05.07.15, 14:44Tony Abbott (fot. Facebook)

Premier Australii: Zdecydowanie NIE dla homomałżeństw

Australijski premier Tony Abbott zapewnił, że jego kraj nie ma najmniejszego zamiaru legalizować „małżeństw” homoseksualnych. Lider „Partii Liberalnej” powiedział, że zdaniem jego i jego ugrupowania „małżeństwo to związek między mężczyzną a kobietą”, zatem ze strony rządu nie będzie żadnego wsparcia dla postulatów środowisk LGBT domagających się redefinicji małżeństwa.

Rząd australijski jest teraz w tej sprawie pod nieco większą presją, odkąd „małżeństwa” homoseksualne zostały za mocy wyroku Sądu Najwyższego zalegalizowane w całych Stanach Zjednoczonych.

Abbott wskazał ponadto, że kwestia „małżeństw” homoseksualnych nie jest żadnym priorytetem jego rządu.

Australijskie media podają, że w tamtejszym parlamencie jedynie niewielki procent deputowanych z rządzącej koalicji popiera redefinicję małżeństwa. To oznacza, że antyrodzinne zmiany Australii jak na razie nie czekają. 

bjad/abc.net.au

Komentarze

anonim2015.07.5 15:04
http://www.piotrskarga.pl/ps,383,5,0,1,I,informacje.html Działacze ruchu homoseksualnego twierdzą, że nie ma żadnej różnicy pomiędzy dziećmi wychowanymi w homoseksualnym i heteroseksualnym środowisku domowym. Jednak zasadniczo wszystkie te prace, które wskazują na brak różnic, poddano krytyce ze względu na ich niską jakość badawczo-naukową. Mimo ewidentnych braków zdają się one jednak wskazywać na to, że dzieci wychowane przez rodziców tej samej płci mogą być bardziej skłonne do promiskuityzmu. istnieje też większe prawdopodobieństwo, że zdobędą orientację homoseksualną.. Analizując wszystkie badania rzekomo wskazujące na brak różnic pomiędzy dziećmi wychowanymi przez rodziców tej samej płci i rodziców o różnej płci, stwierdzono poważne uchybienia metodologiczne. Posłużono się na przykład bardzo małymi próbkami badawczymi, a ich dobór był stronniczy, zaniechano też grup kontrolnych. (P. Morgan, Children as Trophies? [Dziecko jako trofeum?] Christian Institute. Newcastle upon Tyne, 2002.) Istnieje większe prawdopodobieństwo, że dzieci wychowywane przez rodziców tej samej płci będą skłonne do promiskuityzmu i że same będą wykazywać orientację homoseksualną. (Riggs S.C. Coparent or second-parent adoption by same-sex parents [Adoptowanie dzieci przez jednego lub obu partnerów tej samej płci] (list). Pediatrics 2002; 109:1193-4.) Główną przeszkodą w wychowaniu dzieci przez pary homoseksualne pozostaje nieodłączna niestabilność związków osób tej samej płci. Według wyżej wspomnianych badań holenderskich średnia długość trwania relacji homoseksualnej "zaangażowanych" partnerów wynosiła jedynie półtora roku. W tych samych badaniach, którym poddano prawie 8000 homoseksualistów, 71% związków trwała mniej niż 8 lat. Co więcej, przemoc w związkach homoseksualnych jest dwa do trzech razy bardziej powszechna aniżeli w związkach heteroseksualnych. Takie środowisko nie zapewnia stabilności koniecznej przy wychowywaniu dzieci. Były homoseksualista Stepen Bennet, który ma żonę i dwoje dzieci, powiedział: "Przyznanie homoseksualistom prawa do zawierania związków małżeńskich i adoptowania dzieci to umyślne tworzenie rodzin dysfunkcyjnych". PS https://7dni.wordpress.com/2008/05/13/homoseksualizm-nie-jest-choroba-kto-o-tym-zdecydowal/ "...Tymczasem sam dr Robert Spitzer (obecnie profesor), który doprowadził do skreślenia homoseksualizmu z listy zaburzeń w 1973 r., po latach przyznał się do pomyłki..."
anonim2015.07.5 15:28
Ale w Australii mają już tzw. "związki partnerskie". Może presja mniejsza?
anonim2015.07.5 15:30
Jednak nie cały świat schodzi na psy. To co jest oczywiste, czyli związek kobiety i mężczyzny jako pary małżeńskiej jest ustawicznie deprecjonowane, przez zboczeńców związanych z LGBT. Tak naprawdę homoseksualiści niewiele różnią się od zoofilów, bo w jednym jak i w drugim przypadku występuje nieprawidłowo ukierunkowany pociąg seksualny.
anonim2015.07.5 16:11
Irku De sam widzisz, że sprawa antycywilizcyjnych rewolucjonistów z lgbt nie może się skończyć ot tak po prostu... naprawdę sądzicie, że my, normalni ludzie, tak po prostu wam przebaczymy i zapomnimy? nie ma mowy.
anonim2015.07.5 16:39
Spox, niebawem wejdzie szariat jako prawo i każdy zboczek będzie latał krótszy o głowę
anonim2015.07.5 16:41
irkude prawo? prawo nic nie znaczy. raz takie potem owakie Nie ma żadnego 'prawa' nad Ewangelię, nie będziemy słuchać biadoleń że robiliście straszne rzeczy bo 'prawo' Grozisz nazistowskimi prześladowaniami, rewolucjonisto macie teraz 15 lat na popełnianie zbrodni rewolucyjnych potem sąd i wyrok Carpe Diem
anonim2015.07.5 17:07
Irku De ależ najsampierw zatańczą z ateistami Żydzi i chrześcijanie jak zapłacą dżizję mogą zostać ale ateiści - nigdy w życiu tako rzecze koran To na zachodzie, bo w Polsce będzie inaczej. Na gnijącym zachodzie już dziś 40% nowych dzieci to są Oni Import idzie pełną parą, bo do 2025 Unia Europejska musi sprowadzić 150 milionów robotników o śniadym licu. jeszcze 15, może 20 lat, i wezmą was, postępowych europejczyków, za twarz. Oj będzie biadolenia, szlochów i zawodzeń. Carpe Diem
anonim2015.07.5 17:20
irku de nie wiem kto ci głupot nastulał, ale zapytaj lepiej muzułmanina, jak to jest z dżizją niczego nie 'tłumaczyłeś' bo popisujesz się kompromitująca niewiedzą na temat Islamu. Ateiści - na śmierć. bez dyskusji. A przecież jesteście ateistami? Już tam ludziska zadbają o to, aby islamiści wiedzieli kim jesteście... btw, radzę sprawdzić jak to jest z rewolucjami, nawet w waszej homolubej wikipederastedii: W początkowym okresie po rewolucji październikowej w Rosji Radzieckiej panowała tolerancja dla homoseksualistów, istniały nawet plany legalizacji związków między osobami tej samej płci. /.../ W 1933 Stalin zatwierdził nowy kodeks karny przewidujący karę 5 lat ciężkich robót za seks z osobą tej samej płci. Kontakty homoseksualne uznawano za przestępstwo przeciw państwu tej samej rangi co szpiegostwo. podobieństwo rozwoju sytuacji bije po oczach.
anonim2015.07.5 17:28
irjuDe Sam widzisz, jak bardzo gejowość upośledza zdolności matematyczne nawet na poziomie elementarnym Liczyć nie potrafisz? weź kalkulator policz cobie ilu będzie w zachodniej europie MŁODYCH obcych, jeśli już kilka lat temu wśród nowonarodzonych dzieci W EUROPIE - 40% to byli Oni, i dolicz 150 mln młodych robotników do roku 2025 leżysz i kwiczysz - ci ludzie JUŻ TU SĄ, tymczasem w przedszkolach, ale szybko dorastają i około 2030 roku wezmą co zechcą, bo będą w większości wśród młodzieży. nauczą was moresu pałkami, kałachami i nożami.
anonim2015.07.5 17:41
IrkuDe ależ czytać nie potrafisz... isis nie przyjdzie do Polski isis rozxebie was tam, na upadłym zachodzie Z Polski wyjdzie kontruderzenie i wyzwolenie, ale już nie dla was... Daruj sobie opluwanie od staliniątek, bo to właśnie wy jesteście bolszewicka dziczą, którą w procesie rewolucyjnej normalizacji będzie rezał jakiś neostalin, dzisiaj wasz 'przyjaciel'. każda rewolucja wygląda tak samo - teraz jesteście górą, potem, obojętnie czy wygracie czy przegracie, wezmą was na rożen. Wiaderku drogi, ależ jest, tylko masz bielmo na oczach. Ale to bielmo cie nie uchroni przed Sądem.
anonim2015.07.5 17:43
irkuDe, neoStalin to jeden z was, postępowców (nie gejowy, zwykły lewak). jeszcze nie wiemy który, ale któryś na pewno. On będzie szamał Owoce Rewolucji, nie wy.
anonim2015.07.5 17:51
btw, wiaderaku drogi, nie żebym się czepiał, ale muszę ci oskrobać bielmo nożykiem obosiecznej prawdy: List do Rzymian mężczyźni z mężczyznami uprawiając bezwstyd i na samych sobie ponosząc zapłatę należną za zboczenie. list do Koryntian Czyż nie wiecie, że niesprawiedliwi nie posiądą królestwa Bożego? Nie łudźcie się! /.../ ani mężczyźni współżyjący z sobą List do Tymoteusza Prawo nie dla sprawiedliwego jest przeznaczone, ale dla postępujących bezprawnie /.../ dla zabójców, dla rozpustników, dla mężczyzn współżyjących z sobą, dla handlarzy niewolnikami... jak tam twoje bielmo?
anonim2015.07.5 18:09
irkuDe daruj sobie obecne wypociny watykańskie. Frantiszek, jak na mój gust, trąci antypapieżem, ale z ostatecznym wyrokiem poczekamy. Nie człowiek dla szabasu ale szabas dla człowieka Liczne prawa dał izraelitom Mojżesz z powodu zatwardziałości ich serc i łbów, w Nowym Przymierzu ich nie znajdziesz.
anonim2015.07.5 18:50
Wiadraku drogi, nie będziemy się tu bawić w scrable, dla nas Listy Apostolskie są okej, a czy wam to pasi? A bielmo wam na oko nie będą nam tu jakieś pacynki chlastać ksiąg i wyłączać z kanonu rób sobie dobrze prawami człowieka i obywatela, do upadłego IrekuDe, żal ci coś ściska, że mamy w poważaniu waszego człowieka w Watykanie?
anonim2015.07.5 19:38
Na krańcach świata nasza nadzieja, na antypodach zdrój rozumu, w odległych osadach skazańców i ladacznic prawda, dobro i piękno... Błogosławiony jesteś Boże, bo nie przyszedłeś na świat w najpotężniejszym Rzymie, ale w maleńkim Betlejem, w ziemi judzkiej, najpodlejszej, zdawałoby się w imperium... Ciekawe, że w powieści Jeana Raspaila "Obóz świętych" Australia właśnie wykazuje najwięcej mądrości i odwagi...
anonim2015.07.5 19:45
harcowniczku bosy toż to nawet sam Franciszek stwierdził, że gada herezje. nie wypada zaprzeczać...
anonim2015.07.5 19:51
irkuDe żeby odpowiedzieć na pytanie 'po co A' trzeba jednocześnie odpowiedzieć na pytanie 'po co nie-A'
anonim2015.07.5 19:57
harcowniczku ależ kiedy się tylko da aplikuję mentalny venom różnym irkomDe
anonim2015.07.5 20:00
IrekuDe po to abyś kiedyś umierał ze spokojnym sumieniem również w przypadku oczyszczających duszę płomieniach w klatce żelaznej tylko po to
anonim2015.07.5 20:07
Dobra, dobra. Jak ci kochany Irku nie pasuje, że cię skrócą o głowę, to ci obetną jaja. Jeżeli je oczywiście masz
anonim2015.07.5 20:10
A tak w ogóle: nam to nie grozi. My jesteśmy Polakami a nie POlakami. I ta jedna literka robi zasadniczą różnicę. I przez tą jedną literkę jakieś dupki dostają delirki
anonim2015.07.5 20:14
lol nie lol, cała wataha przyłazi tu z codzienną porcją nienawiści przychodzi wyciskać wrzody z ropą zła, które im wyrastają między zwojami kory mózgowej niewyciśnięte swędzą jak cholera coś was tu ciągnie, drogie oszołomy... spoko, operujemy was nie przerywając haju
anonim2015.07.5 20:21
Apolityczny eunuch. Tak jak podejrzewałem
anonim2015.07.5 20:36
irekuDe od kiedy to Rewolucjonista jest 'apolityczny'? jesteś antycywlizacyjny nie apolityczny
anonim2015.07.5 22:09
Hahaha ... IrekD łudzi się, że jakiekolwiek inne kultury cackają się z nimi bardziej niż chrześcijanie. Ohohohohohooo....Stary. My was ledwo tolerujemy, ale oni .... nie ma mowy o opłatach, sratach i niczym co mówiłeś Ty i Zerro. Dla nich nie ma homoseksualisty. Dla nich jest niegodny nawet pogardy pedał, którego zniszczą (nie znam lepszego dziś słowa) w jedną noc. Nie masz cymbale pojęcia o czym piszesz. Miałem do czynienia z gościem, który naprawdę miał kilka antyizraelskich akcji na koncie. Ale nawet oni (Żydzi), to był pikuś wobec sodomity. Chrześcijanie (co ciekawe protestanci, jakoś też tak ... od biedy), byli całkiem ok i to było dla mnie spore zdziwienie, przy tylu info na temat zabijania chrześcijan. Choć faktycznie - ostatni raz mieliśmy styczność zanim pojawił się OSIS. Niemniej już po wojnie w zatoce perskiej.
anonim2015.07.5 22:41
Alez HugO przecież pisze wyraźnie - podatek dżizja jest dla chrześcijan dla ateistów i gejowych mają tylko fatalities, ewentualnie klatki z benzyną Mikrocefale nie jarzą, że zgejowiona europa nie ma siły opierać się najazdowi.
anonim2015.07.6 0:33
Irek_D napisał: "Najpierw jednak obetną głowy katolikom i spalą kościoły, bo katolików nienawidzą bardziej niż gejów." *** Chciałbyś - tak się jednak składa, że w państwach gdzie dominuje Prawo Szariatu, śmiercią karana jest konwersja z islamu na chrześcijaństwo i zabroniona ewangelizacja muzułmanśw. Natoiast geje życia tam nie mają - czyny homoseksualne, są bezwzględnie karane śmiercią. Pod tym względem - kraje islamu są bardziej cywilizowane, od europejskich. *** Gdy widzę obrzydliwą propagandę LGBT ( w tym takie komentarze, jak Twoje) - z dwojga złego, wolę jednak islam.
anonim2015.07.6 0:54
Irek_D napisał: "opłata jest możliwa w przypadku gejow, w przypadku katolików nie ma takiej możliwości - żaden dzihadysta się z wami cackać nie będzie." Może dokształcisz się nieco baranku, bo jak na razie toś kiep zupełny. http://www.euroislam.pl/index.php/2012/05/iranski-ajatollah-homoseksualisci-sa-gorsi-od-zwierzat/ "w Iranie wchodzenie w związek homoseksualny jest przestępstwem karanym śmiercią. Irański portal internetowy wyjaśnia, że według Koranu osoba powyżej lat 18, która została skazana za homoseksualizm przez sąd islamski, musi albo zostać spalona, albo zrzucona z góry." *** Nawet w liberalnej na pozór Turcji: według oficjalnych danych, W ciągu dwóch lat zabito 24 gejów. http://www.euroislam.pl/index.php/2012/02/film-o-zabojstwie-geja-wstrzasa-turcja/ *** Państwa islamskie blokują prawa homoseksualistów w ONZ http://www.euroislam.pl/index.php/2011/03/panstwa-islamskie-blokuja-prawa-homoseksualistow-w-onz/ *** Geje ofiarami honorowych zabójstw http://www.euroislam.pl/index.php/2010/01/geje-ofiarami-honorowych-zabojstw/ *** A tak ma się sprawa z odniesieniem islamu do chrześcijan i żydów: Ochrona praw nie muzułmanów do wiary jest istotną częścią prawa islamskiego. Jest to przedstawione w Koranie: „Allah nie zabrania wam, abyście byli dobrzy i sprawiedliwi. Względem tych, którzy was nie zwalczali z powodu religii. Ani nie wypędzali was z waszych domostw. Zaprawdę, Allah miłuje ludzi sprawiedliwych” (Koran 60:8). Prawo islamskie zezwala też niemuzułmanom zakładać własne sądy i wpro­wadzać w życie, osobiste i rodzinne prawa, administrowane przez wybierane przez daną społeczność autorytety religijne. *** Poniżej publikacja ze strony wyznawców islamu: Przymierze Proroka Muhammada z Chrześcijanami Muzułmanie winni troszczyć się o chrześcijan i ich bronić. Ci, którzy się do tego nie zastosują, łamią przymierze z Bogiem – takie jest główne przesłanie dokumentu ułożonego i podpisanego własnoręcznie przez proroka Mahometa, zwanego przez muzułmanów Muhammadem. Gdyby ten VII-wieczny dokument był powszechnie znany wśród wyznawców islamu, inaczej wyglądałyby dziś stosunki muzułmańsko-chrześcijańskie. Zaprawdę, ci, którzy uwierzyli, ci, którzy wyznają judaizm, chrześcijanie i sabejczycy, i ci, którzy wierzą w Boga i w Dzień Ostatni i którzy czynią dobro, wszyscy otrzymają nagrodę u swego Pana; i nie odczują żadnego lęku, i nie będą zasmuceni! (Koran, sura2, wiersz 62 http://www.sufi.org.pl/przymierze.html
anonim2015.07.6 1:05
Zerro napisał: "Franciszek, jak na mój gust, trąci antypapieżem, ale z ostatecznym wyrokiem poczekamy." *** Cytat przywołany przez Irek_D, nie jest wypowiedzią papieża. Coś takiego powiedział jeden z zachodnich hierarchów, ale i tak zostało to przez wiadome środowisko wyrwane z kontekstu. Papież Franciszek wielokrotnie podkreśla, że najwyższą wartością jest rodzina, małżeństwo kobiety i mężczyzny. To już głosił w czasach, gdy był kardynałem - zdecydowanie protestował przeciwko legalizacji "małżeństw jednopłciowych" i dlatego też był w niełase argentyńskich, lewackich władz.
anonim2015.07.6 1:34
Jest po 3, Klaro czas spocząć, żołnierzu Czy do tych bęcwałów dotrze kiedyś syfilizacja jakiej narobili? Czy do końca będą 'paradować', aż się wieko trumny zatrzaśnie na głucho? Ciężki jest klucz do sarkofagu w którym złożono wasz świat Ledwo można go utrzymać
anonim2015.07.6 3:35
Irek D w w wyjątkowo rozpaczliwy sposób próbuje manipulowac. Dobrze wie, że na stronie zacnej organizacji zamieszczono raport, w którego opracowaniu uczestniczyło kilku lekarzy. "...dr med. John Shea (radiolog) - przykłady np. tego, co mogą sobie wsadzić w różne miejsca homosie, i kiedy wymaga to interwencji by usunąć to z ciała dr med. John K. Wilson (kardiolog) -niszczące dla układu sercowo naczyniowego skutki zakażenia krętkiem kiły dr med. Paul Ranalli (neurolog) - polineuropatia u osób z AIDS (czyli głównie homosi) dr med. Christina Paulaitis (lekarz rodzinny) - (tutaj pełna gama skutków gejowskich "zabaw"), łącznie z pedofilią dr med. Luigi Castagna (neurolog dziecięcy) - skutki homoseksualnej pedofilii dr med. Hans-Christian Raabe (intenista) - znowu "wszystko" dr med. W. André Lafrance (dermatolog) - choroby przenoszone przez gejów drogą płciową, skutki praktyk homoseksualnych..." Jeszcze wczoraj i przed wczoraj uczestniczył w dyskusji gdzie zarzucał : "...Specjaliści OD HOMOSEKSUALIZMU :D Błagam... Naprawdę nie było żadnego medyka seksuologa, psychologa, psychiatry gotowego przejść na ideologizację homofobiczną? Pan observer doskonale tutaj obnaża marne sztuczki hoofobicznych ideologow :..." (PODKREŚLENIE MOJE) . Kiedy wyraziłem zdziwienie, ze działacz homo zarzuca brak psychiatry kiedy mowa jest o homoseksualizmie i jeszcze dodatkowo podkresla homoseksualizm ten zarzucił "...Pan znowu kłamie. Mowa była o specjalizacjach, które zajmują się wszystkimi orientacjami, a więc także psychiatrii zajmującej się heteroseksualizmem proszę pana. Pan wykastrował seksuologów oraz psychologów, a następnie radośnie okłamał, że psychiatria zajmuje się tylko homoseksualizmem. Nieładnie tak kłamać proszę pana..." Potem zmodyfikował swe toporne kłamstwo : "...*tylko homoseksuaizmem, a heteroseksualizmem już nie ..." Oczywiście kiedy zażądałem wskazania miejsca gdzie miałbym stwierdzić przypisywane mi przez manipulanta głupoty nie wskazał ale dalej twierdził, że to JA kłamie. PS A tu inny przykład jego chamskiego kłamstwa : http://www.fronda.pl/forum/homo-aktywista-z-tego-forum-maseczka-spadla,66046.html
anonim2015.07.6 8:19
irku De baje sadzisz. jakoś w rządzie irackim był Aziz Tarik, w egipcie mniejszość Koptyjska, podobnie w Syrii, Iranie, o Libanie nie wspominając itd itp. Wiesz ilu mieszka chrześcijan i katolików w takiej Arabii Saudyjskiej? Milion. Nie ma żadnej 'opłaty' dla zboczeńców, takie kity to sobie możecie w swoim kółku sadzić. Dla ateisty - śmierć btw, wasze wszystkie 'badania' to zero wiarygodności. Jak można posądzać o elementarna zdolność naukową zjebów przegłosowywujących wykreślanie zboczeń z listy zboczeń? Jak się łże w jednym, to się łże we wszystkim.
anonim2015.07.6 8:44
Irek przywołuje "badania" do z góry założonej tezy. W ten sposób można udowodnić np. to, że gówno pachnie. Zresztą pedziom najprawdopodobniej pachnie. Wystarczy przyjrzeć się naturze, jej naturalnemu biegowi żeby móc stwierdzić co jest, a co nie jest jej tzw. wybrykiem. W naturze zdarzają się również pewne "błędy": niepełnosprawność, choroby i obrzydliwości takie jak zoofilia, czy homoseksualizm. Każdy człowiek otwarty na świat to widzi i trzeba być religijnym żeby to dostrzec. Drugą rzeczą jest tutaj moralność, dobry smak, normy postępowania itp. Ale wynikają one właśnie z natury. Homoseksualizm to szczególnie wstrętne choróbsko, wybryk natury towarzyszący ludzkości pewnie od zarania, ostatnio rozprzestrzeniający się jak rak na zdrowym ciele społeczeństwa jako LGBT owska ideologia.
anonim2015.07.6 8:46
Zapewniam Cie, IrkuDe drogi, że z radością nie będziemy ukrywać waszej ateistycznej tożsamości. Będziecie mogli sprawdzić w praktyce 'opłaty' ołowiem. Powoływanie się na jakiś ISIS jest o tyle bez sensu, że najchętniej ISISowcy mordują innych muzułmanów, i generalnie z nikim się nie bawią. PS. stos jest w Koranie zakazany jako kara wymierzana tylko przez allaha koniec końców my, Katolicy, pobijemy tych padalców oczywiście zadbawszy aby pokonanie nie odbyło się zbyt szybko muszą mieć dość czasu aby zdrowo przetrzepać zdemoralizowana populację tzw zachodu. Na koniec reżym, jaki tam będzie, zapewne wytłumaczy Ludowi, że to wszystko wasza, postępaków wina - i będzie to o zgrozo prawda. Potem pozwolą działać siłom natury.
anonim2015.07.6 8:48
Miało być: ....nie trzeba być religijnym żeby to dostrzec.
anonim2015.07.6 8:51
IrkuDe jeszcze dodam, ze nawet przyjąwszy twoje brednie za prawdę - piszesz o zboczeńcach muzułmanach. Wy, eurogejowi, raczej jesteście ateistami, nie muzułmanami. W jakiejkolwiek hierarchii wiary, ateista stoi na najniższym stopniu. Niżej pogan, jest jak bluźnierca (bo i jest, nawet dla nas) a karą za bluźnierstwo jest w islamie śmierć.
anonim2015.07.6 10:05
@Irek "A większość muzułmanów nie ma nic do gejów. Nie akceptują ich, ale też nie chcą z nimi robić tego co ISIS." W końcu jak to jest? Muzułmanie nie akceptują chorych zachowań, czy nic do gejowszczyzny nie mają? Poza tym nie zostali jeszcze sprowokowani żądaniami homoseksualistów o uznanie ich chorych związków i "małżeństw" jako równoprawnych z normalnymi. To w muzułmańskiej kulturze i wierze się nie mieści. Tam taka ideologia nie przejdzie. Wesołki i inne Wursty już powinni golić gardziołka pod islamski nóż.
anonim2015.07.6 10:32
Bzura. Muzułmanie się radykalizują. ISIS jest tego dowodem. Również w krajach europejskich tzw. normalny islam staje się z roku na rok coraz bardziej bojowo nastawiony. Proszę więc nie opowiadać bajek o tej religii i nie kłamać, że katolicyzm "naucza, tzn. już nie naucza" żeby karać pederastów śmiercią.
anonim2015.07.6 11:49
@Irek Wspaniałe źródło kształtowania wiedzy i osobowości: google, wikipedia. Proszę jeszcze dodać filmy pornograficzne, bo to tam dowiedziałeś się zapewne, że odbyt, to narząd biorący udział w kopulacji. Co tam defekacja, po prostu Darwin zapomniał o dodatkowej rurce dla wesołków Co do islamu, to jak to się mówi w doopie byłeś i goowno widziałeś, zapewne w tym przypadku dosłownie. Wystarczy pochodzić po ogólnie dostępnym Londynie, żeby poznać twarz islamu. I nie radzę chodzić po dzielnicach gdzie beżowi wiodą prym. To tylko jedno z wielu miejsc rodzącego się islamu w europie Proszę więc ordynarnie nie łgać, lub się nie odzywać skoro jak wyżej, w d... byłeś i g... widziałeś. O katolicyzm w Europie byście zadbali, to być może przeżyjecie.
anonim2015.07.6 23:42
Ależ IrkuD. Olejemy przed muslimami, żeś ateista. Po prostu przedstawimy orientację i wystarczy... "pożycz" stówę i znikaj ;-))) Każdy by chciał takiego wierzyciela ;-)/ Naprawdę możesz się łudzić i pieprzyć głodne kawałki łapiąc za słówka. Dla mahometan jesteś gorzej niż podłe zwierzę i tyle. Ale pisz, przekonuj nas ile wlezie... Nie przerywaj ;-P