze to co jej do łba przyjdzie a co powinno się w kiblu znajdować
Alojzy Cedzidło2019.11.30 11:12
Nie wierzę ,że ,,KKK" pisze poważnie . Pisze prawdę wiedząc ,ze to straszenie to raczej zabawa Bardzo trafna i logiczna jest Twoja ocena ,,Frondy "Juz kilka razy pisałem ,że ta katolickość Frondy , czy jej prawicowość to przysłowiowy ,,pic na wodę." I wcale nie chodzi o krytykę czegokolwiek . Ona być musi. Tylko niech ona , ta krytyka ,oparta będzie o fakty i kulturalnie podana A tu , na Frondzie jest krańcowo inaczej . W innych ,,sieciach " czy jak tam się nazywają te.Onety i inne, sprawy wyostrzono . Tam trzeba się częsciowo ,,ujawnić " Fronda tego nie wymaga , Ktos tam cos pilnuje (re CA0PTCHA ) . Co nie przeszkodziło w przeniesieniu się na Frondę , całej onetowej i farmowej armii. Tu mają gody . Podrzuca im się smakowite kostki , a bractwo ujada ino uszy bolę . Oczy też .Czy te ,,podrzuty " nie są celowo robione , nie wiem . Tak to wygląda .
JanP2019.11.29 21:36
Wszystkich przebija TVPInfo. Ja wiem, że elektorat PiS-u zbyt wiele nie wymaga od Kurskiego ale poziom prymitywizmu bije po oczach aż miło. Wystarczy mały kryzys gospodarczy i ta stacja sama się zaorze. We własnym sosie nic kreatywnego się nie osiągnie. Dowodem na to jest udział Czarzastego, który spowodował małe trzęsienie ziemi w tej redakcji a prowadzący został zmiażdżony i zaorany.
Alojzy Cedzidło2019.11.30 9:55
Prawda ,,Janie P" , prawie święta .Takiego Czarzastego za to co plótł powinni do wariatkowa zamknąć a z programu za szmaty wyprowadzić . Oni by tak zrobili .PiS nie . Tylko jest i druga strona medalu Czarzastego środowisko , ktoś wyciągnął z ,,grobu " Kto i po co ? To nie opozycja . To potomkowie okupanta . Udowodnił to w audycji. to. Czarzasty .Przed wyborami sprytnie się maskował . Prawdziwa buzię pokazał po wyborach. Jak nazwać tych z POKOKO co to Razem społem i Wiosennie mieli POkonać PiS? .No jak? TA SAMA GLINA ! ! . Co gorsze , Ta GLINA ma poparcie w Brukseli ..Co PiS może ? No właśnie . Banaś u totalnych na tapecie a swoich bezkarnie do koryta . Sądy nietykalne . Czy prowadzący został przeorany ? Nie jestem pewien . Dla normalnego, myślącego Polaka Czarzasty zaorał i siebie i swoich.
"wiking" niespełnione marzenie żyda 2019.11.29 21:32
𝐋𝐞𝐜𝐡 𝐊𝐞𝐥𝐥𝐞𝐫-𝐊𝐫𝐚𝐰𝐜𝐳𝐲𝐤, a kim on jest? "Ekspert" od Lema, pedofil, "prowokuje", wymyśla dziesiątki pseudonimów udaje antysemitę sam będąc żydem z NKWD-wskich żydów. Jego niektóre "nicki" to m.in.: 𝐉𝐏𝐈𝐈𝐈, 𝐨𝐟𝐢𝐜𝐞𝐫 𝐋𝐖𝐏 (co za żart? żyd-pedał "oficer"), 𝐃𝐚𝐫𝐢𝐚_𝐃𝐚𝐧𝐢𝐥𝐜𝐳𝐲𝐤, 𝐀𝐠𝐧𝐢𝐞𝐬𝐳𝐤𝐚, 𝐔𝐫𝐬𝐳𝐮𝐥𝐚. Jest tak przewidywalny jak spłuczka u mnie domu. Jest jak goowna w dworcowych WC - niespłukiwalny.
bezlitosny internauta2019.11.29 21:47
To napraw w końcu tę spłuczkę i dokończ drugą książkę o Romanie Dmowskim. Chętnie przeczytam.
72019.11.29 21:23
Cyrk !!!!!!!!!!!!!!!!!! kury sie dziobia
Tasman2019.11.29 21:21
Panie Wielgucki, łżesz pisząc, że TVP „żadnej krzywdy nikomu nie zrobi[ła]”. Zapomniałeś o nagonce na prezydenta Adamowicza, przez którą, dziś rzekomo niepoczytalny, targnął się na jego życie. Skutecznie!!!
emi2019.11.29 23:43
To nie fakt, tylko domniemywanie. Nie wiadomo, czy czub bez paździerzowej propagandy PiS zadźgał by, czy nie.
emi2019.11.29 23:45
Tak samo jak inny czub, który się spalił pod sejmem. Nie wiadomo czy w innych okolicznościach by tego również nie zrobił. Niezbadane są ścieżki rozumowania czubów.
anonim2019.11.29 21:15
TVPiS realizuje program Dojnej Zmiany rządzonej przez pożytecznych idiotów oraz agentów Kremla i Watykanu !
Alojzy Cedzidło2019.11.29 23:34
Co wy ,,Wikingi " chlejecie , że tak sie sami kompromitujecie. Chyba nie ruski bimber .
kapral2019.11.29 23:42
Melduje posłusznie ze nie potrzeba już chlać to nie samogon to dopalacze. E- diota jest nieuleczalny. Zmiany w czaszce dokonane. Zostało jedno, wojsko a ja go wychowam.
Alojzy Cedzidło2019.11.30 10:03
Dziękuję za ,,meldunek"> Jesli myślicie panie ,,kapralu " o wychowaniu tego rogatego , to życzę powodzenia , nie wierząc w sukces . Trzeba tylko odcić mu kasę z Farmy . i da spokój .
lady chapel2019.11.29 21:15
Kurski jest na wylocie - to raz. Dwa: Marian Banaś (ur. 13 lipca 1955 w Piekielniku) – polski urzędnik państwowy, w latach 2005–2008 i 2015–2016 podsekretarz stanu w Ministerstwie Finansów, w latach 2005–2008 i 2015–2017 szef Służby Celnej, w latach 2016–2019 sekretarz stanu w Ministerstwie Finansów, w latach 2017–2019 szef Krajowej Administracji Skarbowej, w 2019 minister finansów w rządzie Mateusza Morawieckiego, od 2019 prezes Najwyższej Izby Kontroli. WIKIPEDIA Człowiek, który zajmuje takie stanowiska, przed objęciem funkcji jest skrupulatnie sprawdzany przez służby specjalne. Jak zatem sprawdzały go te służby??? Wina Tuska???? I najważniejsze - to wasze słowa PiSie syny: https://youtu.be/wgypB8cZ5Wg
lady chapel2019.11.29 21:18
Wybór Banasia na szefa NIK oraz udzielenie my wcześniejszych pełnomocnictw - obnaża słabość tego kartonowego państewka. A ktoś taki jak Kurski - to obraz ambitności obywateli i władzy
anonim2019.11.29 22:58
a dlaczego państwo z ruskiego spiżu o nazwie PO-PSL , nie prześwietliła ot chociażby starych trepów po szkoleniach GRU w polskiej armi? ba oni im jeszcze awanse dawali
KATON STARSZY2019.11.29 21:11
W pełni popieram wszystkie uwagi ,,matki kurki".Dla mnie jest bulwersującym fakt,że PIS nie tworzy własnego medium informacyjnego,myślą że będą wieczni w myśl sloganu Moskwy,,Lenin wiecznie żywy"Wewnątrz PIS-u musi działać agentura żydowsko -komunistyczna innego wytłumaczenia nie ma.
Sutener z Krakowa Marian B.2019.11.29 21:02
Matka Kurka, ty nędzny pismaku!!! Napisz szybko bardzo pozytywny artykuł, o MNIE, bo jak nie ja znajdę artykuł na ciebie w Kodeksie Karnym matole. !!!!
al2019.11.29 20:55
Materiały o Grodzkim powinny iść wTVP 24/h powinni być pokazywani gangsterzy vatowscy - nic się nie dzieje PiS, prosi się o przegraną i przedterminowe wybory
ateusz2019.11.29 21:12
Co niby miałoby być o Grodzkim? Że jakaś baba najpierw powiedziała, że kilkadziesiąt lat temu chciał od niej łapówkę, a potem się z tego wycofała? Daj spokój. Zadzwoń lepiej do Banasia i wynajmij pokój na godziny żeby sobie odpocząć.
Sutener z Krakowa Marian B.2019.11.29 21:30
Ty kolego, moimi pokojami się nie rządż , my temu pajacowi nie wynajmiemy. !!!!
sergsdghf2019.11.29 21:30
Żeby pokazać vatowskiego gangstera, to trzeba go najpierw złapać. Ale gdy sie powiedziało, że ktoś zajumał 240 miliardów, ale nie wiadomo kto, no to to jest kompromitacja. Tylko nie wiadomo czyja. Czy bardziej władzay jako takiej, czy tej władzy propagandy...
Observer2019.11.29 20:53
Niestety kwestie decydujące o przyszłości narodu są przemilczane w mediach głównego ścieku. Na szczęście "Media Narodowe" i telewizja "W Realu" głoszą prawdę o 447!!
Naczelny2019.11.30 1:32
Uspokój się, hanter.
Observer 2019.11.30 8:34
Środek nocy a lewacki troll jeszcze na służbie:) "Myślisz" niemoto, że ty akurat nie będziesz uderzony po kieszeni gdyby udało się wymusić na Polsce haracz w wysokości 350mld$?
JONASIK2019.11.29 20:52
Coś takiego na frądlu, z ust Mokrej Dzurki?: "Kurski, który z publicznej telewizji zrobił tragifarsę i prywatne imperium" Hmmm, kurde Gienia, świat się zmienia :)) Jedyny problem jest taki, że pelikany głosujące na piśśś nie widzą, nie rozumieją, że TVP to tragifarsa i łykają i łykają. Dramat ...