14.05.14, 09:46Janusz Palikot (fot. Wikipedia)

Narodowcy "powitali" Palikota w Płocku

Wraz z Januszem Palikotem i Andrzejem Celińskim w Płocku pojawiła się kandydatka Twojego Ruchu do europarlamentu Aleksandra Słomkowska. Gorące powitanie postanowili im urządzić działacze Obozu Narodowo-Radykalnego i Młodzieży Wszechpolskiej.

Narodowcy próbowali dostać się na salę, w której odbywało się spotkanie, nie udało im się to jednak. Ze względu na skandowanie antykomunistycznych haseł, szefowa hotelu wyprosiła działaczy ONR i MW. Wezwała także policję.

Narodowcy zostali wylegitymowani przez funkcjonariuszy policji. Janusz Palikot rozdawał w Płocku swoją najnowszą książkę "Zdjąć Polskę z krzyża". Ale jak wynika z relacji narodowców, tylko nielicznie przechodnie sięgali po publikację.

Beb/Portalplock.pl/Narodowcy.net

Komentarze

anonim2014.05.14 10:44
jak za darmo to trzeba było brać i na oczach darczyńcy podrzeć albo w piecu spalić
anonim2014.05.14 10:48
Poeta-wiesz podtarcie się taką książką daje symboliczną radochę
anonim2014.05.14 16:42
jest dobre słowo(proces) które odmieniło by tą książkę - recykling :D
anonim2014.05.14 19:12
Obawiam się, że pod wpływem tej książki może komuś wpaść pomysł aby zamiast zdjąć krzyż - ukrzyżować Palikota, bo ten ktoś będzie chciał zobaczyć czy po trzech dniach J Palikot ożyje. + Na podobny zresztą pomysł wpadli Kurdowie, gdy strącili z skały w przepaść asyryjskiego kapłana i gdy temu nic się nie stało, przylecieli do swojego Imana mówiąc mu, że Chrystus uratował swojego kapłana, a gdy ten się wydarł na nich mówiąc, tylko Allach Muzułmanów jest Bogiem. Ci nie wiele myśląc zawlekli go na to samo miejsce i strącili jak wcześniej Kapłana Chrystusowego , wołając zobaczymy czy cię Allach uratuje - niestety roztrzaskał się na śmierć, na skałach!
anonim2014.05.15 2:39
Skandowanie antykomunistycznych haseł? Przecież teraz "narodowcom" jest już po drodze z sympatykami Urbana, to dlaczego im się Palikot nie podoba? Jest za mało pro rosyjski?