04.05.21, 13:55fot. pixabay.com

Ponad 10 lat znęcał się nad rodzicami. Grozi mu do 5 lat więzienia

Funkcjonariusze policji z Bielan zatrzymali mężczyznę, który od ponad 10 lat znęcał się fizyczne i psychicznie nad swoją matką i ojcem. 31-latek wszczynał awantury, bił ich, groził i ubliżał. Śledczy złożyli wniosek o zastosowanie wobec niego środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania. Decyzją sądu mężczyzna najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie. Przestępstwo to zagrożone jest karą do 5 lat pozbawienia wolności.

Mundurowi z Bielan interweniowali w jednym z mieszkań przy ulicy Magiera. O pomoc i interwencję poprosili rodzice, nad którymi od ponad 10 lat znęcał się syn. Tym razem kobieta wezwała policję w trakcie awantury domowej, którą urządził 21-letni nietrzeźwy mężczyzna. Z relacji pokrzywdzonej wynikało, że syn po raz kolejny wszczął awanturę, podczas której zdemolował mieszkanie oraz wyzywał swoją matkę.

Mundurowi zatrzymali 31-latka i osadzili w policyjnym areszcie. Po wytrzeźwieniu agresywny syn usłyszał zarzuty za znęcanie się fizyczne i psychicznie nad rodzicami. Wobec mężczyzny sąd zastosował areszt na okres 3 miesięcy. Za znęcanie się nad członkiem rodziny grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

 

mp/policja.pl

Komentarze

W­­­W­­W­­.­­­X­­1­7­­.­F­­U­N2021.05.5 20:28
O­­­c­e­­­ń­ ­m­­­o­­­j­ą­ ­­­m­ł­­o­d­­ą­­ ­­­c­­i­­­p­­k­­ę­ ­-­ ­­W­­­W­­W­­.­­­X­­1­7­­.­F­­U­N
Piotruś Pan Antychryst2021.05.5 9:01
A później jesteś dorosły - w feministycznym świecie nie miałeś pokory - wolałeś do starości żyć sam niż płaszczyć się przed bankiem spermy. Młodym nie chcesz kraść ich początkujących banków spermy. Więc co ci pozostaje? Wynajem drogi - mieszkasz u starych. Ale dziwki im starsze ty im bardziej odwala - muszą się we wszystko wtrącać. Ty w wiecznej przez syna Bożego depresji chcesz się w spokoju napić wódki albo naćpać a twojej starej to przeszkadza po powinieneś za wszelką cenę szerzyć gatunek ludzki. Taka prawda - rodzicom za to że uczestniczyli w tym zbiorowym feministycznym kłamstwie w krajach europy nie należy się żaden szacunek - należy się objadanie, kradzież, wstyd przed sąsiadami feministami , a gdy trzeba eutanazja. Pocałujcie mnie w dupę.
Piotruś Pan Antychryst2021.05.5 8:52
To dobrze rodziców trzeba ćwiczyć - znęcają się od małego na dziećmi pod pretekstem miłości ale tak naprawdę boją się tylko wstydu przed wspólnotą - kobiety, bo mężczyźni leją swoich chłopców żeby żona się nie puszczała - to jest zwyczajna zwierzęca psychologia stosowana w więzieniu - sam będąc przed ostatnim lejesz ostatniego i wszyscy z celi czują podświadomy lęk.
Piotruś Pan Antychryst2021.05.5 8:53
Ale nie masz z nimi na pieńku.
antoni.s2021.05.4 18:21
Znam takie przypadki, obłąkani religią rodzice od rana do wieczora na cały regulator słuchają radia maryja, renty i emerytury co do grosza wysyłają rydzykowi, a bezradny i zrezygnowany syn który musi wszystkich utrzymywać pocieszenia szuka w alkoholu po którym przestaje się kontrolować, ale tego się tutaj raczej nie dowiemy, nie twierdzę że na pewno tak jest, może jest zwykłym skurw***nem, jednak to bardzo często spotykana sytuacja.
aksa2021.05.4 22:55
Nie twoje radio, nie twoja renta - nie twoja sprawa. Skoro było mu źle, to mógł się wyprowadzić w siną dal. Ale szybko znalazłeś usprawiedliwienie dla kata własnych rodziców.
Anonim2021.05.4 15:57
5 lat za 10. Taki przelicznik.
Jawny2021.05.4 14:02
Nie wiem o co chodzi, ale obstawiałbym, że to wina tuska i polskojęzycznych mediów.