21.05.19, 15:36

Patryk Jaki: za atak na policjanta – do więzienia na wiele lat

Chciałbym, żeby to był taki przekaz, nauczka dla innych, którzy chcieliby podnosić rękę na policjanta: jeżeli tak będziecie robili, na wiele lat traficie do więzienia – mówił wiceminister sprawiedliwości Patryk Jaki, odnosząc się do sprawy zaatakowania nożem policjanta w Busku-Zdroju.

Ten człowiek dostał bardzo poważne zarzuty i prokuratura z nich nie zrezygnuje. Uważam, że wiele lat powinien spędzić w więzieniu. I chciałbym, żeby to był też taki przekaz, nauczka dla innych, którzy chcieliby podnosić rękę na policjanta – jeżeli tak będziecie robili, na wiele lat traficie do więzienia – komentował wiceminister sprawiedliwości w trakcie konferencji prasowej.

Od momentu, kiedy ten człowiek zaatakował policjanta, jest dla niego program zero tolerancji. I będzie to dotyczyło każdego – bez względu na to, czy ma legitymację PiS-u, Platformy Obywatelskiej, Kukiz '15, czy kogokolwiek innego. Po prostu – do więzienia na wiele lat. Państwo zresztą widzicie, że prokuratura się z nim nie cacka – i tak będzie – dodał polityk.

mor/PR24/Fronda.pl

Komentarze

ALABAMA 2019.05.21 19:09
Oskarżony zrobił sobie zdjęcia z wieloma politykami. Z różnych opcji. Takie miał hobby. W obliczu tego, czego dokonał, nie będzie to miało żadnego znaczenia. Musi ponieść konsekwencje swojego czynu. Będzie przykładnie ukarany, ponieważ atak na policjanta, jest atakiem na państwo. A atak na państwo jest atakiem na Partię będącą u steru władzy, czyli PiS. Mieszkańcy Buska- Zdroju znów go ujrzą na wiosnę 2030 roku. Do zobaczenia Panie Łukaszu za 11 lat !!
Sebastian Lorenc2019.05.22 6:37
Tak? A z kim jeszcze oprocz z Jakim,kiedy oficjanie wspierał jego kandydaturę i z Szydłową,w Szydłobusie, kiedy aktywnie wspomagał kampanię wyborczą PiS?
ja2019.05.21 16:47
No to powiedział oczywistą oczywistość. Teraz niech poopowiada jak sobie on i jego koledzy fotki poparcia z tym typem strzelali... :)
hehehe2019.05.21 16:44
W INTERNECIE POJAWIAJĄ SIĘ ZDJĘCIA PEWNEGO NOŻOWNIKA KTÓRY RAZEM Z NIJAKIM POZUJE DO ZDJĘĆ. Poczytajcie o tym miłym panu, czy to nie przypadkiem radny PiS?
Leon Napoleon2019.05.21 21:31
Nawet jeśli miałby zdjęcie z papieżem, to nie znaczyłoby, że byłby biskupem. Czytajże ze zrozumieniem! Jeśli ma zdjęcie z P. Jakim to nie znaczy, że będzie czekał na umorzenie sprawy i wyjdzie za trzy dni. P. Jaki właśnie powiedział, że ma nadzieję, że sprawca spędzi długie lata w więzieniu.