09.02.21, 16:49Fot. screenshot - YouTube (Wprost)

Porozumienie wydaje oświadczenie. Stanowczo zaprzecza negocjacjom z opozycją

Porozumienie Jarosława Gowina stanowczo zaprzecza medialnym doniesieniom, wedle których liderzy tego ugrupowania prowadzą jakiekolwiek negocjacje z opozycją. W opublikowanym oświadczeniu rzeczniczka partii podkreśla, że Porozumienie jest częścią Zjednoczonej Prawicy.

- „Przestrzegamy przed rozpowszechnianymi przez przeciwników Zjednoczonej Prawicy insynuacjami o naszych rzekomych rozmowach politycznych z opozycją, którym stanowczo zaprzeczamy” – czytamy w oświadczeniu opublikowanym dziś w mediach społecznościowych Porozumienia.

Rzeczniczka Porozumienia Magdalena Sroka zaznacza, że Porozumienie od pięciu lat jest częścią obozu Zjednoczonej Prawicy, z którą wspólnie zmienia Polskę. Podkreśla, że politycy Porozumienia chcą kontynuować ten projekt, a dla Zjednoczonej Prawicy nie ma w obecnym Parlamencie lepszej alternatywy.

Informacje o tajnych rozmowach Jarosława Gowina z liderami opozycji pojawiały się wiosną, kiedy lider Porozumienia nie zgadzał się z koalicjantami co do majowego terminu wyborów prezydenckich. Obecnie informacje takie wypływają na nowo na fali konfliktu w Porozumieniu. Poseł Kamil Bortniczuk przekonuje, że Gowin negocjował z opozycją utworzenie nowego rządu.

kak/Twitter

Komentarze

anonim2021.02.9 19:46
gowin to skonczony bufon.Konsultacja z donkiem i PSL=ZSL to potwierdza jego zakusy .Synek jego i on chca byc w koalicji z czarnymi macicami taki maja cel!!!
kibic2021.02.9 16:58
Jak Gowin zaprzecza że knuje, to na pewno jest coś na rzeczy. On tak już ma !!!
Po 11 ...2021.02.9 16:56
"Malinowy Zdrój" informuje, że wszyscy goście, w tym sędzia TK - mają skierowania na zabiegi lecznicze, oferowane w hotelu w ramach konsultacji lekarskich za 50 zł :)))