26.07.21, 16:00Fot. screenshot YouTube (Polityka Insight) / Adam Guz/KPRM

Morawiecki o Porozumieniu: nie mogę zaakceptować nieszczerego i nierzetelnego podejścia

- (...) takiego jakby nie do końca szczerego i rzetelnego podejścia z drugiej strony zaakceptować nie mogę - powiedział premier Mateusz Morawiecki na temat negocjacji z Porozumieniem w sprawie poparcia Polskiego Ładu.

Mateusz Morawiecki odniósł się w trakcie konferencji prasowej do negocjacji z Porozumieniem w sprawie poparcia rozwiązań podatkowych Polskiego Ładu. Konferencja dotyczyła ogłoszenia wyników postępowania konkursowego na zalądowienie obszaru morskiego w granicach administracyjnych Portu Gdańskiego.

- To już trwa ponad dwa miesiące. My wykonaliśmy bardzo dużo koncesji, ukłonów w kierunku pana premiera Gowina. Zresztą wcześniej także zaproponowaliśmy także rozwiązania jeszcze przed przedstawieniem Polskiego Ładu na dwudniowym, wyjazdowym spotkaniu, a więc naprawdę partia Porozumienie powinna się już czuć zaopiekowana i poinformowana aż nadto - powiedział premier.

Jego zdaniem "nie ma większego sensu" dalsze czekanie aż ktoś się zgodzi. Zapowiedział, że ustawa w sprawie zmian podatkowych zgodnie z programem Polskiego Ładu będzie w dalszym ciągu konsultowana.

Wskazał, że w Porozumieniu "jest już bardzo głębokie zrozumienie tego, że ta ustawa powinna iść do przodu, że ilość tych ukłonów i koncesji jest już naprawdę wystarczająco duża, żeby nie doszukiwać się tam jeszcze jakiegoś kolejnego brakującego elementu tej całej układanki".

- Bo w jakimś momencie należy się zastanawiać czy jest na pewno dobra wola po drugiej stronie. Takie pytania krążą po Zjednoczonej Prawicy - stwierdził Morawiecki.

- Ja osobiście uważam, że jest dobra wola, chcemy utrzymania jedności Zjednoczonej Prawicy, ale na pewno takiego jakby nie do końca szczerego i rzetelnego podejścia z drugiej strony zaakceptować nie mogę, ponieważ wyciągnięta dłoń kilkukrotnie została na początku zaakceptowana, bo te zgody były. Później się okazało, że jednak czegoś jest za mało, ale to naprawdę powinno zmierzać ku końcowi i dlatego dzisiaj wychodzimy z tą ustawą - kontynuował.

Poinformował także, że wkrótce rozpocznie się proces legislacyjny, którego koniec jest planowany na 30 listopada.

jkg/300polityka.pl

Komentarze

x2021.07.28 11:19
Kiedy on wreszcie pójdzie do hołowni? Przecież on już tam powinien być i dać spokój prawicy.
Anonim2021.07.28 11:33
Od kiedy to socjalizm jest ideologią prawicową? Narodowy czy nie to nadal socjalizm - lewactwo w najczarniejszej postaci.
z interii2021.07.28 11:04
W szpitalach chicagowskich znowu szaleje delta, ale nic nie mówi się że dotyczy to osób wyłącznie zaszczepionych. Doszło już do tego, że niższemu personelowi medycznemu zabroniono zadawać pytania, czy osoby podejrzane o wariant delta są zaszczepione czy też nie." slepamanka.neon24.pl/ (...) zepil-widziane-z-usa Czytaj więcej na https://wydarzenia.interia.pl/raporty/raport-koronawirus-chiny/polska/news-szczepienia-w-polsce-rzecznik-rzadu-beda-nowe-rozwiazania,nId,5385623#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox
Filip2021.07.28 10:09
Prawu i Sprawiedliwości nie chodzi o relacje z Amerykanami czy o ochronę polskiego rynku medialnego przed inwestorami z nieprzyjaznych Polsce państw. Partia władzy cel ma tak naprawdę jeden: przejęcie kontroli nad największymi prywatnymi mediami, które obecnie zaburzają rządową narrację. A jeśli któregoś z tytułów, znajdujących się na liście „wrogich” mediów, nie da się kupić, to trzeba go zniszczyć.
Jazzz2021.07.28 14:52
A mi się zdaje że chodzi o coś zupełnie innego. Ponieważ takie rozwiązania , a nawet jeszcze bardziej restrykcyjne, są stosowane w krajach zachodnich, to oczywistym jest że nie chodzi o wolość mediów. Oni mogą mieć a my nie ? Dokładnie o to samo chodzi z Izbą Dyscyplinarną. Niemcy aby zarządzać Unią muszą mieć władzę nad mniejszymi państwami. Aby mogli to robić skutecznie, w każdym małym pństwie musi być wróg wewnętrzny, na usługach zagranicy. Media wrogie rządowi, który nie wykonuje ślepo poleceń płynących z Berlina czy Brukseli, są idealnym narzędziem wywierania nacisków na ten rząd.
sjp2021.07.28 9:02
Też uważam ,dosyć ukłonów w stronę Gowina. Teraz czas na ukłon w stronę mikro i małych przedsiębiorców, którzy najlepsze czasy mieli w komunie. Ta na szczęście oby bezpowrotnie minęła ale przekonanie, że prywaciarze to bogacze najwyraźniej pozostało. Tymczasem jest to najbardziej obciążona grupa dla której od 30lat nie zrobiono nic.
Filip2021.07.28 5:28
Niezmiernie dziwi mnie wysokie poparcie dla PiS-u. Ta partia kłamała ws. Smoleńska, używała tej tragedii do polityki, jest odpowiedzialna za największą w historii Polski korupcję i nepotyzm, gigantyczne zadłużenie i chaos finansów publicznych, a teraz wojny ze Stanami Zjednoczonymi i UE. To jest zadziwiające, że nadal 1/3 naszych rodaków jej ufa - mówił Radosław Sikorski w "Onet Rano." o najnowszym sondażu, z którego wynika, że KO w ciągu miesiąca zaliczyła wzrost poparcia aż o 10 pkt proc.
Maciej Piwowar2021.07.28 8:01
@ Filip MYŚL BO NIE BOLI. Pytam KTO PRAWNIE ORGANIZOWAŁ WYJAZD do SMOLEŃSKA? (Za Wyjazd Odpowiadał Rząd),Kto BLOKOWAŁ wyjazd ? ( rząd) ITD,itd ,itd. Czy to był Zbieg nieprzewidzianych okoliczności ,czy Fakt zbliżony do Katastrofy w Gibraltarze.TEGO NIGDY się NIE DOWIEMY.A co do ,,wojny" z USA>>> Polska ma być WASALEM USA,a nie Sojusznikiem ( Sojusznik USA to IZRAEL),czy w UE mamy być rezerwatem Taniej siły Roboczej ,i opiekunem byłych żołnierzy III Rzeszy ,a może też wyrzec się Suwerenności Prawnej TSUE? A Polska Konstytucja ma być papierem do Życi?????????? PYTAM>>ODPOWIEDZ.
Filip2021.07.28 10:15
@ Maciej Piwowar. Organizatorem wylotu do Smoleńska był Jacek Sasin. Bracia Kaczyńscy przed wylotem wielokrotnie zwracali się do rządu o nie ingerowanie w organizowanie delegacji. Dla polityków z PiS-u "suwerenność" polega na łamaniu Konstytucji i prawa europejskiego. W Traktacie Lizbońskim Lech Kaczyński złożył swój podpis, a tam jest zapisana wyższość prawa unijnego, nad prawem krajów członkowskich. Pomiędzy Konstytucją naszego kraju, a prawem unijnym nie ma sprzeczności. Politycy związani z PiS-em łamią konstytucyjnie określone zasady trójpodziału władzy i niezawisłości sędziów. Jestem prawnikiem!
Maciej Piwowar2021.07.28 10:57
@ Filip Alb Żlę INTERPRETUJESZ TRAKTAT Lizboński ( Prawo Krajowe ,jest SUWERENNE --NIEZALEŻNE od Prawa UE),albo bezwiednie wprowadzasz w błąd..A co do Wyjazdu Masz Racje.Dziękuje za Informacje.
Filip2021.07.28 12:48
@ "Maciej Piwowar". Politycy z PiS-u mają takich prawników, którzy za duże pieniądze napiszą każdą bzdurę. Mateusz Morawiecki wbrew kilku opinią prawnym wydał ogromne miliony na wybory kopertowe bez podstawy prawnej. Za 150 tys zł jakiś prawnik napisał mu taką opinię prawną jaką sobie zażyczył, za którą wszyscy inni prawnicy się wstydzili. Łamanie konstytucyjnych zasad trójpodziału władzy i niezawisłości sędziów przez polityków związanych z PiS-em jest faktem. Andrzej Duda dokonał wielokrotnych deliktów konstytucyjnych, złamał art. 7, 10, 32, 42, 126, 144, 173, 178, 179, 180, 183, 187, 190, 193, co wypomniał mu nawet jego były promotor prof. Jan Zimmermann z Uniwersytetu Jagiellońskiego. W TSUE zasiadają najlepsi prawnicy, w Komisji Weneckiej również i wszyscy oni są zgodni, co do faktu łamania praworządności przez rządzących w Polsce.
Maciej Piwowar2021.07.28 16:31
@ Filip PRAWNIE Masz Racje w 99%.Ale jest Male ALE. Uznanie wyroku TSUE ,to POLSKA POZBAWIA SIĘ SUWERENNOŚCI PRAWNEJ.Czyli Polska Konstytucja do WC jako papier do z-----. Dlatego Tego Wyroku Polska NIE Może Zaakceptować. Czyli rząd który wyrok zaakceptuje POZBAWIA Polski Suwerenności ,a z Polaków robi niewolników do opieki Niemieckich byłych żołnierzy .Wyroków TSUE NIE AKCEPTUJĄ : Niemcy,Francja,Hiszpania ,Portugalia ,Włochy ITD. Z poważaniem i podziękowaniem kończę dysputę Maciej .
Jakub2021.07.27 19:34
Ten nieszczery, kłamliwy i podstępny dziad powinien zostać wywalony z koalicji ZP już dawno. Pytanie, czy jest to możliwe?
Jakub2021.07.27 19:28
Macierewicz! gdzie jest Raport Podkomisji Smoleńskiej na temat wyjaśnienia okoliczności śmierci polskiej delegacji wraz z Prezydentami w Smoleńsku 10.04. 2010r.? Obiecałeś jego opublikowanie w lipcu br.
LL2021.07.27 19:02
A żryjcie się ile wlezie !, jesteście jedni drugich warci w sumie minej niż zero, jesteście nie warci kopnięcia nogą,nie służycie Polsce tylko zawsze przeciwko,a dobie ściemy pandemii pokazaliście prawdziwe oblicze morderców,ludobójców
Maciej Piwowar2021.07.27 17:45
PREMIERZE JUŻ DAWNO Porozumienie-J.Gowina powinno być WYRZUCONE ZJEDNOCZONEJ PRAWICY,bo to są ZAPRZAŃCY>>ZERA MORALNE.
Jakub2021.07.28 12:48
Ten Maciej Piwowar wcale nie jest aż taki zły.
Święci Anna i Joachim - rodzice Matki Bożej2021.07.27 1:19
Ewangelie nie przekazały o rodzicach Maryi żadnej wiadomości. Milczenie Biblii dopełnia bogata literatura apokryficzna. Ich imiona są znane jedynie z apokryfów Protoewangelii Jakuba, napisanej ok. roku 150, z Ewangelii Pseudo-Mateusza z wieku VI oraz z Księgi Narodzenia Maryi z wieku VIII. Najbardziej godnym uwagi może być pierwszy z wymienionych apokryfów, gdyż pochodzi z samych początków chrześcijaństwa, stąd może zawierać ziarna prawdy zachowanej przez tradycję. Anna pochodziła z rodziny kapłańskiej z Betlejem. Hebrajskie imię Anna w języku polskim znaczy tyle, co "łaska". Od IV wieku do dzisiaj pokazuje się przy Sadzawce Owczej w Jerozolimie miejsce, gdzie stał dom Anny i Joachima. Obecnie wznosi się na nim trzeci z kolei kościół. Wybudowali go krzyżowcy. Św. Anna jest patronką diecezji opolskiej, miast, m.in. Hanoveru, oraz kobiet rodzących, matek, wdów, położnic, ubogich robotnic, górników kopalni złota, młynarzy, powroźników i żeglarzy. Joachim miał pochodzić z zamożnej i znakomitej rodziny z Galilei. Już samo jego imię miało być prorocze, gdyż oznacza tyle, co "przygotowanie Panu". W dawnej Polsce czczony był jako "protektor Królestwa". Kiedy Maryja była jeszcze dzieckiem, miał pożegnać ziemię. Razem ze św. Anną patronują małżonkom. Od dawna biblistów interesował problem, dlaczego Ewangeliści podają dwie odrębne genealogie Pana Jezusa: inną przytacza św. Mateusz (Mt 1, 1-18), a inną - św. Łukasz (Łk 3, 23-38). Przyjmuje się dzisiaj dość powszechnie, że św. Mateusz podaje rodowód Chrystusa Pana wymieniając przodków św. Józefa, podczas gdy św. Łukasz przytacza rodowód Pana Jezusa wymieniając przodków Maryi. Według takiej interpretacji ojcem Maryi nie byłby wtedy św. Joachim, ale Heli. Być może imię Joachim jest apokryficzne. Możliwe także, że Heli miał drugie imię Joachim. Sprawa jest nadal otwarta.
cd2021.07.27 1:20
Apokryficzna Protoewangelia Jakuba z II wieku podaje, że Anna i Joachim byli bezdzietni. Małżonkowie daremnie modlili się i dawali hojne ofiary na świątynię, aby uprosić sobie dziecię. Joachim, będąc już w podeszłym wieku, udał się na pustkowie i tam przez dni 40 pościł i modlił się o Boże miłosierdzie. Wtedy zjawił mu się anioł i zwiastował, że jego prośby zostały wysłuchane, gdyż jego małżonka Anna da mu Dziecię, które będzie radością ziemi. Tak też się stało. Przy narodzinach ukochanej Córki, której według zwyczaju piętnastego dnia nadano imię Maria, była najbliższa rodzina. W rocznicę tych narodzin urządzono wielką radosną uroczystość. Po urodzeniu się Maryi, spełniając uprzednio złożony ślub, rodzice oddali swą Jedynaczkę na służbę w świątyni. Kiedy Maryja miała 3 lata, oddano Ją do świątyni, gdzie wychowywała się wśród swoich rówieśnic, zajęta modlitwą, śpiewem, czytaniem Pisma świętego i haftowaniem szat kapłańskich. Wcześniej miał pożegnać świat Joachim. Według jednej z legend Annie przypisuje się trinubium - po śmierci Joachima miała wyjść jeszcze dwukrotnie za mąż. Kult świętych Joachima i Anny był w całym Kościele - a więc także na Wschodzie - bardzo dawny i żywy. W miarę jak rozrastał się kult Matki Chrystusa, wzrastała także publiczna cześć Jej rodziców. Już w IV/V w. istniał w Jerozolimie kościółek przy dawnej sadzawce Betesda w pobliżu świątyni pod wezwaniem św. Joachima i św. Anny. Tu nawet miał być według podania ich grób. Inni miejsce grobu sytuowali przy wejściu na Górę Oliwną. Cesarz Justynian wystawił w Konstantynopolu około roku 550 bazylikę ku czci św. Anny. Kazania o św. Joachimie i św. Annie wygłaszali na Wschodzie święci tej miary, co św. Epifaniusz (+ 403), św. Sofroniusz (+ po 638), św. Jan Damasceński (+ ok. 749), św. German, patriarcha Konstantynopola (+ 732), św. Andrzej z Krety (+ 750), św. Tarazjusz, patriarcha Konstantynopola (+ 806), a na Zachodzie: św. Fulbert z Chartres (+ 1029), św. Bernardyn ze Sieny (+ 1444) czy bł. Władysław z Gielniowa (+ 1505).
Lucyfer2021.07.26 20:58
Potrzebujesz pieniędzy lub/i medialnego rozgłosu? Jesteś sfrustrowany/a wiekiem, problemami małżeńskimi itp.? Nie bardzo już Ci się chce pracować? Więc mam dla Ciebie atrakcyjną propozycję. Otóż upatrz sobie jakiego znanego duchownego, najlepiej biskupa lub kardynała. Koniecznie powinien być starszy. Idealny będzie taki, który już nie bardzo kontaktuje z otoczeniem, z uwagi na wiek i choroby. Taki nie będzie mógł się bronić. Teraz najlepsze. „Przypomnij” sobie, że jakieś 20 30 lat temu duchowny ten molestował Cię. Puść wodze fantazji: były prezenty, obmacywanie, wielokrotne sprawy łóżkowe. To, że nigdy go nie spotkałeś/aś nie ma żadnego znaczenia. Do czorta z prawdą; ważny jest tylko piorunujący efekt. Kolejny krok. Idziesz z tym do kurii, nie na policję. (Policja umorzy sprawę z braku dowodów.) Zaraz potem idziesz z tymi rewelacjami do redakcji Gazety Wyborczej. Tam przyjmą Cię z otwartymi rękami. Marcin Wójcik lub inny grafoman walnie wzruszający tekst w Dużym Formacie. Ubarwi co trzeba, doda pikantnych szczegółów. Powieje grozą. On już umie konfabulować i stopniować napięcie. A na drugi dzień – trzęsienie ziemi. TVN i Onet oszaleją, Sekielscy w euforii, lewaccy politycy pijani ze szczęścia. Anonim i Spółka wyleją obłudnie krokodyle łzy nad Twoim losem. Kilku młodych wściekłych zrobi kocią muzykę pod kurią i dokona apostazji. Wściekłe maciory i pedały LGBT wylezą z nor. Jakiś wariat zbezcześci kaplicę, poturbuje proboszcza. Metropolita, na wszelki wypadek, usunie tego duchownego, bo nie będzie chciał pogarszać sprawy. Watykan rozpocznie dochodzenie, które potrwa rok z hakiem. Potem pewnie przyjdzie uniewinnienie, ale nikt już w to nie uwierzy. Fajnie to obmyśliłem, co? Aha, Goebbels mi tu mówi, żeby pozdrowić Anonima i Spółkę; czeka na nich niecierpliwie. Ja też zapraszam do siebie!
Anonim2021.07.27 6:53
Sądzisz , że te wszystkie relacje ofiar to pomówienia ? A znasz kler ? Wiesz jaki jest zakłamany ? A potrafisz czytać z twarzy ? Ja znam kler , wiem o jego zakłamaniu i potrafię czytać z twarzy i z oczu . Widziałam ten cały nieprzemijający ból w ich twarzach i oczach . Te rany nigdy się nie zagoją . Widziałam też nagranie z jakiejś kościelnej wycieczki gdzie dzieci zlizywały krem z ud ich opiekuna wikarego . Dla niego była to świetna zabawa . Dla dzieci też gdyż jeszcze niczego nie rozumiały . Był zaskoczony , że ktoś może widzieć w tym coś niewłaściwego . To jego zaskoczenie powiedziało mi o nim najwięcej . Jaką on ma mentalność ? Jaką mentalność ma ksiądz , który był oburzony na rodzinę dziewczyny której jego kolega też ksiądz zrobił dziecko a która nalegała by się z nią w zaistniałej sytuacji ożenił ? Jaką mentalność ma ksiądz , który uwodził parafianki ( mężatki ) i spłodził z nimi wiele dzieci ? Dlaczego po kolegę mojej córki będącego w seminarium pojechała odebrać stamtąd matka i zaraz wywiozła do innego miasta ? Jeszcze trochę znam tego rodzaju FAKTÓW których byłam światkiem mogłabym opisać ,ale raz już o tym pisałam i nie będę się powtarzać .
Anonim2021.07.26 19:33
Szczery i prawdomówny człowiek się odezwał . :):):):):):):):)
Filip2021.07.26 19:00
TAK, to ja matis89, CH UJ nie katolik! . . . . Wybaczcie Polaki, że jestem taka brudna k urwa białoruska! Robie co mi ten ch uj Łukaszenka każe. Piierdoliłem i dalej piierdole jak połamany ch uj o szczepionkach, o papieżu, ale ANI jednym słówkiem nie bąknąłem o szczepionkach Putina i tego bandyty z Chin Xi. ................. Gówno prawda, że jestem "katolikiem"! Jestem zwykłą, starą k urwą!
Filip2021.07.26 19:00
𝐃𝐀𝐑𝐎𝐆𝐈𝐉 𝐍𝐀𝐒𝐙 𝐓𝐎𝐖𝐀𝐑𝐈𝐒𝐙𝐂𝐙 𝐏𝐔𝐓𝐈𝐍 - 𝐌𝐘 𝐏𝐎𝐋𝐒𝐊𝐀𝐉𝐀 𝐊𝐎𝐍𝐅𝐄𝐃𝐄𝐑𝐀𝐂𝐉𝐀 𝐁𝐎𝐋𝐒𝐙𝐎𝐉𝐄 𝐒𝐏𝐀𝐒𝐈𝐁𝐀 𝐙𝐀 𝐏𝐄𝐓𝐑𝐎-𝐊𝐎𝐏𝐈𝐄𝐉𝐊𝐈 𝐍𝐀 𝐖𝐀𝐋𝐊𝐄 𝐙 𝐌𝐀𝐒𝐎𝐍𝐀𝐌𝐈 𝐢 𝐒𝐙𝐂𝐙𝐄𝐏𝐈𝐎𝐍𝐊𝐀𝐌𝐈 𝐖 𝐖𝐀𝐓𝐘𝐊𝐀𝐍𝐈𝐄, 𝐖𝐀𝐒𝐙𝐘𝐍𝐆𝐓𝐎𝐍𝐈𝐄, 𝐖-𝐖𝐈𝐄 . . . . 𝐙𝐀 𝐑𝐎𝐃𝐈𝐍𝐔! . . . 𝐙𝐀 𝐏𝐔𝐓𝐈𝐍𝐔! . . .𝐔𝐑𝐀𝐀𝐀!
Filip2021.07.26 18:52
W 2015 roku PiS wygrał wybory dzięki programowi 500+ i trzem kłamstwom, tj. o zamachu w Smoleński, o Polsce w ruinie i o luce VAT-wskiej. Organizacją lotu do Smoleńska zajmował się Jacek Sasin. Lech Kaczyński wysłał Karola Karskiego po powrocie z Gruzji do prokuratora, żeby złożyć doniesienie na pilota za odmowę lotu nad tym krajem w warunkach wojennych. Piloci byli po tym incydencie pod silną presją. Antoni Macierewicz nie wierzy w zamach, ale powołał podkomisję, żeby okłamywać wyznawców PiS-u. W 2015 roku gospodarka była w dobrym stanie, dlatego rząd PiS-u mógł zrealizować program 500+. Informacja o dużych pieniądzach uzyskanych od mafii VAT-wskich była kłamstwem. W 2007 roku kiedy Jarosław Kaczyński był Premierem jedynym krajem w UE mającym większą lukę VAT-wską od Polski była Holandia (obecnie Niderlandy). Posłowie z PiS-u nie zgodzili się, żeby komisja sejmowa ds luki VAT-wskiej zbadała również okres rządów ich partii. Polityka rozdawnictwa w zamian za kupowanie sobie głosów, doprowadziła do coraz większego zadłużenia finansów publicznych. Dzięki kreatywnej księgowości prowadzonej przez Mateusza Morawieckiego informacja o deficycie budżetowym jest znacznie zaniżana. Rządy Zjednoczonej Prawicy pod względem ilości afer, korupcji, nepotyzmu, kumoterstwa i marnotrawienia publicznych pieniędzy, przebiła wszystkie dotychczasowe ekipy rządzące. W ostatnich wyborach parlamentarnych Zjednoczona Prawica dostała około 43% głosów, a w ostatnim sondażu 29%. Wszystkie niekorzystne informacje dla ekipy rządzącej przekazywane są przez niezależne media, a nie powołane do tego służby zależne od PiS-u. W związku ze spadającymi notowaniami Jarosław Kaczyński pragnie pod pretekstem "repolonizacji" przejęć niezależne media, żeby powstrzymać przepływ niekorzystnych dla rządzących informacji. Dla utrwalania swojej władzy pragnie przejąć niezależne media, żeby kłamać, manipulować i oczerniać opozycję.
katolicka deratyzacja Polski2021.07.26 19:06
Filip jest agentem centralnego rzadu Federalnej Republiki Niemiec,i obciaza osobiscie Pania Adolfine..
Anonim2021.07.26 16:42
Morawiecki, pozdrów siostrzeńca. Niedaleko pada jabłko od jabłoni. Patologiczna rodzina Morawieckich.
matis892021.07.26 17:07
Politycy lewackiego szatanistycznego PISu mają ultra lewackie rodziny, z takich się wywodzą i sami są lewakami udający prawicę.
Robert2021.07.26 17:39
Jak tam pogoda w Moskiw Iwanku?
qwert2021.07.26 17:55
matis89 czy przez przypadek pogoda ci nie szkodzi.
Robert2021.07.26 17:38
Ty pozdrów tego starego esbeka, który cię po pijaku spłodził.
Anonim2021.07.26 17:57
Ładnie to kłamać? Przecież nic nie wiesz o mnie, ale ja cię rozumiem, każdy katolik to kłamca.
katolicka deratyzacja Polski2021.07.26 19:08
Konfederacja niszczy panstwo zgodnie ze swoim lewicowyn anarchistycznym programem.
nie udaj pinokio2021.07.26 16:41
Morawiecki nie udaj, porozumienie powstalo na salonach u dudy jako partialewacko liberalna, banksterska obcej agentury, gowin dokladnie wypełnia jej zadania, nawet boicie sie go zdymisjonowac choc wogole nie zna sie na gospodarce bedac ministrem gospodarki, niszczy caly przemysl, podejmujac wrogie dzialania.
Anonim2021.07.26 16:41
https://twitter.com/XKubiak/status/1417736378599755787
Anonim2021.07.26 16:40
Gowin musi dorosnąć do odpowiedzialności, szybko.
🦄⚡️🏳️‍🌈Polak Ateista Dumny Gej🏳️‍🌈⚡️🦄2021.07.26 16:37
https://www.youtube.com/watch?v=Latka0hu-t4&t=2951s
🦄⚡️🏳️‍🌈Polak Ateista Dumny Gej🏳️‍🌈⚡️🦄2021.07.26 16:37
Siostrzeniec premiera pinokio-Morawieckiego o konusie z Żoliborza Jarosławie Kaczyńskim.
matis892021.07.26 16:16
Przypominam, szatanistyczny lewacki PIS prócz aborcyjnych, demonicznych szczepionek Antychrysta oficjalnie wspiera i reklamuje cyfrowe państwo bezgotówkowe Antychrysta i Nowego Ładu NWO do Znamienia Bestii. Wspieranie lewackiego PISu to już wybieranie Antychrysta przeciwko Chrystusowi.
qwert2021.07.26 17:57
matis89 jaka pogoda w Moskwie?
Suweren2021.07.26 16:10
Hahaha, a PiS-owce łykają jak młode pelikany parówki smoleńskie (Smolriny).
Anonim2021.07.26 16:07
Szczerość i Pinokio - czy tylko ja widzę, jakie to śmieszne? 😁😁😁
Anonim2021.07.26 16:08
Nie tak jak książka Tuska "Szczerze".
katolicka deratyzacja Polski2021.07.26 19:10
Komuna z Konfederacja zawsze z lesbijka Putinem i z drugim Pataszonem z Bialorusi..