04.07.21, 12:32Fot. screenshot - YouTube (Prawo i Sprawiedliwość)

,,My jesteśmy dla narodu, nie odwrotnie’’. Prezes PiS o oczyszczeniu w partii

W Warszawie trwa posiedzenie Rady Politycznej PiS, która wybierze nowych wiceprezesów partii i Sekretarza Generalnego oraz wyłoni skład Komitetu Politycznego i Komisji Etyki. Zabierając głos w czasie posiedzenia prezes PiS Jarosław Kaczyński zaznaczył, że aby móc zrealizować wielki projekt, jakim jest Polski Ład, trzeba wybrać dobre władze formacji.

- „Jest tak, że będąc dziś u władzy, mamy ogromne zadania, mamy ogromne możliwości, ogromne szanse i nie chodzi mi tu o szanse partii. Chodzi o szanse Polski. Jak wczoraj mówiłem, Bóg sprawił, że za naszych rządów i w wielkiej mierze dzięki naszym rządom, takie szanse istniej”

- mówił dziś wicepremier Jarosław Kaczyński.

Zaznaczył, że aby móc w pełni zrealizować te szanse, partia musi wybrać dobre władze.

- „Poza tym jest też pakiet spraw parlamentarnych. Władze Klubu nie są tutaj wybierane, ale to przed nimi i władzami partyjnymi stoi zadanie, które można określić jako ustabilizowanie naszej większości. Trwa akcja skierowana przeciw nam. Jest ona poza nami, nie ponosimy za nią odpowiedzialności”

- zaznaczył.

Dodał jednak:

- „Ale ponosimy odpowiedzialność za różnego rodzaju błędy, które zostały popełnione i które tę akcję ułatwiły. Zdarzały się przypadki działań, które bez odpowiednich podstaw prowadziły pewnych ludzi do stanu poważnego wstrząsu były wypadki niewłaściwych decyzji personalnych, które prowadziły do stanu depresji i bardzo ostrych nerwowych napięć. Musimy to naprawić, musimy doprowadzić do tego, by nasza formacja była w tych sprawach naprawdę bez zarzutu. To konieczne dla trwałości wielkiego klubu parlamentarnego”.

Zwrócił przy tym uwagę, że z takimi problemami zmagają się wszystkie wielkie kluby parlamentarne na świecie.

- „O to trzeba dbać, nad tym trzeba pracować. Trzeba się pochylać nad sprawami ludzi, naszych koleżanek i kolegów, bo czasem ta obojętność może mieć wręcz fatalne, i to w skali ogólnokrajowej, skutki”

- podkreślił.

Prezes PiS odniósł się również do zapowiedzianej wczoraj uchwały sanacyjnej. Podkreślił, że z tego nie można się wycofać.

- „Trzeba się oczyścić. Nie można dawać żadnych pretekstów. Obiektywnie to zjawisko jest bardzo szkodliwe. Jeśli budzi gniew w społeczeństwie, to jest to słuszny gniew. Musimy to wiedzieć. To  my jesteśmy dla narodu, a nie odwrotnie”

- mówił.

kak/wPolityce.pl

Komentarze

Foster2021.07.6 17:06
Czy wiecie coś o pobieraniu nielegalnych pensji w PZPS. Jeszcze niedawno europosel Rysio zapewniał, że będzie pracował w PZPS spolecznie. Same przekręty w tym PIS ie.
6969692021.07.6 13:48
Czy zwolnienie wszystkich ludzi bez kompetencji nie oznacza przypadkiem likwidacji PiS?
rbaczek2021.07.6 14:57
jest jeszcze kompetencja bycia "POSLUSZNYM MIERNOTĄ" ;] ............. tam większośc taka ;]
Socjalizm TAK! Wypaczenia NIE!2021.07.6 13:19
"Socjalizm jest to ustrój, w którym bohatersko pokonuje się trudności nieznane w żadnym innym ustroju"
To teraz mamy jeszcze "okres błędów i wypaczeń"2021.07.6 13:17
czy już nastał czas "socjalistycznej odnowy" ?
robaczek2021.07.6 11:51
DLATEGO POWSTANIE.......................... KOMITET KOLEJKOWY U KORYTA KIEROWANY PRZEZ SASINA!!!! ....................................................... partia rzadzi partia radzi partia nigdy cie nie zdradzi!!!! ;] ...................chapać warchlaczki!!! ...........chapać póki można!!!!!
Elektor2021.07.6 7:58
Z polskiego na nasze tłumacząc. To prawda, jesteśmy złodziejami, okradamy Polaków jak nikt wcześniej. Dlatego czas z tym skończyć! Juz nie wolno tak kraść! Od teraz można ich okradać tylko w wyjątkowych sytuacjach. Np. członek partii się rozwiódł i żeni się z nową żoną. Wiadomo przecież że taka żona wchodzi do elity kraju i nie pójdzie do sklepu na kasę! To trzeba zrozumieć! Wtedy owszem spółka skarbu państwa musi się jakaś znaleźć, to naturalne. Inny przykład - syn kończy liceum. No i pierwsza praca! Wiadomo znowu że przecież nie pójdzie do wulkanizatora opon zmieniać! To są rzeczy dla wszystkich zrozumiałe! Albo przychodzi potrzeba zakupu niewielkiej skromnej willi nad jeziorem na letni wypoczynek dla członka partii. No to tez jest przypadek zrozumiały! I w takich okolicznościach jak najbardziej można i wręcz trzeba pomóc i zatrudnić członka rodziny członka. Ale to sa naprawdę te nieliczne przypadki! A poza tym złodziejom mówimy stanowcze nie!
Filip2021.07.6 7:50
Dokonania Jarosława Kaczyńskiego. Politycy z PiS-u doprowadzili do wydania 1,5 mld zł na budowę bloku C elektrowni w Ostrołęce, po wybudowaniu obiekt jest rozbierany. Politycy z PO nie chcieli wybudować bloku C za co byli krytykowani m. in. przez Andrzeja Dudę. Politycy z PiS-u doprowadzili do ruiny stadniny w Janowie. Mateusz Morawiecki w porozumieniu z Jarosławem Kaczyńskim zmarnował 134 mln zł na w wybory kopertowe, bez podstawy prawnej. Podkomisja smoleńska Antoniego Macierewicza zmarnowała miliony i nie dokonała żadnych nowych ustaleń. Łukasz Szumowski wydał miliony na respiratory, których nie ma i nie będzie. Ochrona Jarosława Kaczyńskiego rocznie kosztuje polskiego podatnika około 1,5 mln zł. Przemysł stoczniowy przez sześć lat rządów PiS-u nie został odbudowany. W wyniku łamania praworządności przez rządzących Polska może stracić pieniądze z Funduszu Odbudowy. Nasz kraj ma otrzymać pieniądze z tego Funduszu pomimo PiS-wi, a nie dzięki PiS-wi. Rządzący wielokrotnie złamali Konstytucję i prawo europejskie. Mamy największą inflację w Unii Europejskiej, a zadłużenie finansów publicznych rośnie jak nigdy do tej pory. Propaganda pisowska do perfekcji doprowadziła umiejętność podawania zmanipulowanych i przekłamanych informacji. Mam nadzieję, że Donald Tusk uratuje nas przed dalszymi szaleństwami Jarosława Kaczyńskiego. Mateusz Morawiecki był wieloletnim doradcą Donalda Tuska i nie jest krytykowany za działania, za które pisowcy krytykują Donalda Tuska. Pod względem korupcji, nepotyzmu i kolesiostwa PiS przebił wszystkie dotychczasowe ekipy rządzące. W spółkach skarbu państwa nie zasiadają fachowcy, tylko pisowcy. Naród we wszystkich kolejnych wyborach, musi PiS-wi pokazać czerwoną kartkę i wrócić do normalności.
Anonim2021.07.6 7:45
Pisowskie kanalie nienażarte. Pamiętacie jak Szydłowa rzuciła hasło do żeru bo już nie szło utrzymać ryjów tak rwały do koryta? Wam się te pieniądze po prostu należą! I rzucili się obżerać Polaków.
Jakub2021.07.6 5:27
Kto czyta, nie błądzi: https://pch24.pl/opinie/obowiazek-szczepien-czerwona-linia-ktora-dzieli-nas-od-praktyk-totalitarnych/ czy grozi nam totalitaryzm, dzierżymordyzm? Jak się bronić?
6969692021.07.6 4:25
W tajnym kongresie PiS Kaczyński oskarżył działaczy tej partii o nepotyzm, rozleniwienie, syndrom "tłustych kotów". Zarzucał im rozpasanie i umoszczenie się w państwowych spółkach. Wyraźnie zasugerował, że nie chcą walczyć o partię i zadowalają się uzyskiwanymi fruktami. Po prostu zrobił z nich degeneratów, co też wcale nie jest takie dalekie od prawdy.
Anonim2021.07.6 8:16
PiS jak dobry durszlak, wybrał największe męty, odpadki polskiego społeczeństwa. Dla siebie.
kasikas2021.07.5 22:03
rząd zyska bardzo wiele gdy nakażee leczyc amantadyną w szpitalach,,,Naród czeka na te decyzje bardzo poważnie to traktuje
Anonim2021.07.5 20:54
żeby sie dobrze preses sczyścić weź laxigen ,najlepiej całe opakowanie
Filip2021.07.5 18:10
Ochrona Jarosława Kaczyńskiego kosztuje rocznie polskiego podatnika około 1,5 mln zł. Ten człowiek boi się narodu. W 2015 roku na PiS głosowało około 18% uprawnionych do głosowania. Nigdy nie dostali głosów więcej od połowy, tak więc większość Polaków ich nie popiera. Dlatego nie powinni powoływać się na wolę narodu. Ponadto TVP okłamuje wyborców całodobowo, przekazując przekłamane i zmanipulowane informacje. Twierdzenie "my jesteśmy dla narodu, nie odwrotnie" ma się nijak do rzeczywistości. PiS nakazuje narodowi, kogo ma lubić i na kogo głosować. Każdy nieprawomyślny nazywany jest "drugim sortem", "ubecką wdową", "zdradzieckimi mordami", "kanaliami".... Jarosław Kaczyński powiedział kiedyś, że do polityki nie idzie się dla pieniędzy. Spółki skarbu państwa stały się dojną krową nie dla fachowców, tylko dla pisowców. Pod względem nepotyzmu, kumoterstwa, ilości afer PiS przebił wszystkie dotychczasowe ekipy.
robaczek2021.07.5 16:42
PARTIA RZĄDZI! PARTIA RADZI! PARTIA NIGDY CIE NIE ZDRADZI!!! ................ i taki programik przygotowalismy ;] ...................Rodzina pis na swoim ;] .............. ZAPISU U SUSKIEGO i SASINA ;] ;] .................................... zakłamane zgorzkniałe dziadki ;]
robaczek2021.07.5 16:36
RODZINA PIS NA SWOIM ;] ..................... BO IM SIE ZWYCZAJNIE NALEŻAŁO!!! ................................... no jak was nie kochac zakłamane dizadki ;] .................. juz nawet sami siebie nie jesteście w stanie przekonać do tego CYRKU ;] ................. no ale.................. ważne że wasz PAN I PLEBAN sie nachapią ;] .................. wy będziecie z nich duni ;] ...................... NA KOLANA OWIECZKI ;] !!!!! ;]
Ala2021.07.5 16:33
Jarosław Kaczyński przyznał, że PiS nie ma jeszcze przewagi w Internecie, pośrednio potwierdził, że we wszystkich pozostałych mediach już tą przewagę mają. Czy teraz przyjdzie pora na regulowanie internetu? A może Kaczyński sądzi, że PiS kupi teraz Facebooka i Twittera? - zastanawia się ekonomistka Alicja Defratyka
PiS, PO - jedno zło2021.07.5 15:25
"Od zasady będą jednak pewne wyjątki. To na przykład osoby, które wcześniej pracowały w spółce, a dopiero po czasie ktoś z ich rodziny zasiadł w parlamencie. Decyzję wówczas, jak przekazał wiceminister Buda, podejmie minister aktywów państwowych Jacek Sasin."
Szymon2021.07.5 14:38
Niezły hipokryta. Oni są dla narodu :D dlatego naród okradają, kłamią, manipulują. Ku*wa jak tępym trzeba być, żeby łykać takie brednie?
6969692021.07.5 16:36
"Kaczyński, mały, oszalały z nienawiści dyktatorek, zapowiada, że zrobi porządek z internetem. Bo "oni" mają tam przewagę. Pytam serio - czy chory psychicznie człowiek ma prawo rządzić Polską?" - Kamil Durczok
kefas2021.07.5 14:28
dla pisowieckiego narodu
izydor2021.07.5 13:22
Naród z partią, partia z narodem. Bolszewika z Polski wygonisz, bolszewizmu z polaczka nigdy.
...2021.07.5 10:37
Ciąga dalszy rodziny na swoim: https://demotywatory.pl/5079852/Odnotujmy-dla-potomnych--przed-paroma-minutami-w-TVP-Info :D
CIEPŁE POSADKI2021.07.5 9:52
"Maciej Wąsik – podsekretarz stanu w KPRM, zastępca koordynatora służb specjalnych • Żona – Romualda Wąsik Od 2014 roku radna PiS w warszawskiej dzielnicy Praga Południe. Niedawno portal „Wirtualna Polska” napisał, że 1 kwietna 2019 roku żona wiceministra została zatrudniona na stanowisku eksperta w Departamencie Nadzoru nad Środkami Zastępczymi Głównego Inspektoratu Sanitarnego. Wcześniej prowadziła własną działaność gospodarczą. Dziennikarzom, którzy pytali o okoliczności przyjęcia jej do pracy, urzędnik GIS przesłał link do informacji o naborze na stanowisko, które objęła. Z informacji zamieszczonej pod linkiem wynikało, że nabór zakończono 29 marca „bez zatrudnienia kandydata/ kandydatki”. 1 kwietnia na stronie pojawiła się informacja o zatrudnieniu Romualdy Wąsik. Po publikacji Wirtualnej Polski wiceminister tłumaczył, że jego żona ma kompetencje do pracy w GIS (bo jest z wykształcenia chemikiem i biochemikiem) i że zarabia tam 4 tys. zł miesięcznie."
CIEPŁE POSADKI2021.07.5 9:50
"Jarosław Kaczyński – poseł i prezes PiS • Brat cioteczny – Jan Maria Tomaszewski Od stycznia 2016 roku Tomaszewski jest zatrudniony w Telewizji Polskiej SA na stanowisku doradcy zarządu. Telewizja odmówiła nam podania kwoty jego wynagrodzenia. • Powinowaty ze strony matki (kuzyn Jana Marii Tomaszewskiego) – Konrad Tomaszewski Po wygranej PiS w ostatnich wyborach parlamentarnych, w listopadzie 2015 roku Konrad Tomaszewski został powołany przez ówczesnego ministra środowiska – Jana Szyszkę na dyrektora Lasów Państwowych. Z funkcją pożegnał się 19 stycznia 2018 roku, krótko po dymisji Szyszki. W lutym 2018 roku ujawniliśmy, że w LP zarabiał miesięcznie 18 tys. zł, czyli więcej niż ministrowie, a nawet premier. Przez dwa lata wypłacono mu około 430 tys. zł pensji. Dodatkowo dostał w tym czasie prawie 100 tys. zł nagród. • Syn Konrada Tomaszewskiego – Jaromir Tomaszewski Ukończył prawo. Za pierwszych rządów PiS został zatrudniony w Banku Ochrony Środowiska (którego akcjonariuszami są Lasy Państwowe i NFOŚiGW) na stanowisku dyrektora Departamentu Sieci i Organizacji. W 2012 roku rozstał się z BOŚ i zaczął pracę w Centrum Koordynacji Projektów Środowiskowych Lasów Państwowych. Po wygranej PiS w ostatnich wyborach znów trafił do BOŚ. W lutym 2016 roku został dyrektorem Pionu Operacyjnego, a od marca 2017 roku jest dyrektorem Pionu Rynku Detalicznego. Nie wiadomo, jakie wynagrodzenie otrzymuje."
CIEPŁE POSADKI2021.07.5 9:49
"Jacek Sasin – wicepremier, poseł PiS • Szwagierka – Angelika Konaszczuk W lutym 2016 roku Konaszczuk została zatrudniona w Lubelskim Urzędzie Wojewódzkim w Lublinie, najpierw na stanowisku wicedyrektorki, a od 1 kwietnia 2017 – dyrektorki Wydziału Spraw Obywatelskich i Cudzoziemców. Jak wynika z odpowiedzi, którą otrzymaliśmy z urzędu wojewódzkiego, średnie wynagrodzenie na stanowisku dyrektora LUW w 2018 roku wynosiło ponad 7,4 tys. zł."
CIEPŁE POSADKI2021.07.5 9:48
"Mateusz Morawiecki – premier rządu • Partner siostry – Jarosław Broda We wrześniu 2018 roku „Gazeta Wyborcza” poinformowała, że Broda został zatrudniony w publicznym Radiu Wrocław. Wcześniej, przez kilkanaście lat, był dyrektorem we wrocławskim magistracie. W odpowiedzi na pytania OKO.press, władze radia napisały, że Broda objął stanowisko dyrektora programowego i że zatrudniono go na podstawie umowy o pracę. A jego wynagrodzenie „kształtuje się na poziomie średnich zarobków brutto osób zatrudnionych na stanowisku dyrektorskim w spółce (…), których wysokość została podana w sprawozdaniu finansowym”. Ze sprawozdania za 2017 wynika, że średnie wynagrodzenie na takim stanowisku wynosiło wówczas 11,9 tys. zł miesięcznie, a w 2018 roku – 11,5 tys. zł miesięcznie. • Stryjeczna siostra – Monika Morawiecka Na początku 2019 roku portal money.pl poinformował, że Monika Morawiecka została prezesem spółki PGE Baltica (należącej do kontrolowanej przez państwo Polskiej Grupy Energetycznej). Spółka ta ma koordynować działania związane z realizacją programu budowy morskich farm wiatrowych. W grupie PGE Morawiecka pracowała już wcześniej, od 9 lat była szefową departamentu strategii. Jak ustaliliśmy, od jesieni 2018 roku jest też prokurentką w trzech innych spółkach należących do PGE: Elektrowni Wiatrowej Baltica-1, EWB-2 i EWB-3."
CIEPŁE POSADKI2021.07.5 9:46
"Zbigniew Ziobro – minister sprawiedliwości • Żona – Patrycja Kotecka W marcu 2016 roku Kotecka została zatrudniona na stanowisku dyrektora marketingu w spółce Link4. To jedna z firm należących do grupy PZU. W 2016 roku prezesem PZU był Michał Krupiński, uważany za „człowieka Ziobry”. Spółka Link4 odmówiła nam udzielenia odpowiedzi na pytania o jej wynagrodzenie, uzasadniając, że „wkraczają w sferę prywatności osoby, której dotyczą”. • Brat – Witold Ziobro Kolejne etapy kariery brata ministra Ziobry w spółkach z udziałem Skarbu Państwa od kilku lat opisuje „Newsweek”. W 2016 roku dziennikarze tygodnika pisali, że jest on „szarą eminencją” w PZU (na czele spółki stał wówczas Michał Krupiński). W kwietniu 2017 roku ujawnili, że dostał posadę w spółce z grupy PZU – został doradcą prezesa PZU Życie. Nie wiadomo, w jakim dokładnie okresie tam pracował i ile zarabiał. Gdy Krupiński stracił posadę w PZU i został członkiem zarządu, a potem prezesem „zrepolonizowanego” Banku Pekao SA, Witold Ziobro także przeszedł do pracy w tej spółce. Został doradcą prezesa Banku Pekao ds. cyberbezpieczeństwa. Biuro prasowe Pekao, odmówiło nam podania jego wynagrodzenia, twierdząc, że naraziłoby to bank na „odpowiedzialność odszkodowawczą”.
Detonator2021.07.5 9:17
Tylko pytanie dla którego narodu? - Chazarskiego?
Sara2021.07.5 9:38
Nie ! kacapskiego
ian2021.07.5 8:34
zakłamany ebany chazar nienawidzący Polski i polakówżyd jak cały jego chazarski zbrzydzony rząd polin
sara M2021.07.5 9:39
Niech żyje Putin !
POdPIS2021.07.5 8:23
Towarzysze z PIS jak to bolszewicy rżną głupa że nie wiedzą że przedsiębiorcy i lud pracujący miast i wsi jest ich chlebodawcami .To z nich ściągacie coraz większe daniny i po uważaniu zgodnie z komunistycznym hasłem =-każdemu według jego potrzeb rozdajecie . A że sami macie największe potrzeby to dla szaraczków niewiele zostaje. Rusycystka w banku musi za miesiąc zarobić więcej niż jej koleżanka w szkole za rok ..
Hue2021.07.5 8:11
Tak, pamiętamy jak Kaczyński solidaryzował się z narodem, jak łaził po cmentarzach, kiedy wszyscy Polacy byli trzymani w domach.
HAHA2021.07.5 7:54
Wy zamknęliście naród w domach pod pretekstem fałszywej pandemii (oficjalne rządowe dane: śmiertelność na covid 1%) teraz chcecie zdemodulować Polaków wszczepiając ich. Kłamiecie kłamaliście i będziecie kłamać marksiści.
...2021.07.5 7:53
Wy jesteście dla narodu, ale posady w spółkach już są dla was.
trzaska2021.07.5 8:09
Chciał byś aby spółkami skarbu rządził kto tusk i spółka czy może ktoś ze wschodu, skoro ktoś wygrywa wybory ,to logiczne że wstawia tam swoich aby móc sprawować władzę i mieć do tego właściwe narzędzia.
...2021.07.5 9:08
Nie, nie chciałbym. Chciałbym aby na tych stanowiskach byli specjaliści i eksperci. Dla was to nie do pojęcia pisiory, nie? https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/druzyna-blaszczaka-jak-ludzie-ministra-dorabiaja-w-spolkach-skarbu-panstwa-i-nie/4cg72gc,79cfc278
JonB2021.07.5 7:27
Czyszczenie to bedzie Polakow. Z pieniedzy.
I żeby było jasne2021.07.5 6:52
ruch Głowizna 2050 też nie jest dla Polaków, a dla rodzin SB i WSI.
I Tusk, i Ty Jarosławie kłamiecie2021.07.5 6:50
Wy jesteście dla Narodu? Tusk dostał pismo i Ty Jarosławie - jeden w sprawie naprawy krzywdzącego Polaków Kodeksu Cywilnego, a Ty ws konieczności ustawy ochronie seniorów przed wyłudzeniami majatku stosowanymi przez firmy sprzedaży bezpośredniej i banki. I co ? I nic nie zrobiliście - ani w 1. ani w 2. sprawie. Więc nie kłam jarosławie, że Partia PiC jest dla Narodu - chyba dla niemieckiego PO i dla izraelskiego wasza.
ktoś2021.07.5 8:13
Jeśli coś podpisujesz w banku to czytaj ,anie obwiniaj rządy. Za własną głupotę płaci się samemu emerycie.
GŁUPCZE - MNIE TO NIE DOTYCZY.2021.07.5 9:17
Ale, jeśli jesteś z PiS to twoja wypowiedź świadczy o tym, że PiS NIC nie różni się od PO i Tuska
Romek G.2021.07.5 5:30
Drogi Kuzynie! Jak mi się serce krajało Jarku, gdy widziałem wczoraj Twoją zatroskaną twarz, gdy wśród poważnego grona wiernych akolitów zrozumiałeś, że Twój koszmar wraca. Tyle razy śniłeś ten straszny sen, gdy Tusk formuje nowy rząd, a ty w gronie ostatnich posłów PiS musisz znosić jego widok w ławach rządowych. I terazteraz gdy już myślałeś, że jesteś skrzyżowaniem Łukaszenki z Erdoganem nagle zobaczyłeś, że Naród nagle może cię zwyczajnie pogonić. Oj, dobrze, że wierny Joachim zadbał, aby nałożyć rano właściwą parę butów, bo już chciałeś wyjść na Kongres w różnokolorowych kaloszach. Nawet tak ulubiony przez Ciebie masaż stóp przed wzuciem obuwia, który zawsze, twój wierny budowniczy szczecińskiej stępki promu, tak cudownie przeprowadza, nie ukoił twoich skołatanych nerwów. Tak mi się Ciebie żal zrobiło, że postanowiłem Ci pomóc. Wprawdzie powinowatymi jesteśmy siódma woda po kisielu, ale wiesz, że mam do Ciebie kuzynie życzliwości wiele. I ułożyłem dla Ciebie następne uchwały, które musisz ogłosić. One powstrzymają Tuska, Hołownię i Kosiniaka przed odebraniem Ci władzy. Już pierwsza była idealna. O zakazie zajmowania stanowisk w spółkach przez rodziny posłów. Genialna! I ta piękna klauzula, że wyjątkowo mogą je zajmować te osoby z rodzin, które mają kompetencje, czyli maturę. Twardo ustawione kryteria naboru, to klucz do sukcesu! Ale nie możesz nie pójść dalej. Kolejną uchwałę musisz przyjąć: „O zakazie przelewania pieniędzy z budżetu państwa na rzecz spółek, będących własnością posłów lub ministrów”. Tu wprowadzimy wyjątek, że nie można przelewać, chyba że spółki te bardzo potrzebują pieniędzy. Kolejna uchwała: „O zakazie opłacania wakacji z pieniędzy publicznych dla polityków PiS”. Tutaj wyjątek: chyba że są bardzo zmęczeni. Następna: „O zakazie zawierania kontraktów z firmami, które płacą od tych kontraktów prowizję urzędnikom i politykom je zawierającym”. Wyjątek zrobimy taki: chyba że kontrakt jest potrzebny, a prowizja nie większa niż 10%. To znacząco ureguluje obecną niedobrą praktykę 15% prowizji. Ileż to oszczędności zrobisz w Skarbie Państwa! Jeszcze kilka ci takich uchwał wymyślę, ale sam rozumiesz, że najpierw musisz te wprowadzić, a te twarde ograniczenia dotychczasowych praktyk mile przez twoich towarzyszy nie zostaną przyjęte. Podobało mi się też to, że wierzysz, iż ład, który wprowadzasz jest na miarę tysiąclecia. Też tak uważam. Mieszko, Kazimierz Wielki, Jagiełło, Batory, Sobieski, Grabski z pokorą przed Twoimi osiągnięciami spuściliby głowę. O nikim z nich przecież tak dobrze nie mówiła telewizja państwowa! Tak więc głowa do góry kuzynie! Tymi uchwałami powstrzymasz Tuska! Twój pamiętający, Romek G. PS. - Mam nadzieję, że nie tylko dla Antoniego masz zapewnioną daczę pod Moskwą. Bo niedługo mogą się przydać…
Anonim2021.07.5 2:26
Wszystkie środki prowadzące do większej dyscypliny i samodoskonalenia się są dobre, nawet Tusk zasilany pieniędzmi diaspory!
20212021.07.5 0:52
j k wy nie macie narodu ,odwal sie od polakow gnomie ,twoi to warcholy nieroby 350+ tyle warty jest ten ochlap socjalny
Po 11 ...2021.07.4 23:47
Prezes PiS o oczyszczeniu w partii ??? ... Panie prezesie, oczyszczenie? OCZYSZCZENIE??? W PiS???? Wam potrzebne jest PRZECZYSZCZENIE --- wysranie całego waszego gooowna razem z zielonym groszkiem waszego mózgu. Plum.
ian2021.07.4 22:22
czerwona chazarska krew 7yd nienawidzący polaków i polski i cały jego chazarski rząd
20212021.07.5 0:53
chazar to zmijowate plemie ,to nie zyd
J*bac tuska i pomatolow zdrajcow2021.07.4 22:08
piekna nasza Polska cala ..bez pedalow i rafala bez donaldka vermahcika ,sikorskiego i michnika bez niemieckich pomatolow co zlizuja z cudzych stolow.. PIEKNA NASZA POLSKA CALA .....
Böno2021.07.5 5:16
W psychiatrii to ma chyba jakąś naukową nazwę. To się chyba leczy , ale tobie to już nic nie pomoże.
JonB2021.07.4 21:50
Niech zyje nam sloneczko Stalin, co usta slodsze ma od malim- Stalin-wielki milosnik czlowieka.
Topek2021.07.4 21:42
Gdy słucham jego wypowiedzi to jestem za aborcją płodów z ciężką wadą fizycznego i umysłowego niedorozwoju
gość2021.07.4 21:32
nie ma nadziei dla Polski. Nepotyzm ją zniszczył, politycy ją zniszczyli. Rozkradli, sprzedali. nie ma nic! przewiduję ze będzie kolejny rozbiór - jako kara za wasze grzechy. PO dokończy dzieła - sprzeda to co funkcjonuje Niemcom.
katolik2021.07.4 22:21
do tego dązą, zostaje modlitwa
20212021.07.5 0:57
do katolika tylko prrawdziwa intronizacja .
katolik2021.07.5 14:28
zgadza się, ale Episkopat to masoni
Chochlik2021.07.4 21:21
Co nas to obchodzi skoro i tak jesienią będzie niszczenie kraju i gnojenie obywateli pod pretekstem sanitarnym
Anonim2021.07.4 22:14
jestes ofiara nieudanej aborcji ...pomatolski odpadzie
Böno2021.07.4 21:14
Wybrano nowy Komitet Polityczny PiC, 6 wiceprezesów!!! imponujące. Największe nadzieje wiążę z Macierewiczem. Wielki talent i wielka siła niszczycielska. Antek o łagodnym spojrzeniu - można na nim polegać. Rozpirzy wszystko, czego się dotknie.
SLAWAN2021.07.4 21:02
Pan prezio bredzi chwytliwe farmazony w stylu Gierka. Jeszcze tylko brakuje przecinka "toaysze". Jest współodpowiedzialny za ludobójstwo ponad 100tys. Polaków poprzez niedopilnowanie dostępu do służby zdrowia i lawinowy wzrost zgonów na choroby nowotworowe i układu krążenia. Tych zgonów można było uniknąć posługując się nauką, a nie wyrocznią w postaci celebrytów w stylu Horbana, Guta i innych bajarzy. To jest większy mord, niż Rzeź Wołyńska, tylko "bardziej cywilizowany". I mam nadzieję, że ludzie o tym nie zapomną, bo inaczej jesteśmy narodem skazanym na zagładę. I niczego nie zmieni tu słodkie pierdzenie pana prezesa.
Anonim2021.07.4 20:49
Pokrak walnął jak kot w piach, przecież widać, że celem PiSdzielców jest wyłącznie dojenie. 😀
antoni.s2021.07.4 20:34
Dopiero obejrzałem jak tusk na konferencji przeczołgał biedaka z tvp info, napisali mu pytania i wysłali na samobójczą misję, masakra, będzie się działo.
JotKa2021.07.4 20:16
Baron PIS na Podkarpaciu Ortyl zatrudnia swoich: Dominik Tymuła ( dwudziesto paroletni syn kolegi marszałka – brak jakiegokolwiek doświadczeni w chwili objęcia funkcji wiceprzewodniczącego rady nadzorczej Rzeszów – Jasionka Port Lotniczy Sp. Z o.o., Ojciec Pana Dominika Pracuje w Zarządzie Dróg Wojewódzkich nie mówiąc o byłych współpracownikach Ortyla którzy zasiadają w zarządzie tej spółki a my jako radni województwa zmuszeni jesteśmy podnosić nieustannie kapitał tej spółki aby uposażenia oscylujące w granicach 25tyś mogły być nadal wypłacane…) . Ostatnio kierownictwo obniżyło zarobki o 20% wszystkim pracownikom ale sobie oczywiście nie.. 2. Krystian Kapinos ( osoba nie posiadająca doświadczenia w zarządzaniu projektami … obejmuje funkcję Członka Zarządu w Rzeszowskiej Agencji Rozwoju Regionalnego ponadto w nagrodę dostaje dodatkowo funkcję członka rady nadzorczej w PCI ( w kolejnej spółce podległej Ortylowi ) 3. Kolejna osoba to Jolanta Wiśniowska również wiceprezes Rzeszowskiej Agencji rozwoju Regionalnego ( 100% kapitału Urzędu Marszałkowskiego) – osoba od lat związana z PO itd...
KORYTO+ W SPÓŁKACH P.2021.07.4 19:39
O Jezus Maria! To ponad 200 ludzi dobrej zmiany - rodzina, koledzy, działacze PiS w państwowych spółkach
Polak Kaczyński2021.07.4 19:06
Kaczyński pomylił słowa hymnu polskiego. Zamiast zaśpiewać: "Kiedy my żyjemy", Kaczyński zaśpiewał "Póki my żyjemy". 4 czerwca 2006 roku na kongresie PiS zmienił słowa w refrenie. Nie tylko pomylił kierunki, ale także "utworzył nowe państwo". Zamiast zaśpiewać "Z ziemi włoskiej do Polski", zaśpiewał "Z ziemi polskiej do Wolski". Oto prawdziwy Polak, co hymnu swego kraju nie zna.
Anonim2021.07.4 19:20
mimo trudu nauczycieli od malego dzieci same spiewaja "poki" a nie "kiedy" bo widocznie uwazaja to za bardziej kompatybilne.
Anonim2021.07.4 19:27
"póki" to rusycyzm - widać wpływ lub kierunek sympatii. Wg polskiego prawa Godło Polski, barwy flagi, i hymn podlegają szczególnej ochronie prawnej. Ale Polacy mają to w d.. - na fladze malują różne dziwne hasełka - choć to prawnie zabronione. Mnie co innego bulwersuje - nie to, że dzieci mylą słowa hymnu, ale że akurat ten człowiek myli, ten który oskarża innych np. o ojkofobię.
Lechy...nie Polaku!...2021.07.4 23:33
Nie pieprz głupot!...Od nich aż kwaśno tutaj!... Weż się w garść!... Czy za takie bzdety też ci płacą??? Pewnie o wiele za mało i produkujesz trollu nie na jakość, ale na ilość!
Wielka Narodowa Nowenna Pompejańska2021.07.4 18:57
7-my dzień odmawiania Wielkiej Narodowej Nowenny Pompejańskiej. Program: CZAS TRWANIA łącznie 54 dni, Cześć błagalna od 28.06.2021r do 24.07 2021. Część dziękczynna od 25.07.2021 do 20.08.2021 GODZ: 20.30 do 21.30 INTENCJA: Aby przez nawrócenie ludzi, upadły masońskie plany szczepień i zniewolenia ludzkości. Możesz włączyć się w dowolnym czasie odmawiania nowenny, odmówić 1 dziesiątkę Różańca albo więcej. Może być odmawiana w domu, na zewnątrz- przy figurach Matki Boskiej, Serca Pana Jezusa, przy Krzyżu, możesz odmawiać sam, z rodziną albo w towarzystwie, z sąsiadami , w grupie małej albo wielkiej, w Kościele. Szczęść Boże. Oczywiście bardzo pięknym byłoby, gdyby w tę inicjatywę włączyli się wierni w parafiach, podając informacje w ogłoszeniach do wiernych! Nowenna zostanie zainicjowana właśnie przy figurze Matki Boskiej przy Kościele jednej z Parafii w Polsce, z udziałem wiernych.
bezczelnosc, klamstwa i oszustwo2021.07.4 18:57
Kaczynski dla mnie stales sie klamcą, po 7 latach przypomniales sobie, ze pis jestescie dla narodu? Buta, pycha, bezczelnosc przemawia przez ciebie.straciles autorytet, nikt cie juz nie slucha.Okradacie male firmy, aby placic na 500+ i wasze podwyzki, doprowadzajac Polske do niewyplacalnosci. Zniszczyliscie, kopalnie, wsie, przemysl, hotelastwo, wycinacie na potege lasy..Dosc lewactwa pisowskiego
KORYTO+ W SPÓŁKACH P.2021.07.4 18:55
"OJCZYZNĘ DOJNĄ RACZ RACZ NAM WRÓCIĆ PANIE" "Grażyna Ancyparowicz – członek RPP, uczestniczka kongresów PiS Zdzisław Antoń – dyrektor lubelskiego KRUS, szef klubu radnych PiS w powiecie Wojciech Arndt – członek rady nadzorczej PHO, były szef gabinetu politycznego Ryszarda Legutki w Min. Edukacji Maciej Badora – szef wałbrzyskiej specjalnej strefy ekonomicznej, działacz PiS Sylwester Bania – prezes Zakładu Energetycznego Okręgu Radomsko-Kieleckiego, działacz PiS Stanisław Batóg – wicedyrektor świętokrzyskiego oddziału ARiMR, działacz PiS w Staszowie Piotr Bączek – szef SKW, były radny powiatowy PiS Ernest Bejda – szef CBA, były kandydat PiS do Sejmu Jan Białkowski – dyrektor zachodniopomorskiego oddziału ANR, były kandydat PiS do sejmiku Sabina Bigos-Jaworowska – członek rady nadzorczej PL.2012+, znajoma premier B. Szydło Mariusz Bober – prezes Grupy Azoty, kolega Dawida Jackiewicza Jerzy Borcz – szef podkarpackiego oddziału ANR, radny PiS Stanisław Borkiewicz – dyrektor biura spraw korporacyjnych TVP, wieloletni znajomy J. Kurskiego Damian Bosowski – szef powiatowego biura ARiMR w Głubczycach, działacz PiS Katarzyna Bracka – szefowa radomszczańskiego biura ARiMR, zaangażowana w kampanię prezydencką miejscowego kandydata PiS Dariusz Byczkowski – wicedyrektor opolskiego oddziału ARiMR, radny PiS Marcin Chludziński – prezes ARP i członek rady nadzorczej PZU, protegowany wicepremiera P. Glińskiego Kazimierz Choma – szef lubelskiego oddziału ANR, powiatowy radny PiS Jacek Chwalenia – członek rady nadzorczej PHN, fizjoterapeuta-rehabilitant, radny PiS Czesław Cichoń – zastępca do spraw pracowniczych w spółce z grupy KGHM, działacz PiS Mariusz Ciechanowski – dyrektor biura organizacyjno-administracyjnego UW we Wrocławiu, działacz PiS Ewelina Czechowska-Malczewska – szefowa biura ARiMR w Słupcy, kandydatka PiS na radną Bartosz Czarnecki – doradca w PGZ, syn europosła PiS R. Czarneckiego Wojciech Dąbrowski – szef spółki PGNiG Termika, były PiS-owski wojewoda mazowiecki (w 2007 r. policja zatrzymała go za jazdę na rowerze pod wpływem alkoholu) Leszek Dec – szef suwalskiej strefy ekonomicznej, wojewódzki radny PiS"
C.D.2021.07.4 18:57
"Kazimierz Drzazga – wiceprezes Zarządu Morskich Portów Szczecin i Świnoujście, radny sejmikowy PiS Zbigniew Dżugaj – wiceprezes PGE Dystrybucja, działacz PiS Dariusz Figura – członek rady nadzorczej Lotosu, radny PiS Zdzisław Filip – prezes spółki z grupy Tauron, sejmikowy radny PiS, kolega B. Szydło z podstawówki Jan Frania – wiceprezes PGE Dystrybucja, sejmikowy radny PiS Filip Frąckowiak – wiceszef TVP Polonia, były kandydat PiS na posła Paweł Gajewski – szef gabinetu prezesa TVP, były działacz młodzieżówki Solidarnej Polski Maria Garbacz – kierownik biura ARiMR w Biłgoraju, członek władz Solidarnej Polski Krzysztof Gałaszkiewicz – dyrektor lubelskiego oddziału ARiMR, przewodniczący zarządu PiS w powiecie zamojskim Paweł Gilowski – dyrektor generalny UW w Lublinie, syn byłej wicepremier w rządzie PiS Zyty Gilowskiej Piotr Głod – wicedyrektor ośrodka administracji TVP, były radny PiS, protegowany J. Brudzińskiego Cezary Godziuk – członek rady nadzorczej KGHM, były członek komitetu poparcia J. Kaczyńskiego Janina Goss – członek rady nadzorczej PGE, członek zarządu spółki Srebrna, przyjaciółka J. Kaczyńskiego Krystyna Grabicka – przewodnicząca rady nadzorczej PEC w Sieradzu, była posłanka PiS Michał Grodzki – doradca w spółce PL.2012+, warszawski radny PiS Andrzej Grządziel – szef biura ARiMR w Opatowie, działacz PiS, ojciec makijażystki J. Kaczyńskiego, która od kilku m-cy pracuje jako doradca B. Szydło"
C.D.2021.07.4 19:00
"Waldemar Humięcki – szef mazowieckiego oddziału ANR, radny PiS Dominik Hunek – członek rad nadzorczych KGHM, były pełnomocnik prawny Dawida Jackiewicza Stanisław Iwan – wiceszef kostrzyńsko-słubickiej specjalnej strefy ekonomicznej, były kandydat PiS Maciej Jankiewicz – prezes PHN, radny PiS Aleksandra Jankowska – szefowa PSSE z siedzibą w Sopocie, działaczka PiS, jeden z aniołków Kaczyńskiego Wojciech Jaranowski - członek rady nadzorczej Radia PiK w Bydgoszczy, wieloletni radny wojewódzki PiS Andrzej Jaroch – członek rady nadzorczej PGE GiEK SA, były senator PiS, radny sejmikowy PiS Wojciech Jasiński – prezes Orlenu, członek rady nadzorczej PKO BP, były poseł PiS, przyjaciel J. Kaczyńskiego Krzysztof Jaszczak – szef pomorskiej ARR, działacz PiS Artur Jaśkowski – szef wydziału gospodarki nieruchomościami UW w Lublinie, syn lubelskiej radnej PiS Jacek Jemioła – dyrektor biura wojewody dolnośląskiego, absolwent AWF i trener, były pełnomocnik finansowy PiS w kampanii wyborczej Antoni Józwowicz – prezes spółki Polimex Mostostal, były delegat na kongres PiS Cezary Jurkiewicz – dyrektor Centralnego Ośrodka Sportu, szef klubu warszawskich radnych PiS, lider wawerskiego Klubu „Gazety Polskiej” i szef straży porządkowej PiS Katarzyna Kaczmarek-Sławińska – szefowa ARiMR w Toruniu, działaczka Solidarnej Polski Kamil Kamiński – wiceprezes Tauronu, przyjaciel Z. Ziobry i protegowany B. Szydło Michał Kamiński – szef biura ARiMR w powiecie kamieńskim, działacz PiS, były kandydat PiS do rady miasta w Kamieniu Pomorskim Dariusz Kaśków – prezes Energi, kolega byłego posła PiS Adama Hofmana Jarosław Karyś – członek rady nadzorczej Radia Kielce, dyrektor zakładu obsługi świętokrzyskiego UW, działacz PiS Marek Kawa – wicedyrektor opolskiego oddziału ARiMR, radny PiS, były poseł LPR"
C.D.2021.07.4 19:08
"Mariusz Kądziołka – szef spółki Eneos (część Energi), działacz PiS ppłk Tomasz Kędzierski – wiceszef BOR, były kierowca mamy prezesa PiS J. Kaczyńskiej Mariusz Kękuś – dyrektor ds. ekonomicznych kopalni soli w Wieliczce, radny PiS Krzysztof Kielec – szef kostrzyńsko-słubickiej specjalnej strefy ekonomicznej, radny PiS Grzegorz Kierozalski – szef olsztyńskiego oddziału ANR, radny PiS Dariusz Kłos – przez dwa tygodnie szef ARiMR w Szczecinie, kłamca lustracyjny, agent SB ps. „Rudy”, skarbnik PiS w Szczecinie Łukasz Kmita – szef małopolskiego oddziału KRUS, były kierownik biura posła PiS Mirosław Kochalski – wiceprezes Orlenu, były współpracownik L. Kaczyńskiego i komisarz Warszawy z jego nadania Wojciech Komarzyński – szef biura ARiMR w Prudniku, były kandydat PiS do Sejmu Angelika Konaszczuk – zastępca szefa wydziału spraw obywatelskich UW w Lublinie, szwagierka posła J. Sasina z PiS Wilhelm Korotczuk – przez trzy dni prezes Radia Zachód, protegowany posła Marka Asta z PiS (był w PZPR) Edward Kosmal – szef rady nadzorczej Radia Szczecin, rolnik-związkowiec, były kandydat PiS do Senatu Jarosław Kosmala – kierownik biura powiatowego ARiMR w Pabianicach, radny powiatowy PiS Roman Kowalczyk – dolnośląski kurator oświaty, radny sejmikowy PiS Janusz Kowalski – wiceprezes PGNiG, współautor książki o Lechu Kaczyńskim, której współwydawcą była spółka Srebrna Paweł Kowszyński - wiceszef OHP w Olsztynie, działacz Solidarnej Polski Włodzimierz Kotuniak, szef Urzędu Morskiego, działacz PiS, były kandydat na posła z list partii Łukasz Kroplewski – wiceprezes PGNiG, były szef Solidarnej Polski w Zachodniopomorskiem Michał Krupiński – [Edycja na prośbę autora] Jarosław Krzyżanowski – szef biura ARiMR we Włoszczowie, działacz PiS Artur Kubaj – członek rady nadzorczej Polskiego Radia, kolega J. Brudzińskiego i posła Krzysztofa Zaremby Grzegorz Kuczyński – członek rady nadzorczej PGE, partner w kancelarii prawnej obsługującej PiS i J. Kaczyńskiego Kazimierz Kujda – prezes NFOŚiGW, prezes spółki Srebrna, wieloletni współpracownik J. Kaczyńskiego Mirosław Kulesza – dyrektor ARiMR we Wrocławiu, były kandydat PiS na burmistrza Oławy"
C.D.2021.07.4 19:10
"Paweł Kura – zastępca dyrektora ARiMR we Wrocławiu, skarbnik PiS w Lubinie Bartłomiej Kurkus – członek rady nadzorczej Polimex Mostostal, były wicestarosta powiatu siedleckiego z PiS Jacek Kurski – prezes TVP, były poseł PiS, były europoseł Solidarnej Polski Paweł Kurtyka – członek rady nadzorczej AMW, 25-letni syn b. prezesa IPN Janusza Kurtyki; bez doświadczenia w biznesie Zbigniew Lasek – szef ds. bezpieczeństwa w PKN Orlen, były ochroniarz J. Kaczyńskiego, A. Dudy i B. Szydło Dariusz Lasocki – szef rady nadzorczej TVP, warszawski radny PiS Jerzy Laszczyk – dyrektor Centralnego Ośrodka Sportu w Zakopanem, radny PiS w powiecie tatrzańskim Zbigniew Leszczyński – członek zarządu Orlenu, były szef spółki komunalnej w Opolu, w której ojciec Patryka Jakiego był wiceprezesem Piotr Lichota – szef "Panoramy", angażował się w kampanię wyborczą Polski Razem Jarosława Gowina Maciej Libiszewski – prezes PKP Cargo, były prezes spółki Srebrna Bartłomiej Litwińczuk – członek rad nadzorczych Grupy Azoty i PHO, były pełnomocnik prawny Z. Ziobry w procesach cywilnych Justyna Łyjak – szefowa biura ARiMR w Pyrzycach, była kandydatka PiS do Sejmu Artur Mackiewicz – zastępca dyrektora ARiMR we Wrocławiu, były kandydat PiS do Sejmu Marek Makuch – dyrektor biura kadr TVP, były działacz PiS i Solidarnej Polski Jacek Malicki – szef oddziału ANR na Mazowszu, sekretarz PiS w Pionkach Waldemar Maruszczak – szef biura ARiMR w Sandomierzu, pełnomocnik PiS w gminie Dwikozy Marcin Mastalerek – dyrektor wykonawczy ds. komunikacji korporacyjnej PKN Orlen, były poseł i rzecznik PiS Piotr Masiarek – dyrektor łódzkiego oddziału PGE Dystrybucja, radny, startował w wyborach z list PiS Andrzej Michalski – dyrektor oddziału PFRON w Kielcach, radny PiS Aurelia Michałowska – mazowiecka kurator oświaty, była kandydatka PiS do sejmiku Maciej Lew-Mirski – wiceprezes PGZ, wieloletni współpracownik A. Macierewicza ?. Misiewicz – zatrudniona w PGZ, siostra szefa gabinetu politycznego A. Macierewicza Bartłomieja Misiewicza Teresa Misiuk – lubelska kurator oświaty, była przewodnicząca Sekcji Oświaty i Wychowania NSZZ „Solidarność" Teresa Modzelewska – wicedyrektor zachodniopomorskiego oddziału ARiMR, skarbnik szczecińskiego PiS"
C.D.2021.07.4 19:26
"Mateusz Mroz – wiceprezes AMW, były burmistrz warszawskiego Śródmieścia wybrany przez PiS, protegowany M. Kamińskiego Grzegorz Muszyński – pełnomocnik zarządu PKP Polskie Linie Kolejowe ds. inwestycyjnych, wojewódzki radny PiS Henryk Młynarczyk – wiceszef lubelskiego oddziału ANR, członek rady politycznej PiS Krzysztof Nieckarz – szef koszalińskiego ANR, radny sejmiku z PiS oraz szef biura europosła Czesława Hoca kpt. Rafał Niwiński – wiceszef transportu w BOR, były kierowca prezydentowej M. Kaczyńskiej Krzysztof Nowacki – warmińsko-mazurski kurator oświaty, radny PiS Remigiusz Nowakowski – prezes Tauronu i członek rady nadzorczej Orlenu, kolega Dawida Jackiewicza Tomasz Nowic – dyrektor łódzkiego KRUS, sekretarz PiS w Rawie Mazowieckiej Beata Nowosielska – dyrektor biura ministra środowiska, warszawska radna PiS Daniel Obajtek – szef ARiMR, działacz PiS, oskarżony o przyjęcie łapówki Radosław Obolewski – wiceprezes PGZ, szef klubu "Gazety Polskiej" w Łomiankach Jakub Opara — prezes spółki PL.2012+, mazowiecki radny PiS, pracownik Kancelarii Prezydenta L. Kaczyńskiego Adam Ostalecki – dyrektor generalny śląskiego UW, startował w wyborach z list PiS Teresa Pamuła – dyrektor podkarpackiego oddziału ARiMR w Rzeszowie, działaczka PiS, kandydatka partii w wyborach do Sejmu Zygmunt Paruch – prezes spółki Tauron Ekoserwis, działacz PiS Wojciech Perczak – dyrektor oddziału ANR w Poznaniu, były wojewoda lubuski z ramienia PiS Mariusz Pasek – wicedyrektor wydziały polityki społecznej UW w Kielcach, były asystent posłanki PiS Maria Pereira – zatrudniona w Kancelarii Premiera, żona dziennikarza „Gazety Polskiej Codziennie” Sebastian Pieńkowski – szef ANR w Gorzowie, szef gorzowskiego PiS Włodzimierz Pietrus – prezes Nowego Centrum Administracyjnego, radny PiS Robert Pietryszyn – wiceprezes PZU, członek rady nadzorczej Lotosu, były działacz młodzieżówki PiS, przyjaciel byłego posła PiS A. Hofmana Sławomir Plis – wiceszef lubelskiego oddziału ARiMR, radny powiatowy PiS Radosław Pobol – zatrudniony w KGHM, działacz PiS Piotr Pogonowski – szef ABW, były kandydat PiS do Sejmu Małgorzata Popławska – członek zarządu Krakowskiego Parku Technologicznego, radna PiS"
C.D.2021.07.4 19:28
"Grzegorz Postek – pracownik biura bezpieczeństwa i audytu PKP Cargo, były funkcjonariusz CBA ułaskawiony przez prezydenta A. Dudę Marek Potarzycki – szef biura ARiMR w Kępnie, działacz PiS Tymoteusz Pruchnik – dyrektor departamentu komunikacji PGNiG, mąż asystentki ministra w Kancelarii Prezydenta Adama Kwiatkowskiego, były pracownik archiwum Muzeum Powstania Warszawskiego Andrzej Pruszkowski – wiceprezes PGE Dystrybucja, szef klubu radnych PiS w sejmiku województwa lubelskiego Jan Puchała – członek rady nadzorczej Tauron Ekoserwis (tylko kilka dni, bo oskarżany jest publicznie o złamanie ustawy antykorupcyjnej), starosta limanowski z ramienia PiS Ewa Rawa – kurator oświaty w województwie lubskim, żona Mirosława Rawy, byłego wicewojewody i działacza PiS Małgorzata Rauch – podkarpacka kurator oświaty, działaczka PiS Piotr Regiec – szef wrocławskiej ANR, radny PiS z Oławy Andrzej Rochmiński – dyrektor lubuskiego oddziału ARiMR, działacz PiS Adam Rogacki – członek rady nadzorczej PL.2012+, były poseł PiS Andrzej Romanek – wiceprezes spółki Tauron Ekoserwis, były poseł PiS i Solidarnej Polski Dariusz Rudnik – szef warmińsko- mazurskiego OHP, skarbnik olsztyńskiego PiS Zdzisław Ryder – dyrektor Centralnego Ośrodka Sportu w Wałczu, działacz PiS, radny PiS w Wałczu Adam Sasiuk – szef oddziału ANR w Gdańsku, słupski działacz PiS Mieczysław Sawaryn – członek rady nadzorczej PGE, burmistrz Gryfina, były kandydat PiS do Sejmu, kolega J. Brudzińskiego i prezydenckiego doradcy Pawła Muchy Piotr Serafin – dyrektor małopolskiego oddziału ARR, w ostatnich wyborach do Sejmu kandydat z list PiS Piotr Semak – szef opolskiej ANR, działacz PiS Michał Siek – opolski kurator oświaty, radny PiS Arkadiusz Siwko – prezes PGZ, były szef gabinetu A. Macierewicza Zygmunt Skiba – zastępca dyrektora ARiMR we Wrocławiu, członek zarządu PiS w Oleśnicy Janus Skibiński – świętokrzyski kuartor oświaty, były pełnomocnik PiS w powiecie starachowickim Marek Skomorowski – szef stadniny w Janowie Podlaskim, działacz Solidarnej Polski Krzysztof Skóra – prezes KGHM, radny PiS, były skarbnik gminy Ruja Dariusz Słaboszewski – prezes Zarządu Morskich Portów Szczecin i Świnoujście, kolega J. Brudzińskiego Grzegorz Smoliński – szef warmińsko- mazurskiej specjalnej strefy ekonomicznej, radny PiS Grzegorz Smytry – szef ANR w Bydgoszczy, radny PiS Małgorzata Sobieska zu Schwarzenberg – wiceszefowa warmińsko-mazurskiej specjalnej strefy ekonomicznej, wiceprezes Polski Razem na Warmii i Mazurach Jan Stachowicz – szef biura ARiMR w Ostrowcu Świętokrzyskim, pełnomocnik PiS w Ćmielowie, z zawodu nauczyciel w-f Miłosz Stanisławski – członek rady nadzorczej KGHM, radny PiS, były rzecznik społecznego komitetu obrony krzyża Robert Stępień – wicedyrektor zachodniopomorskiego oddziału ARiMR, były kandydat PiS do rady powiatu w Świdwinie"
C.D.2021.07.4 19:31
"Jan Michał Stępkowski – dyrektor opolskiego oddziału ARMiR, powiatowy radny PiS kojarzony z Patrykiem Jakim Jerzy Stopa – zatrudniony w Zakładzie Energetycznego Okręgu Radomsko-Kieleckiego, działacz PiS Karol Sudewicz – szef Europejskiego Centrum Kształcenia i Wychowania OHP, radny PiS Marek Surmacz – szef OHP, działacz PiS, były wiceminister MSWiA w rządzie PiS Kazimierz Szczech – prezes Megaseriwsu, spółki zależnej PGE, radny powiatowy PiS Paweł Śliwa – członek rady nadzorczej PGE, radny sejmikowy PiS, był szef sądu koleżeńskiego Solidarnej Polski Adam Śliwicki – wiceszef oddziału ANR w Gdańsku, radny sejmiku z PiS Adam Ślusarczyk – dyrektor regionalnego oddziału ARiMR w Krakowie, działacz PiS, były radny Krzysztof Świerczek – komendant OHP w Krakowie, działacz PiS Bogdan Święczkowski – prokurator krajowy, były poseł PiS Piotr Święczkowski – pracownik biura bezpieczeństwa i audytu PKP Cargo, brat Bogdana Święczkowskiego, prokuratora krajowego i byłego szefa ABW Przemysław Tejkowski – członek rady nadzorczej TVP, prezes Radia Rzeszów, kolega J. Brudzińskiego, zaangażowany w kampanie wyborcze PiS Paweł Terlecki – komendant OHP na Mazowszu, działacz PiS Jan Maria Tomaszewski – doradca prezesa TVP, kuzyn J. Kaczyńskiego Konrad Tomaszewski – dyrektor Lasów Państwowych, daleka rodzina J. Kaczyńskiego Piotr Tutak – prezes EuRoPol Gazu, były dyrektor Biura Klubu Parlamentarnego PiS Jerzy Wal – członek rady nadzorczej PHN, radny PiS Ryszard Wasiłek – wiceprezes zarządu PGE SA, startował z list PiS do sejmiku zachodniopomorskiego, był w społecznym komitecie poparcia J. Kaczyńskiego na prezydenta RP Tomasz Waszczykowski – p.o. szefa Urzędu Kontroli Skarbowej w Łodzi, brat ministra spraw zagranicznych W. Waszczykowskiego Jarosław Wenderlich – członek rady nadzorczej Radia PiK z Bydgoszczy, radny PiS Waldemar Wendrowski – dyrektor Centralnego Ośrodka Sportu w Wałczu, były działacz Solidarnej Polski, PiS i ZChN Bogusław Witkowski – szef wrocławskiego oddziału ANR, rządził tylko dwa tygodnie (jego kandydaturę działacze PiS podsunęli przez pomyłkę) Jarosław Witkowski – członek rady nadzorczej KGHM, były członek komitetu poparcia A. Dudy Marek Witkowski – zastępca szefa oddziału ARiMR w Bydgoszczy, radny PiS"
C.D.2021.07.4 19:33
"Radosław Włoszek – członek rady nadzorczej TVP, członek zarządu Międzynarodowego Portu Lotniczego Kraków-Balice, były asystent B. Szydło Jarosław Wittstock – szef pomorskiej ARiMR, rekomendowany przez szefa pomorskiego PiS, kolega wojewody Dariusza Drelicha Marek Włóka – członek zarządu PGE GiEK, były radny PiS Piotr Woyciechowski – prezes PWPW, wieloletni współpracownik A. Macierewicza, były publicysta "Gazety Polskiej Codziennie", były kandydat PiS do rady powiatu wołomińskiego Dariusz Wójcik – dyrektor oddziału PGZ w Radomiu, szef miejskich struktur PiS w Radomiu Małgorzata Wysoczańska – szefowa biura ARiMR w Gryficach, była kandydatka PiS do rady powiatu gryfickiego Maciej Zaborowski – członek rady nadzorczej PZU, były pełnomocnik Z. Ziobry w procesie cywilnym ze Zbigniewem Ćwiąkalskim Magdalena Zarębska-Kulesza – zachodniopomorska kurator oświaty, działaczka PiS Zbigniew Zarębski – dyrektor kopalni soli w Wieliczce, były polityk PC Sławomir Zawada – prezes PGE GiEK SA, były kandydat PiS na burmistrza Zgorzelca Jan Zubowski – dyrektor w jednym z zakładów KGHM, były prezydent Głogowa, działacz PiS Paweł Żukowski – dyrektor generalny Urzędu Wojewódzkiego w Olsztynie, kandydat w wyborach z list PiS"
spluwaczka z pomatolskiej PiSdy2021.07.4 22:12
twoja matka bez koryta ....PiSde wystawia na sprzedaz..
katolik2021.07.4 18:52
Polacy teraz na własne oczy , ciele i umyśle przekonacie się, że nazisto- masoni realizują plan niszczenia Polaków i gospodarki, zmiarzamy po cichu i niepostrzeżenie do totalitaryzmu!
PRAWDA2021.07.4 18:47
Ruski Patriota === popacz jak w Moskwie umieraja ==W Polsce mieli i mają dostep do Lekarza - Kto Pali i pije po Rusku długo nie Zyje znałem kikunastu mieli zaledwie do 50 lat ==
6969692021.07.4 18:45
Program PiC: - 2015 WYSTARCZY NIE KRAŚĆ 2016 MY NIE KRADNIEMY, NAM SIĘ TO PO PROSTU NALEŻY 2017 INNI TEŻ KRADLI 2018 INNI KRADLI WIĘCEJ 2019 KRADNIEMY, ALE ZGODNIE Z PRAWEM 2020 KRADNIEMY I CO NAM ZROBICIE 2021 WIEMY JAK KRAŚĆ KOMPETENTNIE
ZdegenerowanaSanacjaWatykańskaOkupacja2021.07.4 18:55
Zmieniłbym 2021 na MÓWIĄ JUŻ, ŻE KRADNIEMY? PRZYZNAWAJMY IM RACJĘ.
Prawda2021.07.4 18:36
PIS I PAN KACZYŃSKI to ==Sługa Narodu Polski -== Dzieci Najedzone ---Emeryci maja stope zyciową lepszą jak pracowali za Czerwonej Zarazy PZPR ---Koleje odbuduwują ---Komunikacja autobusowa - połaczenia odbuduwują --- 15 milona nowych miejsc pracy ====Dziekujemy dla PIS i przywódcy Polski ==jest jak Stefan Batory ===
Patriota2021.07.4 18:27
Pozbawiając 150000 obywateli dostępu do lekarza w wyniku czego nastąpiły zgony, szczepiąc dzieci pokazaliście, ze nie macie z narodem Polskim nic wspólnego. Jesteście skorumpowanymi zbrodniarzami. Socjopata Niedzielski jest waszą wizytówka.
kaka2021.07.4 19:18
nIEDZIELSKI jest wylaczony z pod prawa Polskiego--taka mamy rzeczywistosc.
kaka2021.07.4 18:20
2021.07.4 17:42 pOLSKA ROBI SIE POWOLI PANSTWEM NIENORMALNY--------OTO PROKURATOR REGIONALNY NA ZAWIADOMIENIE PIOTROWSKIEGO---MOWI---------MINISTER ZDROWIA NIE PODLEGA SADOM POLSKIM--------HANBA I ZDRADA NARODU I PANSTA POLSKIEGO----TO JEST KONCOWKA NASZEGO NARODU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
katolik2021.07.4 18:50
już mówiłem, ze w Polsce nie ma prokuratora, jest na uzytek własny SSPIS nazistów, ale to się skończy zle
kaka2021.07.4 19:14
Kiedy Piotrowski zawiadomil prokurature w sprawie bezprawnego dzialania ministra zdrowia ta UMORZYLA POSTEPOWANIE I WYJASNILA ZE NI MNIEJ NI WIECEJ ---MINISTER ZDROWIA NIE PODLEGA PRAWU POLSKIEMU----CO ODKRYL MARCIN ROLA PIS TO NAJWIEKSZA ZDRADA W DZIEJACH NARODU--TAK SAMO JAK USUNELI KOMPETENCJE GLUWNEGO DOWUDCY WOJSK (PRZEWAZNIE GENERAL ZNA SIE NA WOSKU) I ODDALI JA CZYLI ARMIE POD PREMIERA ----ZA TO POWINNI WISIEC.
ryszard2021.07.4 18:03
Stoimy w obliczu bandyckiego ataku neoliberalizmu, a ściślej faszyzmu finansowego. My możemy przetrwać jako naród jedynie w orientacji prawicowej. Dlatego aktywne poparcie każdej partii o tej orientacji. jest dziś dowodem autentycznego patriotyzmu. Aby jednak dać narodowi pełne spektrum rozwiązań prawicowych, konieczna jest nowa partia. która zaproponuje ludziom młodym perspektywę najmniej na 3 pokolenia. To się może udać jeśli jej organizacją zajmie się niekwestionowany autorytet moralny, ale bez własnych ambicji politycznych. Który, po ukonstytuowaniu partii nie stanie, z woli własnej decyzji, na czele rządu, ani na czele partii (ani na inne czele).
jle_ffm2021.07.4 17:32
No nie może być, co ten prezes wygaduje? Partia dla narodu? No coś naprawdę strasznego musiało się wydarzyć w życiu prezesa skoro wygaduje takie herezje. Wie ktoś co to takiego?
Krakus2021.07.4 17:07
Posiedzenie rady politycznej PiS to narada, jak kraść dalej, ale mniej wkurzająco. Program "Koryto plus" trwa :P
Agnieszka2021.07.4 17:03
I kto w to jeszcze wierzy, że o jakąś służbę Polsce, Polakom chodzi i oczyszczenie partii? Tłuste koty od Morawieckiego, co obsiadły Kaczyńskiego i wierchuszkę tej partii, najważniejsze stołki w państwie, wskażą kto im przeszkadza w posiadaniu władzy nieograniczonej, uruchomią na tych haki, które przygotowują na każdego, kto się w ich zasięgu pojawi zanim pomyśli nawet o wejściu do polityki czy ich partii i będzie pozamiatane - nowy tuskoid Morawiecki usadzi się mocno w środowisku a nawet elektoracie, z którym ideowo nie ma absolutnie nic wspólnego oprócz zapożyczonego od nich słownictwa.
True2021.07.4 16:52
"mamy ogromne możliwości, ogromne szanse" Żeby nakraść.
sisi z WSI2021.07.4 16:27
czy to lęk przed Tuskiem czy faktycznie jest aż tak źle że Kaczyński publicznie zrobił rachunek sumienia wyraził żal za grzechy i mocne postanowienie poprawy .
Anonim2021.07.4 16:30
Dla mnie to za późno, byłam skłonna im wierzyć, ale to co zrobili że służbą zdrowia,przekreśla ich całkowicie. Szkoda,bo kto inny
Krakus2021.07.4 15:59
Uchwała Kaczyńskiego o nepotyźmie jest dla prostaków. Każdy, kto ma choć troszkę wiedzy i doświadczenia wie, że ona nic nie znaczy. Dojenia Polski i Polaków ciag dalszy. Historia wam za to zapłaci, bo nastepne rzady napewno - wielu obecnych rządzących beknie i będzie gnić w ciupie.
NEOS com pl2021.07.4 15:56
...,,My jesteśmy dla narodu’’..... obrzezanych gorali ..... z synaju ... slynnych nosicieli pejsa .... a nawet szabrownictwo 2.0 ... musi miec POPOdstawe prawno ... z naszego knesetu na gnojnej ...
rabbi inoCenty stinkfurtz2021.07.4 15:57
... my narod wybrany ... serdecznie dziekujemy ... goja ... za dobre sprawowanie ... szalom
sisi z WSI2021.07.4 15:16
sens uchwały przyjętej przez PIS w sprawie nepotyzmu przetłumaczony na polski a zrozumiany dla ciemnego ludu brzmi-zasiadanie w spółkach skarbu państwa (czytaj skarbu PIS ) bez wiedzy Kaczyńskiego jest niemile widziane .
4th of JULY!2021.07.4 15:11
HAPPY BIRTHDAY AMERICA!
katolik2021.07.4 15:07
twoja partie i ty z racji układu z masonami jestescie przeklęci, bo dokonujecie celowego zmniejszenia liczby ludzi w Polsce prze pseudoszczepionki. Ludzie będą bardzo chorowac i umierac nazisto przez ciebie i twoje przyboczne koty!
katolik2021.07.4 15:05
nazisto jak mozesz tak mówić, mordujesz Polaków chemią genetyczna, szlag trafi twoje SSPIS
złośliwy2021.07.4 15:01
I w ramach bycia dla Narodu przyjęto ustawę legalizując nepotyzm...
4th of JULY!2021.07.4 15:01
HAPPY BIRTHDAY AMERICA!
J*bac tuska dniem i noca2021.07.4 14:50
.piekna nasza Polska cala ..bez pedalowi rafala bez donaldka vermahcika ,sikorskiego i michnika bez niemieckich pomatolow co zlizuja z cudzych stolow.. PIEKNA NASZA POLSKA CALA .....
HAPPY BIRTHDAY AMERICA!2021.07.4 14:49
https://www.youtube.com/watch?v=c5BL4RNFr58
Dam2021.07.4 14:46
Kaczyński - 'My jesteśmy dla narodu, nie odwrotnie". Krasulski - "Walczymy o coś, co czasami jest niepojęte, o dobro Polski, CZYLI O SIEBIE, bo my tworzymy tę Polskę". Ciekawe który z nich kłamie.
Dam2021.07.4 14:44
Nagle Kaczyński stwierdził, że zatrudnianie znajomych i rodziny bez jakichkolwiek kompetencji na wysokie stanowiska jest złe? Jak znosili wymów wyższego wykształcenia do rad nadzorczych, aby mógł tam siedzieć Misiewicz to wtedy złe nie było? Jak likwidowali konkursy na stanowiska, to wtedy złe nie było? Jak robili czystki wszędzie gdzie się da i wstawiali swoje miernoty, to wtedy złe nie było? Czyżby Kaczyński przygotowywał się do oddania władzy, ale najpierw chce zagwarantować swoim miernotom pozostanie na stanowiskach jeszcze chwilę?
sisi z WSI2021.07.4 14:40
Po 6 latach zawładnięcia spółek skarbu państwa przez miernoty pisowskie Kaczyński dostrzegł nepotyzm .Cała Polska o tym mówiła a do ucha prezesa dopiero teraz to dotarło. Przypadek ?-nie sądzę .
4th of JULY!2021.07.4 14:40
HAPPY BIRTHDAY AMERICA!
katolik2021.07.4 14:13
władza która morduje nie jest władza, nie ma prawa nia być, jej prawo nie jej prawem i nie ma prawa być przestrzegane!
Po 11 ...2021.07.4 14:11
"Zdarzały się przypadki działań, które bez odpowiednich podstaw prowadziły pewnych ludzi do stanu poważnego wstrząsu były wypadki niewłaściwych decyzji personalnych, które prowadziły do stanu depresji i bardzo ostrych nerwowych napięć." --- co to za BEŁKOT???
j642021.07.4 14:05
Kłania się kapitacja inteligencji przez okupantów. Pokoleń trzeba do odbudowy. hitler to szacował na 125 lat
Böno2021.07.4 13:58
Na tajnym kongresie rządzącej formacji (tajnym, ponieważ zamkniętym dla mediów) przyjęto uchwałę o walce z nepotyzmem. Bali się, że tym razem Kulawy zapomni założyć spodnie, albo założy je na lewą stronę.
JK"teraz ku..wa my"!2021.07.4 13:45
bon zdrowotny i bon edukacyjny jedyna droga uzdrowienia przeciwko nepotyzmowi i korupcji!
Anonim2021.07.4 13:37
Znowu propagandowe frazesy. Amerykę odkrył po 6 latach sprawowania władzy. Oszuści tacy sami jak PO, tyle tylko, że mają na sumieniu 120 tys zmarłych wskutek covidowego zajoba.
Jawny2021.07.4 13:46
Zabolało, Anonim, co? A to bynajmniej nie koniec. Jeszcze będziesz miał na co ględzić. Ale to twoje bajdurzenie to zawracanie kijem Wisły. Miotasz się bez sensu. A my mamy darmowy LOLcontent.
JanP2021.07.4 13:33
Pan Kaczyński wsadził kij w mrowiska. Za chwilę rozlegnie się ogólnopolski kwik świń odrywanych od koryta. Oj, będzie się działo.
Portofino2021.07.4 13:32
PO też jest sługą Narodu- Niemieckiego.
PIS prawda2021.07.4 13:32
Skończy się tak, jak z ustawą o jawności majątków współmałżonków posłów. Prezydecik PIS skierował ustawę do TK i tam utknęła. Ale propaganda sukcesu działa.
najpierw Polskę trzeba oczyścić z POwracających2021.07.4 13:28
Furher-ów FURY
Taka prawda2021.07.4 13:27
PEŁO TEŻ TAK MYŚLI MY JESTEŚMY DLA NARODU SZWABSKICH ŚWIŃ A PISIORY MYŚLĄ MY JESTEŚMY DAWNA UNIA WOLNOŚCI WIĘC DLA NARODU PEDOFILI KOZOJEBSKICH NIEWOLNIKÓW LICHWIARZY
1232021.07.4 14:54
Dokladnie
Anonim2021.07.4 13:25
No to PO będzie automatycznie działać odwrotnie. Żeby tylko PiS nieogłosiło zakazu oderzania głową w śnianę, bo nam opozycja padnie.
hehehe2021.07.4 13:17
Jarek na starość kawały opowiada :-) 6 lat temu w te bajki nawet wierzyłem, o ja naiwny :-)
plum2021.07.4 13:06
"Dla narodu" ludobójco? To wstrzymaj "szczepienia". Dawniej to bym napisał, że "żydowskiego", ale tam też trują na potęgę. Jeszcze bardziej niż u nas. Lider "szczepień", nieprawdaż?
plum2021.07.4 13:09
Dzisiaj usłyszałem parę opowieści. Jedna z nich była relacją jak to mamunia zmusiła 12-sto letniego syna do przyjęcia "szczepionki" bo ją do tego przekonała znajoma lekarka. Dzisiaj mamusia płacze, lekarka płacze a ukochany synuś sparaliżowany...
Ps2021.07.4 13:10
Ale u psychopaty i ludobójcy Niedzielskiego, w rozpisce o NOP-ach, tego nie będzie...
Anonim2021.07.4 13:17
ideologia dewiacji i covidu opiera sie o ten sam schemat rodem z Misia "a jakby to byla wasza matka" lub syn.... tylko na litosc i klamstwa ludzi nabieraja............. nienawidze klamstwa, dla mnie wszyscy decyzyjni ludzie powinni byc regularnie podlaczani pod wariograf................ szczepienie dzieci rasy bialej nie ma zadnych podstaw w bilansach zyskow i strat,
plum2021.07.4 13:25
"Szczepienia" nie ograniczają się do rasy białej. W planach masońskich ("Raport Kissingera") jest m.in o tym, że prócz innych grup ludzkich jak np. Żydzi ortodoksyjni czy katolicy będzie także utylizowana czarna rasa. Natomiast w ramach kary można decydentów "zaszczepić" tym co dają tzw. pospólstwu...
Anonim2021.07.4 13:31
bilans zyskow i strat rasy niebialej w USA jest dyskusyjny, to mialem na mysli....... ja pisze tylko o szczepieniach dzieci, grupy ryzyka niewiele ryzykuja
katolik2021.07.4 12:55
Psychopatologiczny stwór nazistowsko- masoński SSPIS po raz drugi już nie nabierze Polaków inteligentnych, czyli myślących i zdających sobie sprawę że Nowy Ład wg. SSPIS to depopulacja Polaków przez chemię genetyczną, zniewolenie, zamordyzm, odebranie własnosci i wolnosci. Sztandarowe hasło Narodu- Niech szlag trafi SSPIS, PO, SLD!
Anonim2021.07.4 13:07
w swiecie gdzie zboczenia i inne choroby nazywa sie orientacją, sa idealne warunki do oglupiania ludzi ktorych pozbawia sie wszelkiego rozumu... kto prostestowal gdy PIS zamykal gospodarke i totalnie wszystko? nikt , kto protestowal gdy PIS zmuszal do wdychania CO2? Nikt... co do szczepien - kto protestuje gdy robi sie eksperyment na odpornych na wirus dzieciach? nikt
katolik2021.07.4 13:16
Tak, w tym leży sedno poddanaia sie Polaków nazisto- masonów i pozwolenia aby być traktowanym jak bydło, jak mówisz,- nazwa orientacje, relatywizm, odrzucenie Boga. Polacy podlegają depopulacji, zniewoleniu na własne życzenie, do tego zdrada Episkopatu, Abp Gądeckiego, doktorów i prawników.
Anonim2021.07.4 13:29
dzis mamy konkurencyjna religie ktorej apostolami sa sprzedajni naukowcy. Kazdy wie ze szczepienie dzieci to idiotyzm ale jest politycznie niepoprawne o tym mowic. Opinie rad medycznych sa tak samo drukowane jak kiedys wyniki meczy Amici Wronki. Latami kazdy rznal glupa ze nie widzi. Czas rozliczen konowalow kiedys przyjdzie. Sprzedajne zaklamane szmaty
katolik2021.07.4 13:34
Tak dlatego brzydzi człowieka, to , ze ci którzy powinni naukowo mówić prawdę celem obrony przed złem z jakiejkolwiek strony są pospolitymi tchórzami i zdrajcami jako ludzie i jako realizyjący powołanie, czy wykonujacy zawód. Nie ma komu walczyc, ale my walczymy!
No i...2021.07.4 12:52
..pomyśleć że kiedyś będę równie stary i równie głupi. Boję się tego..
🖕🏿🖕🏿🖕🏿🌈⚡️2021.07.4 12:49
Jarek nie pie …rdol !!!
Rumcajs2021.07.4 12:54
Tusk pie …rdolił wczoraj !!!takie farmazony dla was platfusy,***** tuska i jego kompanów
Kaczyński stetryczały komunistyczny złóg!2021.07.4 12:49
PiS i wysokie kwalifikacje? Chyba się posikam ze śmiechu. Co nie zrobią, spisdolą. Nie było gorszej swołoczy i nędzy moralnej przy władzy niż oni. Godni sojusznicy kościółka katolickiego. Kłamać, oszukiwać i okradać ludzi z pieniędzy.
Foster2021.07.4 12:43
Przestańcie ciągle pokazywać tego Kaczyńskiego. Polska to nie Korea Pónocna. Już tego się nie daje słuchać. Mamy prawo odpocząc od polityki.
Rumcajs2021.07.4 14:31
Przestańcie ciągle pokazywać tego Tuska, Polska to nie Korea Pónocna. Już tego się nie daje słuchać. Mamy prawo odpocząc od polityki.
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2021.07.4 12:41
"były wypadki niewłaściwych decyzji personalnych, które prowadziły do stanu depresji i bardzo ostrych nerwowych napięć" żoliborski szczoch ma zapewne na myśli staraSzydło i szMacierewicza którym dał kopa nu dpska i pognał z zajmowanych funkcji...
Anonim2021.07.4 12:38
ale pier..doli stary osieł,jednak starość nie radość,wszystko mu sie pomerdało łącznie z butami
Rumcajs2021.07.4 19:55
ale pier..doli stary tusk jednak starość nie radość,wszystko mu sie pomerdało łącznie z putinem