10.06.19, 07:22(fot. screen)

Poseł PiS: Boli, że prezydent Warszawy pozwala na obrazę Boga, w którego wierzy większość Polaków

- Boli, że prezydent Warszawy pozwala na obrazę Boga, w którego wierzy większość Polaków – zaznaczył poseł PiS Andrzej Melak, prezes Komitetu Katyńskiego. W ten sposób odniósł się do profanacji, która miała miejsce w trakcie tzw. parady równości w Warszawie.

Paradzie równości patronował prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski. Działacz LGBT przebrany za księdza, parodiował sprawowanie Mszy Świętej. 

– Boli to, że najwyższe władze stolicy, mieniące się prezydentem Warszawy pozwalają na tak złe działanie. Pozwalają na obrazę Boga, w którego większość Polaków wierzy. To jest zjednoczone działanie wszystkich złych sił. Uważam, że to jest po prostu coś, co nie powinno w Polsce mieć miejsca – powiedział Andrzej Melak.

 Z kolei w niedzielę w całej Polsce miały miejsce Marsze dla Życia i Rodziny. Rafał Trzaskowski zachwycał się warszawską Paradą Równości, a jednocześnie obraził uczestników Marszu dla Życia i Rodziny, nazywając ich "prawicowymi hipokrytami"

zb/Radio Maryja/fronda.pl

Komentarze

Klapaucjusz2019.06.10 16:41
Myślałem, że Twórca Wrzechświata nie potrzebuje obrony przez pana Trzaskowskiego ani przed panem Trzaskowskim.
Urszula2019.06.10 10:42
Jakiego Boga obrażali podczas parady równości w W-wie? Bogowie i bożki są różne. Katolicki Bóg nie jest Bogiem biblijnym. To Bóg wymyślony przez człowieka na obraz bogów w Mitologii Rzymskiej. Nie ma w Biblii ani jednego słowa o tym jakoby Bóg był w 3-ch osobach, o których uczy KK. Jezus przekazał nam wiele nauk i uwag. Nigdzie i nigdy nie mówił, ze Bóg jest w 3-ch osobach. Gdyby tak było to na pewno o tym by mówił i to wiele razy.
Michal2019.06.10 10:15
Boli to go kiszka stolcowa bo ma częste biegunki w związku z nietolerancją laktozy. Dr. Paul Cameron robił w tym zakresie badania na sobie i na ochotnikach. Liczył na nobla, ale niestety lewactwo nie dopuściło go.
Polak2019.06.10 10:03
Równie dobrze można by napisać że na Jasnej Górze jacyś mężczyźni przebierają się za księży i odprawiają parodie mszy protestanckich. Boli was odpływ owieczek i konkurencja oferująca lepsze i tańsze produkty, widać że boli :)
Chrzescijanin2019.06.10 11:47
Protestanckie msze nikogo nie obrażają .Obraża właśnie głupie i chamskie parodiowanie z jakimiś goścmi w durszlakach na łbie.Każdy normalny człowiek to widzi.Jeśli ideologia LGBT ma takie argumenty i obronę widać jasno,ze jest kolejnym patologicznym środowiskiem ,które nie wytrzymuje normalnej i racjonalnej krytyki i ucieka się do bluźnierstw ,i chamstwa wyłącznie po to aby przyciągnąć swoją uwagę. Nadmieniam,że- jakbyś nie wiedział-Kościół ma u swoich podstaw szacunek i pełna akceptację do osób homoseksualnych ,poczytaj o tym w katechizmie.Do osób zawsze-do grzechu nigdy.Niestety środowiskom LGBT nie zależy tak naprawdę na szacunku i tolerancji dla osób homoseksualnych-ono chce szerzyć rozpustę,jedyną"słuszną "rację i domagac się tego co złe (np adopcja dzieci przez osoby homo) w swej pokrętnej walce ideologiczno politycznej-nic więcej
Maria Blaszczyk2019.06.10 18:55
Adopcja dzieci przez osoby homo to zło? A marnienie dzieci po instytucjach to dobro?
Pracownik2019.06.10 9:40
Proponuję aby sam zainteresowany wyraził opinię czy czuje się obrażony, czy też nie. To załatwiło by sprawę. Przy okazji może by się w końcu pokazał, bo odkąd mamy dostęp do świetnej jakości nagrań z monitoringów, coś mniej się tych objawień zrobiło.
joanna2019.06.10 9:17
Panie Trzaskowski, już podczas kampanii było widać, że Pan nie ma pojęcia o Warszawie, o zarządzaniu miastem, o jego rzeczywistych potrzebach i poszanowaniu jego chlubnych dziejów. A teraz się okazało, że jedynym celem i misją, jaką Pan założył i realizuje, jest upodlenie Warszawiaków, których Pan oszukał, skompromitowanie ich w oczach całej Polski i świata. To żałosne, że Panu imponuje występowanie na czele pochodu biednych (potrzebujących fachowej pomocy), pokrzywionych moralnie i emocjonalnie ludzi, półnagich kobieto-mężczyzn pomalowanych farbkami jak przysłowiowe wesołe miasteczko. To są Pana wartości, ideały? To jest Pana estetyka? Chyba..., że jest jakaś związana z tym tajemnica (?), która jeszcze nie wyszła na jaw; albo związana z Pana orientacją (chociaż Pański zastępca jest chyba w tych sprawach bardziej "kompetentny"), albo z tajemniczym źródłem finansowania tej prostackiej zabawy na urzędzie prezydenta europejskiej stolicy. Jedno jest pewne, że Pańskie rządy przejdą do historii kompromitacji tego wielkiego miasta, miasta nieujarzmionego, jak świadczą o Warszawie choćby wydarzenia II wojny światowej i dzieje Powstania Warszawskiego. A w sumie, mam wobec Pana uczucia głębokiego politowania!
Michal2019.06.10 10:20
Joanno, weź nie jedz tyle produktów mlecznych, bo masz nietolerancję laktozy i te gazy które się tworzą unoszą się do mózgu i tam powodują powstawania takich wynurzeń emocjonalnych jak Twoje.
Maria Blaszczyk2019.06.10 18:54
Jako warszawianka śpieszę zapewnić, ze nie czuję się upodlona. I PO, której zawsze nie cierpiałam, zyskała u mnie całkiem sporo punkcików w związku z działalnościa pana prezydenta (co prawda, koledzy pana prezydenta pracują usilnie nad moją do nich niechęcią, sama przyglądam się temu ze szczerym zainteresowaniem). Ale pan prezydent jest super.
Polak Ateista Dumny Gej2019.06.10 8:19
Byłem tam i ja! i co homofobki? KK do delegalizacji, Heteroseksualizm do delegalizacji. Homoseksualizm przyszłością Polskich rodzin. 20 Czerwca zorganizujemy parady w całej Polsce, zrobimy kontrmanifestacje do Waszych zabobonów, wejdziemy z Naszymi tęczowymi flagami do KK i przegonimy Wasze zabobony, i nic nam nie zrobicie bo Wy musicie Nas tolerować. A Nam wolno was obrażać! bo to jest TOLERANCJA. Domagamy się adopcji dzieci! Homofobia nie przejdzie! (Ten prawdziwy)
Prezes2019.06.10 8:41
Powiedz to swoim rodzicom którzy cię na ten świat stworzyli, bo jak byś miał dwóch tatusiów to by cie baranie na tym świecie nie było.Podziękuj rodzicom w swoim imieniu
Polak Ateista Dumny Gej2019.06.10 9:14
Jesteś zwykłym homofobem. Zaraz w Październiku się Wasze rządy dobiegną końca i władza pójdzie w normalne ręce! Nowoczesnych Europejczyków
Chrzescijanin2019.06.10 11:37
W sumie dobrze,że tutaj jesteś i pogrążasz swoje środowisko-niech wszyscy to widzą:)
ada2019.06.10 8:11
I tym samym przyzwalajac na takie ekscesy Trzaskowski pogrzebal swoje ugrupowanie w wyborach-miales chamie zloty rog...I dobrze-tacy idioci nie powinni rzadzic krajem
Albert2019.06.10 7:53
"W ten sposób odniósł się do profanacji, która miała miejsce w trakcie tzw. parady równości w Warszawie." Komentarz jest oparty na całkowicie fałszywej podstawie. Podczas parady nie doszło do żadnej profanacji.
szymek2019.06.10 8:13
Oj błądzisz Alberciku , błądzisz , bo nieznosisz KK .......ten ,, biskup " może sobie odprawiac swoje jasełka w mieszkaniu , spokojnie jego wierni tam się zmieszczą , ale on ma ambicję prowokacji , marzy mu się jedno ujęcie , gdy wpienionemu do białości katolikowi puszczą nerwy i dostanie z liścia , w okolicy z całą pewnością przypadkowo znajdowało się kilku fotoreporterów , bo pedryle bardzo potrzebują męczenników i takie cyrki będą powtarzać coraz bliżej ważnych dla katolików ceremonii......brawo dla Rafałka za ten patronat , uznanie za deprecjenowanie znaczenia Marszu dla Życia i Rodziny , brawo , bravissimo , mamy nareszcie w kraju wyspy europejskości...........
Albert2019.06.10 8:23
Przykro mi Szymuś, ale biskup Niemiec ma takie samo prawo do organizowania i przeprowadzania mszy, jak każdy katolick kleruch - pedofil. Krótko mówiąc, wszelkie wasze ujadania o rzekomej profanacji, czy innej prowokacji są żałośnie śmieszne. A jak katolikowi puszczą nerwy, to zostanie spacyfikowany, zgodnie z prawem zresztą.
henio2019.06.10 13:30
Jeśli tak Albercik, to ten wasz pseudobiskup Niemiec, to kleruch i pedofil. No i mieliśmy właśnie w Warszawie największy zjazd pedofili. Teraz wiadomo po czym ich poznać XD
Maria Blaszczyk2019.06.10 10:18
Grozisz?
Chrześcijanin2019.06.10 11:33
tylko ślepiec może tak twierdzić.Błazenada z durszlakami na głowie ma nie być profanacja? Jawne naigrywanie sie ze świętości kolego.Nie zajedziecie daleko na tym wózku
Albert2019.06.10 15:26
Ta rzekoma "błazenada" to była pełnoprawna msza celebrowana przez wyświęconego biskupa. Zatem była wydarzeniem, którego nawet najbardziej zidiociały katol nie może nazwać profanacją czegokolwiek.
anonim2019.06.10 7:52
macie na mysli frondowskie nieuki tylko ciemna zacofana mase
Polak Ateista Dumny Gej2019.06.10 7:49
Pomaszerowaliśmy na rekord! Blisko 100tys uczesztników na warszawskiej Paradzie Równości! Byłem i ja :) "Wg. policjantów, którzy zabezpieczają wydarzenie, pochód ma ok. 4 kilometrów długości. Według pierwszych szacunków w paradzie bierze udział 80 tys.osób." Relacja: https://www.youtube.com/watch?v=6mRBzhJqbrE http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/14,166794,24877013.html#s=BoxOpImg2 🌈❤️Duma duma i jeszcze raz DUMA!🌈❤️
Cogito tego sum2019.06.10 7:42
Trzaskowski Piotruś Pan namaścił w Warszawie tęczowy satanizm i czarne msze. Ta formacja się zatraca i ciągnie w dół niemało ludzi. Komunistom także się wydawało, że tworzą lepszy świat i nowego człowieka. To miał być człowiek radziecki a teraz ma być tęczowy. Radziecki trafił na śmietnik historii a tęczowy utopi się w szambie.
Michal2019.06.10 10:23
Nie jedz tyle produktów mlecznych bo przy nietolerancji laktozy, możesz mieć ciepłą niespodziankę fekalną w majtkach. I jeszcze inni będą musieli to znosić.
edi2019.06.10 7:35
Moim zdaniem LGBT JAKO ORGANIZACJA O IDEOLOGII NEOMARKSISTOWSKIEJ powinna zostać ZDELEGALIZOWANA JAKO ORGANIZACJA TERRORYSTYCZNA WROGA POLSCE, RODZINIE i POLSKIEJ KONSTYTUCJI JEST WROGIEM POLSKI i MUSI BYĆ ZWALCZANA
Suweren2019.06.10 7:43
To o czym piszesz nie jest organizacją, edi. A reszta to już zupełne banialuki.
Mienszewik2019.06.10 11:54
Nie wymagajmy od użytkowników frondy używania mózgu. To nie w ich naturze.
henio2019.06.10 13:26
A napisał to używający mózgu, który wbrew logice, chodzi głosować na kłamców, oszustów, aferzystów, złodziei i zdrajców Polski. Żeby było jak było XD