08.11.19, 19:16Zdj. Twitter/PikuśPOL

Opozycja taka poważna! Nagranie hitem internetu

Podczas wspólnego briefingu prasowego Grzegorz Schetyna, Włodzimierz Czarzasty i Władysław Kosiniak-Kamysz ogłosili kandydatów opozycji na stanowiska w prezydium Senatu. 

Kandydatem Koalicji Obywatelskiej na marszałka Senatu został Tomasz Grodzki, senator PO, z zawodu chirurg. Jednak to nie kandydatura Grodzkiego było najciekawszym momentem konferencji. 

Uwagę przyciągało bowiem zachowanie liderów Platformy Obywatelskiej i SLD podczas przemówienia prezesa PSL, Władysława Kosiniaka-Kamysza. 

Lider Ludowców nakreślał plany opozycji w kwestii współpracy w Izbie Wyższej polskiego parlamentu. Schetyna i Czarzasty stali za plecami polityka, wymieniając porozumiewawcze spojrzenia. Obaj liderzy chichotali podczas wystąpienia kolegi z opozycji. Nagranie stało się hitem internetu. 

yenn/Twitter, Fronda.pl

Komentarze

Komedija2019.11.9 15:04
Ledwo wybory sie skończyły a Kamysz już dwa wacki w paszczu trzyma.
gumowa kaczka2019.11.9 10:54
WAŻNE !!! Nie głosujcie na obecne popychadło kurdupla
zatroskany2019.11.9 11:58
Zastanów się czyim ty jesteś popychadłem ?
zatroskany2019.11.9 10:12
Jak można tak dać się nabrać takim fałszywym ludziom. Widać po twarzy że nie ma u nich żadnych ambicji, oprócz tych chorych. widać że to czysta improwizacja, a oni są tylko marionetkami lub użytecznymi durniami, co jeszcze gorsze. tylko ciemni, zakompleksieni ludzie mogą na nich głosować. Tak można być wykształconym ale błądzącym w ciemnościach. dającym się nabierać na najprymitywniejszą propagandę durniem.
Andej2019.11.9 6:32
Kociniak jednak gryząc Bolka (o czym mówił sam Bolek) musiał się od niego czymś zarazić. Czymś brzydkim.
kevin2019.11.9 5:52
Podczas 125 lat zaborów a później przez 50 lat komunizmu państwa zaborcze pozostawiły tu swoją agenturę, tyle w temacie
ktoń tam2019.11.9 7:08
A uwzględniłeś circa 800 lat pobytu "narodu wybranego"... Państwa zaborcze to tylko narzędzia.
Ciekawy2019.11.8 23:05
Wałęsa powiedział, że Kosiniak ugryzł go w rękę i jest niebezpieczny. A może on jest wilkołakiem?
Piotr Nowak2019.11.8 21:39
Grodzki to dobry kandydat, bo już myślałem, że Borusewicz marszałek samolocik będzie rządził w senacie z pupilką szefową senatu Ewą Polkowską, której dawał wysokie (800 tys. zł) premie (nie wiemy jeszcze czy ona mu też dawała). O Grodzkim już słyszeliśmy, że jest ekarzem, dyrektorem szpitala, którego zadłużył na kilkadziesiąt milionów zł - ciapy, fajtłapa, przygłup jak wszyscy z PO itd. Taki osioł ma być marszałkiem ?! Ręce opadają !
Piotr Nowak2019.11.8 21:35
Do kierownków ZLew-u, komucha Szczażastego, zboczka Biedronia lub śmiszka i żyda Zandberga. Panowie, jeśli macie trudności ze znalezieniem kandydata na prezydenta w majowych wyborach 2020, to podajemy wam listę potencjalnych zasłużonych kandydatów, odpowiednich do potiomu waszych formacji politycznych: Oto lista najgłupszych profesorów w Polsce: 1. prof. Jan Hartman – kretyn, zw. LGBT 2. prof. Monika Płatek, UW (w rodz. Homoseksualnych rodzi sięwięcej dzieci niż u hetero) 3. prof. Joanna Senyszyn – zw. Lewactwa i LGBT 4. prof. Wojciech Sadurski - należy do Homo insipiens 5. prof. Magdalena Środa - należy do Homo insipiens 6. prof. Hanna Gronkiewicz Waltz – prof. złodziej 7. prof Danuta Huebner ( ue = ü), należy do Homo insipiens 8. prof. Andrzej Zoll – prawnik z wywróconym muzgowiem 9. prof. Tomasz Nałęcz – należy do Homo insipiens 10. prof. Radosław Markowski – prof. debil 11. prof. Jadwiga Staniszkis - feministka 12. prof. Marcin Matczak – mężczyńni mogą rodzić 13. prof. Ireneusz Krzemiński – wysoki poziom neurotyczności 14. prof. Ewa Marciniak – wysoki poziom neurotyczności) 15. prof. Andrzej Tretyn – zwolennik LGBT 16. prof. Maciej Giertych - należy do Homo insipiens 17. prof. Marcin Król – lewak, należy do antypisowskiego psychiatryka) 18. prof. Ewa Graczyk (zGdańska) – przygłupka, należy do tęczowej zarazy
gnida koszerna2019.11.9 5:35
ci prof to zydki oczywiscie z polskimi nazwiskami
Mirek T2019.11.8 21:34
Halo, czy ktoś może wie, jak dostać się do pracy w Senacie na stanowisko szefa kancelarii ? Pytam, bo słyszałem, że Borusewicz chce zostać marszałkiem, a mnie nie chodzi o wysokość pensji, ale o premie marszałkowskie. Chciałbym też wiedzieć, co trzeba robić, aby takie premie otrzymywać. W końcu była szefowa Ewa Polkowska za coś musiała otrzymywać takie premie ! Jeśli Borusewicz jest homosem, to nie ma sprawy. Za takie premie warto poświęcić stolca.
ktoś tam2019.11.9 7:06
Myślisz, że po tym będziesz mógł spać spokojnie do końca życia? Utraconej cnoty nie wrócisz... czyli jak raz dasz d... to już zostanie. Warto dla tych dodatkowych paru złotych?
Jack Em2019.11.8 21:33
Dość długo byłem zwolennikiem PO. Jednak po przegranych wyborach w 2015 i 2019 roku zacząłem grzebać po internecie, rozmawiać z różnymi ludzmi, bo nurtowało mnie pytanie, że skoro formacja PO jest tak dobra, tak mądra, tak uczciwa jak mówią o sobie politycy PO, i tyle zrobiła dobrego dla Polski i Polaków podczas 8 lat rządzenia – to dlaczego nie wygrywa wyborów tylko przegrywa ?! Coś tu nie gra ?! Wyłączyłem TVN, i dotarłem do zupełnie innych informacji, i danych mówiących, że moja dotychczasowa wiedza jest błędna, a to co mówi TVN to kłamstwa i manipulacje ! No bo skoro jest tak źle, jak mówi TVN, to dlaczego światowe rankingi mówią coś zupełnie odwrotnego, analizy UE dotyczące poszczególnych krajów członkowskich również chwalą Polskę, GUS również podaje dobre prognozy, a i sam widzę, że w Polsce jest lepiej, a nie gorzej ! Rozmawiam z ludzmi, którzy są zadowoleni z rozwoju kraju, z programów pomocniczych, z wiarygodności rządzących, bo co obiecują lub zaplanują jest realizowane. Oczy przecieram ze zdziwienia , że to o czym wiedziałem dotychczas, to wielkie nieporozumienie i nieprawda. Porównuję rzeczywistość z tym co mówią politycy PO, i okazuje się, że oni kłamią, wymyśają głupoty i manipulują. Myślę sobie, dlaczego byłem zwolennikiem formacji politycznej, która narobiła tyle zła dla Polski ? Takie przykłady jak zadłużenie państwa, kradzież miliardów z WAT i OFE, podnoszenie podatków i wieku emerytalnego, afery bez końca dają do myśenia, że coś nie gra, że to co głoszą ścierwo-media to kłamstwa i manipulacje. Dziś, może mi się nie wszystko podobać, ale wierzę i kibicuję M. Morawieckiemu, jego rządowi i ich popieram, szczególnie za program zrównoważonego rozwoju i polskiego modelu dobrobytu ! Żegnajcie kłamcy i manipuatorzy z PO. Dziękuję Bogu, że wreszcie przejrzałem na oczy, że nawróciłem się do normalności. Zwolennicy PO są zaślepieni podobnie jak ja byłem. Jednak uważam, że ci mniej inteligentni, nie potrafią dotrzeć do prawdy i brną w ich głupocie dalej. Szkoda, bo czas mija bezpowrotnie !
Konfederata2019.11.8 21:32
Polskę trzeba oczyścić z komunistycznego śmiecia, kłamców, złodziei i zdrajców, czerwonej i tęczowej zarazy ! Z tymi pasożytami nie można prowadzić dialogu. Oni nie mają nam nic do powiedzenia, a jeśli już to faszerują Polaków kłamstwami, manipulacjami i nienawiścią, wymyślają głupoty, szczują, a na prawdę reagują agresywnością. Tutaj nawet utylizacja nic nie pomoże. Powinniśmy zachowywać spokój, nie zapraszać ich do mediów, nie przekonywać ich, nie dyskutować z nimi. Oni nie potrafią normalnie rozumować i nie usłuchają żadnych argumentów. Najsmutniejszą rzeczą, wręcz niewiarygodną jest jednak to, że nadal ok. 30% polskojęzycznych osobników popiera tych przestępców . To smutne, ale oni mają przestawione mózgowia, inaczej – mutacja myślenia. ! Do nich nie dociera NIC ! Proszę sobie wyobrazić, że nawet ludzie wykształceni, ba profesorowie, ludzie mediów, aktorzy, celebryci, itd. zachowują się jak pacjęci w domach wariatów. To obóz zdrady narodowej, który powinien być wyeliminowany z życia publicznego.
Mercedes Bęc2019.11.8 21:01
Schetyna, Czarzasty, Kosiniak, Kamysz; Jednego brakuje na zdjęciu...
anonim2019.11.8 20:43
zastraszyli kamysza już jest w łapach komuchów
ktoń tam2019.11.9 7:11
Zastraszyli? On z ich grona od dawna. Nie wiem co gorsze... "homilie" Kamysza czy "szogun" prezydęta z paździrza, ksywa "bul"...
bezlitosny internauta2019.11.8 20:16
"Internetu" dużą literą.
anonim2019.11.8 20:30
bul doopy masz