23.03.14, 12:50

Nie dostaną pieniędzy bo są homofobiczni

W maju 2013 r. Krajowa Rada Skautów Amerykańskich zgodziła się na przyjmowanie w swoje szeregi homoseksualistów, co wywołało niezadowolenie wielu jej członków. Zdecydowano więc, że osoby z zaburzeniami seksualnymi mogą być skautami, ale nie mogą stać na czele drużyn.

Decyzja ta z kolei oburzyła firmy udzielające finansowego wsparcia amerykańskiemu skautingowi. Walt Disney, Intel, UPD i Caterpillar oświadczyły, że skauci nie dostaną już od niech dotacji chyba, że mnienią swój regulamin. Obecny uznany został przez te instytucje za homofobistyczny.

Lobby homoseksualne jest szczególnie silne w firmie Disneya. Od 1991 r. parki: Disney World w Orlando na Florydzie i Disneyland w Los Angeles w Kaliforni, organizują co roku homoseksualne parady (Gay Pride). Od 2007 r. Disney zatrudnia w swoich parkach „małżeństwa” homoseksualne.

Ab/pch24.pl

Komentarze

anonim2014.03.23 13:01
poradzą sobie i bez tych dofinansowań jeśli tylko zechcą ponieważ najważniejsze jest aby nie ulegać homoseksualnym zwyrodnialcom i ich obrzydliwym profesjom jakie chcą za pieniądze zdobyć.
anonim2014.03.23 13:25
Zboczeńcom nie wolno w niczym ustępować, gdyż nigdy się tym nie zadowolą i będą żądać coraz więcej przywilejów, aż ukształtują świat wg swoich chorych wyobrażeń.
anonim2014.03.23 14:26
pedalstwo się szerzy ale do czasu
anonim2014.03.23 14:53
U nas jest kilka organizacji harcerskich,ta najbardziej ,,postępowa" to ZHP-klękają przed tęczową lewicą i cisną kasę z państwa. Majestic moja organizacja do której należałem(ZHR),trzyma się świetnie mimo durnego prawa jakie PO napisało raczej dla ZHP,nie potrzebuje państwowego cycka więc może się długo opierać,ideały Baden Powella są ważniejsze od kasy.
anonim2014.03.23 15:36
Nic nie wspomniał,niech sobie tęczowi założą własny skauting zamiast próbować naciskać .
anonim2014.03.23 16:25
@AirWolf Twoje urojenia są zabawne, ale uwierz mi - masz szansę się z nich wyleczyć :)
anonim2014.03.23 16:59
@AirWolf Jak to nie słychać ? Przecież mowa jest o tym, że amerykańska organizacja skautów przyjmuje w swoje szeregi zboczeńców - czyżbyś przypuszczał, że jedynie tam powstrzymują się oni od swoich chorych skłonności ?
anonim2014.03.23 17:54
@AirWolf Oczywiście, że zboczeńcy wszędzie robią to samo, czy będzie to kościół, czy organizacja skautów, nie wiem na jakiej zasadzie uważasz, że pederaści nagannie zachowują się jedynie w kościele ?
anonim2014.03.23 18:44
Ludzie chorzy na homoseksualizm nie mogą pełnić żadnych ważnych i mniej ważnych funkcji w harcerstwie i wszędzie gdzie są dzieci i młodzież gdyż stanowią pedofilskie i niemoralne zagrożenie.
anonim2014.03.23 19:36
@AirWolf Nie widzę potrzeby, aby to czynić, skoro Kościół wypracował metody, aby zwalczać te dewiacje, a nawet ty oraz ludzie tobie podobni, zatroskani czystością Owczarni Pańskiej, ustawicznie zwalczacie zboczeńców w jej szeregach. Zapominacie jednak, że ci zwyrodnialcy nie ograniczają się jedynie do Kościoła, lecz deprawują również młodzianków w różnych innych ośrodkach i instytucjach życia publicznego. Powinieneś więc mi podziękować, że zainteresowałem się skautami i ich obroną przed zboczeńcami, a o których ty zapomniałeś w swej krucjacie na innym odcinku tego samego frontu :)
anonim2014.03.23 20:25
@helikopter, co mnie obchodzą katolicy teraz? Artykuł jest o skautach i chorych na homoseksualizm! Oczywiście katolicy również zapadają na tę chorobę i tu się z tobą zgadzam.
anonim2014.03.23 21:21
@AirWolf Ależ uspokój się i nie denerwuj - oczywiście, że pederastia była i jest dewiacją oraz chorobą, którą można wyleczyć. Nie zmieni tego żadne głosowanie (z listy chorób usunięto ją w wyniku demokratycznego głosowania, przewagą 8 głosów, zastraszonych przez homoseksualistów lekarzy). Jest takim samym zboczeniem, jak pedofilia, zoofilia, czy koprofagia. Od żadnej odpowiedzi nie uciekam, lecz wyciągam wnioski ze statystyk, które w naukowy sposób dowodzą, że pederastów w populacji jest ok. 3-5 proc. Zakładam logicznie, że proporcje ich występowania rozkładają się w miarę równomiernie, aczkolwiek są grupy, gdzie jest ich nadreprezentacja, czyli w środowiskach nagromadzenia młodych mężczyzn. Takimi właśnie środowiskami (poza seminariami duchownymi) są oczywiście szkoły, domy dziecka, rodziny zastępcze oraz skauci, którzy dopuszczają członkostwo homoseksualistów. Przykładów "skandalu seksualnego czy pedofilskiego w harcerstwie" w obecnej chwili nie mogę ci podać ze zrozumiałych względów i ze wszech miar obiektywnych. Otóż Krajowa Rada Skautów Amerykańskich zgodziła się na przyjmowanie w swoje szeregi homoseksualistów dopiero w maju ubiegłego roku, więc stosunkowo niedawno, a jak wiesz pierwsze skandale pedalskie w Kościele upubliczniono dopiero kilkadziesiąt lat po Soborze Watykańskim II (który zliberalizował kryteria naboru do seminariów tak, jak obecnie skauci), a więc mamy jeszcze czas, aż ujrzą one światło dzienne. Po drugie, zacząłem się interesować tematem "zboczeńców w harcerstwie" dopiero od artykułu powyższego, a po trzecie media, które opanowane są w zdecydowanej większości przez lewactwo różnej maści, nie są zainteresowane pederastami w innych wyznaniach i instytucjach, niż Kościół katolicki, ponieważ zagrożeniem dla nich jest ten ostatni, więc wykorzystują problem pederastii do walki z nim. Jednakże cieszę się, że nie zasypujesz gruszek w popiele i wskazujesz surowym palcem wszystkich zboczeńców w Kościele, czym przykładasz swoją cegiełkę do jego oczyszczenia z tego plugastwa.
anonim2014.03.24 4:14
@helikopter, póki co, nie było przypadku, że katolik przeciał katolika ze względu na katolicyzm. gdzie tu więc choroba?
anonim2014.03.24 14:06
"Uprawianie seksu jest chorobą? " Czasami bywa.
anonim2014.03.24 16:32
@AirWolf "Świat naukowy i medyczny" w kwestii pederastii nie wypowiada się jednym głosem. Brak jest jakichkolwiek dowodów na to, że to zboczenie czymkolwiek różni się od innych dewiacji - genu "homoseksualizmu" nie znaleziono, chociaż pederaści do dziś wmawiają, że "tacy się urodzili". Nawet ci naukowcy, którzy głosowali, aby pederastię wykreślić z listy chorób, dziś twierdzą, że był to błąd, który lobby homoseksualne wymusiło poprzez zmasowany nacisk psychiczny, fizyczny i medialny. Nie wiem, czy prowadzono kiedykolwiek badania odnośnie pederastów w szeregach "skautingu" - zakładam, że nie, ponieważ takie badania wykazałyby, że nie odbiega to środowisko w niczym od innych, a tym bardziej od Kościoła. Nagonka i ostracyzm prowadzony jest tylko wobec tego ostatniego, z powodów czysto ideologicznych. Nadal się cieszę, że tak gorliwie ścigasz zboczeńców w szeregach duchowieństwa, przyczyniając się tym samym do jego oczyszczenia z tej obrzydliwości. Tak trzymaj !
anonim2014.03.24 19:12
@helikopter, jeżeli np. robi to człowiek ze zwierzęciem, czy facet z facetem, to jest to choroba, bez wątpienia!
anonim2014.03.24 20:04
@helikopter, nie przesadzaj, nie bądź taki purytanin. Chodzi raczej o konfiguracje, nie jak to robimy. Zgodzę się jedynie, że powinno się właśnie z żoną
anonim2014.03.25 5:30
Jeżeli mają taką chorą potrzebę niech sobie robią dobrze. Choć uważam, że powinni się leczyć..., ale wolna wola. Niech jednak nie robią cyrków z "małżeństwami" i krzywdy dzieciom adoptując je. To pierwsze byłoby nawet śmieszne gdyby nie miało konsekwencji prawnych, ale dzieci w patologicznym związku to przesada.
anonim2014.03.25 14:31
@helikopter, nie obrażaj swojej inteligencji. Dobrze wiesz o jakich skutkach prawnych piszę. Nie można nazywać czegoś, co jest anormalne małżeństwem. Niech zawierają umowy cywilno prawne skoro chcą dziedziczyć itd. Homoseksualizm to dewiacja, choroba, nieprawidłowo ukierunkowany popęd płciowy. To ta sama grupa ludzi co zoofile, nekrofile, pedofile, gerontofile itd. Istnieją w naturze, ale nie znaczy to, że powinno się im przyznawać prawo do małżeństw i adopcji. Niech się pukają z kozami, facet z facetem..., ale niech dadzą sobie spokój ze ślubem, bo to obleśne jak ich seks.