08.12.19, 17:45

Męski różaniec na krakowskim rynku jak egzorcyzm oczyszczający go po niedawnych bluźnierstwach

Rynek Główny, Kraków, ile rzeczy tutaj się dzieje. ile wydarzeń. Teraz króluje kiermasz Bożonarodzeniowy, choinki, anioły i kramy. Dwa tygodnie temu przeszedł tędy marsz środowisk organizacji LGBT protestujących przeciwko abp krakowskiemu Markowi Jędraszewskiemu. Środowiska te znane z profanacji obrazu Matki Boskiej Częstochowskiej niosły wówczas " monstrancje" z wyzierającym z niej wężem .

Dobrze wiedzą jak uderzyć katolików i co jest dla nas najcenniejsze. My nie atakujemy nikogo, przeciwnie ogarniamy modlitwą wszystkich nieprzyjaciół Kościoła Świętego.

Dzisiaj przeszliśmy w procesji dookoła Rynku niosąc na przedzie krzyż i figurkę Matki Boskiej Fatimskiej. Idąc odmawialiśmy Litanię Narodu Polskiego. Istotą męskiego różańca organizowanego w każdą pierwszą sobotę miesiąca jest wynagradzanie Matce Boskiej za zniewagi których w ostatnim czasie często doznaje na ziemi polskiej.

Było w tym coś niezwykłego, gdy mężczyźni odmawiając litanię wzywali wszystkich polskich świętych i błogosławionych. Obmadlano zarówno miejsce jak i wszystkich przyglądających się temu niecodziennemu wydarzeniu. Można uznać, że był to swoistego rodzaju egzorcyzm oczyszczający Rynek po niedawnych bluźnierstwach. Modlitwa w dniu dzisiejszym była trudniejsza niż dotychczas. Już rano idąc do kościoła ślizgaliśmy się po oblodzonych płytach placu . Dlatego też modlitwa była inna niż we wcześniejszych miesiącach. Zmarznięci dotarliśmy na Plac Mariacki by odmówić różaniec.

Mimo trudnych warunków uczestników nie ubyło, a wręcz przeciwnie tego dnia zgromadziło się ich więcej na męskiej modlitwie. Musimy tutaj być bo ta modlitwa ma głęboki duchowy sens i z pewnością jest bliska Bogu. Tym razem przewodził nam Franciszkanin o. Bogdan. Czekamy na innych duszpasterzy z którymi wspólnie z różańcem w ręku wypełnimy wolę Maryi.

Komentarze

wanda marcinkowska2019.12.10 17:11
To żart,nie wierzę i to jeszcze w Krakowie to nie możliwe.
andrzejhahn32019.12.10 3:50
oto jak kiczowaty katolicyzm wypacza rozum
Polka2019.12.9 22:15
To są prawdziwi mężczyżni-orły, sokoły, herosy! Boże Błogosław im.
Anna2019.12.9 14:55
Fajnie :-) Ja się bardzo cieszę, że żyję w kraju, w którym różni ludzie mogą zorganizować sobie w przestrzeni publicznej swoje demonstracje. Cieszyłabym się jeszcze bardziej, gdyby żadnej z takich demonstracji nie próbowano zakłócać a krytyka ograniczałaby się do wpisów w internecie.
Rozbawiony2019.12.9 12:34
To najlepszy tekst kabareciarski jaki przeczytałem na Frondzie doskonale uzupełniony przez zdjęcia.Już tekst na początku o nieatakowaniu nikogo jest świetną parodią tego co zazwyczaj robią tacy osobnicy. Wystarczy poczytać komentarze na tym portalu, gdzie komentujący do atakowania innych używają słownictwa związanego z ich środowiskiem, tzn z okolicami genitaliów. Wzywali POLSKICH świętych, a nieśli figurkę MB Fatimskiej - to trochę niepatriotyczne, co mało u nas różnych rodzimych matek boskich? "Obmadlano zarówno miejsce jak i wszystkich przyglądających się..." Doskonałe zastosowanie neologizmów w celu zaklęć rzucanych na wszystko i wszystkich dookoła, czy ktoś sobie tego życzył, czy nie. Ale chyba nie za bardzo pomogło bo płytki nadal były oblodzone. No ale skoro mamy okadzanie to może też być obmadlanie, co raczej sprowadza się do prostego ogłupiania.
anonim2019.12.9 18:56
Udowodnij że któryś z tych panów modlących się w Krakowie kogoś atakował, znasz któregoś z nich ? Jakbyś trochę myślał i miał trochę wiedzy umiał czytał ze zrozumieniem to byś wiedział dlaczego nieśli figurkę Matki Bożej Fatimskiej .i czemu odmawiali litanię . Jak uważasz ten artykuł za najlepszy tekst kabareciarski to współczuję ci głupoty .
Rozbawiony2019.12.9 19:23
Najlepiej się zarzuca komuś głupotę jak samemu jest się durniem, wtedy nie trzeba się wysilać. A litanię odklepywali x razy bo chcieli "odkazić" teren po marszu LGBT - i to dopiero jest komiczne!!! Obnoszenie gipsu i koralików - no cóż nie będę komentował.
anonim2019.12.9 22:58
Litanii nie odklepywali ,tylko odmawiali i nie po to ,żeby odkazić ,bo modlitwa nie odkaża ,jakby chcieli odkazić to by użyli środków odkażających. Nie obnosili się z gipsem tylko niesli figurkę Matki Bożej Fatimskiej ,różaniec to nie koraliki i nie służy do obnoszenia się z nim tylko do modlitwy ,Brak wiedzy u ciebie jest zatrważająca . Nie masz pojęcia o czym piszesz .i jak nie nazwać ciebie głupcem . Nie odpowiedziałeś na pytanie czy znasz chociaż jednego uczestnika męskiego różańca z Krakowa ,który kogoś atakował ,bo zarzuciłeś jakoby atakowali kogoś to udowodnij to .Podaj który czy może było ich więcej gdzie ,jak i czym kogoś zaatakowali ,bo inaczej to jest pomówienie .
anonim2019.12.9 23:08
Aha i figurka wcale nie jest z gipsu .
Rozbawiony2019.12.10 16:16
Widzę, że jesteś bardziej tępy niż myślałem. Uczepiłeś się jednego jak buldog i nie popuszczasz: "jak i czym kogoś zaatakowali", gdybyś tylko rozumiał to co czytasz - napisałem: "Wystarczy poczytać komentarze na tym portalu, gdzie komentujący do atakowania innych używają słownictwa związanego z ich środowiskiem ....", Ale żebyś lepiej zrozumiał to napiszę drukowanymi DO ATAKOWANIA INNYCH UŻYWAJĄ SŁOWNICTWA NA FRONDZIE. Oto następny przykład nierozumienia tekstu czytanego, napisałem: "To najlepszy tekst kabareciarski jaki przeczytałem na Frondzie", a twoja reakcja: "Jak uważasz ten artykuł za najlepszy tekst kabareciarski to współczuję ci głupoty" Z tego wynika że Frondzie są lepsze teksty kabareciarskie, których nie dane mi było przeczytać. Na tyle lepsze, że zarzucasz mi głupotę z tego powodu. W końcu Fronda zamieszcza tyle śmiesznych tekstów, że nie jestem w stanie ich wszystkich przeczytać A co do figurki to z czego była: drewna, plasteliny, terakoty, porcelany, betonu, plastiku to nie jest to istotne, bo wy i tak jesteście zdolni do modlenia się do tych materiałów. A na przyszłość jak nie rozumiesz tekstu czytanego to nie zabieraj głosu.
Rozbawiony2019.12.10 16:37
I jeszcze jedno, ten brak nicku wynika z tchórzostwa, żeby nikt cię nie mógł rozpoznać i wytknąć ci niepełnosprawności umysłowej po imieniu (nawet jeśli jest zmyślone to pomaga w identyfikacji).
M.R.2019.12.9 23:53
Przysłowie to, dedykuję wam, pasuje dla was ! "Po czym poznać głupiego ? " PO SŁOWACH JEGO " !
zbg.2019.12.9 11:10
Czego ludzie nie zrobią aby być na zdjęciu?
anonim2019.12.9 20:09
A czego dla pieniędzy nawet się zeszmacą na Frondzie pisząc głupie komentarze.
zbg.2019.12.9 22:11
Ja piszę za bóg zapłać.AMEN.
Tom.2019.12.9 8:48
Ave Maria, gratia plena, Dominus Tecum, benedicta Tu in mulieribus et benedictus fructus ventris Tui, Jesus. Sancta Maria, Mater Dei ora pro nobis peccatoribus, nunc et in hora mortis nostrae. Amen.
Studium2019.12.9 8:21
Czmu nie wystąpicie na drogę prawną wobec osób umieszczających tu nienawistne komentarze?
Albert2019.12.9 12:21
Bo nie mają ku temu podstaw. Nie można karać za mówienie prawdy.
andrzejhahn32019.12.9 12:43
SRAM NA JEBA.......NY,OBRZYDLIWY,ZBRODNICZY kosciol katolicki
M.R.2019.12.9 23:47
hahnie/ potrójny/ ! Tyle razy ci pisałam i inni też ! NIE OŚMIESZAJ SIĘ DALEJ ! JUŻ KAPITULUJESZ! WTEDY PISZESZ, ŻE SRASZ, JAK NIE MASZ CO NAPISAĆ, JAK CI ARGUMENTÓW BRAK ! PODDAJĄC SIĘ I W KONCU SRASZ! Nas to cieszy, pisz tak dalej ! Niedługo całkiem zamilkniesz !
Polak2019.12.9 7:52
Już nawet sekciarze zaczęli przepraszać za Jędraszewskiego? Może dla części z nich jest jeszcze jakaś nadzieja.
DajPotrzymaćTegoSzczupłegoKrasnalaZGipsu2019.12.9 1:19
Turyści robili najwięcej zdjęć osobnikowi taszczącemu kiczowatą figurę. Różaniec wydał się temu polskiemu kato-klaunowi zbyt mało ostentacyjny dewocyjnie, Szkoda, że jednocześnie schował kołtun pod czapką.
Jahu2019.12.9 7:44
Widzisz dzwonie ty masz tylko tyle odwagi żeby pierdnąć na Frondzie.
anonim2019.12.9 14:49
Zaprawdę powiadam wam że zagrzmiał dzban pusty Jahu zwany i wysilił swój cały, nieogarnięty i potężny intelekt.
Jahu2019.12.9 15:25
a ty dzwonku nie masz nawet odwagi się podpisać?
anonim2019.12.9 18:36
Błyskotliwe!!!
Alicja2019.12.9 0:40
Panowie wspaniale. Jestem z Was dumna i dziękuję Wam. Prawdziwi faceci!!! Króluj nam Chryste!!! Maryjo prowadź!!!
anonim2019.12.9 0:03
Kiedy mężczyzna się modli, to jest już nieźle. Kiedy modli się przepraszając, to jest już całkiem dobrze Kiedy modli się przepraszając za grzechy swoje a nie cudze... to jest doskonale. Na to trzeba jeszcze poczekać, ale kierunek już jest własciwy.
Albert2019.12.9 12:23
A jeszcze lepiej, kiedy zmądrzeje i dojrzeje na tyle, że przestaje się wygłupiać z jakimś modleniem się. Ale mało komu udaje się dojść do tego etapu. To zbyt trudne dla ogółu religijnych tumanów.
Monika R.2019.12.8 23:57
JESTEŚCIE WSPANIALI ! DZIĘKUJĘ, ŻE ORGANIZUJECIE TE MARSZE RÓŻAŃCOWE. JAKO POLKA JESTEM Z WAS BARDZO DUMNA. MIŁO JEST TAK NA WAS POPATRZEĆ JAK SIĘ MODLICIE ! U NAS NA MAZOWSZU, W NASZEJ DIECEZJI TEŻ TAKIE MARSZE SĄ ! POLSKA NIE ZGINIE ! CHWAŁA PANU I MARYI.
Naczelny2019.12.9 0:18
Piotrowski, uspokój się.
Monika R.2019.12.9 0:28
Durny naczelny! Małpą naczelną jesteś??? Czy nie widzisz że to kobieta pisze? Jaki Piotrowski ! Tumanie nie odrózniasz płci ! Żal ciebie!
ZERR02019.12.8 23:08
Czym jest LEWICA? Lewica to radykalny ruch mający na celu totalne podporządkowanie, zniewolenie całego społeczeństwa. Aby zapobiec buntowi niewolonych i mordowanych ludzi, LEWICA opracowała podstępną metodę aby zmusić ludzi do tego aby zaakceptowali sprowadzenie ich do poziomu zniewolonego bydła: Po prostu LEWICA usiłuje zamienić ludzi w zwierzęta w ludzkiej postaci, bez cywilizacji, bez zasad, ogłupiałe i sprawnie wykonujące rozkazy swoich właścicieli i treserów. Celem lewicy jest zezwierzęcenie ludzi i zamianę ich w bydło.
ZERR02019.12.8 23:13
aby osiągnąć ten cel lewica propagandą i indoktrynacją skierowaną również do najmłodszych dzieci, atakuje i wyszydza wszelkie przejawy oddolnej organizacji społeczeństwa. Wyszydza i opluwa wszelkie zasady, szacunek, rygory i obowiązki. Niszczy pod hasłem jakoby zasady "zniewalały". Owszem, zasady ograniczają. I własnie to, te tabu ograniczenia zasady obowiązki i hierarchie odróżniają nas od zwierząt. Lewacy - śmiertelni wrogowie ludzkości. Celem ich - pozabijać miliardy, sory, skłonić do dobrowolnego samobójstwa
Anarchosyndykalistyczna Internetowa Partyzantka2019.12.9 6:10
Nie ma bardziej zbrodniczej instytucji od Kościoła rzymskokatolickiego, więc przestań łgać, prawaku!
Dam2019.12.9 12:47
Owieczko, wracaj do księdza. Tylko nie zapomnij, że pasterz trzyma owce, żeby je strzyc.
ZERR02019.12.9 13:21
bankierzy trzymają lewaków, aby ich gwałcić
GrenPiS2019.12.8 22:02
A ile by ich było jakby zamiast dwójkami szli gęsiego
Anarchosyndykalistyczna Internetowa Partyzantka2019.12.8 21:43
Co to, ku.rwa jest?! Masowa ucieczka z psychiatryka? Czemu nikt ich nie zgarnął z tego rynku i nie odwiózł z powrotem do szpitala?!
Git2019.12.8 21:49
Aleś się wyrwał, pomiocie. Żebyś się nie skichał, pajacu.
anonim2019.12.8 22:08
Nie, to nie masowa ucieczka z psychiatryka to wspaniali mężczyźni .którzy nie wstydzą się wiary .Z psychiatryka to raczej ty na przepustkę wyszedłeś na weekend,nie zapomnij jutro wrócić ..
ZERR02019.12.8 23:15
Jesteście zgejowioną hałastrą, jak wyskoczycie z łapami bić katolików, dostaniecie taki łomot że heja.
Dumi2019.12.8 21:02
To są TWARDZIELE. Bravo panowie i czapki z głów za waszą postawę.
anonim2019.12.8 21:02
SERCE ROŚNIE ! WIELKIE DZIĘKI PANOWIE !!!!
Albert - Du bist ein Stück Scheiße.2019.12.8 20:59
"Sprechen Sie Deutsch" - Das ist offizielle Form. "Sie" - Das hast du nicht verdient. Du bist ein Stück Scheiße.
Albert2019.12.9 11:02
Nowy język wymyślasz katoćwoku?
german2019.12.9 16:36
Du Stück Kot!
Jahu2019.12.8 20:51
Panowie po raz kolejny szacunek..👍 i tak trzymać..
antek.b2019.12.9 13:01
Jaki cel w życiu i ambicje musi mieć ktoś ,którego szacunek budzą faceci,którzy zamiast budować coś trwałego,być oparciem dla innych, publicznie czołgają się na kolanach,jaką wartość ci ludzie wnoszą do tego kraju,jakież sieroty wyrosną z dzieci takich ojców,co na to ich kobiety ,które ci mazgaje powinni wspierać męskim ramieniem,czy kraj który ma takich mężczyzn może się rozwijać.Jak zwykle trop prowadzi do kościoła,od zawsze jego celem było osłabianie polski,tak jest i tym razem.
Jahu2019.12.9 15:37
a ty dzwonku o czym bredzisz? Ludzie którzy poważnie traktują swoją wiarę mają prawdziwy fundament na którym mogą właśnie budować coś trwałego np. Rodzinę.. Nie wiem czy zauważyłeś jak często ateusze bądź ludzie tzw. wierzący, ale nie praktykujący często się rozwodzą.. Jeśli uważasz, że ludzie prawdziwej wiary są mazgajami to ty chyba jeszcze w krótkich spodenkach chodzisz. Jak rozbijaliśmy krzyżaków pod Grunwaldem to z Bogurodzicą na ustach..
anonim2019.12.9 18:10
Właśnie Ci meżczyźni budują coś trwałego i pięknego,to tacy mężczyźni są prawdziwym oparciem dla swoich żon i pięknym przykładem dla swoich dzieci ,to oni budują prawdziwe rodziny ,bo gdzie Bóg na pierwszym miejscu tam wszystko jest na swoim miejscu. Na takich mężczyznach można polegać . .
Wojtek Polak2019.12.8 20:37
lewactwo to neopoganizm i okultyzm i zawsze będą wyć na widok modlących się katolików to taka szatańska demonstracja siły. ale wiemy jak się to skończy walka dzieci Maryi i dzieci szatana Ona zdepcze mu głowę...
anonim2019.12.8 20:42
Czy ktoś atakował ten happening?
2019.12.8 21:46
Chyba tylko Wojtek ;-)
antek.b2019.12.8 20:36
NIeszczęśliwi ludzie,naprawdę mi ich szkoda,mając problemy ,i pomocy szukając w kościele ,wpada się z deszczu pod rynnę ,alkoholizm można pokonać,inne uzależnienia również ,warunkiem jest zgłoszenie się do dobrego specjalisty a kościół, gdy już cię złapie, to nie wypuści ,i wiem o czym piszę ,też w życiu przechodziłem trudny okres,mnie opatrzność i dobrzy przyjaciele skierowali na właściwą drogę,tego samego życzę tym ludziom,ale padanie na kolana nie jest dobrym pomysłem.
Wojtek Polak2019.12.8 20:48
homoseksualizm tak jak alkoholizm można pokonać to też się leczy.
anonim2019.12.8 21:20
Tylko, że homoseksualizm nie jest chorobą, jest prawidłową orientacją seksualną, a leczenie go jest potępiane przez wszystkie organizacje psychologiczne.
anonim2019.12.8 21:59
https://www.homoseksualizm.edu.pl/wiecej/publicystyka/164-mona-wyj-z-homoseksualizmu
ZERR02019.12.8 23:23
Nikt nie udowodnił, aby zboczenie homo było w czymkolwiek prawidłowe. Nadzwyczajne twierdzenia wymagają nadzwyczajnych dowodów.
Dam2019.12.9 12:49
Występuje w naturze, więc jest naturalny. Występuje od tysięcy lat, więc ewolucja się go ni wyzbyła. 100 lat temu Kościół mówił, że leworęczni to dzieci szatana i leworęczność też się "leczyło'. Może za kolejne 100 lat dorośniecie do tego, żeby nie nienawidzić ludzi za to, jacy się urodzili.
ZERR02019.12.9 13:21
dżuma jest naturalna pisałem - nie jest PRAWIDŁOWY Tylko przygłup może bełkotać, że ewolucja pozbywa się schorzeń i zwyrodnień. Ewolucja działa inaczej. Nikt nie rodzi się zboczeńcem (ćpunem). Ludzie się nimi stają pod wpływem starych zboczeńców (ćpunów) Poza tym - jeśli ktoś sie "urodził" z niepohamowaną skłonnością do morderstwa (mutant XYY) to co, mamy go hołubić? Aż kogoś zabije?
Anna Ewa2019.12.9 15:31
Zanim coś napiszesz to się zastanów. jak już literki się pojawią na ekranie to przeczytaj co napisałeś i jeszcze raz pomyśl: - Dżuma - to nie przypadłość, do żyjątko a szczegółowej bakteria Yersinia pestis z jej punktu widzenia (tej że bakterii) ewoluuje ona tak aby zdobyć (czyli zarazić) jak największą ilość osób i rozmnożyć się - a teraz o tym mordercy - tera juz przeklejam: Zespół supersamca XYY - objawy: - ponadprzeciętny wzrost - hipotonia (stan zmniejszonego napięcia mięśniowego) - ciężki trądzik w okresie dojrzewania trudności w uczeniu się (IQ może być średnio 10-15 punktów niższe niż u rówieśników) - problemy z zachowaniem - impulsywność, agresja i brak empatii (u niektórych mężczyzn) I najważniejsze - czego już nie doczytałeś: W latach 60. XX w. po badaniach przeprowadzonych na więźniach niektórzy naukowcy doszli do wniosku, że dodatkowy chromosom Y jest odpowiedzialny za zachowanie agresywne. Jednak ostatnie badania wykazują, że nie jest to norma, a tego typu zachowania można stwierdzić jedynie u ok. 1% pacjentów z zespołem XYY.
ZERR02019.12.9 20:15
Zawsze są jakieś "ostatnie badania", ale nikt nie wykazał, aby poprzednie były niepoprawne. Prawie na pewno niepoprawne są ostatnie, ponieważ nacisk lewaków jest silny i granty dostaje się tylko za wyniki zgodne z zamówieniem.
antek.b2019.12.8 22:34
Nie bardzo rozumiem,skąd ten homoseksualizm tutaj,Wojtek???
anonim2019.12.8 22:46
Oni są szczęśliwi i twojego współczucia nie potrzebują ,kościół nikogo na siłę nie trzyma więc nie bredź głupot .Oni są na własciwej drodze ,a tobie się tylko wydaje ,że na takiej jesteś.. Tylko szatan nie zgina kolan przed Bogiem.
anonim2019.12.8 23:06
Szatan nie ma kolan .Przemyśl to antku.b ,bo ty wpadłeś z deszczu pod rynnę .
ZERR02019.12.8 23:21
Widziałeś któregoś? Skąd taka wiedza? Może jednak widziałeś, a może jednego masz za skórą.
Niejestemrobotem2019.12.8 23:52
A zgodnie z religią katolicką szatan nie jest bytem duchowym, bezcielesnym? To jako taki kolan mieć nie powinien chyba...
Monika R.2019.12.9 0:00
Ale walisz głupoty "jak potłuczony"!
antek.b2019.12.9 9:25
Nie dostrzegam szczęścia na tych twarzach,raczej niemoc i zwątpienie.
anonim2019.12.9 22:13
Dostrzegasz to co chcesz i co masz sam w głowie .
JanKochanowski2019.12.8 20:23
Jesli nie grzeszysz, jako mi powiadasz, Czego się, miła, tak często spowiadasz?
desperacja żyda ogarnia - bo zdycha2019.12.8 20:21
RŻNIJMY KUPY na 𝐀𝐍𝐃𝐑𝐙𝐄𝐉𝐇𝐀𝐇𝐍 - 𝐋𝐄𝐂𝐇 𝐊𝐄𝐋𝐋𝐄𝐑-𝐊𝐑𝐀𝐖𝐂𝐙𝐘𝐊 A my się ZERŻNIEMY na twój grób! - podpisali sie: proboszcz Pocałumniewdoope oraz rabin Nożykdokotasa
Oloo2019.12.8 20:12
Szkoda że różaniec nie działa na portal poświęcony nienawiści czyli Frondę.
ect2019.12.9 8:36
No, wystarczy poczytać ile miłości do katolików jest w tych komentarzach.
andrzejhahn32019.12.8 20:06
ale beka...............religijny cyrk w wykonaniu poganskiej sekty katolickiej.............czy wy katole wiecie ze jest 21 wiek
anonim2019.12.8 20:35
Wiemy i nic to nie ma do rzeczy ,Bóg był ,jest i będzie nie zależnie od wieku .
OrdinaryOrange2019.12.10 9:45
Powiedz to Zeusowi...
Pawe\\305\\2022019.12.8 23:39
hahn ! Wiesz dlaczego tak to napisałeś? BO NAM ZAZDROŚCISZ ! BO NIKOGO NIE MASZ! ATEIZM DAJE CI tylko DEPRESJE ! BO NA NIC LEPSZEGO CIĘ NIE STAĆ ! NIE MASZ NIC DO POWIEDZENIA ! TWOJE STARE FRAZESY NA PAMIĘC ZNAMY ! NAM ONE ZWISAJĄ I POWIEWAJĄ, TAK JAK TWOJE FLAKI ! PANIAŁ!?
Niejestemrobotem2019.12.8 20:03
Ludzie się modlą-spoko. Trochę szkoda, że w intencji przeprosin za marsz równości, ale ok, mają prawo. Tylko zadziwia ten spokój, żadnych ataków i prowokacji ze strony LGBT, ateistów itd. Jak to jest, że jak katolicy coś robią, to spoko, a LGBT/ateistów zawsze ktoś atakuje, musi być obstawa policji itd.? A później katolicy i tak twierdzą, że to druga strona jest agresywna?
anonim2019.12.8 20:22
A podobno tacy katolicy uciśnieni...
mendy mendy2019.12.8 19:59
Mendy blogowe, teolodzy z PRL-u powyłaziły z nor. Menda obrzezana 𝐋𝐞𝐜𝐡 𝐊𝐞𝐥𝐥𝐞𝐫-𝐊𝐫𝐚𝐰𝐜𝐳𝐲𝐤 żyd-𝐁𝐣𝐨𝐫𝐧 𝐊𝐚𝐫𝐥𝐬𝐬𝐨𝐧 - gudłaj 𝐚𝐧𝐝𝐫𝐳𝐞𝐣𝐡𝐚𝐡𝐧 - 𝐉𝐏𝐈𝐈𝐈 - 𝐨𝐟𝐢𝐜𝐞𝐫 𝐋𝐖𝐏 (co za żart? żyd-pedał "oficer"), . Menda 𝐀𝐥𝐛𝐞𝐫𝐭 - extra VERGIN, oil do smarowania odbytnicy Menda 𝐍𝐨𝐰𝐚𝐤-𝐫𝐨𝐛𝐚𝐜𝐳𝐞𝐤 grilling and trolling, getting fuck in the ass and jerking off vigorously - multitasking asshole. Menda 𝐒𝐭𝐚𝐜𝐡𝐮 spełnia marzenia życiowe; changing diapers. 𝐉𝐨𝐧𝐚𝐬𝐢𝐤 menda odświeżona żyd i CEO and founder "Shit on Polishness". Menda dumnie rżnięta w doopę; GDZIE W POLSCE JESTEŚ PEDALE ??? Nie ma mendy w Polsce jest tutaj; 𝐈𝐏𝟐.𝟔𝟑.𝟐𝟓𝟓.𝟐𝟓𝟓. - 𝐬𝐢𝐞𝐝𝐳𝐢𝐛𝐚 - 𝐑𝐎𝐒𝐉𝐀
Albert2019.12.8 20:22
Sprechen du Deutsch? I ogarnij trochę, czym jest IP. Nawet twój spleśniały od nadmiaru wafli z trupa mózg powinien być w stanie to ogarnąć.
Albert extra VERGIN oil do smarowania odbytnic2019.12.8 19:56
An "australian" ynglysz matoła ateisty -"Pytanie "have you read" zadajesz wtedy, kiedy spodziewasz się odpowiedzi pozytywnej"- !!!SPODZIEWASZ SIĘ ODPOWIEDZI POZYTYWNEJ!!! 𝐍𝐨, 𝐈 𝐡𝐚𝐯𝐞 𝐍𝐎𝐓 𝐫𝐞𝐚𝐝 𝐢𝐭! - 𝐲𝐨𝐮 𝐟𝐮𝐜𝐤𝐢𝐧𝐠 𝐢𝐝𝐢𝐨𝐭! - "Pytanie "did you read" zadajesz wtedy, kiedy spodziewasz się negatywnej odpowiedzi."- !!! SPODZIEWASZ SIĘ NEGATYWNEJ ODPOWIEDZI !!!! 𝐘𝐄𝐒, 𝐈 𝐝𝐢𝐝 𝐫𝐞𝐚𝐝 𝐢𝐭! - 𝐲𝐨𝐮 𝐟𝐮𝐜𝐤𝐢𝐧𝐠 𝐢𝐝𝐢𝐨𝐭! 𝐁𝐢𝐬𝐭 𝐝𝐮 𝐠𝐞𝐤𝐨𝐦𝐦𝐞𝐧, 𝐮𝐦 𝐦𝐢𝐫 𝐞𝐢𝐧𝐞 𝐚𝐧𝐝𝐞𝐫𝐞 𝐋𝐞𝐤𝐭𝐢𝐨𝐧 𝐳𝐮 𝐥𝐞𝐡𝐫𝐞𝐧?
Albert2019.12.8 20:21
Sprechen du Deutsch katoćwoku? Sprechen du Deutsch? Właśnie tak według katoćwoka: sprechen du Deutsch?
Grzegorz z Domaradza2019.12.8 19:27
Jak zwykle ujadanie tęczowych i antykatolickich troli. Po co tutaj to forum na Frondzie , chyba tylko by trole coś zarobiły za komentarze.
katolicki czosnek2019.12.8 23:25
Dokładniej to komentarze. Tak chcieli, tak zrobili, tak mają. Forum jest tutaj https://www.fronda.pl/forum i można brać udział w dyskusjach tylko po zalogowaniu, więc i chamstwa znacznie mniej.
Ewa2019.12.8 18:57
Gdy pomyślę, że mogłoby zabraknąć modlących się mężczyzn i pozostałyby na polskiej ziemi tylko dumne geje, jonasiki i inne napływowe bydlątka, fizycznie o ludzkich podobiznach, czuję przerażenie. To tak, jakby wymazać z rzeczywistości dobro i pozostawić diabelskie zło w jego czystej postaci.
anonim2019.12.8 19:13
O tak dobro to samce najpierw rzucajace kamieniami w marsze równości, a potem klepiące paciorki dookoła Rynku.
Felek2019.12.8 19:26
Ewe ogarnia strach kiedy wokolo nie ma bialych katolikow. Wtedy czuje sie niepewnie i nie wie co ma zrobic. Dla niej inna opcja to podludzie. Tacy jak Ewa wlasnie jako pierwsi zapisywali sie do Waffen SS
Ewa2019.12.8 19:36
Waffen SS mordowało białych katolików. Tylko Różaniec może uratować Polskę i takich, jak ty -Felków.
Niejestemrobotem2019.12.8 20:26
SS mordowało istoty "fizycznie o ludzkich podobiznach". Serio to Twoje sformułowanie brzmi jak z poradnika SS. Jak określenie nazistów na Polaków, Żydów, Rosjan...
Ewa2019.12.8 21:47
Człowiek to istota złożona z ciała i duszy. Kto nie wierzy w istnienie duszy, sam pozbawia się pełni człowieczeństwa. Staje się marionetką szatana, jak twoi wygrzebani z historii i przypisywani innym SS.
Niejestemrobotem2019.12.8 22:29
Aha. Czyli uważasz, że tylko osoby wierzące w dusze są w pełni ludźmi? Nie uważasz, że to pogląd cokolwiek dyskryminujący? Mogę spytać, czemu tak uważasz? Pomijając, że jest to logika całkowicie zgodna z podejściem SS, którzy też odmawiali innym uznania ich za ludzi? SS mieli na mundurach zapis "Gott mit uns" to w duszę raczej wierzyli, ale serio uważasz, że to świadczy o ich pełnym człowieczeństwie?
Ewa2019.12.8 23:01
Ich Gott to był szatan, tak samo, jak twój gott. A rozdział ludzi na dzieci Boże i dzieci szatana to nie mój pomysł, ale zamysł Boga. Pierwsze będą zbawione, drugie potępione. Jeśli czujesz się dyskryminowany, nawróć się do Boga, a nie siej chorej propagandy.
Niejestemrobotem2019.12.8 23:32
Czy czuje się dyskryminowany? Chyba nie bardzo w sumie. Jestem hetero, facet, biały, od pokoleń Polak. Na ulicy nie widać, że ateista to nikt mnie nie pobił jak mnie przypadkiem zobaczył. Wierzący znajomi też są w stosunku do mnie w porządku, także Ci, którzy wiedzą, że jestem ateistą. Poza frondą w sumie nikomu to nie przeszkadza, ale widać obracam się w troszkę lepszym towarzystwie. Nie mam zamiaru się nawracać, w szatana tak samo jak w boga nie wierzę. Jest mi tylko przykro, że ludzie mają takie poglądy jak Ty. Że ktoś, kto nie wierzy jest dla nich nie w pełni człowiekiem. To chory pogląd i jeśli Twoim zdaniem na tym polega wiara to wiesz co? Wychodzi, że brak wiary robi z nas lepszych ludzi. A Twój bóg jest tak samo zły, jak wiara SS. I nie sieje żadnej chorej propagandy, tylko staram się nie ograniczać do jednego źródła informacji, temu zaglądam na frondę i czasem napiszę co myślę o pewnych rzeczach tu poruszanych. I cieszę się, że większość wierzących pojmuje wiarę inaczej niż Ty.
Ewa2019.12.9 9:43
Na taki bełkot to nawet najlepszy specjalista od rozumu nie jest w stanie nic poradzić. Jedno z niego wynika jasno, że nienawidzisz Boga, a kto nienawidzi swego Stwórcy, jest też wrogiem człowieka prawego, bo Bóg jest Miłością, zaś Jego przeciwnicy dziećmi zła i siewcami nienawiści. Twoje peany na własny temat są tego jaskrawym dowodem. Wierutne bzdury i kłamstwa, jak wszystkich nienawidzących Boga odszczepieńców.
Niejestemrobotem2019.12.9 11:45
Ja aktualnie nienawidzę jednej osoby, za to co mi zrobiła. Stwórca jest mi tak obojętny, jak Zeus, Ares, Mars itd. Moje pewny? Gdzie Ty tu je widzisz? To Ty cały czas się wywyższasz, uważasz za lepszą tylko dlatego, że wierzysz w Boga, nie ja. Ja tylko stwierdziłem, że wiara pojmowana jako nienawiść do innych jest zła i już lepiej nie wierzyć, za to szanować ludzi. I być dobrym człowiekiem. To nie ja obrażam ludzi sformułowaniami godnymi SS, pośrednio nazwałaś siewcą zła, itd. I po prostu jest mi przykro, że możesz mieć takie poglądy i uważasz je za słuszne.
Ewa2019.12.9 12:10
Lepiej nie wierzyć? Masz wolną wolę, a twoja nienawiść do jednej osoby to znak rozpoznawczy twojej wewnętrznej struktury. Gdybyś był wierzący- tak naprawdę, nie potrafiłbyś nienawidzić i musiałbyś umieć przebaczyć. SS też nienawidzili, to cię z nimi łączy.
Albert2019.12.9 12:18
"Gdybyś był wierzący- tak naprawdę, nie potrafiłbyś nienawidzić i musiałbyś umieć przebaczyć." Katolska hipokryzja w pełnej krasie. Jakoś ci spaleni na stosie z powodów religijnych, albo miliony wymordowanych tych dlatego, że ośmielili się wierzyć w coś innego mają na ten temat zupełnie inne zdanie. Skończ się kompromitować pisaniem takich bredni katoidiotko. Sama chyba nie wierzysz w to, co piszesz. A jeśli wierzysz - to znaczy, że jesteś tak ograniczona, ze zasługujesz wyłącznie na pogardę.
Niejestemrobotem2019.12.9 12:37
Cóż, jestem człowiekiem. Ludzie odczuwają miłość i nienawiść i chcice i td. To ludzkie, nie da się tych uczuć wyzbyć. Można nad tym panować, nie mściłem się na tej osobie, ale cóż. Uczuć się nie wyzbędę.
Ewa2019.12.9 13:38
A, to albercik udawał niejestemrobota. Cukrował sobie i lukrował, zmieniał kolorki niczym kameleon. Dla ciebie to nie poświęcę już ani jednej sekundy więcej.
Albert.2019.12.9 14:51
Wy katoćwoki nigdy intelektem nie grzeszyliście, a ty jesteś kolejnym dowodem potwierdzającym tę regułę.
OrdinaryOrange2019.12.10 9:25
Dobrze czasem wejść na frondę i utwierdzić się w przekonaniu. że katolicyzm jest tak samo niebezpieczny dla cywilizacji i zdrowego postrzegania świata jak islam czy inne ideologie ograniczające rozum (w tym chora poprawność polityczna). Tylko dziwi mnie trochę, niejestemrobotem, że dyskutujesz z fanatykiem religijnym - to tak jakbyś muzułmance zakładającej swemu dziecku pas szahida chciał wytłumaczyć, że to co jej wmawiano od dziecka jest tylko "mitologią" charakterystyczną dla jej regionu świata i że tamci, których chce wysadzić to tacy sami ludzie jak ona i jej dziecko...Aha... powodzenia...
Niejestemrobotem2019.12.8 20:34
Brak modlących się nie byłby tragedią dla Polski. Już obecnie jest tu coraz więcej ateistów i szkodzi to komuś? Jest z tego powodu więcej przestępstw albo co? Ateiści są w jakiś sposób gorsi? No nie.
hp2019.12.9 16:45
Ateizm to najgorsze co mogło spotkać świat.To głupota, rebelia przeciw Bogu i sciąga na świat Sąd Ostateczny! Jestem pewny że dożyję tego momentu gdy dumne ateusze ze strachu będą stać przed konfesjonałem i drżeć ze strachu!
Niejestemrobotem2019.12.9 17:37
Wielu ateistów żyje i umiera jako ateiści. Nawet pogrzeb mają świecki. To ani głupota, tylko racjonalizm, ani rebelia. To nic złego. Serio.
OrdinaryOrange2019.12.10 9:37
Te, hp. A jakbyś wyszedł ze swojej piaskownicy i powiedział nam - no bo o ateistach bezusznych już wiemy - czy hindusi, muzułmanie, buddyści, zoroastrianie, taoiści, judaiści, dżiniści i przedstawiciele innych pomniejszych religii też będą się tłoczyć przed tym konfesjonałem? Widzę, ze skoro pozbyłeś się pokory, to posiadasz informacje z pierwszej ręki - podziel się, proszę, z nami swoją wszechwiedzą.
Niejestemrobotem2019.12.9 11:56
Mogę się Ciebie spytać, ilu znasz ateistów? Osobiście? I ilu z nich uważasz za ludzi gorzej się zachowujących, mniej uczciwych itd. niż przeciętna osoba wierząca? I czy naprawdę uważasz, że ateiści, to źli ludzie?
Konrad2019.12.9 13:33
Ateiści to ofiary własnej głupoty, raczej biedni niż źli.
Albert.2019.12.9 14:53
Jak nazwiesz dorosłego człowieka wierzącego święcie w krasnoludki, smerfy, królewnę Śnieżkę i Kubusia Puchatka?
anonim2019.12.9 17:51
Taką osobę nazwę albercik, bo tylko ty głupkuu zadajesz debilne pytania.
kryspin2019.12.8 18:48
Dziwna rzecz się tu dzieje.Katolicki portal i pozwala na takie komentarze?Wychodzę i tu nie wracam.Obrzydliwe,budzące odrazę wpisy.Czy na prawdę nie przeszkadza to moderatorowi?Kolejny mój wpis w tej sprawie i bez reakcji. Mogę podejrzewać,że taki poziom kultury odpowiada portalowi, no trudno więc nic tu po mnie.
Naczelny2019.12.8 20:17
To nie jest katolicki portal, tylko pisowska partyjna szczujnia, to po pierwsze. Po drugie, jakby nie te wpisy, nikt by tu nie zaglądał, a frondelek nie miał by kasy z klików.
dowod2019.12.9 12:56
Przynajmniej wiesz jacy ludzie mieszkaja w Polsce...
Albert2019.12.8 18:29
Kolejny marsz równości. Tym razem w wykonaniu upośledzonych intelektualnie. Wystarczy spojrzeć na te twarze nieskalane myśleniem.
anonim2019.12.8 22:55
To nie był marsz równości Albercie czytaj ze zrozumieniem ..
Albert2019.12.9 11:01
Oczywiście, że był.
anonim2019.12.9 20:18
Nie był ,doczytaj jak umiesz czytać ,ajak nie to poproś kogoś to ci przeczyta.
Nauka 2.02019.12.8 18:28
Proszę podajcie chociaż kontakt do osoby od której można się dowiedzić kiedy jest następny Różaniec. Potrzebne jest wsparcie przy następnej modlitwie pod Pałacem Biskupim. Bracia po drugiej stronie ulicy są bardzo głośni.
anonim2019.12.8 18:54
Apuciupuciu. "Moja wrażliwa męskość jest taka zagrożona"
gotcha! 2019.12.8 18:26
Modlący zapomnieli chyba o obowiązkowych zielonych dywanikach.
Polak Ateista Dumny Gej2019.12.8 18:24
Nie nazwałbym tego spotkania "męskim" same brzydale i nieogary zaniedbane. Po męskość zapraszam tutaj http://homotography.blogspot.com/ ...tyle, że to nie różaniec 🥰
Wojtek Polak2019.12.8 20:44
tylko że cioty to nie mężczyźni. bu ha ha ha
Sutener z Krakowa Marian B.2019.12.8 18:19
Jak tak lubią klęczeć to niech u mnie lachy gejom obciągają, płacę od połyku.!!!!!!!!!!!!
Polak Ateista Dumny Gej2019.12.8 18:25
weź... a kto by chciał tym oblechom dać do obciągnięcia pewnie nawet mają ptaki niemyte 😂
ROXANA2019.12.8 19:56
Gratuluję głupoty, tobą demon bawi się jak maskotką a ty cymbale nawet o tym nie wiesz.
2019.12.8 18:19
A jak te zdjęcia są z dzisiaj, to ja jestem ksiądz! :) Dzisiaj było 10 stopni. Tak że porypańcom w czapkach i rękawiczkach by się mózg zagotował już całkowicie. Frondowskie oszustki. No i nie padało. :)
anonim2019.12.8 22:36
Jakbyś miał trochę wiedzy na temat ,na który się wypowiadasz ,to byś wiedział ,że to nie są zdjęcia z dzisiejszego dnia ,bo to nie było dzisiaj ,ale jak się pisze aby tylko pisać i obrażać to tak to wychodzi .
Sebastian Lorenc2019.12.8 22:55
Wyraźnie jest napisane w artykule, ze to dziśiaj. To jak to jest w końcu? Fronda kłamie czy Ty?
anonim2019.12.9 14:40
Jakbyś czytał ze zrozumieniem artukuł to byś wiedział .
qwerty2019.12.9 13:53
"Dzisiaj przeszliśmy w procesji dookoła Rynku..." - fragment z artykułu.
anonim2019.12.9 18:19
Tak jest jak się czyta tylko tytuły .
anonim2019.12.9 18:28
i pierwsze zdania ,a dalej się nie chce czytać .,
PancerCrystal2019.12.8 18:11
Na zdjęciach widać jak Katolicy w spokoju, nie niepokojeni przez nikogo manifestują publicznie swoje przekonania. Pamiętam jak niedawno Polacy o innych przekonaniach chcący dać im wyraz w Białymstoku, byli lżeni, obrzucani jajkami i opluwani przez Katolików.
ROXANA2019.12.8 19:54
A pamiętasz jak parada równości chciała się wedrzeć na Jasną Górę, czemu o tym nic nie mówisz. Czy do Matki Bożej można iść z przypiętymi penisami i " innymi akcesoriami " Rozumu używaj!!!!!!!!!
PancerCrystal2019.12.8 20:08
Kłamiesz. Parada równości nigdzie nie chciała się wedrzeć- szła ustaloną z magistratem częstochowy trasą. Kłamiesz. Nikt w paradzie nie szedł z przypiętymi penisami i innymi akcesoriami. Za dużo oglądasz fejkowych zdjęć frondy z marszu fetyszystów z Wielkiej Brytaniii.
PancerCrystal2019.12.8 20:32
Oczywiście Wy, Katolicy, z kłamstwem nie macie problemu - jutro pójdziesz się wyspowiadać i sumienie masz czyste, można dalej nawalać w Polaków jadem, słuchatelnica z księdzem czeka....
ZERR02019.12.8 23:18
JEDYNYMI osobami nawalającymi w Polaków jadem są lewacy, niemający z Polakami niczego wspólnego, choć taktycznie podszywający się za nich. Nie masz obrzydliwszej figury od lewaka (uwaga lewak to nie lewicowiec) nienawidzącego wszystkich składników polskości, ale podpisującego się "polak".
Niejestemrobotem2019.12.8 20:43
Jak się wedrzeć? Wejść na teren należący do kościoła? Czy po prostu agresywnym katolikom wydaje się, że wolno im dla siebie zawłaszczać ulice? Bo z tego co wiem to właśnie to drugie. I policja musiała bronić parady równości przed agresywnymi katolikami, jak zwykle zresztą.
anonim2019.12.8 20:30
To może sobie przypomnij jak prowokowali profanując symbole religijne ,jakby chcieli przejść pokojowo tego by nie robili.
antek.b2019.12.8 20:39
To już jest desperacja,nie kompromituj się.
anonim2019.12.8 21:47
Ty ,się nie kompromituj i nie rób z tych ludzi niewiniątek ,bo dobrze wiesz ,że chcieli katolików sprowokować .
PancerCrystal2019.12.8 20:43
Co profanowali? Jeżeli chodzi o tęczę, to jest to biblijny znak pojednania Boga z człowiekiem. Gdzie tu obraza? Nawiasem mówiąc Was, Katolików ciężko nie obrazić. Malutka, konstruktywna krytyka jest obrazą. Nas, ateistów nie sposób obrazić; rozumu nie można obrazić, kto działa wbrew niemu często srogo się przejeżdża, w skrajnych przypadkach jest pośmiertnie beneficjentem nagrody Darwina.
anonim2019.12.8 21:54
Was się nie da obrazić ,bo nie da się obrazić kogoś, kto nie ma żadnych wartości ..Piszesz ,że rozumu nie można obrazić ,a czemu nie używacie rozumu jak tak niby go posiadacie ,jakbyściego mieli to byście takich głupot nie pisali. Owszem tęcza jest znakiem pojednania ,ale nie ta tęcza ,bo to nawet tęczą nie jest tylko jej szatańską podróbką . Jakbyś używał rozumu to byś o tym wiedział.
M.R.2019.12.9 23:31
Pancer ........! Otóż się mylisz ! Nie wciskaj nam ciemnoty ! To nie jest taka tęcza, jak piszesz ! TO NIE JEST ZNAK BIBILIJNY ! Tęcza Boga była zupełnie inna ! Inne kolory i więcej ! To jest marna podróba! Poczytaj, a przekonasz się !
ZERR02019.12.8 23:04
Nie zauważyłem żadnych "lżonych polaków". Widziałem TYLKO i włącznie hałastrę miotającą bluzgi na katolików i manifestującą skrajną nienawiść. Na swoje rozkazy hałastra ta miała setki uzbrojonych policjantów, katujących normalnych ludzi na rozkaz Sekty LGBT, strzelających do kobiet i dzieci, bijących metalowi prętami polaków i katolików wskazanych przez osoby LGBT do pobicia. Aktywiści ZSMP, sory, aktywiści LGBT we współpracy i w porozumieniu z popierającymi ich siłami policyjnymi POBILI i skatowali ponad 200 osób.
Niejestemrobotem2019.12.8 23:36
A w tej bajce były smoki?
ZERR02019.12.9 1:37
Smok starodawny, diabeł i szatan? Tak, on tam jest po stronie Sekty LGBT.
Niejestemrobotem2019.12.9 8:30
Miałem na myśli te latające i ziejące ogniem bo do tej fantastyki idealnie pasowałyby.
Ura-Bura - syn Baby Jagi2019.12.8 18:10
A gdyby tak różaniec wykorzystać dla pożytku wszystkich krakowian i odbyć go w intencji przepędzenia smogu??!!! Aby nigdy nie było więcej - niż 15 mikrogram. Ogłoście i do szturmu - może poskutkuje.
anonim2019.12.9 14:38
Różańca się nie wykorzystuje.Jak czujesz taką potrzebę to zorganizuj modlitwę różańcową w intencji rozwiązania problemu ze smogiem .
Staś2019.12.9 18:56
Można wykorzystać jako kulki analne
anonim2019.12.9 22:31
Stasiu jesteś chorym człowiekiem jak ci się nawet tak rózaniec kojarzy ,to już jest poważne zaburzenie .
anonim2019.12.8 18:08
" My nie atakujemy nikogo, przeciwnie ogarniamy modlitwą wszystkich nieprzyjaciół Kościoła Świętego." buahahahaha, dobry żart :D Bo słowa "tęczowa zaraza" i wielokrotne próby wmówienia jak to LGBT chce zniszczyć Polskę to nie atak. Piękna akcja. W końcu najbardziej uciśniona w Polsce grupa społeczna wyszła na ulice! Bo kto ma gorzej od białych, heteroseksualnych, cispłciowych, katolickich mężczyzn w Polsce? No nikt.
ROXANA2019.12.8 19:50
Używaj rozumu!!! Czy do twojej mamy na imieniny przychodzą rozebrani faceci????????? Oczywiście, że to ZARAZA, czytaj maciołku za co została zniszczona Sodoma i Gomora. Może swoje dziecko dasz gejom, chętnie się zaopiekują, mam namiary jakby co!!!!!!!!!!!!!!!Co im się dzieje? Ktoś ich bije, zamyka w więzieniu. HOMOSEKSUALIZM jest grzechem więc czym się tu szczycić matole, jak kogoś okradniesz to chwalisz się publicznie i robisz manifestacje? Módl się o rozum!!!!
anonim2019.12.8 20:20
"Czy do twojej mamy na imieniny przychodzą rozebrani faceci?????????" wut. Co to ma do rzeczy? Sodoma i Gomora nie istniała, przestań wierzyć w bajki. Dzieci nie mam, ale nie widze problemu by para gejów wychowywała dzieci. Ktoś ich bije? No właśnie bije. I przez takie zachowanie kościoła, przyzwolenie na przemoc ze strony kościoła i obozu rządzącego, pobicia będą zdarzać się coraz częściej. Nie każdy wyznaje taką religię jak Ty, kradzież jest przestępstwem, ciołku, więc Twoje porównanie jest idiotyczne.
anonim2019.12.8 21:34
Nie masz dzieci to ci nie przeszkadza ,żeby cudze wychowywali geje ,swoje być oddał ciołku ?Cudzymi łatwiej dysponować,bo co tam obce dzieci.
anonim2019.12.8 23:57
Nie widzę problemu.
Niejestemrobotem2019.12.8 20:57
No tak, dobry Bóg stworzył mieszkańców dwóch miast homoseksualistami, a później ich za karę zabił, za to, że byli tacy jakimi ich stworzył. No cóż, można w to wierzyć, można nawet uważać, że to świadczy, że Bóg jest dobry. To wolny kraj. Ale, to, że coś jest grzechem nie świadczy, że jest to złe i że ludzi, którzy to robią należy jakoś karać. Grzechem jest: seks przedmałżeński, używanie antykoncepcji, nie pójście w niedziele na msze, praca w niedziele, podejrzewam że apostazja... A zarówno to, jak i homoseksualizm nie są niczym obiektywnie złym, więc jak najbardziej można to popierać i manifestować o akceptacje tego w społeczeństwie. I przyznanie praw. I ta akceptacja i tak wzrasta, powoli, bo powoli, ale wzrasta.
Polak2019.12.9 7:53
Akurat Sodoma i Gomora wg starego testamentu zostały zniszczone za brak gościnności.
OrdinaryOrange2019.12.9 17:55
ROXiu! Sodomę i Gomorę tu przywołujesz? Gdyby Bóg był konsekwentny, dziś byłabyś fanatycznym wyznawcą jakiejś innej religii, gdyż kościół dawno podzieliłby losy S&G. Może dzisiaj z tą wiarą i miłością bożą, a z jaką dumą, zakładałabyś swemu dziecku pas Szahida, by stało się "Wybrańcem Boga". No, no? Jak to z Tobą jest? Masz jeszcze resztki wyobraźni?
ZERR02019.12.9 13:30
Biali mężczyźni, chrześcijanie, są najwyżej opodatkowaną mniejszością w europie. Wszystkie grupy jadące na socjalu, w szczególności Sekta LGBT żerują na nich na potęgę.
anonim2019.12.9 17:53
Wiiadomo. LGBT nie pracuje przecież ;)
Magdalena Obciągarek. 2019.12.8 18:03
Kraków to miasto totalnych, obłąkanych poj-ebów z koralikami w łapach.!!!!!!!!!!!!!!!
ROXANA2019.12.8 19:43
Zero wiedzy, to o czym z taką gadać. Koraliki to masz na łepie a RÓŻANIEC jest bronią przeciwko demonom, które cię właśnie bez trudu trzymają w garści a ty sieroto nawet o tym nie wiesz!!!!!!!!!!!!!!!
adrian manowski2019.12.8 21:43
przerazajace... jak potezna jest to bron, wygra w zestawieniu zGAU-8 Avengerem? Czy moze potezniejsza?
Niejestemrobotem2019.12.8 21:50
Różaniec to chyba bardziej jak garota? Ewentualnie korbacz\morgenstern w przypadku większych modeli?
Michał Jan2019.12.8 23:25
Jesteś miernym plagiatorem tego, który spytał "a ile dywizji ma Watykan".
hp2019.12.9 16:50
Ooo, spermojada się odezwała!
2019.12.8 17:58
Znowu? No dobra, tylko dlaczego płaczecie że jesteście "tacy bardzo prześladowani", skoro co chwilę odstawiacie ten swój cyrk, i nikt wam psychole nie przeszkadza. Co? Hmm?
ROXANA2019.12.8 19:39
Sam jesteś psycholem, zacznij się modlić o żywą wiarę, nie wiem czy masz dzieci, ale jeśli tak to znam dwóch gejów, chętnie się zaopiekują.
Michał Jan2019.12.8 23:31
Przez zaskoczenie - przecież do uformowania Marszów w kolejnych miastach trzeba było spędy urządzać, a tłumu nie było. Wszystkich 5 działaczy z Krakowa i okolic nie miało odwagi się pokazać.
Niejestemrobotem2019.12.9 8:42
Biorąc pod uwagę liczebność modlitwy i marszu równości, to jakby geje chcieli atakować, to zebraliby dość sił. Jeszcze antife by namówili... Więc przyczyną nie jest brak sił... Raczej brak chęci... Czy temu, że LGBT walczą o prawa dla ludzi, a nie są przeciw ludziom i szanują innych? Czy może jest jakiś inny powód?
ZERR02019.12.9 11:21
sekta lgbt walczy o prawa ludzi. chce nam odebrać nasze prawa i przekazać je zboczeńcom seksualnym.
Niejestemrobotem2019.12.9 11:35
A jakie to prawo chce Ci ta grupa odebrać?
Dam2019.12.9 12:45
Pewnie prawo do bezkarnego obrażania innych. W końcu bez tego nie taki pseudochrześcijanin straciłby sens istnienia.
ZERR02019.12.9 13:26
Na przykład prawo do swobodnej myśli - zakazujecie nam normalnych słów i narzucacie inne, uznające zboczenia a poniżające naturalną rodzinę. Albo prawo do wychowywania dzieci. Albo prawo do chronienia dzieci przed molestowaniem i gwałtami.
Dam2019.12.9 13:35
Obrońca pedofili w sutannach mówi, że ktoś mu chce zabrać prawo do chronienia dzieci przed gwałtem. Tutaj masz przykład tego, jak edukacja seksualna (której jesteś przeciwnikiem) pozwoliła na złapanie pedofila https://gazetakrakowska.pl/nowy-targ-ksiadz-pedofil-przyznal-sie-do-molestowania-9-dziewczynek/ar/c1-14575877 No ale i tak nie uwierzysz.
ZERR02019.12.9 14:02
Chcąc nie chcąc, pedofilię ochraniacie w sposób zinstytucjonalizowany - poprzez ukrywanie 99,55% przypadków, poprzez wprowadzanie tzw seksedukacji wypełniającej wszelkie znamiona molestowania pedofilnego. Postawie taka hipotezę: Atakujecie Kościół za urojona pedofilię, aby nie mógł przeszkadzać lewackim pedofilom. Analogicznie postępują złodzieje - krzyczą "Łapaj złodzieja". Albo przemytnicy narkotyków - przodem idzie mrówka do złapania przez policję, a obok przechodzi duży transport pedofilów.
Dam2019.12.9 14:23
1. Nie jestem członkiem żadnej grupy, żadnego lewactwa ani prawactwa i obydwoma gardzę. 2. Pedofilię ochraniał w sposób zinstytucjonalizowany KościółKatolicki przez dziesięciolecia i są na to dowody. Ty nigdy nie przedstawiłeś żadnych na jakiekolwiek ze swoich hipotez. 3. Równie dobrze mogę tą samą hipotezę co ty odwrócić i skierować w Kościół, z tym że będzie miała więcej sensu, bo są dowody na systemowe ochranianie pedofili przez Kościół, a termin "ideologia gender" pojawiła się na ustach księży akurat w momencie, jak skala tego ukrywania zaczęła wychodzić na jaw. 4. Jakie są znamiona molestowania pedofilnego? Czy to kolejny termin, który sobie przed chwilą wymyśliłeś? 5. Podałem ci przykład tego, że edukacja seksualna może uchronić przed krzywdą dziecka, a ty dalej swoje. Od tej pory jesteś świadomym obrońcą pedofili i tak cię będę nazywał.
ZERR02019.12.9 20:13
Edukacja seksualna nie uchroniła żadnego dziecka, za to wszystkie są pouczane o konieczności udzielania pedofilowi świadomej zgody na seks. Nie ma żadnych dowodów na to że Kościół skutecznie zablokował poprawnie złożone doniesienie o możliwości popełnienia przestępstwa. W państwie prawa JEDYNĄ drogą dochodzenia sprawiedliwości jest poinformowanie organów ścigania. Wszelkie inne postępowanie nosi znamiona zakazanego samosądu. Znasz choć jeden przypadek ochronienia sprawcy ściganego przez uprawnione organy państwowe?
Cool2019.12.9 14:29
Marsze LGBT to cyrk objazdowy! ... musiałbyś ściągać aktywistów z całej Polski.
Cool2019.12.9 12:57
Może dlatego, że nikomu nie chcą szkodzić... i nikogo nie wyzywają od psycholi?!
JONASIK2019.12.8 17:56
"My nie atakujemy nikogo, przeciwnie ogarniamy modlitwą wszystkich nieprzyjaciół Kościoła Świętego." Posikałem się ze śmiechu :)) To znaczy piśikałem się.
B522019.12.8 18:34
w pewnym wieku zwieracze przestają trzymać ale do pierwszej komunii dopiero pójdziesz jak wypadnie ci ostatni ząb
JONASIK2019.12.8 22:23
Tak zrobię :)
anonim2019.12.8 19:10
Nie mierz wrogów których sobie sam wymyśliłeś swoją miarą. Rozumiem że Ty nigdy byś nie życzył dobrze tym którzy nie popierają LGBT, I kto tu jest stroną promującą prawdziwą wolność i tolerancję ?
JONASIK2019.12.8 22:24
Frądel promującą prawdziwą wolność i tolerancję. Ups, znowu popuściłem ze śmiechu....
ROXANA2019.12.8 19:35
Czyli coś z twoim rozumem nie teges.
JONASIK2019.12.8 22:22
Za dużo frądla? Tak, to ryje beret na maxa :)
Lupaszko2019.12.8 20:38
niedługo zesrasz się ze strachu
JONASIK2019.12.8 22:28
To jest to ogarnianie modlitwą? :))) Strzał w kolano łupinko.
agik2019.12.8 21:16
@ Jonasik Sikający Kup se pampersa
Pawe\305\2022019.12.8 23:32
agik Nie dziw się ? W takim wieku jak "jonasik" , to już wszystko się zdarza ! Przecież on ma dużo ponad 70+ !
JONASIK2019.12.9 0:18
Już kupsiłem sobie. Teraz bezpiecznie mogę czytać frądla :)
nos2019.12.9 10:06
modle się i za ciebie, żeby głupota cię opuściła
Klaudyna2019.12.9 18:47
A nie zapomnij o sobie w tej samej intencji!