09.12.20, 09:20Fot. Piotr Drabik via Flickr, CC BY 2.0

Posłowie Kukiz'15 usunięci z Koalicji Polskiej. ,,Kpina!''

Posłowie Kukiz’15 zostali już oficjalnie usunięci z Koalicji Polskiej. Jak informuje polityk PSL, była to oficjalna decyzja klubu. Paweł Kukiz zapowiedział już założenie własnego koła poselskiego.

Rada Naczelna PSL decyduje o relegowaniu, reszta klubu nie decyduje, a ja dowiaduję się ze stron sejmowych. To jest kpina, farsa po prostu”

- ocenił działania PSL poseł Paweł Kukiz.

Zapewnił, że nie pozostanie posłem niezrzeszonym i z pozostałymi politykami założy koło poselskie. Wcześniej współpracę z KP zakończyła też związana z Kukizem posłanka Agnieszka Ścigaj.

dam/PAP,Fronda.pl

Komentarze

pepa2020.12.9 10:14
pan Tyszko i Sachajko po slubie z PZL zaczeli s--c na PiS teraz cos ucichli to bylo wiadome ze Tygrysek ich ogra to wstyd bo na ich plecach z koalicjantami tele komuchow weszlo do PE
PiS PO sobie zostawi zgliszcza2020.12.9 10:04
a ten kretyn jak nie do systemowego PSL to do mafijnego PiS: https://www.youtube.com/watch?v=kwErXHLD1c4
Monika2020.12.9 9:59
Cześć, mam imię Monika, poznam jakiegoś normalnego faceta. Nie jestem już podlotkiem, wiem czego chcę od życia, żeby było jasne - nie szukam męża, chcę się po prostu zabawić bez angażowania się w coś poważniejszego. Nie pytaj czy jestem wolna, dla mnie to nie istotne czy kogoś masz. Naturalnie przed spotkaniem chciałabym się lepiej poznać, wymienić się numerami telefonów i zdjęciami także możemy porozmawiać na portalu randkowym, sprawdź mój profil: http://panieonline.pl/monia89