07.03.19, 12:25fot. EPP, lic. CC BY-SA 2.0 via Flickr

Modlitwa w intencji ochrony przed skutkami Karty LGBT+

Katolickie matki z Warszawy, podjęły post i modlitwę w intencji ochrony dzieci przed skutkami wprowadzenia w stolicy Karty LGBT+. Zatroskane o chrześcijańskie wychowanie młodych Polaków  mamy zachęcają więc wszystkich w tym Wielkim Poście do: wspólnej modlitwy różańcowej, drogi krzyżowej, gorzkich żalów czy jakichkolwiek innych modlitw i wielkopostnych wyrzeczeń realizowanych w podanej wyżej intencji.

Oprócz tego, od 11 marca do końca Wielkiego Postu, w dni powszednie o godz. 10 w kościele bł. Władysława z Gielniowa na Natolinie (ul. Przy Bażantarni 3), matki będą odmawiać różaniec przed Najświętszym Sakramentem, w intencji ochrony ich dzieci, Warszawy i Polski. Oczywiście, każdy może się dołączyć.

 

 Wspomniane inicjatywy modlitewne to – podkreślmy - odpowiedź na decyzję prezydenta Rafała Trzaskowskiego o przyjęciu słynnej już Karty LGBT+, sprzecznej z chrześcijańskim rozumieniem rodziny i wychowania. Karta LGBT+ przecież - dając środowiskom homoseksualnym dodatkowe prawa w takich dziedzinach jak: bezpieczeństwo, edukacja, kultura i sport, administracja, a także praca – z pewnością posłuży do promocji homoseksualizmu wśród dzieci i młodzieży. Ich rodzice tymczasem, chcą, aby ich konstytucyjne prawo do wychowania dzieci zgodnie z wyznawanymi poglądami było szanowane. A nie podważane pod pretekstem ochrony mniejszości seksualnych przed dyskryminacją.

Przyłączmy się i my do postu i modlitwy w intencji ochrony dzieci.

erl/gosc.pl

 

Komentarze

andrzejhahn32019.03.7 21:53
szkoda ze katoliccy sekciarze nie maja modlitwy uzdrawiajacej rozum
Ben2019.03.7 19:36
Po wprowadzeniu tej.... Karty to Polsce może nie być już ani księży ani świętych. Zdeprawuja dzieci. Pędzić dziadostwo.
Wojciech proPolak, anty (((LGBT++)))2019.03.7 14:09
Ostatnio byłem w podstawówce za PRL i józef stalin wydał dyrektywę, że każdy partyjniak musi być gejem. Uderzyło to naszą rodzinę bo byliśmy od 3 lat w partii i już niebawem pozwoliliby kupić samochód dobrą ładę 1.5 w benzynce państwowej ale by się jeździło mój wujek był zapalonym wędkarzem ale w ostatnich latach życia miał takie żylaki, że nie mógł chodzić na ryby. Gdyby nie lewactwo stalina, dostalibyśmy ładę i zawiózłbym wuja. Pamiętam jego spojrzenie, patrzył na mnie z łoża śmierci i powiedział: Wojtek, nie pozwól, żeby w Polsce znowu panowało lewactwo, patrz co mi zrobili, chciałem umrzeć nad stawem rybnym a nie mogę bo józef stalin zdelegalizował heteroseksualnych kierowców. Teraz zawsze jak widze jakiegoś lewaka przypomina mi się ta historia i po prostu nie mogę nie napluć mu na ryj. Kto czyta niech modli się ze mną, żeby auto przeszło przegląd bo stace pracę
Moni2019.03.7 13:40
No i klikajcie sobie te "łapki w dół" do upadłego, tylko tyle mogą szczury, którym przez chwilę wydawało się, że są gatunkiem naczelnych. Fora internetowe okupujecie pewnie systemowo i tylko tu możecie sobie popiskiwać. Normalnych rodzin hetero, a tym samym matek, które będą bronić swoich dzieci przed waszą zgnilizną, jest nieporównywalnie więcej. Nikt o zdrowych zmysłach temu nie zaprzeczy, a statystyki jednoznacznie tego dowodzą. Chyba im nie zaprzeczycie kolejnymi setkami " łapek w dół"? Asymetria występuje jedynie na forach internetowych. Opierać swój byt o asymetrię statystyk? To przecież tyle co zmierzać do autodestrukcji. Tego wam oczywiście z pełnym przekonaniem życzę.
Janina2019.03.8 1:37
Moni, bardzo Ci dziękuję za ten wspaniały wpis! Jesteś super! Nareszcie można coś mądrego przeczytać! Napisałaś samą prawdę ! Jak się chce to można napisać bez obrazy! Tamci, co piszą to jest samo dno i ci sami w kółko! Aż mi się chce od tego wymiotować!Żal mi tych młodych niedouczonych gnojków. Pewnie jeszcze szkoły nie pokonczyli ! Oni chyba nie wiedzą co piszą, pewnie po prochach lub alkoholu? Jeden przez drugiego, uważają że to śmieszne? A to oni się sami ośmieszają! Moich dzieci już na szczęście nie zdeprawują, są dorosłe i pracują na swoim. Pozdrawiam
Beno2019.03.7 13:32
Modlitwa sama nie wystarczy. Tutaj trzeba czynu i świadectwa. Libertyni i ateiści okupują sejm, pikietują pod sejmem, pod siedzibą telewizji... Tutaj też trzeba protestować, pikietować, blokować wejścia i wyjścia. Jak mówiła Kopacz, rzucać jajami, pomidorami, a i walić dechą w dinozaurów, aż padną. Do czynu, Polacy. Tego za nas nikt nie zrobi.
Moni2019.03.7 13:10
Wspólna modlitwa zawsze jednoczyła nas, chrześcijan. Tego zjednoczenia w sprawach, które teraz brutalnie mają miejsce, dotąd nam raczej brakowało. Modlitwa w czasie Wielkiego Postu ma moc szczególną, jej skutki dziś mogą być jeszcze niewyobrażalne. Polskie matki zjednoczone modlitwą w trosce o dobro dzieci potrafią bardzo wiele. Mogą na przykład wszelkie podłe zakusy tęczowego Szatana wyekspediować z polskich miast i wsi na ciemną stronę Księżyca. A bardziej obrazowo: te wszelkie manify, techno-parady czy lubieżne skradanie się w stronę polskich dzieci, w chwili oburzenia zjednoczonych modlitwą matek, mogą okazać się piskiem szczura czmychającego przed rykiem gniewu stad rozzłoszczonych lwic.
M.2019.03.7 13:03
To jest wlasnie to wycie, o ktorym czesto pisze :) Ile bedzie nawiedzonych na mszy? 100? W porywach szalu 500? P.S. Pan Prezydent Trzaskowski juz kilka dni temu pozbawil was argumentow, kundle. Zadnego promowania masturbacji w karcie LGBT nie ma. Wystarczy umiec czytac zrodla poza frondzia, sieci, etc. P.S.2. Prosze o szacunek dla wyboru Suwerena warszawskiego. Rozumiem, ze boli was d*** wobec sromotnej porazki ByleJakiego, ale takie zycie... W miastach z wiekszym % ludzi wyksztalconych nie macie szans...
sesi2019.03.7 12:31
Modlitwą nic nie wskóracie!!Ich trzeba decha jak mawiał niejaki Brunek WSI z Ruskiej Budy!!