14.06.20, 08:49

Prof. Czarnek: Trzaskowski to wilk w owczej skórze

-„Jedyny wiarygodny kandydat, który nie kluczy, nie zmienia zdania, to Andrzej Duda. Cała reszta, zwłaszcza Rafał Trzaskowski, to taki wilk w owczej skórze, tylko że i wilk za duży i skóra dość marna” – przekonywał poseł Przemysław Czarnek na antenie Radia Maryja.

Prof. Przemysław Czarnek odniósł się do twierdzenia Rafała Trzaskowskiego, że obecnie od dyskusji nt. ideologii LGBT jest ważniejsza sprawa służby zdrowia:

-„To oczywiste, że potrzebna jest dyskusja o służbie zdrowia i my ją prowadzimy. Mamy kilkadziesiąt mld zł więcej w NFZ na przestrzeni ostatnich 5 lat, mamy wielkie inwestycje medyczne. (…) Mamy tarczę antykryzysową i finansową, z której poszło kilkadziesiąt mld zł na ratowanie miejsc pracy. To wszystko się dzieje. Cały czas o tym rozmawiamy, ale jednocześnie wybieramy prezydenta na 5 lat i chcemy wiedzieć, co ma kto do zaoferowania w sprawach fundamentalnych dla Polaków” – mówił.

Polityk dodał, że jedynym wiarygodnym kandydatem w wyborach prezydenckich jest ubiegający się o reelekcję prezydent Andrzej Duda:

-„W tym momencie widzimy, że jedyny wiarygodny kandydat, który nie kluczy, nie zmienia zdania, to Andrzej Duda. Cała reszta, zwłaszcza Rafał Trzaskowski, to taki wilk w owczej skórze, tylko że i wilk za duży i skóra dość marna” – podkreślił.

Mówiąc o ewentualnym poparciu wyborców Konfederacji dla Andrzeja Duda lub Rafała Trzaskowskiego w drugiej turze wyborów, prof. Czarnek podkreślił, że ideałom Konfederacji bliższa jest wizja Polski, jaką prezentuje Andrzej Duda.

kak/radiomaryja.pl

Komentarze

hainrich2020.06.14 17:31
Tak rośnie, nadyma się jak balonik. To wszystko co może, kłamać, paplać jęzorem . .Dla pana Marka Jakubiaka to pyłek takie nic
Kilian Mbape2020.06.14 11:29
"Jedyny wiarygodny kandydat, który nie kluczy, nie zmienia zdania, to Andrzej Duda." Trudno zmieniać coś, czego się nie ma. Zdanie Dudy mieszka na Żoliborzu, a emituje swe zdania z Nowogrodzkiej, ewentualnie bluzga w Sejmie.
Leszek2020.06.14 9:36
Jakim trzeba byc8bezmuzgowcem , albo szmatką sprzedają aby nie widzieć nadchodzacego terroru komunistyczno- masońskiego.
Leszek2020.06.14 9:32
W kontekście naszego unijnego podwórka, na czoło „przodujących państw” wysunęła się Hiszpania, która podpisała cyrograf z Billem Gatesem (https://www.anti-empire.com/country-formerly-known-as-spain-decides-to-institute-a-permanent-covid-dystopia-flog-itself-to-death/) odnośnie metod zarządzania społeczeństwem do czasu powszechnego przymusowego szczepienia. W skład „pakietu” wchodzi, między innymi, permanentny obowiązek „socjalnego dystansu”, noszenia kagańców pod karą grzywny €100, ograniczenia wizyt domowych, itd. Przy czym znamienne jest to, że masowe demonstracje przeciw „dyskryminacji rasowej” , gromadziły w Madrycie i Barcelonie setki tysięcy demonstrantów, nie przestrzegających „dystansu socjalnego” i obowiązku noszenia kagańców, a pomimo to cieszyły się poparciem władz i mediów głównego nurtu, które motywowały taką postawę faktem, że „biała rasa jest niebezpieczniejsza od koronawirusa”. Wydawałoby się, że taka argumentacja powinna wzbudzić jakieś odruchy myślowe w białej większości hiszpańskiego społeczeństwa, ale jak pisze autor cytowanej publikacji: „ przygniatając większość populacji jest tak głupia, że akceptuje wszystko co podsuwa jej rząd i media. Tak, że nie pozostała już żadna nadzieja….” Reasumując, bez względu na kraj i sytuację cywilizacyjno-kulturową, pełna bezmyślności i bierność obywateli, gwarantuje globalistom osiągnięcie zamierzonych przez nich celów. Ignacy Nowopolski bibula.com
Leszek2020.06.14 9:30
Jak to nazywają w wolnych (niszowych) anglojęzycznych mediach „plannned-demic” (pandemia kpronawirusa) nie ustępuje i to w skali globalnej. Oczywiście nie jest to akcja promowana przez jeden rząd , nawet najpotężniejszy, ale manifestacja masowej psycho-operacji, koordynowanej przez globalną oligarchię, która to pociąga za sznurki wszystkich znacznejszych „rządów” świata, demonstrujących swą „zapobiegliwość” w oczach społeczeństwa. Dla porównania „epidemia świńskiej grypy” z 2009 roku, według oficjalnych danych, zainfekowała 61 milionów Amerykanów (https://www.thetruthseeker.co.uk/?p=208757), ale nikt nie wpadł na pomysł, socjalnego dystansu, dławienia gospodarki, zakazu poruszania się, itp. Dziś króluje filozofia „ratowania choćby jednego życia”. Czemuż więc nie rozciąga się tej „filozofii” na inne dziedziny życia? Tylko w USA, 35 tysięcy osób ginie rocznie w wypadkach samochodowych. Dlaczego więc nie zakazuje się ruchu kołowego? Pytanie to pozostaje bez oficjalnej odpowiedzi. Nieoficjalnie możemy domniemać, że celem „planned-demic” są następujące sprawy: • Załamanie globalnej gospodarki i przejęcie jej zadłużenia przez banki globalnych oligarchów; • Usprawiedliwić nakaz globalnych obowiązkowych szczepień przeciw koronawirusowi; • Globalnej koordynacji tzw. ID2020 satelitarnej identyfikacji i kontroli ludności; • Zredukowanie globalnej populacji poprzez przymusowe szczepienia szkodliwymi substancjami, oraz pośrednio poprzez zaniechanie rutynowej opieki zdrowotnej nad populacją; • Uwiarygodnienie jednego globalnego rządu, który jedynie jest w stanie zapobiec skutkom „straszliwej pandemii”; • Przetestować i usprawnić systemy kontroli obywateli w ramach państwa policyjnego; • Użyć groźby wirusa, jako pretekstu do eliminacji pieniądza papierowego i zastąpienia go całkowicie transakcjami elektronicznymi, podlegającymi pełnej kontroli globalnej oligarchii
Leszek2020.06.14 9:26
Czas.com Izraelska gazeta broni Antify. „To nie terroryzm tylko samoobrona” Przez  BD  - 7 czerwca 2020 17:10 Share Facebook Twitter Manifestacja Antify w Berlinie Fot. Wikipedia Ciekawy artykuł ukazał się w żydowskiej gazecie „Haaretz”. Jego autor Ari Paul twierdzi, że amerykańscy Żydzi nijak nie mogą i nie powinni poprzeć „wojny” Trumpa z „antyfaszystami” z Antify. Antifa, która ma swoje „komórki” na całym świecie i stała się „zbrojnym ramieniem” skrajnej lewicy, dała się mocno we znaki podczas „antyrasistowskich manifestacji”. Jej działacze są prowodyrami zamieszek i starają się kierować rozruchami w miastach. Agenci federalni w USA mieli dokonać kilku przesłuchać działaczy, co wywołało oskarżenia polityczną nagonkę i cenzurowanie „walki z faszyzmem”. „Zainteresowanie policji antyfaszyzmem nie jest akademickie. Jest to możliwe dzięki narracji popychanej przez Biały Dom. Gdy szalały protesty wywołane zabiciem George’a Floyda, a 11 protestujących zginęło z rąk policji w całym kraju, prezydent Donald Trump ogłosił, że uzna Antifę za krajową organizację terrorystyczną” – pisze oburzony Ari Paul.
Leszek2020.06.14 9:24
Dlaczego PO I PIS popierają ANTIFE. Nie zakażenie prowadzenia działalności orga Alzacji terrorystyczne jest cichym przyzwoleniem. Tak jak Bolek kolega Kaczuchy jest za a nawet przeciw. https://m.youtube.com/watch?feature=youtu.be&v=MEptY4cgTP0
Leszek2020.06.14 9:15
Kto niszczy polskie kopalnie. Zamknąć i za darmo oddać żydom. https://m.youtube.com/watch?feature=youtu.be&v=mVmN-SnaOZI
Leszek2020.06.14 9:12
https://www.bitchute.com/video/pT0DH7j7KMb3/?fbclid=IwAR1Q6SnZ7HQRAvjshcN9pQYDQXEtb1HWHe--O-vvDZAI9py5Gsxvbdf6snU Historia powstania Korona świrusa.
Szybka Randka sex2020.06.14 9:11
Nowa strona ero,tyczna na której znajdziesz sasiadke. Ponad milion ofert z całego świata! www.paniedzis.pl Szybka i bezpieczna rejestracja, Zupełna anonimowość, Setki osób z całego świata.
Leszek2020.06.14 9:10
Popatrzcie która partia mówi, że koronaświrus to ściema. Jakie telewizję pokazują to oszustwo. Większość odgrywa komedię od. Koronaświrus. Nie dziwićie się. To jest dopiero dezinformacyjna plandemia. PozaMatrixem Pozamatrixem  727 subscribers  Subscribe  Wywiad Briana Rose z Davidem Icke podczas bezpośredniej transmisji na YouTube (6 kwietnia 2020 r.) obejrzało 65 tysięcy osób. Zaraz potem został on usunięty ze wszystkich kanałów YouTube'a, Vimeo i Facebooka.  Polecamy go WSZYSTKIM, którzy chcą …
Po 11 NIE BADZ OBOJETNY2020.06.14 9:06
"chcemy wiedzieć, co ma kto do zaoferowania w sprawach fundamentalnych dla Polaków” Otóż ma do zaoferowania rozpoczęcie depisizacji naszej Ojczyzny. Jeśli nie jest to fundamentalna sprawa, to co?
Leszek2020.06.14 9:04
PO i mason Trzaskowski nie jest w żadnej owczej skórze. To jawny przedstawiciel , najemnik na pasku synagogi Szatana. To PIS takim go ukazuje, aby nikt Kaczuchy i jego Dudusia popychadło nie brał za taką Owce, a za owcą kryją się żydowskie wilki. PO i PIS to bracia bliźniacy, tylko dwu jajeczni.
taka prawda2020.06.14 9:03
Czarnek -doktor habilitowany nauk prawnych, tylko i wyłacznie Fronda nobilituje pisich niedouków Taki z niego profesor jak z koziej d trąba
Mesie Alfonso2020.06.14 9:02
Profesor C. - to baran.
katolicka kretynizacja polski2020.06.14 9:01
Ale PiSdzielce się miotają ale kwiczą! a Trzaskowskiemu jak poparcie rosło tak rośnie...