02.03.19, 14:35screenshot Youtube / domena publiczna

Piękne! ,,Nowenna pompejańska uratowała moje małżeństwo''

Wysłuchaj tego świadectwa, a przekonasz się, że moc modlitwy jest w stanie ocalić małżeństwo nawet z największego kryzysu! Rejestracja: ks. Sławomir Kostrzewa

dam/Youtube - RCS TV

Komentarze

Grześ2019.03.2 22:14
Jeszcze trzeba było mężowi wody święconej do herbaty dodać, albo przezornie z radością w oczach stos rozpalić przed domem, ot tak na wszelki wypadek. Po co rozmawiać, przepracować problem, po co iść do poradni rodzinnej, psychologicznej, może zajrzeć do książek, aby zrozumieć gdzie jest źródło problemu, wszak na wszystko wystarczy modlitwa. Po to Bóg obdarzył nas rozumem, abyśmy korzystali z jego daru, a myślenie rodem ze starego dowcipu o proboszczu i powodzi jest po prostu infantylne.
Magda2019.03.3 3:51
Grześ, aż tak pusty jesteś , czy udajesz? Tu chodzi o Modlitwę z wiarą. A nie tylko klepanie! Poczytaj o Nowennie Pompejanskiej! To nie 1 raz się odmawia, to jest Różaniec przez 54 dni codziennie. Jeżeli chcesz, to napisz, to opiszę ci jak została moja siostra rodzona uratowana, przez Nowennę, a lekarze w szpitalu dawali jej tylko 2 tygodnie życia. Miała sepsę-tj. ogólne zakażenie organizmu. Nieuleczalne już było. Dzięki Nowennie Pompejańskiej żyje już kilka lat i jest zdrowa. Lekarze ze zdziwienia rozkladali ręce. !To było w Szpitalu w W-wie. Tu się nie ma czego śmiać, Tak było. Mam dowody na to! Proszę nie bluźnij i nie obrażaj wiary i przynajmniej mnie!.
Grześ2019.03.3 13:14
"Idź, twoja wiara cię uzdrowiła " - Łk 17, 11-19, ," Albowiem jeden jest Bóg, jeden też pośrednik między Bogiem a ludźmi, człowiek, Chrystus Jezus" 1Tm 2.5. . A więc wystarczy wierzyć w Chrystusa i się do niego modlić, nie potrzeba innych pośredników. " Trwoga to do Boga" idealnie pasuje do twojego komentarza. Laudetur Iesus Christus
Magda2019.03.3 21:41
Grześ, dzięki że odpisałeś. Nie napisałeś prawdy we wszystkim. Ja się modlę cały czas, a nie tylko wtedy kiedy "trwoga", jak to raczyłeś nazwać! Myliśz się bardzo, jeżeli chodzi ci o "pośredników" ! Myślę ,że chodzi ci o księży, to wiesz, że nie masz racji! Poszedłeś na skróty! Przecież P. Jezuś powiedział: ..."Idźcie i nauczajcie wszystkie narody, chrzcząc je w Imię Ojca , Syna i Ducha Świętego.. Tak samo jest z Sakramentami: ze Spowiedzią, Mszą św. itd. Przecież nie będę ci teraz robić wykładu. Widzę że znasz, zacytowałeś przecież św.Łukasza. Pozdrawiam.
Grześ2019.03.3 22:48
Każda dysputa jest ważna, pozwala spojrzeć inaczej na rzeczy oczywiste. Mam w rodzinie wiernych wyznania augsburskiego, dlatego pomimo że jestem rzymskim katolikiem mam trochę inne spojrzenie na sprawy wiary. Wszystkiego dobrego.
Magda2019.03.4 18:24
Grześ, miło, że odpisałeś. A ja mam w rodzinie tylko katolików. Mama od małego bardzo nas uczyła wiary i pilnowała. Mam trochę lat i wtedy nie można było otwarcie do Kościoła chodzić. W internacie w średniej szkole /to miasto k.W-wy/, bronili nam, to my skakaliśmy wtedy z balkonu. Zabierali stypendium opornym, mnie też, itp. itd. Książkę można byłoby napisać! W pracy wołali na "dywanik", chociaż nigdy nie byłam w PZPR, ale chcieli mnie wyrzucić z pracy, bo nie chciałam się zapisać do nich! Nie tylko ja wytrwałam w wierze w tamtych czasach! Praktycznie wszyscy, to była nasza cicha walka z nimi! Więc jak mam teraz odejść od swojej wywalczonej wiary. Pozdrawiam wszystkich.
andrzejhahn32019.03.2 17:27
niestety psychiatrzy nie uratowali twojego zrytego rozumu
NagrywaczPobudzonychKobietGrasuje2019.03.2 17:13
Wybitny fachowiec od porad małżeńskich, niejaki kleruch Kostrzewa. Gdyby nie dostęp do internetu na plebanii, nie wiedziałby, ile otworów ma kobieta.
anonim2019.03.2 17:12
Piękny to był dzisiejszy start i lot Dragona2 z Ripley na pokładzie. W dodatku wydarzył się naprawdę.
JaKi2019.03.2 17:00
Oprócz nowenny pompejskiej wykonywała setki innych czynności więc nie wiadomo co tak naprawdę uratowało to małżeństwo. Małżeństwo mogła uratować wizyta w sklepie Lewiatan,słuchanie muzyki Behemota,zjedzenie grochu i kapusty,czytanie poezji Szymborskiej czy oglądanie TVN-u lub Stuhra
A.L.2019.03.4 12:11
Kolejny wpis o tej samej treści. Nie chcesz to nie wierz, ale pewnie są gdzieś jakieś strony dla niedowiarków, więc po co tu zaglądasz?
Kościelny2019.03.2 16:10
Czyli katolickie poradnie małżeńskie są tak skuteczne, że pozostaje nam tylko modlitwa.