25.06.13, 08:03Narodowcy witają homoseksualistów na Paradzie Równości w Warszawie (fot. Jarosław Wróblewski)

Narodowcy przywitali Biedronia w Bydgoszczy

Nie ucichły jeszcze komentarze po sobotnim wybryku narodowców na Uniwersytecie Wrocławskim, gdzie przerwali wykład Zygmunta Baumana, a w sieci już krąży nagranie z kolejnym ich wyczynem. Tym razem w Bydgoszczy, gdzie gorąco przyjęli posła Roberta Biedronia.

Działacze bydgoskiego koła Młodzieży Wszechpolskiej wraz z kolegami z Obozu Narodowo-Radykalnego i Narodowej Bydgoszczy przyszli na spotkanie z posłem ruchu palikota, które odbyło się bydgoskim teatrze. Niestety spotkanie nie cieszyło się dużym zainteresowaniem, więc narodowcy musieli zapewnić odpowiednią frekwencję :)” - czytamy w opisie filmu umieszczonego na YouTube przez użytkownika Wszechpolacy BDG.

Przedwcześnie pozbawieni owłosienia na głowach chłopcy rozwinęli transparent z napisem „Zakaz pedałowania” i to samo hasło kilkakrotnie odśpiewali – jak można się domyślać – na cześć posła Biedronia.

eMBe


Komentarze

anonim2013.06.25 8:07
ksero-męszczyźni po zawodówce z NOPu WON! RN powinien takich wysyłać na Białoruś z biletem w jedną stronę ;)
anonim2013.06.25 8:08
A w ogóle to skjandal nazywac NOPowców narodowcami!
anonim2013.06.25 8:17
Ale dla czego akurat to kompromitujące zdjęcie redakcja wybrała ze świadectwem dyortografii naszych narodowców (sic!)
anonim2013.06.25 9:42
Łyse pały. I potem wielkie zdziwienie, że społeczeństwo uważa narodowców za kretynów.
anonim2013.06.25 9:50
Gdyby komuś zechciało się poszukać w necie dobrze a nie tylko krytykować...to może by znalazł oświadczenie NOP , że transparent trzymany rzez nich był celowo błędnie napisany.... bo to jedyny sposób żeby słuszne media... pokazały ich transparent we wszystkich wydaniach wiadomości !!! Może z incydentem we Wrocławiu było to samo... może nie ma innego sposobu żeby zwrócić uwagę na niektóre wydarzenia.... nie jest to najlepszy sposób ale jak widać skuteczny ...
anonim2013.06.25 10:30
Biedroń z nadmiaru wrażeń/hehehehe1/już osiwiał -można pomylić z ocipieniem!!.
anonim2013.06.25 12:19
Nie czepiajcie się szczegółów! Ważne że chłopaki mają odwagę i chęć by dać odpór pedalstwu.
anonim2013.06.25 13:02
Zażenowany jestem waszym artykułem i prymitywnymi komentarzami. Nie było żadnych wpadek ortograficznych ( zdjęcie niby z małym podpisem że parada równości,a wskazuje na pierwszy rzut oka,że to my popełniliśmy błędy ). Mitycznych "łysych" na samym spotkaniu było kilku ( a jak rozumiem jest to wyznacznik bycia nazistą ). Katolicki Portal Fronda ? Chyba antykatolickie forum zgorzkniałych dziadów i "wielkich" autorytetów,które gardzą młodymi ludźmi walczącymi o normalną Polskę. Poziom żenady na waszym portalu dotknął dna Rowu Mariańskiego,czekam kiedy spotkacie Rurkowce z GW ;) pozdrawiam, "Łysy" (chociaż lustro mówi inaczej ) z Bydgoszczy.
anonim2013.06.25 13:43
@Piogal Tylko nie wiadomo Piogal czy jesteś w typie Biedronia :) ?