22.10.20, 10:13Fot. screenshot - TVP Info

Min. zdrowia: Czas na drastyczne decyzje

W rozmowie z „Rzeczpospolitą” minister zdrowia Adam Niedzielski stwierdził, że jesteśmy obecnie na etapie, w którym należy wprowadzić drastycznie obostrzenie na krótki czas. Zapowiedział wprowadzenie na terenie całego kraju czerwonej strefy.

Minister Niedzielski zapowiedział, że jeżeli utrzyma się wzrost zakażeń obserwowany od początku października, średnia zachorowań w przyszłym tygodniu wyniesie ok. 15 tys. przypadków dziennie, a za dwa tygodnie dojdzie do 20 tys. Podkreślił, że możemy uniknąć tej sytuacji, jeśli Polacy będą stosować narzucone przez rząd restrykcje.

- „Sytuacja jest bardzo poważna, wydaje mi się, że jest przestrzeń na kolejne obostrzenia” – stwierdził szef resortu zdrowia.

- „Będziemy chcieli, aby Polska stała się jedną wielką czerwoną strefą. Chcieliśmy bronić tej koncepcji różnicowania stref, ale według wczorajszych danych mamy już 317 czerwonych stref na 380 powiatów. Nie ma już sensu utrzymywać tego różnicowania” – poinformował.

Podkreślił, że zamiast próbować powolnie hamować rozwój epidemii, należy wprowadzić drastyczne obostrzenia na 2-3 tygodnie.

Zaznaczył również, że istotnym problemem są szkoły, skąd przechodzące zakażenie bezobjawowo dzieci przynoszą do domów koronawirusa. Dlatego najpewniej również wyższe klasy szkół podstawowych przejdą na tryb zdalnej nauki.

kak/rp.pl, DoRzeczy.pl

Komentarze

Jan Radziszewski2020.11.2 22:36
+ Wtorek, 25 sierpnia 2020 Klątwa Boża rzucona na ministra zdrowia Adama Niedzielskiego Wtorek, 25 sierpnia 15.22 +++ Zapisz dziecko - Rzucisz klątwę w godzinie Miłosierdzia. - Tak Panie Jezu. ++ Ja, Krzysztof Michałowski (Cyprian Polak) rzucam klątwę Bożą na nowego ministra zdrowia Adama Niedzielskiego za wrogie Polsce i Prawdzie, którą jest Chrystus, rozporządzenie dające wysokie nagrody pracownikom sanepidu za wykonywanie kontroli podczas epidemii. + Nie ma to innego celu jak sztuczne utrzymywanie epidemii i premiowanie za karanie, czyli prześladowanie Polaków. ++ Co do maseczek (pomijając inne kwestie) to po kilku minutach noszenia tzw. maseczki ilość dwutlenku węgla między nią a nosem i ustami noszącego ją wzrasta trzykrotnie (trzykrotnie przekracza normę). +Robione było też banalnie proste doświadczenie polegające na tym, że pod maseczkę wkładana była końcówka czujnika dwutlenku węgla, takiego jakiego używa się w prywatnych domach aby uchronić się od zatrucia. Po krótkim czasie noszenia maseczki czujnik taki reaguje alarmem.+++ Nadwyrężony system immunologiczny osób noszących maseczkę sprawi, że na jesieni będą [ Polacy] chorować w większej niż dotąd ilości, a to wobec fałszowania wyników i bazowania na powszechnie znanych już błędach testów, (o czym mówił nawet poprzedni minister zdrowia) będzie przypisywane coronawirusowi COVID –19.+Bezczelność wrogów Polski zwiększa się.+++ O ile Szumowski mógł jeszcze uchodzić za Polaka to Ty kryptożydzie z przybranym kiedyś nazwiskiem „niedzielski” za takiego z wyglądu uchodzić nie możesz i nie chcesz. Wobec tych, wrogich wobec Polski i Polaków zamiarów, które pokazałeś kryptożydzie już na samym początku: + Przeklina Cię Bóg, Amen! + Przeklina Cię Bóg, Amen! + Przeklina Cię Bóg, Amen! +- I tak się stanie. + Potwierdzam to Ja, Jezus Chrystus Król Polski, intronizowany przez Boga Ojca 20 lutego 2020 roku.+++ Strzeż się kryptożydzie szkodzić umiłowanemu przeze Mnie narodowi polskiemu. + Od 1 lipca, Moja Moc sprawiła, że nie chorują na COVID- 19 Polacy i nie będą chorować i umierać. Ale chorują obcokrajowcy, przede wszystkim Ukraińcy. Są najliczebniejsi. ++Twój poprzednik odszedł z ministerstwa w mniej niż miesiąc po rzuceniu klątwy przez mego syna, który jest gniewem Ojca w tym narodzie. +++++ Ty zaś spotkasz się z Bogiem na Sądzie w takim samym czasie. + Jeszcze wcześniej zobaczysz Krzyż na Niebie, który jest głupstwem dla świata a zgorszeniem dla Żydów. + Amen.
Jan Radziszewski2020.11.2 22:35
++ niedługo żydzi i lewacy LGBT się nacieszą swym purysowym zwycięstwem!!! +++ Pouczenia Pan i Król nasz!! 22/ 23 VIII 2020 Oświecenie Sumień - ostatki ++ - Pytasz dziecko ( w duchu) ile umrze osób w Polsce podczas Prześwietlenia Sumień:) - Tak Panie Jezu. + Dużo, dziecko. - To i na świecie pewnie będzie dużo. +++ - Będzie to dużo w każdym kraju i narodzie chrześcijańskim:) (smutny uśmiech Pana Jezusa). Sługa, który zna wolę swego pana otrzyma większą chłostę. ++ Inaczej mówiąc ochrzczeni, którzy zostali wszczepieni w Mój Kościół a zlekceważyli Boże dary odpowiedzą za to surowiej niż muzułmanie czy inni innowiercy, poza tymi, którzy prześladują chrześcijan. Lecz i tam jest masoneria. + Ci zaprzedani szatanowi a wysoko umocowani nie umrą wtedy. ++ - Czy będzie tak, Panie Jezu, że będę szedł i widział zmarłych podczas Sądu na próbę? - Tak będzie, dziecko. Skupisz się na swoich grzechach i winach i Mej Miłosiernej Miłości, ale będziesz to wszystko widział i oglądał. ++++ - Ciekawi Cię, jednak, dziecko, ile osób umrze podczas Prześwietlenia Sumień. ++ Ludzie się będą bali wobec podanej liczby. Niech tak zostanie. Każdy Polak, który chodzi regularnie do Spowiedzi i do Komunii i ani jedna ani druga nie jest świętokradcza < tu w mniejszej części nieczytelny zapis „ 95 procent ma szansę na powrót do życia, ponowną szansę po Prześwietleniu Sumień”. 95 procent z wyżej wymienionych C.P>. Ale tak, będziesz i widział młode, ładne dziewczyny martwe bo własne ich grzechy wywołają w nich taki wstręt, że umrą. ++++ I cóż i będzie widać marność, młode ciała sposobne do rozkoszy cielesnej, do niczego już nieprzydatne:). ++ - Ludzie się będą bali, że nastąpi koniec świata. ++ Czy mam wyprowadzać ich z błędu? - Poniekąd. ++ Będziesz mówił aby przygotowali się na spotkanie z Panem bo chwila jest bliska. I by nie lękali się, ale uniżyli serca. Niech czynią pokutę i żałują za grzechy z całego swego życia a zwłaszcza za zatajone przed spowiednikiem. Niech przepraszają za wszystkie uchybienia wobec Mnie w Przenajświętszym Sakramencie i w Komunii Świętej:) ++ Módlcie się teraz za tych co znajdą się w Prześwietleniu Sumień a nie będą wedle Mej Woli. Może umrzeć wielu młodych ludzi, którzy wzgardzili Bogiem/ piątek, 4 września 2020 30 VIII 2020 - Kończymy przekazy. Dokonasz jeszcze wpisu gdy będzie Krzyż na Niebie. Dam jeszcze Swoje Słowo, chociaż przede wszystkim będzie mówił Krzyż
ty kretynie zamknij tę hołotę2020.10.29 20:22
czerwona na kwarantannie a nie restauracje gdzie i tak pustki był. https://www.youtube.com/watch?v=4bWT8ZbFyhk&t=20s
Ala2020.10.26 14:37
My może umrzemy z powodu tej fałszywej pandemii,a właściwie zaprzestania leczenia Polaków ,lub po szczepionce,ale wy politycy,dziennikarze,całe media pracujące na rzecz szatana,pozostaniecie z tym do końca życia, nigdy ten agregor was nie odpuści, a po śmierci, a życie pozagrobowe istnieje będzie wam jeszcze gorzej.Nie życzę wam tego,ale tak będzie i żadnej klątwy na was nie rzucam.
Andrzej Czechowski2020.10.24 1:20
Lekarz ma leczyc gdy ktos go o to poprosi. Nie macie prawa rzadzic.
Anonim2020.10.23 7:42
obłąkani covidowcy pisowsko peowcy kaczafiego dostali brzytwę w swoje lewackie łapy,,,były wyborca tałatajstwa piso peowskiego
ryszard2020.10.22 19:18
Historie polskiego dna zawsze była jednakowa. Za chwilę (jeśli nie już) możemy sięgnąć kolejnego. O tym, że aż tak, w dużej mierze znów zadecydowała patriotyczna ślepota władzomanów. Uzależnienie od narkotyku władzy jest niestety nieuleczalne. Byłoby to jednak bez znaczenia, gdyby nie nasze gęby aplauzu, okazywanego zawsze kiedy się do nas odwracają, Można postawić wiele (a niektórym bardzo wiele), najpoważniejszych zarzutów. Jeśli jednak chcemy przetrwać, to nie jest czas rozliczeń. Jest jaki jest, ale mamy wszyscy jeden i tylko ten rząd. Doskonale widać kto spośród jego członków, jak i członków opozycji, stara się być przede wszystkim na służbie narodu a kto tylko na własnej służbie. Jeśli chcemy przetrwać, przestańmy po prostu stroić gęby aplauzu do tych drugich. Jeśli do tego wszyscy poczujemy się, w tej godzinie śmiertelnego zagrożenia, w służbie narodu (chociażby: chrońmy innych noszonymi przez siebie maseczkami, pomagajmy słabszym materialnie ale także siłą dobrego słowa, wykonujmy rozkazy tych, którzy wzięli na siebie ciężar dowodzenia w tym przejściu przez morze zarazy), z pewnością jako naród przetrwamy - jak sto lat temu w 1920.
Andy Semicki Rabin2020.10.22 18:52
Te rządowe małpy z brzytwami w ręku będą dopóty psuły nam kraj, dopóki na to będziemy pozwalać.
kasikas2020.10.22 16:08
uważam że od 6 do 8 klasy spokojnie dzieciaki mogą uczyć się ten miesiąc czy dwa w domach,,,są już samodzielni
Mickiewicz2020.10.22 15:13
Katoliku- Sni ci sie, ze Rzad zlozy dymisje? W Polsce czegos takiego nie ma.W innych krajach tak np. Wlochy. Nasi sa przysrubowani i nic z tego.
Sylwester2020.10.22 15:38
No pewnie ekipa Borysa to dopiero sytuację uzdrowi.
Polak2020.10.22 14:48
Adaś, czas na drastyczne decyzje był w lipcu. Ale wtedy razem z resztą pisowskiej mafii opowiadałeś jak to wirus jest już opanowany, a najważniejsza jest partyjna walka o stołki.
Sylwester2020.10.22 15:38
Eksperci Borysa też tak twierdzili, Wybory robić chcieli
Polak2020.10.22 15:50
Nie kłam - opozycja mówiła o przygotowaniu wyborów, a nie budzeniu się na miesiąc przed wyborami jak pisowska mafia.
Mac2020.10.22 14:47
Naprawde dosyc juz tych klamstw. Jak sie nie obudzi wiekszosc Polakow, to beda ten cyrk prowadzili dalej i klamstwo za klamstwem beda karmic w mediach.
Torchwood2020.10.22 14:00
A dzieci z niższych klas szkół podstawowych jakoś magicznie wirusa nie roznoszą, że zmiany będą dotyczyły tylko klas wyższych?
JAa2020.10.22 13:31
..i jeszcze mocą ustawy zakazać zawierania związków małżeńskich ( kobiety i mężczyzny ), bo te inne, "postępowe" "małżeństwa" to co innego. I nie drastyczne obostrzenia na 2-3 tygodnie, tylko na 2-3 lata. I wtedy można powiedzieć- JA JESTEM KIEROWNIKIEM TEJ SZATNI, NIE MAMY PAŃSKIEGO PŁASZCZA I CO PAN NAM ZROBI? Bareja lepiej by tego nie wymyślił.
Jan Radziszewski2020.10.22 12:43
niedziela, 12 kwietnia 2020 Rzucenie Klątwy Bożej na Episkopat w Polsce, w I dzień Wielkiej Nocy 2020 +++ Z Woli Bożej wyrażonej przez Pana naszego Jezusa Chrystusa, Króla Polski od 20 lutego 2020 na zasadach na jakich nie był nigdy do tej pory w Polsce, z wielką przykrością i bólem lecz z życzenia Jezusa Chrystusa, przekonany też do słuszności tej decyzji, rzucam klątwę Bożą na Episkopat w Polsce. Episkopat przekroczył limit Bożego Miłosierdzia – powiedział Jan Paweł II przez Marię Michalinę od Apokalipsy 5 kwietnia tego roku. Winy wasze są znane, teraz. Nie będę ich wyliczał. Winy wasze są nie od dziś o pasterze służący dwóm panom, w zdecydowanej większości tego Episkopatu, wilki w owczych skórach, które rozpraszają trzodę i podstępnie ją pożerają. Lecz przekroczyliście limit Bożego Miłosierdzia i ono zostaje wam odjęte. Gdy go ujrzałem do stóp Jego upadłem jak martwy pisze Jan w Apokalipsie co stało się gdy ujrzał swego Pana Jezusa Chrystusa. Jan, który jako jedyny miał przywilej kładzenia głowy na piersi Jezusa, a wedle prawdziwych, mistycznych przekazów także po Zmartwychwstaniu. A jak będzie z Wami? Przyjacielu, jakże tu wszedłeś nie mając stroju weselnego? Lecz on oniemiał. Wtedy król rzekł sługom: Zwiążcie mu ręce i nogi i wyrzućcie go na zewnątrz, w ciemności! Tam będzie płacz i zgrzytanie zębów. Bo wielu jest powołanych, lecz mało wybranych. Wielu powie Mi w owym dniu: "Panie, Panie, czy nie prorokowaliśmy mocą Twego imienia, i nie wyrzucaliśmy złych duchów mocą Twego imienia, i nie czyniliśmy wielu cudów mocą Twego imienia?" .Wtedy oświadczę im: "Nigdy was nie znałem. Odejdźcie ode Mnie wy, którzy dopuszczacie się nieprawości!" ………… Za winy wasze, szczególnie teraz gdy przekroczyliście limit Bożego Miłosierdzia przeklina was Bóg ( Anatema) ! Przeklina was Bóg ( Anatema) ! Przeklina was Bóg (Anatema) ! I niech się tak stanie . Amen! I niech się tak stanie. Amen! I niech się tak stanie. Amen. Odtąd nie jesteście już Kościołem a zaczynem Wielkiej Nierządnicy co pijana będzie krwią świętych. Wasza władza może być już tylko z nadania tego świata, choćbyście mówili co innego. Amen! Amen! Amen!
Jan Radziszewski2020.10.22 12:41
Nie myślcie, że klątwa jest fałszywa, a „ktoś coś sobie ubzdurał”. W miesiąc po rzuceniu klątwy na Donalda Trumpa ze względu na jego bezlitosną chęć wykorzystania Polski i Polaków ( vide powszechnie przyjeżdżający do Polski amerykańscy żołnierze mają uprawnienia górnicze by podstępnie rabować nasze bogactwa, które w wielkiej obfitości dał nam Bóg jako drugiemu narodowi wybranemu) zmarł nieoczekiwanie jego młodszy brat, który wprawdzie chorował, ale dawano mu przynajmniej kilka lat życia, a nawet liczono się z całkowitym uzdrowieniem. W niecały miesiąc po rzuceniu klątwy odszedł ze stanowiska minister Szumowski i dodatkowo mimo iż miało miejsce oszustwo iż był chory teraz może być to realne. W nieco ponad miesiąc po rzuceniu klątwy Bożej zmarła nowemu ministrowi zdrowia A. Niedzielskiemu bliska osoba, tak, że aż w ostatniej chwili nie wystąpił w zapowiadanym programie telewizyjnym co ogłoszono z anteny. Nie podano jaka to osoba.
ateusz2020.10.22 12:44
Fajne to chrześcijaństwo, jakieś klątwy, czary i inne takie. Macie też jakieś zaklęcie na przybycie rozumu?
Jan Radziszewski2020.10.22 12:40
+ Wtorek, 25 sierpnia 2020 Klątwa Boża rzucona na ministra zdrowia Adama Niedzielskiego Wtorek, 25 sierpnia 15.22 +++ Zapisz dziecko - Rzucisz klątwę w godzinie Miłosierdzia. - Tak Panie Jezu. ++ Ja, Krzysztof Michałowski (Cyprian Polak) rzucam klątwę Bożą na nowego ministra zdrowia Adama Niedzielskiego za wrogie Polsce i Prawdzie, którą jest Chrystus, rozporządzenie dające wysokie nagrody pracownikom sanepidu za wykonywanie kontroli podczas epidemii. + Nie ma to innego celu jak sztuczne utrzymywanie epidemii i premiowanie za karanie, czyli prześladowanie Polaków. ++ Co do maseczek (pomijając inne kwestie) to po kilku minutach noszenia tzw. maseczki ilość dwutlenku węgla między nią a nosem i ustami noszącego ją wzrasta trzykrotnie (trzykrotnie przekracza normę). +Robione było też banalnie proste doświadczenie polegające na tym, że pod maseczkę wkładana była końcówka czujnika dwutlenku węgla, takiego jakiego używa się w prywatnych domach aby uchronić się od zatrucia. Po krótkim czasie noszenia maseczki czujnik taki reaguje alarmem.+++ Nadwyrężony system immunologiczny osób noszących maseczkę sprawi, że na jesieni będą [ Polacy] chorować w większej niż dotąd ilości, a to wobec fałszowania wyników i bazowania na powszechnie znanych już błędach testów, (o czym mówił nawet poprzedni minister zdrowia) będzie przypisywane coronawirusowi COVID –19.+Bezczelność wrogów Polski zwiększa się.+++ O ile Szumowski mógł jeszcze uchodzić za Polaka to Ty kryptożydzie z przybranym kiedyś nazwiskiem „niedzielski” za takiego z wyglądu uchodzić nie możesz i nie chcesz. Wobec tych, wrogich wobec Polski i Polaków zamiarów, które pokazałeś kryptożydzie już na samym początku: + Przeklina Cię Bóg, Amen! + Przeklina Cię Bóg, Amen! + Przeklina Cię Bóg, Amen! +- I tak się stanie. + Potwierdzam to Ja, Jezus Chrystus Król Polski, intronizowany przez Boga Ojca 20 lutego 2020 roku.+++ Strzeż się kryptożydzie szkodzić umiłowanemu przeze Mnie narodowi polskiemu. + Od 1 lipca, Moja Moc sprawiła, że nie chorują na COVID- 19 Polacy i nie będą chorować i umierać. Ale chorują obcokrajowcy, przede wszystkim Ukraińcy. Są najliczebniejsi. ++Twój poprzednik odszedł z ministerstwa w mniej niż miesiąc po rzuceniu klątwy przez mego syna, który jest gniewem Ojca w tym narodzie. +++++ Ty zaś spotkasz się z Bogiem na Sądzie w takim samym czasie. + Jeszcze wcześniej zobaczysz Krzyż na Niebie, który jest głupstwem dla świata a zgorszeniem dla Żydów. + Amen.
Plan rozpadu narodów i rodziny w realizacji2020.10.22 12:25
O szkołach to było wiadomo już wiosną, że po wakacjach będzie tryb: przedszkola i klasy 0-3 (4) chodzą, a rodzice chodzą do roboty, bo trzeba kogoś strzyc, klasy starsze, średnie i uczelnie - nauka zdalna, a rodzice do roboty. Wystarczy słuchać i co jakiś czas, któryś chlapnie przez przypadek trochę prawdy. 02 kwietnia Piontkowski powiedział, że w budżecie MEN na 2020 rok zarezerwowane było 50 mln złotych na szkolenie nauczycieli, jak prowadzić lekcje zdalnie. W maju PAD chlapnął, że po wielkich kryzysach ludzie z większym zapałem pracują i tak będzie po tym kryzysie. Kilka dni temu znowu PAD powiedział, że nikt na Świecie nie zakłada, że epidemią będziemy zajmować się dłużej niż dwa lata. A przecież tego nie da się przewidzieć, chyba, że jest to PLANDEMIA!
ale podkręcają ścimę ,ze rzygać się chce2020.10.22 12:14
mam odkręcone radio i naparzają o zajobie co 10 minut,można się wyrzygać,dziennikarze to największe płatne prostytutki. TFU !!!
Robert2020.10.22 15:20
Masz rację. Politycy, dziennikarze i część lekarzy. Jak oni swoim krewnym te idiotyzmy tłumacza. Czy cały świat zwariował. W Warszawie "pomór". Siedzę w centrum i nie słyszałem ani jednej karetki na syganale. O co tu chodzi. Rozumie ktoś. Dlaczego celebryci i politycy nie umieraja. Tacy zdrowi wszyscy. Rzygac sie chcę. Czekam na logiczna odpowiedź.
Wojtek2020.10.22 12:13
Na najcięższą chorobę zapadli rządzący. Nawet nie wiadomo jak ją nazwać. Najtrudniejsze jest to, że wygląda to na decyzje z zewnątrz, jakieś naciski, aby to szaleństwo antyzaziębieniowe kontynuować. Drogi PiS - z bólem, ale czas to przyznać: za hipokryzję/oszustwo/łajdactwa przy "piątce" dla zwierząt, za niszczenie kraju/gospodarki/ludzi szaleństwem antykowidowym, za brak zainteresowania ochroną życia dzieci nienarodzonych, za miękkość wobec Izraela, ambasadorowej USA i parę jeszcze innych rzeczy - ja i moja Żona nie będziemy już na Was głosować. Szkoda Polski, bo byliście wielką nadzieją naszego kraju. Módlmy się teraz jeszcze mocniej, bo Ojczyzna jest w wielkiej potrzebie.
Ll2020.10.22 12:18
Dokładnie tak,tylko szkoda ,że tak mało ludzi widzi to bandyctwo rządzących i totalniactwa,oni dokonują zbrodni na narodzie,a głupi naród krzyczy jeszcze!,jeszcze! Boże jakiego strasznego czasu dozyliśmy,.Sprawdza się przepowiednia .sw Antoniego- nadejdą czasy że wszyscy będą szaleni,jak zobaczą normalnego to będą go prześladować ,bo nie jest do nich podobny. ROZPACZ !
Marek2020.10.22 15:22
Oni zawsze chorowali na to. Teraz jest kulminacja. Choroba stara jak świat. Korupcja się zwie.
Grzegorz Strzemecki2020.10.22 11:58
Zdaję sobie sprawę, że powyższy artykuł może budzić niepokój, ale proszę pamiętać że zasadniczo krzywa się wypłaszcza. Odnotowany wzrost zakażeń jest konsekwencją celowanego metodami matematycznymi doboru osób testowanych. Dzięki temu oszczędzamy testując mniej osób zdrowych. Do końca roku epidemia sama wygaśnie.
klituś bajduś, Grzesiu2020.10.22 12:05
°
ble,ble,ble2020.10.22 12:10
Panie o czym ty mówisz kochaneńki ! ,wirus jest mniej groźny niż grypa,jakie dane matematyczne? absurd ! trzeba obserwować i trzymać się faktów. Dopóki naród był zupełnie głupi to takie niedzielskie,simony,pinkasy,szumowskie i inne morawieckie straszyli ludzi,a sami mieli maski w de.,obecnie widzą,że naród sie dopatrzył PLANDEMII to założyli maski na ryjce i straszą jak małe dzieci babą jagą ,opamiętajcie sie wszyscy nim spalicie Polskę !!!!!!!!!!!!!! Popatrzcie na Białoruś,skupiska ludzi przeogromne a trupów niema. Łukaszenka nie wziął w łapę 90 mld.dolarów,dlatego wirus ich pomija,ten wirus jest po prostu przekupny
Plandemia-czekają was taczki2020.10.22 11:58
Przymknąć tego głąba, na jakiej podstawie niedzielski pierniczysz,straszysz ,dlaczego nie macie rady złożonej z 10 wirusologów,a działacie wg wodzi mi się,te wasze obostrzenia sa absurdalne i sprzeczne między sobą, czy myślicie głąby że macie idiotów przed sobą
obserwator.2020.10.22 11:50
Strach, lek, niepokój, panika, przerażenie i sianie strachu to spowodował covid 19, czy raczej ludzie, prasa i ich nadzorcy i mocodawcy, a tymczasem gdyby publikowano dane ile osób dziennie umiera na raka, zawał serca, wylew krwi do mózgu, czy w wyniku wypadków drogowych, zabójstw na różnym tle, i w wyniku agresji, napadów itp., to takie dane dopiero by przeraziły społeczeństwo, i wtedy wirus corona-covid 19, i ta jego statystyka nie wyglądałby by tak źle, ponieważ podaje się liczy rzeczywiste a nie procenty w stosunku do całej populacji, i wtedy okazałby się naturalnym zjawiskiem jak grypa co roczna lub częściej i bez paniki byłby "przyjęty" jako rzecz naturalna, za która wg. niektórych epidemiologów uchodzi, ponieważ symptomy są takie same 99%, wiec myślę że to przykrywka dla innych działań politycznych i społecznych dokonujących się na świecie i w Polsce by utworzyć NWO- Nowy Porządek Świata.
Anonim2020.10.22 12:00
Popieram
aleś ty głupi, trolu2020.10.22 12:06
°
Anonim2020.10.22 11:35
Znam geriatrę. Kiedyś po pracy często prywatnie kursował autem . Teraz auto wiecznie pod domem. On pewnie też czeka na wypłaszczenie fali zachorowań. Albo ludzie boją się go wpuścić co też jest niewątpliwym sukcesem rządu.
jeszcze marnie szczeźniesz despoto bolszewicki2020.10.22 11:27
to bydle pewnie ma hitleroboszewickie korzenie. Przyjdzie czas że ,jeszcze naród cię wywiezie na furze gnoju ,bo cierpliwość ludzi w gnojeniu ich i zamykaniu,podpalaniu Polski się wyczerpie
Anonim2020.10.22 11:15
kasta lekarska odpowiada za niedobory kadrowe i braki specjalizacyjne... to jest wina wszystkich rzadów.. pamietacie jak taksówkarze protestowali gdy postanowiono zderegulować wiele zawodów?
oto skutek wypłaszczanej walki z rozumem2020.10.22 11:10
Pisdzielce kombinują z ustawą by sprowadzać lekarzy ze wschodu. Może nawet Łukaszenka dodatkowo nas upokorzy wysyłając konwój humanitarny. U nich nikt nie blokował ani gospodarki ani służby zdrowia. https://www.wprost.pl/koronawirus-w-polsce/10378666/polska-chce-sprowadzac-lekarzy-z-bialorusi-i-ukrainy-do-walki-z-covid-19-wlaczy-tez-ratownikow-wojska-i-sp.html
Polak Ateista Dumny Gej2020.10.22 11:02
Tak się kończy zajmowanie się latem przez PiSdy głównie "ideologią" LGBT, zamiast przygotowaniami na jesienną falę koronawirusa. Ten aparat niedowładzy myślał, że nikt i nic go nie ruszy, a rozwali go epidemia. Teraz trzeba gorliwie kibicować za rychłe uCORONowanie żoliborskiego Napoleona.
red october2020.10.22 11:00
no to mamy czerwony październik. potem nas wyszczepią szczepionką bez atestu i zostanie nas jakieś trzy do pięciu milionów. potem czip i zostaniemy niewolnikami.
co za bełkot2020.10.22 12:08
!
katolik2020.10.22 10:59
Właśnie czas na drastyczne decyzje. Cały rząd PZPR PIS musi złożyć dymisję. To jedyne wyjście z tej zatrważającej sytuacji.
Anonim2020.10.22 11:19
powienno sie rozpisac nowe wybory. Tak jak Trzaskowski ponosi odpowiedzialnosc za Czajke tak PIS za destrukcje placowek zdrowia i gospodarki od wiosny. nie od wczoraj
typowe dla PIS2020.10.22 10:57
Dr Paweł Grzesiowski stracił posadę. "By mówić to, co się myśli, trzeba być niezależnym"
Izydor2020.10.22 10:50
Tłumacząc z pisowskiego na nasze kradliśmy, kłamaliśmy, jesteśmy kompletnymi nieudacznikami. Teraz wszyscy za to zapłacicie. Ale pińcet daliśmy, pamiętajcie bo I to zabierzemy.
wborca PIS2020.10.22 11:07
kradnijcie sobie ile chcecie, róbcie z nas niewolników, opowiadajcie kłamstwa w tvPIS tylko nie zabierajcie mi 500+, Morawieckiego 300+ i Dudowego 500+ wakacyjnego, błagam, obiecuje , że jak za 3 lata z 500+ zrobicie 700+ a zrobicie to was znowu wybiorę
gracz2020.10.22 10:47
Panie ministrze, uprzejmie informuję, że jakoś pana i pana kolegów z rządu nie lubię.
fdf2020.10.22 10:44
Gładkie wkur..wiające przemowy aparatu władzy.
Ja, Szatan2020.10.22 10:43
ANEKS nr 2 do INSTRUKCJI DLA MOICH WIERNYCH PACHOŁKÓW – pogrobowców faryzeuszy, wrogów Kościoła i Polski, czcicieli trupa Lenina, wyznawców poglądów masonów i brukselskich neomarksistów, marionetek Sorosa, które w amoku szaleją na Frondzie: „katolicka kretynizacja polski”, „Po 11…”, „ladychapel”, „Natalja Siwiec”, „Polak Ateista Dumny Gej”, „Maria Błaszczyk”, „Klejnot Nilu” i wielu innych z tej samej szajki, choć pod innymi nickami ***** No dobra, widzę, że nie pojęliście moich ostatnich instrukcji. Myślicie, że się wykpicie jakimiś prymitywnymi złośliwościami w tych waszych komentarzach? Może was to cieszy, ale mnie nie. Pora więc wyłożyć karty na stół. Przypominam: Moim celem jest złapanie jak największej ilości dusz do piekła na całą wieczność. I nie zauważyłem żadnych efektów w tym kierunku od tej waszej durnej pisaniny. Katolicki motłoch śmieje się z tego i tylko umacnia w przekonaniu, że jesteście bandą przygłupów! Oni, że zacytuję mojego ulubieńca, Jurka Urbana, mają to wszystko w ᵭůᵱįě! ***** Powtarzam: Jesteście jak polska opozycja: totalnie skompromitowani i nieskuteczni! Nie zyskaliście mi ani jednej duszy! Ale dla was, durnie, piekło zawsze stoi otworem. Do zobaczenia zatem! ***** (–) Szatan, strącony z Nieba ex-cherubin, „Non serviam!”
Jerzy2020.10.22 10:28
panie niedzielski - za błędne decyzje jest odpowiedzialny pan, i proszę ty odpowiedzialności na innych nie przerzucać. Może warto przestudiować jakąś popularnonaukową książkę z zakresu medycyny? Może warto dowiedzieć się co oznacza termin "okres przeziębieniowy". Świat, panie niedzielski, jest bardziej skomplikowany, niż się panu wydaje, na pańskich studiach wszystko wydawało się proste: mam dwa garnki i trzy patelnie to muszę znaleźć albo napalonego który kupi wszystkie razem, albo kilku (max. 5 osób) i sprzedać każdemu jedną lub kilka rzeczy. Fajne to było, proste, jasne i czytelne. Aż tu ktoś nagle wpadł na pomysł, aby z pana uczynić ministra zdrowia. Wiadomo - jak się wchodzi w jakieś towarzystwo to potrzebne jest tzw. wpisowe. Niestety, wariant z wcześniejszego zajęcia które pan wykonywał czyli: wchodzę, witam się i stawiam 0,7 Litra na stół odpadał. Tu tak się nie da, więc pan wpadła na genialny pomysł jak się przypodobać lekarzom - podniosę im stawki o 100%, na pewno mnie polubią! Polubili, a jakże, podziękowali panu wysyłając nawet na podstawie wywiadu telefonicznego tysiące ludzi na wymazy, i efekty swej idiotycznej decyzji widzi pan dzisiaj. Niemiarodajny test, chciwi lekarze, i pan, bez urazy, mocno ograniczony umysłowo jako kierownik tego cyrku. Jeszcze ma pan szansę - zlikwidować wszelki obostrzenia i zaprzestać testów, udostępnić służbę zdrowia chorym ludziom a nie przeznaczać jej na leczenie kataru... covida znaczy...
Polak2020.10.22 10:26
Przez pół roku pisowska mafia zajmowała się jedynie kolejnymi przekrętami pod pozorem działań przeciwepidemicznych. W tym przez trzy miesiące kłamali że epidemii nie ma, wirus już opanowany. Teraz żadne miotanie się tego nei zasłoni.