14.07.14, 10:52Janusz Palikot (fot. Wikipedia)

Palikotom puszczają nerwy na widok zdjęć z aborcji [wideo]

Palikot zapowiedział akcję pokazywania zdjęć dzieci, które chciałby zabijać. Fundacja Pro - prawo do życia od lat pokazuje zdjęcia dzieci, które rozmaitym aborterom udało się zabić. Dwa lata temu pokazywaliśmy te zdjęcia uczestnikom kongresu Palikota. Nie byli zadowoleni. Można to zobaczyć na krótkim video razem.tv (zobacz TUTAJ). 

W poniedziałek też będziemy pod szpitalem w Wołominie. Ciekawe czy Palikotom znowu puszczą nerwy? - zastanawia się Mariusz Dzierżawski z Fundacji Pro. 

MaR/Stopaborcji.pl 

Komentarze

anonim2014.07.14 11:27
Teoretycznie, fundacja powinna przyjechać do ProFamili w Rzeszowie ze zdjęciami tych zdeformowanych dzieci od Dębskiego i tłumaczyć, że tam się takie zabija, wtedy przynajmniej byłaby to prawda. btw: byłem tam w piątek i kiepskie te protesty i bojkoty, bo korytarze w dalszym ciągu pełne kobiet w ciąży i nawet nie stały w kolejce do aborcji.
anonim2014.07.14 12:06
Spokojnie jeszcze tylko rok do ich osądu
anonim2014.07.14 15:42
,, dzieci ale fotomontaże z aborcji w wykonaniu Dzierżawskiego jak najbardziej???????" 1. Jesteś fotografem i potrafisz stwierdzić czy to photoshop? 2. W oczach prawa polskiego abortowane płody są odpadem medycznym czyli przedmiotem