24.08.19, 14:09(fot. flickr/ Paweł Wiszomirski /Public domain)

Obietnice Biedronia. ,,Nie ma tęczowej zarazy. Zarażajmy się tylko miłością!''. No i zabijajmy dzieci

W Warszawie odbyła się konwencja partii lewicowych. Jak zwykle Robert Biedroń poruszył głównie tematy natury światopoglądowej.

– 13 października to będzie wielki powrót do polskiego parlamentu, żeby bronić praw człowieka! Żeby bronić demokracji! Żeby stać po stronie zwykłego człowieka. Polska jest kobietą. Cierpienie kobiet jest cierpieniem całej Polski! Przerwiemy piekło kobiet, o którym pisał sto lat temu Tadeusz Boy-Żeleński. Zagwarantujemy prawo od bezpiecznego przerywania ciąży do 12 tygodnia na żądanie kobiety – zadeklarował polityk.

– Wprowadzimy europejskie standardy opieki okołoporodowej. Zlikwidujemy, bo mamy do tego odwagę, klauzulę sumienia. Czego nie zrobiły ostatnie rządy, to naprawi - dodał

- Zwierzęta może i nie mają głosu, ale zwierzę nie jest rzeczą i ma swoje prawa! Dlatego powołamy Rzecznika Praw Zwierząt, który będzie o te prawa dbać. - zaznaczył

– Do 2035 roku większość energii będzie pochodzić z odnawialnych źródeł. Zakażemy importu węgla i uniezależnimy się od gazu z zagranicy – zapowiedział szef Wiosny. 

– Odpartyjnimy spółki Skarbu Państwa Kandydaci do zarządów będą przechodzić kurs i zdawać egzamin przed komisją wolną od polityków. Zlikwidujemy Polską Fundację Narodową i Radę Mediów Narodowych (...) I zlikwidujemy w końcu Instytut Pamięci Narodowej, który tworzy historię zamiast ją badać. - zaznaczył

– Nie ma czegoś takiego jak tęczowa zaraza. Jest zaraza nienawiści. Zarażajmy się tylko miłością! Gdy oni chcą tworzyć strefy wolne od tego i owego, my będziemy bronić jednej strefy wolności, którą jest Polska – stwierdził Robert Biedroń.

bz/dorzeczy.pl

Komentarze

anna2019.08.25 7:57
pederaści i inni podobni mieli by ustanawiać prawo, przecież oni łamią prawo codziennie , broń Panie Boże od takich ludzi
sikornik2019.08.24 19:35
Włodek nietęgą ma minę...Zarażony? A Europoseł Pierdoń pokazując interesujące go gabaryty, rozanielony..
Mateusz 2019.08.24 16:56
Ta całą tęczowa zaraza, to tylko wytwór waszej wyobraźni pod wpływem schizofrenii. Wszyscy się z was śmieją, że jesteście tak zryci.
Heteryk2019.08.24 18:14
A co oczęta zamglone propagandą, czy siedzisz w "oku cyklonu" i nic nie widzisz, poza czubkiem swego...hmmm nosa:DDD
Toni2019.08.24 16:30
Najwięcej pederastów choruje na AIDS i na wszelkiego rodzaju choroby weneryczne tj,.syfilis. Co to za miłość zanurzona w kale.
Mateusz 2019.08.24 16:59
Gdybyś choć trochę używał mózgu, to zdawalbyś sobie sprawę, że odpowiedzialny za epidemie chorób wenerycznych jest nie kto inny jak Karol Wojtyla, znany również jako Jan Paweł II. Natepnym razem pomysł zanim coś napiszesz, bo jedyne co twój komentarz zmienia, to mój humor, z gorszego na lepszy, pajacu.
Maria Blaszczyk2019.08.24 20:57
No nie. Nie wiem, ile osób choruje na AIDS, ale biorąc pod uwagę, że najwięcj zarażonych HIV to heteroseksualne kobiety - nie sądzę, by była to prawda. Zaś obsesja co do kału... Po pierwsze, jak rozumiem, pijesz do seksu analnego, który sobie w jakiś sposób, niekoniecznie zgodny z prawdą, wyobrażasz. Rzecz w tym, że większość osób LGBT go w ogóle nie uprawia. I w tym, że uprawiają go osoby hetero. Całkiem często. Filmy dla dorosłych wskazują nawet, ze jest to chyba jedna z częstszych męskich fantazji, Co zresztą wiele tłumaczy, jeśli chodzi o obsesyjne zainteresowanie homofobów tym aspektem sprawy. Po drugie więc - jeśli jakaś forma seksu wydaje Ci się niesmaczna lub Cię nie kręci - to nie zmuszaj się. To jest tylko dla chętnych. Ale przestań zajmować się cudzym seksem, bo to dopiero jest zboczone...
Spoko2019.08.24 15:49
Jestem homofobem, i nie życzę sobie, i nigdy nie zgodzę się na to żeby być rownym z tą tęczową zarazą maszerującą w marszach LGBT, a także pedofilami czy zoofilami. Dla mnie oni są równi jedynie w wielkości żołądka, co jest jasnym, że potrzebują tyle samo żarcia co ja – i nic więcej! Różnica zasadnicza między mną a nimi jest taka, że ja jestem normalny, a oni są zboczeńcami !!!
JanP2019.08.24 17:34
A wystarczyło cię tylko abortować.
Dociekliwy. 2019.08.24 14:55
Biedroń padalcu zdejmij tych komuchów od siebie z lodówki.
Walenty2019.08.24 14:54
Biedroniu jest i czerwona i tęczowa zaraza. Wasza miłość- hm, tylko nie potęgujcie roznoszenia syfilisu. Nie wisz, że znowu atakuje dzięki takiemu, jak pan. Co pan wie biedaku o opiece okołoporodowej. Można się szczerze ubawić z jegomościa od kochajacego inaaczej.
ThereAreNoPolishBystandersInTheHolocaust2019.08.24 14:45
Co PiS przez cztery ostatnie lata zrobił, żeby powstrzymać "zabijanie dzieci" ?
Szendzielarz2019.08.24 14:36
co zawdzięczamy w Europie "przyjemniaczkom" wg ostatnich doniesień medycznych? SYFILIS, tak jest, najnowsze doniesienia
Moni2019.08.24 14:30
Biedroń, takim jak ty, życzę wyłącznie tego, by wasze, na wskroś patologiczne i zanurzone w hipokryzji "zarażanie miłością", miało przebieg wyłącznie terminalny. A nieprzekraczalną jego granicą były najbliższe wybory.
100 % racji2019.08.24 14:29
Ooo taki tyci !!! ale czyj ? wlodka ? czy adriana ?
Albo i nie2019.08.25 11:00
To φ ;)
JS2019.08.24 14:15
Strzeżcie się tych ludzi, jak również PO-PSL-Nowoczesna i teraz Kukiza niestety także. Jak dojdą znowu do władzy na 100% doprowadzą do dyktatury, totalitaryzmu a takie były już systemy despotyczne Zestawienie Kary za nie lubienie totalitaryzmów, dyktatur: Jak ktoś mówił źle o Hitlerze, zatrzymanie, sąd I więzienie Jak ktoś mówił źle o Stalinie, zatrzymanie, sąd I więzienie, zesłanie na Syberię Jak ktoś mówił źle o komuniźmie w Polsce, zatrzymanie, sąd I więzienie Jak ktoś mówił źle o PZPR, zatrzymanie, sąd I więzienie Jak ktoś mówi źle o LGBT+, wkrótce zatrzymanie, sąd I więzienie Jak ktoś mówi źle o Żydach, zatrzymanie, sąd I więzienie Dziwna, przypadkowa zbieżność czy ustalone kierunki działania dyktatur, totalitaryzmów? Promocje dla tych którzy nie lubią tego co związane z Jezusem, Polską Jak ktoś mówi źle o Jezusie to jest dobre, dostaje wsparcie od zainteresowanych Jak ktoś mówi źle o Kościele Powszechnym to jest dobre, dostaje wsparcie od zainteresowanych Jak ktoś mówi źle o Polsce to jest dobre, dostaje wsparcie od zainteresowanych Jak ktoś mówi źle o Polakach to jest dobre, dostaje wsparcie od zainteresowanych Jak ktoś mówi źle o wartościach chrześcijańskich to jest dobre, dostaje wsparcie od zainteresowanych Dziwna, przypadkowa zbieżność czy ustalone kierunki działania w/w dyktatur, totalitaryzmów ?
Selawi2019.08.24 15:35
Nie sadzę zeby Polacy byli idiotami i zagłosowali na tych marksistów