26.05.15, 17:52

Miller: PO chce schować Komorowskiego do muzeum figur woskowych

Szef SLD współczuje Bronisławowi Komorowskiemu. Zarząd PO wczoraj wyraźnie zdystansował się do nieudanej i przegranej kampanii o fotel prezydenta.

- Bardzo współczuję prezydentowi Bronisławowi Komorowskiemu - stwierdził w Poranku Radia TOK FM Leszek Miller, szef SLD. - Jak on wczoraj usłyszał, że to on przegrał, a nie PO. I że PO chciałaby o nim zapomnieć, schować do muzeum figur woskowych... Wyobrażam sobie, że urzędującemu prezydentowi musi być bardzo przykro - przyznał.

Wczoraj zarząd PO orzekł, że kampania Bronisława Komorowskiego była zbyt pasywna, brakowało w niej strategii; kampania PO przed jesiennymi wyborami parlamentarnymi ma być ofensywna i przynieść jej wyborcze zwycięstwo - mówili po poniedziałkowym posiedzeniu zarządu politycy PO. Odcinali się od kampanii, mówiąc, że robił ją sztab Komorowskiego, nie Platformy.

MT/tok.fm 

Komentarze

anonim2015.05.26 18:09
Diabeł ubrał się w ornat i ogonem na mszę dzwoni. Tow. Miller zapomniał już co gadał nt. Pani Ogórek? Krokodyle łzy... Chłopcy z PO przystosowali tylko jego tekst i samo zagranie do swych celów.
anonim2015.05.26 18:22
Panie Miller współczuć to można rodziną gdzie jest ubóstwo czy choroba a nie Prezydentowi. Czy nad wygórowanymi niespełnionymi ambicjami można się użalać, nie.
anonim2015.05.26 21:32
Szkoda, że mu nie przykro tych, co na poniewierkę wyjechali za granicę, do czego doprowadził i on, i Komorowski.
anonim2015.05.26 21:49
Te współczucia dużo mówią...;-)