27.07.20, 13:27Fot. via: Pixabay

Pod przykrywką walki z pandemią, PE propaguje aborcję

Jaki jest jeden z najtragiczniejszych skutków pandemii koronawirusa? Zdaniem rezolucji PE jest to fakt, iż koronawirus: „negatywnie wpłynął na dostęp do usług w zakresie praw i zdrowia reprodukcyjnego i seksualnego” oraz „naraził kobiety i osoby LGBT+ na podwyższone ryzyko przemocy i dyskryminacji”. Eurodeputowani kolejny raz wykorzystując pandemię do promowania ideologii.

Jak informuje Instytut Ordo Iuris, zasłaniając się walką z koronawirusem, Parlament Europejski promuje radykalne postulaty mające rozszerzyć aborcję oraz wspierać środowiska LGBT. W podjętej przez europosłów rezolucji ws. unijnej strategii w zakresie zdrowia publicznego po pandemii COVID-19 pojawia się wiele postulatów dotyczących „zdrowia reprodukcyjnego i seksualnego”.

Rezolucja, która z założenia miała dotyczyć koronawirusa, wzywa państwa członkowskie UE do zapewnienia „dostępu do środków antykoncepcyjnych i prawa do bezpiecznej aborcji”. W myśl rezolucji, antykoncepcja oraz aborcja należą do podstawowych usług opieki zdrowotnej i muszą być zachowane w dobie pandemii.

W pkt. 26 rezolucja stwierdza, że brak „bezpiecznej i legalnej aborcji stanowi formę przemocy wobec kobiet i dziewcząt”.

- „Chociaż kwestia stanowienia prawa dotyczącego dopuszczalności aborcji należy wyłącznie do kompetencji państw unijnych, parlamentarzyści w przyjętym dokumencie wzywają kraje członkowskie do  «zagwarantowania kobietom łatwego dostępu do usług planowania rodziny», do których zalicza się dostęp do «nowoczesnych metod antykoncepcji oraz bezpiecznej i legalnej aborcji», co podkreślono w punkcie 26. Opiekuńczy język tekstu ma na celu stworzenie pozytywnego obrazu aborcji i odwrócenie uwagi od jej negatywnych i nieodłącznych skutków. To kolejny raz kiedy europosłowie próbują wpływać na decyzje państw unijnych w dziedzinie leżącej poza kompetencjami Unii Europejskiej. Formułowane przez Parlament Europejski postulaty w tej kwestii sprzeciwiają się również postanowieniom międzynarodowych Konferencji w Kairze - 1994 i Pekinie - 1995, podczas których jasno stwierdzono, że obowiązkiem państw jest działanie na rzecz zmniejszenia ilości przeprowadzanych aborcji” – mówi Karolina Pawłowska, Dyrektor Centrum Prawa Międzynarodowego Ordo Iuris.

kak/Ordo Iuris

Komentarze

Obejrzyjcie i podajcie dalej2020.08.1 16:19
https://www.tvradom.com/wiadomosci/614,profanacja-figury-pana-jezusa-na-krakowskim-przedmiesciukonwencja-stambulska-zus-komentarz-piotra
To ja Jan Hertrich-Woleński!2020.07.27 14:47
Jestem starym hooyem żydowskim, należę do B'nai B'rith - Loża Izrael i nienawidzę polaczków-katoli. Jak każdy szanujacy się gudłaj uratowany przez katoli.
https://www.youtube.com/watch?v=cUwXmAfW-QY2020.07.27 13:42
Prawda o sekcie Ordo Iuris: https://www.youtube.com/watch?v=cUwXmAfW-QY
Tak się robi FAKE VIDEOS:2020.07.27 14:48
https://www.youtube.com/watch?v=AmUC4m6w1wo
A tak wygląda gotowy FAKE:2020.07.27 14:49
https://www.youtube.com/watch?v=AmUC4m6w1wo
BogaNIEMA2020.07.27 13:39
A jaki był krzyk środowisk KATO-PATO gdy nie mogli uprawiać swojej ideologii i jeść magicznych wafli?
///2020.07.27 14:21
POmiocie ubeckiej kurvvy z PiSda jak puzon i kulawego stroza pomatola ...znow sie onanizujesz na frondzie ...