28.06.20, 20:03Fot. ilustracyjne via Pexels.com - Kon Karampelas

Otwarcie nazywają się marksistkami… Trafiły na okładkę ,,Wysokich Obcasów''

Alicia Garza i Patrisse Cullors, założycielki ruchu Black Lives Matter (organizatora protestów w USA po śmierci George'a Floyda) znalazły się na okładce „Wysokich Obcasów”, gazety należącej do Agory. Kim są te kobiety? Same siebie nazywają „wyszkolonymi marksistami”.

Ruch Black Lives Matter stał się sławny za sprawą organizacji protestów w Stanach Zjednoczonych po uduszeniu przez policjanta czarnoskórego mężczyzny w czasie próby zatrzymania. Protesty miały być pokojowe, ale bardzo szybko przekształciły się w ogromne zamieszki. Aktywiści niszczą pomniki i zajmują całe dzielnice, do których nie wpuszczają policji.

Na czele Black Lives Matter stoją Alicia Garza i Patrisse Cullors, marksistki, które wcale nie wstydzą się wyznawanej przez siebie ideologii:

- „Ja i Alicia jesteśmy szczególnie wyszkolonymi organizatorami – jesteśmy wyszkolonymi marksistami. Jesteśmy doskonale zorientowane w teoriach ideologicznych” - mówiła Cullors w udostępnionym niedawno nagraniu.

Jawne propagowanie komunizmu nie przeszkadza jednak najwyraźniej redakcji „Wysokich Obcasów”. Kobiety zostały właśnie bohaterkami okładki najnowszego wydania gazety.

kak/niezależna.pl

Komentarze

Robert2020.06.28 22:18
@Olej, Te panie nie znają historii Ameryki, bo tego nie uczą obecnie w szkołach amerykańskich. Trudno więc od nich wymagać, aby znały historię innych krajów. Zresztą to im niepotrzebne. Sponsorzy dbają o ich potrzeby. Sam G.Soros przeznaczył w ostatnich kilku latach na BLM $33 mln. Bardzo ciekawe jest wykorzystanie tych pieniędzy. 71% funduszy BLM wykorzystuje na płace, świadczenia i opłaty konsultantów, a konsultantem teoretycznie może być każdy chętny z organizacji. Pozostałe 29% jest przeznaczane na działalność, a więc transport, organizacje protestów, niszczenie dobytku innych ludzi i tp. Oczywiście idioci polscy dziennikarze nie mają o tym pojęcia i traktują terorrystów jak bohaterów.
Olej2020.06.28 21:45
Ktoś im powinien pokazać ,,Archipelag Gułag'' obozy koncentracyjne w ZSRR i system represji sowiecko-komunistycznej, ,,osiągnięcia'' Pol Pota i czerwonych kmerów, ogrom zbrodni rewolucji kulturalnej Mao Zedonga, wszystkich rewolucji komunistycznych na świecie. Żeby posmakowały komunistycznego więzienia lub psychuszki. Niemniej mamy problem w Polsce z zarazą, którą zostawiliśmy po 1989 r. i ta zaraza nas truje w ogromnym nakładzie propagandy i swoistej kulturowo sowieckiej kampanii propagandowej formatującej Polaków.
Seks kamerki2020.06.28 21:35
Szukam miłego i kulturalnego faceta na sex spotkania lub stały zwiazek. Mam na imię Monia lat 24, wzrost 169cm, wiecej moich nagich fotek i kontakt do mnie tu- www.frircikvip.com.pl i wyszukaj mnie po niku: Monik5 napisz do mnie i spotkajmy sie!
Anonim2020.06.28 20:48
Prawdopodobnie nie potrafią tej kultury pojąć, nie obejmują władzami poznawczymi ani jej głębi, ani harmonii, ani piękna. Nie mogą pojąć aspektu bezinteresowności w czymkolwiek, szlachetności. Nie zawsze efekt da się przeliczyć na pieniądze, bądź władzę. Czasami trzeba z obu zrezygnować.
Anonim2020.06.28 20:44
Wszak Michnik to czołówka światowych rewolucjonistów, nie wyszło z robotnikami, wyjdzie z mniejszościami, co? Całkowite zniszczenie "zaśmierdziałej" dla Michnika, europejskiej kultury. Rozumiem, że dla wielu z nas jest to całkowicie niewyobrażalne, że kultury, cywilizacji, piękna, dobra i prawdy, można nienawidzić, a oni, rewolucjoniści, tak mają!
witold2020.06.28 20:30
Pisz na temat artykulu pod ktorym sie wpisujesz,kretynie antykatolicki.
Aga Dziedzic ❤️2020.06.28 20:28
Na okładkach wielu pism pojawił się swego czasu Anders Breivik, czy to znaczy, że pisma te pochwalały to co zrobił? To, że ktoś o kimś pisze, nawet długi reportaż, nie oznacza jeszcze poparcia dla bohatera artykułu. Wiedzieliście? Szukajcie tego dziennikarza, bo naprawdę się przyda.
Zatroskany2020.06.28 20:22
Trzeba zabrać zwłoki Lenina i zakopać w ziemi, jego duch krąży po świecie i zniewala ludzi.
Zatroskany2020.06.28 20:17
Kretynizacji też ześlij dary Ducha Świętego. Amen.
Zatroskany2020.06.28 20:15
Boże daj Ducha Świętego tym kobietom. Amen...
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2020.06.28 20:10
frondelkowi nie przeszkadza promowanie zbrodniczej i pedofilnej ideologii jaką jest katolicyzm!