10.06.19, 14:26(fot. wikipedia/Domena publiczna)

Niepełnosprawny senator PSL nie pozostawia suchej nitki na LGBT. ,,LGBT traktuje instrumentalnie osoby niepełnosprawne''

- Organizatorzy marszów LGBT często mówią: "Idziemy w obronie wszelkich mniejszości, także osób z niepełnosprawnościami". Ale to nieprawda. To jest próba instrumentalizacji takich osób, żeby lewarować sobie na nich poparcie - powiedział Jan Filip Libicki, senator PSL.

- Dla środowiska, którego jestem reprezentantem, to istotna kwestia. Bardzo często spotykałem się z takim pytaniem: "Dlaczego ty, będąc osobą z niepełnosprawnością, nie idziesz w takim marszu?". I zawsze odpowiadałem, że to jest próba instrumentalizacji osób z niepełnosprawnościami - mówił Libicki podczas programu "Woronicza 17".

Jego zdaniem, "osoby z niepełnosprawnościami cieszą się w Polsce dużą życzliwością, chęcią wsparcia itd., a postulaty środowisk LGBT nie cieszą się takim wsparciem i taką życzliwością".

- W związku z tym jest próba złączenia osób z niepełnosprawnościami z tymi postulatami, żeby się na nich lewarować i budować sobie większe poparcie. Ja jako osoba z niepełnosprawnościami chcę powiedzieć, że uważam to za głębokie nadużycie. I chcę, żeby to tu wybrzmiało - podkreślił polityk

bz/polskieradio24.pl


Komentarze

Michał Pasierb 2019.06.10 21:33
Wie co mówi - a mówi to z tzw.autopsji.I ma całkowitą rację.Nie widzi tego tylko ten, kto nie chce, bo ma w tym interes, żeby przymykać oczy na prawdę.
Polak Ateista Dumny Gej2019.06.10 18:03
Funkcjonariuszka TVPKorea, PiSowska szmata Holecka dostała małpiego rozumu na wizji. Zobaczcie jakie miny stroiła w wywiadzie z przedstawicielką opozycji. Kpina z widzów, kpina z pieniędzy podatników https://www.pudelek.pl/artykul/147687/danuta_holecka_kloci_sie_na_wizji_z_katarzyna_lubnauer_nie_jest_pani_wstyd_ze_pani_klamie/ # poważny program publicystyczny😂😂 # telewizja publiczna😂😂😂😂
klarowny2019.06.10 17:12
Jaki on senator PSL, to senator "wędrowny" (należący do tajnej partii OWS [Obrona Własnej Skóry])
edi2019.06.10 15:57
LGBT (GENDER) - JAKO ORGANIZACJA O IDEOLOGII NEOMARKSISTOWSKIEJ powinna zostać ZDELEGALIZOWANA JAKO ORGANIZACJA TERRORYSTYCZNA WROGA POLSCE, RODZINIE i POLSKIEJ KONSTYTUCJI JEST WROGIEM POLSKI i MUSI BYĆ ZWALCZANA PODOBNIE JAK KOMUNIZM !!!!!!!!
edi2019.06.10 15:56
WOJNA TRWA - w 1683 r. - POLSKA URATOWAŁA EUROPĘ PRZED ZALEWEM ISLAMU - w 1920 r. POLSKA URATOWAŁA EUROPĘ PRZED ZALEWEM BOLSZEWIZMU - w 2019 r. POLSKA URATUJE ŚWIAT PRZED ZALEWEM GENDER, LGBT itp. BÓG HONOR I OJCZYZNA !! JEZUS JEST PANEM POLSKI, MATKA BOŻA KRÓLOWĄ POLSKI - POLACY TO MĄDRY NARÓD - SURSUM CORDA !
Zerr02019.06.10 15:13
Nieustannie zadziwia mnie absolutny brak refleksji, do jakich skutków "ubocznych" MUSI doprowadzić "legalizacja" sekty LGBT i spełnienie ich bezczelnych postulatów. Poza didaskaliami jak wyprodukowanie kilkunastu procent Dzieci_LGBT, jakiegoś tysiąca zmiennopłciowców skazanych na okaleczające operacje chirurgiczne sa pewne skutki naprawde poważne... Pierwsza sprawa - czyli Szkoły, Media i ogólna Propaganda, Klimat Społeczny - będą wychowywać chłopaków na cos na kształt półgejów. Wiecznie niepewnych swojej roli metroseksualnych ciap... niezdolnych do rywalizowania z napływową ludnością Afrykańską i Azjatycką. Od dawna znamy OPISANE w ich książkach zamiary Elit Euroatlantyckich - wytępienia białej populacji europejskiej i podmianę jej na potulną i posłuszną rasowa mieszankę. Oni to powiedzieli wprost - nie było tylko oczywiste, jak przekonają młodych mężczyzn z Europy, aby ci nie pozakładali rodzin. Jak sprawić, aby Tutejsi przegrywali w staraniach o znalezienie matki dla swoich dzieci. Wymordowanie ich w jakiejś sprowokowanej wojence byłoby kosztowne i dosyć trudne. Teraz juz widomo - poddani prohomoseksualnej propagandzie od przedszkola, wyszkoleni w "projektowaniu brotheli dla każdego zboczenia" nie będa się nadawali do niczego. W starciu ze Zedcydowanymi na wszystko, męskimi i pewnymi siebie Pakistańczykami są SKAZANI na klęskę. Ujawni się również skutek uboczny innego postępowego pomysłu - braku kar cielesnych. Facet który nigdy nie dostał klapa w doopsko NIGDY nie będzie potrafił zaryzykowac mordobicia. Więc przegra w każdej konfrontacji. No coż, nasi Wrogowie nie robią bez sensu. Wszystkie ich ruchy sa sumiennie przebadane i sprawdzone w badaniach. Marny wasz los.
Cogito ergo sum2019.06.10 14:49
Berlińskie Love Parade pokazały środowisko homoseksualne jak rozwiązłe, zepsute i obsceniczne. Szukać u nich tolerancji to jak diabłu na ogon przydepnąć.
Polak Ateista Dumny Gej2019.06.10 15:01
Ktoś ci się do tyłka dobierał? Koguciku przecież ty nie jesteś atrakcyjny ja bym cię nawet kijem nie tykał😂