15.09.20, 11:50Fot. via Wikipedia, CC 0

Napaści sowietów - nie zapomnimy!!! Przyjdź pod ambasadę Rosji na manifestację

17 września 1939 roku miała miejsce napaść sowieckiej Rosji na Polskę, co było wypełnieniem tajnego protokołu, który podpisali Joachim von Ribbentrop i Wiaczesław Mołotow. Dziś, kiedy świat Zachodu pamięta o zbrodniach hitlerowskich Niemiec, ale zdaje się zapominać o tym, co robili zbrodniarze z ZSRR, naszym obowiązkiem jest to przypominać.

Dlatego właśnie 16 września, w przeddzień rocznicy napaści sowietów na Polskę w Warszawie przy ul. Belwederskiej 49 rozpocznie się manifestacja. Początek o godzinie 19:00.

Naszą obecnością dajmy świadectwo, że pamiętamy o tych dramatycznych i tragicznych dla Polski dniach, że nie pozwolimy zmienić narracji, która chce uczynić z Polaków winowajców wybuchu II wojny światowej. Dajmy świadectwo, że mamy świadectwo, że 17 września nie był aktem wyzwolenia narodów zachodniej Ukrainy i zachodniej Białorusi, tylko był aktem agresji w zmowie z Adolfem Hitlerem przeciwko Polsce, co doprowadziło do czwartego rozbioru Polski. Bądźmy razem tego dnia i powiedzmy władcy Kremla, że jego narracja jest fałszywa i Polacy nigdy takiej narracji nie przyjmą”

- mówił Adam Borowski, szef warszawskiego klubu „Gazet Polskiej”.

Kolejnego dnia zaplanowany został specjalny koncert „Przeciwko imperializmowi Moskwy” Pawła Piekarczyka oraz Leszka Czajkowskiego, który upamiętnia te wydarzenia. Początek – godzina 18:00. Miejsce: Muzeum Żołnierzy Wyklętych i Więźniów Politycznych PRL przy ul. Rakowieckiej 37 w Warszawie. Wstęp wolny!

dam/niezalezna.pl,Fronda.pl

Komentarze

Jarosław Karłowaty2020.09.15 21:51
szkoda, że nie mieliście odwagi przyjść 1 września pod ambasadę Niemiec, typowe pisowskie kundle
Anonim2020.09.16 0:40
pisze nazistowska szmata w śmierdzących czerwonych onucach
Irek2020.09.16 4:18
To ty jesteś kundlem, tak pisząc! .......Nie wiesz, że 1 września ZAWSZE obchodzi się na Westerplatte Rocznicę napaści Niemiec na Polskę!???... MASZ CAŁKOWICIE SKUNDLONY MÓZG! WSPÓŁCZUJĘ!
Zibi2020.09.15 21:43
Panie Borowski jak mi pan zapłacisz 3 tysie na ręke to się możę pojawię.
Wreszcie trzeba2020.09.15 19:05
Wreszcie trzeba zakonczyc te prowokacje. Co to komu pomoze. Mlodziez, to nawet o stanie wojennym wie niewiele.
ladychapel2020.09.15 15:21
7 września, kiedy dopiero odbyl sie cyrk z Trzaskowskim, marszałek senatu Grodzki podjął decyzję o opuszczeniu Warszawy i przeniesieniu się ze swoja praktyka brania pieniedzy do Minska, do Lukaszenki, starego kumpla. Grodzki mial plany wyjazdu na Krym do daczy. Czyn ten wydawał się tak haniebny, że nawet stronicy Tuska nie mogli początkowo w to uwierzyć. „Czy pan oszalał – wykrzyczał do niego Bolek Walesa.– Każę pana oddać pod sąd naszej kasty. To się nie może zdarzyć. Marszalek senatu nigdy nie opuszcza swoich pacjentow. Zrospaczony Bolek Walesa pobiegl do konsulatu radzieckiego po pomoc. I wlasnym oczom nie mogl uwierzyc! W poczekalni siedzial Donald Tusk z kwiatami.
ladychapel2020.09.15 16:16
Podlaski chamie, przestan podkradac nicki - poic krowy wsioku suwalski!
ladychapel2020.09.15 14:58
7 września, kiedy dopiero co skapitulowała polska obrona na Westerplatte, marszałek Edward Śmigły-Rydz podjął decyzję o opuszczeniu Warszawy i przeniesieniu się wraz ze sztabem do Brześcia. 11 dni później uciekł do Rumunii. Czyn ten wydawał się tak haniebny, że nawet stronnicy Śmigłego nie mogli początkowo w to uwierzyć. „Czy pan oszalał – wykrzyczał do komisarza policji zszokowany Soboniewski. – Każę pana oddać pod sąd wojenny za sianie paniki. To się nie może zdarzyć. Hetman nigdy nie opuszcza swoich wojsk!". Pułkownik wybiegł na most, ale ku swemu przerażeniu ujrzał przedzierającą się przez tłum uchodźców cywilnych kolumnę samochodów wiozących członków sztabu wodza naczelnego. W jednym z samochodów ujrzał Śmigłego.
Elektor2020.09.15 16:46
Ano sanatorzy... Banda Piłsudskiego o mały włos nie doprowadziła do likwidacji Państwa Polskiego w 1920 r., ale w 1939 już im się to udało. Wprawdzie uważam Piłsudskiego za mega szkodnika, może i większego niż śp. Lech Kaczyński, ale gdyby żył to może weszlibyśmy w Pakt Antykominternowski i wspólnie ze Szkopami napadlibyśmy Sowiety. Takie wyjście byłoby na pewno dla nas lepsze. Teraz można gdybać, ale kto by na tym stracił? Głównie Francja i Anglia, reszcie wyszłoby na zdrowie. Narody uwięzione w ZSRR (również Rosjanie) też wyszłyby na tym o wiele lepiej. Pozostaje kwestia żydowska...no cóż...Z pewnością byłby z tym pewien problem, bo całe kierownictwo sowieckie było obsadzone żydami, więc no cóż...coś by trzeba było z tym fantem począć. No ale to gdybanie takie.
Randka juz dzisiaj2020.09.15 14:08
Mam kamerkę w mojej odbytnicy podłączoną do internetu. Zobaczysz nie tylko moje hemoroidy ale i obrzezanego chüja w mojej düpie. . . . Zajrzyj tu: [email protected] i umów się. ========================= I slowo od naszego sponsora: "Albert extra VERGIN oil do smarowania odbytnic i do spożycia".
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2020.09.15 13:22
A kiedy akcja - Pedofilii klechów nie zapomnimy!!! Przyjdź pod episkopat na manifestację!!!
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱 i spółka2020.09.15 12:29
Jestem chory na patologiczną nienawiść do Boga, Kościoła i Polski. Piszę to, co mi dyktuje najbardziej nieszczęsna istota - szatan, któremu ja oddałem swą duszę. Sam szatan nie odważy się bluźnić przeciw Bogu i Jego Matce. Dlatego wykorzystuje mnie. Nie czytajcie moich wypocin.
tylko pamiętajcie o maseczkach2020.09.15 12:01
Decyzja premiera Mateusza Morawieckiego na podstawie której próbowano przeprowadzić wybory korespondencyjne 10 maja jest nieważna - ocenił Wojewódzki Sąd Administracyjny w Warszawie. Skargę na decyzję wniósł RPO Adam Bodnar.