23.07.13, 08:04Dziecko (fot. sxc.hu)

Naukowcy potwierdzają: Jest związek między aborcją a wcześniactwem

Naukowcy z Narodowego Instytutu Obrońców Życia i Rodziny potwierdzają, że istnieje korelacja pomiędzy przedwczesnym porodem a zabiciem dziecka z poprzedniej ciąży. Zależność tę kwestionują oczywiście ruchy proaborcyjne jak Planned Parenthood, ale także Światowa Organizacja Zdrowia (WHO).

Także medyczne czasopisma do tej pory lekceważyły wyniki badań naukowców. „Ofiarami takiego nieodpowiedzialnego dziennikarstwa są miliony kobiet niepoinformowanych o ryzyku związanym z aborcją, które potem musiały się zmierzyć ze śmiercią zbyt wcześnie urodzonego dziecka albo z nieuleczalnymi chorobami związanymi z wcześniactwem” - mówi dr Byron Calhoun, ginekolog.

Zasadniczą przyczyną trudności z donoszeniem kolejnej ciąży u kobiet, które poddały się aborcji, są uszkodzenia chirurgiczne narządów rodnych podczas tego zbrodniczego zabiegu.

Z raportów WHO wynika, że każdego roku nawet milion dzieci umiera z powodu komplikacji przy przedwczesnym porodzie. Organizacja przemilcza całkowicie związek aborcji z wcześniactwem.

eMBe/Nasz Dziennik/Life Site News

Komentarze

anonim2013.07.23 10:07
Odsadzacie od czci i wiary autora ze instytut nie naukowy ale nie zastanowicie się nad: 1. Może ta organizacja zatrudnia naukowców? 2. Aborcja jako zabieg mechaniczny nie jest pozbawiona nazwijmy to skutków ubocznych czyli uszkodzen tkanek np. macicy to chyba jasne 3. Przemilcza się skutki uboczne tabletek antykoncepcyjnych ale w TV ostatni intensywnie reklamują asekurelle tabletki znoszące skutki destrukcyjnych dzialan tabletki antykoncepcyjnej
anonim2013.07.23 11:14
Pewnie tacy sami naukowcy jak Ci z instytutu kreacjonizmu :D Może by tak szanowny autor/autorka podał źródła tych rewelacji? Czy to może kolejna sensacja jak ostatni, usunięty już z frondy, artykuł o bliskim obaleniu teorii ewolucji ;)