26.01.21, 16:29Fot. screenshot - Twitter (Tomaszgm80)

Przegrana walka z czasem. Nie udało się uratować pana Sławka

Nie udało się uratować hospitalizowanego w Wielkiej Brytanii Polaka, którego tamtejsze władze skazały na zagłodzenie. Informację o śmierci pana Sławka potwierdziła rodzina.

Wczoraj wieczorem siostra pacjenta informowała o pogorszeniu się jego stanu zdrowia, apelując do polskich władz o przyspieszenie działań mających na celu przetransportowanie go do Polski. Strona polska była już przygotowana na transport i oczekiwano na zgodę brytyjskich władz. Zgoda ta niestety nie nadeszła.

Sprawa hospitalizowanego w brytyjskim Plymouth Polaka jest od kilku tygodni szeroko opisywana przez mediach. Pan Sławek był mężczyzną w średnim wieku. Od kilkunastu lat mieszkał w Anglii, a na początku listopada ubiegłego roku doznał zatrzymania pracy serca na ok. 45 minut, wskutek czego według szpitala doszło do poważnego oraz trwałego uszkodzenia mózgu. Szpital nakazał odłączenie go od aparatury medycznej podającej pożywienie. Z decyzją szpitala zgodziła się żona mężczyzny. Nie zgadzała się z nią jednak jego rodzina z Polski. Interwencje podjęły polskie władze, które wydały pacjentowi paszport dyplomatyczny. Podjęto próby przetransportowania pana Sławka do Polski.

Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie
A światłość wiekuista niechaj Mu świeci
Niech odpoczywa w pokoju wiecznym
Amen!

kak/PAP

Komentarze

A miał "choroby współistniejące" ?2021.01.27 11:16
Tylko dzisiaj z powodu epidemii z którą podobno "wygrywacie" nie udało się uratować prawie 400 "panów Sławków"
Polak2021.01.26 22:24
Troszkę zmienili Państwo kolejność - nie szpital zdecydował a żona się zgodziła, tylko szpital zapytał sąd, sąd zapytał żony, żona i dzieci zdecydowali o odłączeniu i nie zgodziła się na transport, matka miała odmienne zdanie, jednak sąd uznał żonę za rodzinę najbliższą i wydał decyzję. A Polskie media rozpisały się postawie Anglików.
Agnieszka2021.01.26 20:57
NIKT OPRÓCZ RODZINY NIE WALCZYŁ Z CZASE, Polskie wóładze myślały jak czas wywalczony przez rodzinę zaprzepaścić, żeby śmierć z dyskomfortu dyplomatycznego ic wyswobodziła! Nikt z polskich władz nie walczył z czasem, bo polskie wadze (może poza jedną osobą?) dawno jego i każdego mu podobnego skazały na śmierć. Rau powiedział, że wyczerpano możliwości jak był ostatni dzwonek, bo po raz czwarty pozbawiono pana Sławka jedzenia i picia i natychmiast trzeba było przerwać proces zabijania pozwem polskiego państwa przeciw Wielkiej Brytanii do Europejskiego Trybunału Praw Człowieka. Matka o to apelowała. Władze ją olały. Rau kłamał więc, że wyczerpał możliwości działania a nie wyczerpał, bo po tygodniu okazało się nawet, że mógł dać paszport dyplomatyczny. Jak dał to czekać zaczęli, chociaż było wiadomo, że Anglicy chcą zyskać na czasie, bo portkami trzęsą, że Sławek nie umrze tylko w Polsce do zdrowia wróci choć na tyle, by im próbę morderstwa wypomnieć. Najpierw przecież Anglicy chcieli go bez respiratora udusić i na organy podzielić a dopiero jak się nie poddał, mózg zregenerował, sam bez respiratora oddychał, to do głodzenia przeszli. A Polacy nawet tam lekarza i samolotu nie wysłali, choć o minuty już może chodziło. Wysłali do telewizji tylko prostackiego Andruszkiewicza, żeby łgał, że tylko biernie czekać można jak konał z pragnienia, choć matka o pozew do ETPC błagała polskie państwo. Lekarze zamiast tam już być na miejscu, to w Warszawie sobie czekali na zaproszenie morderców. NIE CHCIELI GO RATOWAĆ ani Anglicy ani Polacy, To było jak zmowa z oszukiwaniem rodziny i Polaków! Żadnego z nas NIE CHCĄ ratować. Tylko o swoich zyskach myślą i każdego z nas na śmierć skażą jak pana Sławka. Niech jego krew spadnie na ich głowy - WYBRALI ŚMIERĆ jak angielscy a wcześniej niemieccy zbrodniarze o mentalności Hitlera!
Anonim2021.01.26 21:24
normalna akcja populistyczna pisuaru, potrzebowali kolejnego męczennika do swojej narracji martyrologicznej i robienia z siebie jedynie słusznego i sobie go zrobili...teraz będą jechać na tym jakiś rok i niszczyć stosunki z Anglią, tak jak niszczą wszystko na swojej drodze , aż cały świat się z nas śmieje....jesteśmy przez pisuar jak sąsiad zaproszony na imprezę, który wpadł, wychlał cały alkohol, nasikał do szafy i wszczyna burdy z każdym o byle co
smutnykoniec2021.01.26 19:37
Bali się, że go w Polsce uratują i będzie wstyd na cały Świat!
Po 11 ...2021.01.26 19:46
Nie wstyd, tylko cud. Szkoda, że nie było takiego cudu. Nowego, świeżego cudu. Polacy się modlili.... ale nie wyszło. Szkoda, bo już czas przewietrzyć listę cudów, ta odrośnięta noga nieźle już capi.
Spierdalaj ty, kurwa twoja mać!2021.01.26 19:48
Do SS Netanyahüj ty s k u r w ysynie!
Anonim2021.01.26 20:43
buhahhahaha, pień się przygłupie, tyle twojego.... :-D
Bartymeusz2021.01.26 20:32
Według serca twego ...
Agnieszka2021.01.26 21:12
Nauka z Bożą pomocą a nie cud. Cud jest niewytłumaczalny medycznie a polscy lekarze z "Budzika" czy profesor Talar takich ludzi rehabilitują i zamiast na organy to na studia idą. Mordercy od transplantologii tracą potrzebny im "towar" to zwalczają profesora Talara, choć jego sukcesy medyczne, dowody dobrej terapii i słusznych poglądów chodzą po ziemi na nogach, świadcząc przeciw nim, bo mając w kieszeni orzeczenia o swojej tzw. "śmierci mózgowej". Wzruszające jest świadectwo mężczyzny w wieku pana Sławka, którego żona nie pozwoliła zabić, by pobrano od niego organy. Skontaktowała się z profesorem Talarem, wdrożyła jego zalecenia, ćwiczenia (wyśmiewana przez personel szpitala, że trupem rusza i do trupa mówi) i on do zdrowia wrócił a dziś nie umie bez głębokiego wzruszenia wyrazić wdzięczności dla niej, że go zabić nie pozwoliła. Ale to profesorowi Talarowi usiłowano zabrać prawa do wykonywania zawodu mimo uratowania tylu ludzi a nie tych, co złymi diagnozami tych ludzi na śmierć i organy chcieli przeznaczyć. Nie wiem dlaczego Bóg nas nie wysłuchał. Może Morawiecki, Rau, Niedzielski, Duda i inni z rządu nie chcieli się nawrócić, na śmierć go w sercu skazali i gdy krew jego na ich głowy spadła, swoje piętno i konsekwencje odciśnie, to do nawrócenia potrzebna im wiedza, że ta zgroza, która ich dopadnie za ten wyrok, to dlatego, że zabijając w sercu zabili faktycznie realnego człowieka i nie ma usprawiedliwienia, że ten wyrok w sercu, głowie, pod biurkiem to nie miał mocy, więc i dla nich konsekwencji nie przyniesie. Podobno wojny z tego się biorą, że Bóg pozwala, by zło z ludzkiego serca wylało się na zewnątrz, by człowiek mógł się nim przerazić i nawrócić.
PDV2021.01.26 21:21
dziwne jest to, że ludzie wierzą w to, że modlitwy do wyimaginowanego boga złamią prawa biologii i fizyki
Agnieszka2021.01.26 21:32
Prawa biologii i fizyki łamała modlitwa nie raz. Gorzej z nawróceniem sumień ludzi, gdy już ich nie posiadają, bo Bóg szanuje wolność człowieka. A Marta Robin żyła bez jedzenia i picia, przyjmując tylko Eucharystię przez wiele lat. Ale ci zbrodniarze w szpitalu panu Sławkowi pewnie księdza nawet do rozgrzeszenia nie wpuścili a przecież dał się omamić i żył bez sakramentu z tą k..urwą, która go teraz zabiła. Zresztą chciała to zrobić wcześniej, zgadzając się na odłączenie od respiratora i rozebranie żywcem na organy. Dzięki siostrze nie mogli tego zrobić i pan Sławek zaczął wracać do zdrowia, ze już bez respiratora samodzielnie oddychał, to go zagłodzić musieli
Bartymeusz2021.01.26 21:53
Niech ci Pan da według serca twego
Marek z Warszawy2021.01.26 19:31
Tak naprawde to winna jest tego zamieszania jego zona bo liczy na kase z ubezpieczenia.Znajdzie sobie nowego chlopa a ten na smietnik.To jest prawdziwa pogon za darmowymi pieniedzmi.Wstretne to ale poprawne politycznie w/g wzorcow zachodnich.
Po 11 ...2021.01.26 19:48
Więcej by zarobiła, obwożąc go po polskich wioskach z tabliczką "Cud z Plymouth"
Spierdalaj ty, kurwa twoja mać!2021.01.26 20:02
Do SS Netanyahüj ty s k u r w ysynie!
Bartymeusz2021.01.26 21:52
Nie ci Pan da według serca twego
Agnieszka2021.01.26 21:23
Tej dziwki to nie powinno się żoną nazywać, ale fakt, ze miała interes w pozbyciu się męża - ubezpieczenie, spadek, brak wydatków i trudów związanych z rehabilitacją, opieką nad niepełnosprawnym. Przecież żyła już z niego, nie pracując i pożyje jeszcze. Za takie zabójstwo z premedytacją to powinno się iść do więzienia. Ona podobno już wcześniej na organy go chciała oddać, żeby go od respiratora odłączyli i siostra temu zapobiegła, na czasie pan Sławek zyskał, stan się poprawił, że sam oddychał bez respiratora. Ale o winie angielskich zbrodniarzy w szpitalu, sądach i władzach tez nie wolno zapominać. I o polskich, którzy im przyzwolili i walczyć w Europejskim Trybunale Praw Człowieka nie chcieli, choć rodzina, matka błagała o to, gdy sami te możliwości wyczerpali, zyskując na czasie, który polskie władze z premedytacją jak w zmowie zaprzepaścili nawet gdy był już paszport. Kornel Morawiecki był za eutanazją, chciał rozpoczęcia dyskusji o jej zalegalizowaniu jako jej zwolennik a widać synalek taki sam w tych sprawach, przecież broni możliwości zabijania chorych dzieci i krew setek chorych a może i zdrowych dzieci oprócz pana Sławka ma na swoich rękach!
Po 11 ...2021.01.26 23:06
Trochę pojechałaś. W sytuacjach beznadziejnych, np. śmierć mózgu, albo beznadziejnego cierpienia, zaniechanie sprzecznej z naturalną wolą Boga terapii to czyn etyczny.
Ksawery2021.01.26 19:18
No i koniec. Jak to mówią : "zupa z trupa".Amen
2021.01.26 18:572021.01.26 19:06
Panie Grzesik, nie ma pan pieniędzy na moderatorów?
Po 11 ...2021.01.26 19:28
Ma. Ja tu moderuję :))
Spierdalaj ty, kurwa twoja mać!2021.01.26 19:34
Do SS Netanyahüj ty s k u r w ysynie!
Bartymeusz2021.01.26 21:55
Niech ci Pan da według serca twego
mat2021.01.26 19:03
szkoda jak wielak Brytnia uwaza sie za cylizowny kraj a takie rzeczy by sod decydowal czy pacjent ma zyc
Po 11 ...2021.01.26 20:03
Przypominam, że w Polsce ta decyzja w niejako podejmuje się sama. Lekarze decydują się na odłączenie pacjenta od aparatury w momencie śmierci mózgowej lub nieodwracalnego zaprzestania krążenia. Bez sądu. Pasuje?
Barttymeusz2021.01.26 21:56
Niech ci Pan da według serca twego
Bartymeusz2021.01.26 21:58
Niech ci Pan da według serca twego
man.of.Stagira2021.01.26 18:56
Dokonała się wola Boża
ala2021.01.26 18:47
W tej HANIEBNEJ ŚMIERCI NASZEGO RODAKA, sprawa idzie o odszkodowanie dla rodziny i o oddanie organów. Wg ustawy od 2020 roku, każdy mieszkaniec Wielkiej Brytanii staje się dawcą organów po śmierci, chyba, że zawczasu wyrazi sprzeciw. Więc wniosek z tego jest taki, że u nich w ogóle nie opłaca się podtrzymywać życia, bo na każdej śmierci może skorzystać 4-5 innych pacjentów.
Po 11 ...2021.01.26 18:43
A może ten cały Brexit to był wieloletni angolski plan, żeby dorwać naszego Rodaka?
Spierdalaj ty, kurwa twoja mać!2021.01.26 18:57
SS Netanyahüj jest twoim rodakiem, ty s k u r w ysynie!
Bartymeusz2021.01.26 21:59
Niech ci Pan da według serca twego
co parę minut umiera dziecko2021.01.26 18:42
w Sudanie Południowym
Po 11 ...2021.01.26 18:45
Na szczęście w Sudanie Północnym od razu rodzi się nowe. Boska równowaga :)
Cool2021.01.26 19:06
Jesteś zyebem chyry psychopato!
Po 11 ...2021.01.26 19:18
Po prostu nie rozumiesz. Ilość ludzi na Świecie wzrasta. Teraz jest nas ok 7,7 miliarda. Krzywa dość szybko rośnie. W 2040 będzie nas 9 miliardów. Tak dla porównania w 1800 roku był 1 miliard. Problemem Świata może być przeludnienie. Na to chciałem zwrócić uwagę. A gdzie jest największy przyrost? Tak, w Afryce. Twój Sudan ma 6 razy większy przyrost naturalny niż Polska. A zjebbem pewnie jestem :)
Spierdalaj ty, kurwa twoja mać!2021.01.26 19:33
Do SS Netanyahüj ty s k u r w ysynie!
Jazzz2021.01.26 22:12
Na świecie tylko w kilku miejscach widać że jest przeludnienie, w wielkich miastach, bo ludzie upierają się aby tworzyć gigantyczne skupiska. Ale jednocześnie są na Ziemii wielkie obszary bezludne, gdzie można kilka dni podróżować samochodem i nie spotkać człowieka. Więc miejsca jest dosyć dla wszystkich. A do tego jest na świecie duża nadprodukcja żywności. W niezbyt bogatej Polsce wyrzuca się rocznie tysiące ton jedzenia. Przeludnienie i konieczność depopulacji to kłamstwo, jedno z wielu, służące do rządzenia przy pomocy strachu i manipulowania ludźmi.
Bartymeusz2021.01.26 21:59
Niech ci Pan da według serca twego
Bartymeusz2021.01.26 22:01
Niech ci Pan da według serca twego
jolka2021.01.26 18:37
Przepadł niestety jeden z tematów zastępczych......
ala2021.01.26 18:48
Ojca Maksymiliana Kolbego tez zagłodzono ! Ich jakoś nazywano - nazi niemieckie, no to teraz mamy nazi w Anglii. W Norymberdze ich skazano
Po 11 ...2021.01.26 19:32
Temat nie przepadł. Po prostu jesteśmy dopiero na etapie brzozy, no... tak chwilę po. Cyrk dopiero się rozkręca. Będzie uroczyste sprowadzenie, uroczysty pogrzeb, potem komisja, ekshumacja, raport ... no z tym raportem to przesadziłem.
Spierdalaj ty, kurwa twoja mać!2021.01.26 19:36
Do SS Netanyahüj ty s k u r w ysynie!
Jazzz2021.01.26 18:29
Jakoś dużo bluzgów na tym forum. Prawo tego nie zabrania, ale zważywszy na temat, normalnym ludziom nie wypada się tak zachowywać. Chyba z całych internetów, zbiegł się tutaj margines społeczny.
jazzy2021.01.26 18:34
Such are Polish Catholics.
Jazzz2021.01.26 18:47
Tak pisze Gazeta Wyborcza, ale wszyscy wiedzą że to nieprawda. A.Dmochowski napisł ksiązkę pt. : Kościól Wyborczej, przejrzał kilka tysięcy numerów tej gazety. Twierdzi że GW pisze o Kościele Katolickim CODZIENNIE, oczywiście krytycznie. I tak od 30 lat. To największa, długofalowa akcja resortowych dzieci.
jazzy2021.01.26 18:52
It's the truth like Hell you believe in.
Jazzz2021.01.26 19:02
To nie kwestia wiary. To fakty, udokumentowane. Wiem, wiem, tym gorzej dla faktów.
Yo... jazzy2021.01.26 19:17
"It's the truth like hell THAT you believe in." - much much better, dick
Anonim2021.01.26 18:38
A czego oczekujesz na forum katolickim? Szacunku i miłości bliźniego??? Naiwniaku....
Irena2021.01.26 18:44
Do @[email protected] Normalny moderator normalnego forum - ujrzawszy bluzgi pod tekstem o śmierci - blokuje możliwość dodawania komentarzy. Niestety, moderacja na tym forum jest na poziomie "mniej niż zero".
Jazzz2021.01.26 18:56
Może to wolność i demokracja. Starożytni wymyślili demokracę aby ucywilizować wymianę poglądów, dyskusję. Bo zauważyli że bez zachowania reguł, każda dyskusja kończy się walka na miecze. A wtedy rację mają ci, którzy dorzynają przeciwnika, czy watachę. Historia zatoczyła koło, wracamy do czasów barbarzyńskich.
Ala Wilk2021.01.26 18:28
To ten wspaniały wychwalany przez prawicę brexit. Wielka Brytania jest Niepodległa i Suwerenna i nie będzie UE jej mówić kogo ma zabijać a kogo nie.
Jazzz2021.01.26 18:37
Może Wielka Brytania wyszła z Unii Europejskiej, ale Unia z Brytanii jeszcze nie. Powrót do zdrowia zapewne potrwa. Polska to kraj postkomunistyczny, i po tym, co jako naród przeżyliśmy, logicznie rzecz biorąc, nie powinno być w Polsce ani jednego bolszewika, a ci którzy by się ostali, powinni siedzieć w więzieniach. A tymczasem.
Wkurzony2021.01.26 18:25
Oczękuję uchwalenia ustawy o jednorazowym podatku solidarnościowym dla każdej podmiotu z UK który ma interesy w Polsce. To bylby fajny temat zastępczy.
jasko2021.01.26 18:23
Dokonano egzekucji na niewinnym człowieku !!!!!!
Jazzz2021.01.26 18:22
TAKIE ZBRODNIE SĄ MOZLIWE bo obowiązująca lekarzy od 2500 lat przysięga Hipokratesa została unieważniona, zastąpiona przez Deklarację Genewską, napisaną w 1948 r. W Polsce młodzi lekarze składaja Przyrzeczenie Lekarskie uchwalone przez Krajowy Zjazd Lekarzy.
My iz dżazza2021.01.26 18:26
Za czasów Hipokratesa nie karmiono sondą dożołądkową.
mara2021.01.26 18:13
no to teraz wyrzna mu wszystkie czesci na przerob. Jak w Chinach.
Anonim2021.01.26 18:17
Ty zamów mózg, przyda się. Albo chociaż 1/10, jak dla prawiczka to i tak wystarczy.
Wojtek Polak2021.01.26 18:24
Nie stać cię na system z klawiaturą PL?
PRAWDA2021.01.26 18:03
Foster a ile Gejów ma ==Niedwracalne Uszkodzenie Muzgu ---Zagłodzili ===
Foster2021.01.26 18:17
Jak piszesz "muzg" przez u otwarte, to jeszcze nie oznacza, że masz uszkodzony mózg. Człowiek z nieodwracalnie uszkodzonym mózgiem nie ma żadnej świadomości i rokowania, że ją odzyska są zerowe. Nie wie nawet, że są na świecie geje, lesbijki, heterogamiści, muzułmanie i nawet katolicy. Nie ma szans na poznanie twoich wykluczających poglądów, prezentowanych na tym portalu. Dlatego nie martw się, może być znacznie gorzej.
Foster2021.01.26 18:01
Nie piszcie bzdur. Zrobili wszystko co można było, żeby mu pomóc. Który z Was chciałby żyć z nieodwracalnie uszkodzonym mózgiem ?
Po 11 ...2021.01.26 18:02
Ja żyję od urodzenia ...
A ty, kurwa twoja mać, na NIC nie licz!2021.01.26 18:13
Wylądujesz pod płotem albo wsypią cię wprost do srracza. Chyba że cię SS Netanyahüj sprowadzi.
Anonim2021.01.26 18:18
Byleby nie na cmentarzu w towarzystwie takich prawicowych debili. Ja tego bym nie zniósł, wolę kibel.
leon2021.01.26 18:24
Do szamba ścierwo .
Anonim2021.01.26 18:27
Przecież już tu jestem.
Po 11 ...2021.01.26 19:21
Cześć. Przybij 5.
Spierdalaj ty, kurwa twoja mać!2021.01.26 19:38
Do SS Netanyahüj ty s k u r w ysynie!
Bianka2021.01.26 18:00
Straszne, ale było to do przewidzenia...UK i jej cudowne traktowanie ludzi...pomyślcie ilu Brytyjczyków tak wykończono! POLACY, WRACAJCIE DO POLSKI, MOŻE U NAS BIEDNIE, ALE JESTEŚMY U SIEBIE, OBY TYLKO JESZCZE TEN SOCJALISTYCZNO-LIBERALNY RZĄD USUNĄĆ...PROSZĘ, WRACAJCIE DO OJCZYZNY!!
Anonim2021.01.26 18:00
no i wykończyli człowieka w majestacie prawa bo im były potrzebne jego organy wewnętrzne do przeszczepów za kasę. Pewnie ktoś potrzebował zarobić !!!!!
Cool2021.01.26 17:57
Przynajmniej organów nie dostaną!
Po 11 ...2021.01.26 18:00
To racja. Organy dyplomaty pasują TYLKO do innego dyplomaty. To się nazywa zgodność teczkowa.
Cool2021.01.26 18:05
Spierd ... laj zyebcu!
Anonim2021.01.26 18:01
Nie wiadomo co w nim zostawią ?
Po 11 ...2021.01.26 18:05
Nic. Jak zostaną jakieś kawałki z wątroby, serca albo płuc, to zrobią ... Haggis.
A ciebie, kurwa twoja mać,2021.01.26 18:15
szuflą wprost do szamba. Chyba że cię SS Netanyahüj sprowadzi.
Anonim2021.01.26 17:54
A dał mu jakiś klecha ostatnie namaszczenie? Z tego co podają media facet był cudzołożnikiem! Będzie cierpiał katusze, jeśli nie w piekle to w czyśćcu!
Po 11 ...2021.01.26 17:59
Pisałem o tym kilka razy poniżej. To dziwne, że aktywność KK w stosunku do umierającego i jego rodziny była ZEROWA.
Anonim2021.01.26 18:10
Wybaczcie nie wiem jak żyć
Toni2021.01.26 17:54
Panie Jezu Chryste nie zważaj na jego przewinienia, ale go przyjmij do królestwa niebieskiego.
Po 11 ...2021.01.26 18:02
A dlaczego przy umierającym nawet na chwilkę ksiądz się nie pojawił? Aaaa już wiem. W Polsce mają zapłacone, a w UK, to trzeba przyjechać na własny koszt.
anastazy2021.01.26 17:54
Jak widać po komentarzach, lewactwo się cieszy ze śmierci zagłodzonego człowieka - ale niech tylko ktoś spróbuje zabić karpia - będzie kwik na całą Unię.
Po 11 ...2021.01.26 18:12
Wara od karpia !!!!
BoBunia2021.01.26 18:26
Wara od zmarłego człowieka!!!! Po 11....-na lewacki portal tam się popisuj chamstwem.
Po 11 ...2021.01.26 19:24
Ale to jest lewacki portal ...
oficer LWP2021.01.26 18:18
wybór "Polaków", od czasu kiedy najważniejsze jest 500+ można z tym narodem zrobić wszystko i robi się wszystko
dywizjon 3032021.01.26 17:51
to sie nazywa wdziecznosc angoli za walke polskich pilotow w bitwie o anglie,a za paliwo i samoloty i tak musielismy zaplacic
Jan2021.01.26 18:17
Ja bym zażądał reparacji! Głupota czysta, ale czymś ciemny lud trza zająć....
Po 11 ...2021.01.26 17:48
Jeszcze raz bo PiS może nie doczytać: Mam nadzieję, że polski dyplomata zostanie pochowany z honorami w Polsce. W końcu dyplomata został zamordowany na obcej ziemi, przez obcy nam pogański naród.
Cool2021.01.26 17:57
Stul pysk szmato!!!
Po 11 ...2021.01.26 18:07
Ups ... chyba nie podziałało :)
Irena2021.01.26 17:48
Dochodzę do wniosku, że na forum nie ma moderacji. Może więc lepiej pod takimi informacjami jak ta, wyłączyć możliwość komentowania??? Chamy, durnie, wstydźcie się! Idźcie ze swymi bluzgami gdzie indziej, np. do "twarzoksiążki" albo do "ćwierkacza", niech was tam zablokują. "Jaką miarą mierzycie, taką wam odmierzą".
Po 11 ...2021.01.26 17:51
Nie przesadzaj. Katolicy są tu u siebie.
kgb2021.01.26 17:54
a ty jesteś u nich gościem czy służbowo?
Po 11 ...2021.01.26 18:14
Ale ja też jestem katolikiem. Mam komplet sakramentów. Ja tu jestem u siebie i z siebie żartuję. Czasem trochę sarkastycznie.
katolicka deratyzacja Polski2021.01.26 17:55
Fajna z ciebie d­upencja.
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2021.01.26 18:11
Wybaczcie nie wiem jak żyć
R.I.P2021.01.26 17:46
Świeć Panie nad jego duszą. Ciężki czyściec pod koniec życia, bardzo ciężki. Niech Pan Bóg widzi tyko dobro, które stało się Twoim udziałem. Odpoczywaj w Pokoju. Wyrazy szacunku i kondolencji dla Mamy, Sióstr i Siostrzenicy. Wasza walka nie była daremna. To dzięki Wam świat dowiedział się o praktykach w brytyjskich szpitalach. Co z tego wyniknie - czas pokaże. Będziemy pamiętać, zachowałyście się jak trzeba.
gumowa kaczka2021.01.26 17:46
Fronda powinna wyłączać pod takimi wiadomościami komentarze,zmarł człowiek ,tragedia dla rodziny
Stanisław zwany Sławkiem z Nieba2021.01.26 17:46
Bez nienawiści, ludeczkowie frondowi.
Jazzz2021.01.26 17:43
ANGLICY IDĄ DROGĄ HITLEROWSKICH ZBRODNIARZY. HAŃBA, HAŃBA, PO TRZYKROĆ HAŃBA.
Topek2021.01.26 17:39
Przecież można dać tytuł: Polski dyplomata zamordowany w Wielkiej Brytanii
A ty, kurwa twoja mać, na to nie licz!2021.01.26 17:41
Wylądujesz pod płotem albo wsypią cię wprost do srracza. Chyba że cię SS Netanyahüj sprowadzi.
Anonim2021.01.26 18:15
Byleby nie na cmentarzu w towarzystwie prawicowych debili. Ja tego bym nie zniósł, wolę kibel.
Roman2021.01.26 17:37
Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie, a światłość wiekuista niechaj mu świeci. Niech odpoczywa w pokoju. Amen.
Marek2021.01.26 17:34
pod tym zdjęciem powinien być podpis,,EUTOPAW RĘKACH LEWAKÓW ODNOSI SUKCEC,MAMY 2 NERKI ,SERCE ,,,,DLA NASZYCH KOLEGÓW.
Jerzy2021.01.26 17:33
sądziłem, że tylko żydzi są zdolni do takiego okrucieństwa - myliłem się...
Anonim2021.01.26 17:30
Świeć BOŻE nad Jego Duszą. A teraz Polacy widzicie co lewactwo z wami zrobi w czasie waszej choroby jak wygrają wybory. Lepszego przykładu nie znajdziecie.
Anonim2021.01.26 18:12
Wybaczcie nie wiem jak żyć
Anna2021.01.26 17:26
Czy ktoś na tym forum panuje nad treścią komentarzy?Portal "prawicowy" a tylko lewackie bluzgi na każdy temat, nawet w obliczu śmierci Polaka.Moderator ach moderator,czy leci z nami moderator............
Po 11 ...2021.01.26 17:28
Racja. Te bluzgi są nie do wytrzymania.
Anonim2021.01.26 17:30
Jak jakiś kretyn pisał o robieniu mydła z Żydów, to jakoś prawiczkom nie przeszkadzało.
"Anna" z pizdą w poprzek, bluzgi to chuj!2021.01.26 17:32
Poczytaj tego s k u r wysyna Po 11...
Po 11 ...2021.01.26 17:36
Dawno nie dostałem lepszego good job'a :)
Pierdol się, ty kurwa twoja mać!2021.01.26 17:39
Są bluzgi i jest taki job'a jego mać s k u r wy syn jak TY!
Po 11 ...2021.01.26 17:43
Wiem, że tego nie ogarniasz, ale jesteś moim największym sukcesem, tu na Fronda. Inni chyba to rozumieją? Prawda?
Piszitie pa-russki2021.01.26 17:35
tawariszcz lejtnant ;-)
Topek2021.01.26 17:35
Nawet w obliczu śmierci Polaka, no bo gdyby Niemca, Żyda, Rosjanina to co innego
zibi2021.01.26 17:18
polacy uciekajcie ze zgnilego zachodu,to samo robili niemcy w oswiecimiu,glodzili na smierc
Anonim2021.01.26 17:28
Dawaj pa polski, tawariszcz lejtnant.
Ale luja i do przodu2021.01.26 17:14
No i pisokatole już nie muszą udawać pseudo obrońców życia teraz trochę popłaczą poudają żałobę następnie dalej będą szerzyć nienawiść do Żydów, protestantów, lewicowców, Niemców, liberałów, ateistów i wszystkich normalnych katolików
Nie zapominaj o tym, kurwa jego mać2021.01.26 17:16
Po 11 ...
Po 11 ...2021.01.26 17:19
Dziękuję za pamięć, ale ja się łapię w co najmniej kilka w/w kategorii, więc nie byłem pominięty.
Pierdol się, ty kurwa twoja mać2021.01.26 17:22
To jedna pamięć, jaka po to tobie zostanie.
Po 11 ...2021.01.26 17:31
Nieładnie tak przeklinać pod artykułem o ponownej śmierci dyplomaty. Nieładnie.
Pierdol się, ty kurwa twoja mać!2021.01.26 17:35
Są bluzgi i jest taki s k u r wy syn jak TY!
Po 11 ...2021.01.26 17:45
A ksiądz nie ma czasem mszy do odprawienia o 18?
NO I CO PEOWSKIE CIULE ZADOWOLONE2021.01.26 17:18
A teraz Polaka oskubią z organów,a kasę zato zarobi szpital, istni mordercy i hienny cmentarne.
Anonim2021.01.26 17:31
Zamów sobie mózg, przyda ci sie.
Jenny2021.01.26 17:13
Szkoda tego pana,ale wypadki niestety sie zdarzaja.Tutaj nie bylo zadnej walki z czasem pisowskie polglowki,a dyplomatyczny paszport,to kolejna kompromitacja katolickich fanatykow
Józef2021.01.26 17:12
Czyli teraz powinniśmy wypowiedzieć wojnę Wielkiej Brytanii.
Po 11 ...2021.01.26 17:11
A czy chociaż był przy nim ksiądz? Jakoś nic nie słychać o wsparciu KK. Bardzo dziwne ...
A ty, kurwa twoja mać, na to nie licz!2021.01.26 17:13
Wylądujesz pod płotem albo wsypią cię wprost do srracza. Chyba że ci SS Netanyahüj cię sprowadzi.
Po 11 ...2021.01.26 17:17
To dziwne, nic o ostatnim namaszczeniu?, nic o pojednaniu z Bogiem? Nic, zero księdza, zero aktywności KK .... Już wiem!!! KK, wiedział, że on od dawna nie żyje i ciało bez duszy KK nie obchodziło. Nawet ciało z dyplomatycznym paszportem....
A ty, kurwa twoja mać, na NIC nie licz!2021.01.26 17:20
Wylądujesz pod płotem albo wsypią cię wprost do srracza. Chyba że SS Netanyahüj cię sprowadzi.
Po 11 ...2021.01.26 17:56
To bardzo dziwne. W takich sytuacjach zawsze pojawia się duchowny ze wsparciem dla chorego, jego rodziny ... A tu NIC? Cisza?
Po 5 ...2021.01.26 17:20
Myślisz, że pozwolili księdzu tam być? - żeby im przypominał o przykazaniu "nie zabijaj" i "nie kradnij"?
Po 11 ...2021.01.26 17:35
Tak, w UK są takie bramki wykrywające duchownych. Jak się jakiś pojawi, to otwiera się zapadnia i sruuuuu do kanalizacji.
A ciebie, kurwa twoja mać,2021.01.26 17:37
tylko bez bramki wpuści SS Netanyahüj.
gość2021.01.26 17:11
Już dużo wcześniej angielscy kuzyni doktora Mengele rozdysponowali śp.Sławka nerki, gałki oczne i inne części zamienne (dawca był przecież stosunkowo młody i zdrowy). Nie mogli przecież zawieść czekających klientów! Teraz wystawią polskiemu konsulatowi fakturę za koszty "uporczywej terapii,przedłużanej z winy Polski"! Precedens już był - faktura dla Polski za polatanie Polaków na Spitfire'ach w 1940 roku,ściągnięta z depozytu polskiego złota w Anglii! Anglia zdradziła Polskę w 1920 r. - premier Llloyd Geroge dozbrajał wtedy bolszewików, potem we wrześniu 1939 nie kiwnęli palcem, potem 1945 w Jałcie ostatecznie sprzedali Polskę Stalinowi i nie pozwolili Polakom maszerować w defiladzie zwycięstwa! Kiedy wreszcie przejrzymy na oczy co do Anglii??
Anonim2021.01.26 17:14
Tak, miarka się przebrała! Polscy hydraulicy powinni za to zamienić im wodę ciepłą z zimną.
XYZ2021.01.26 17:09
Jeszcze chwilę nad denatem będą propagandę uprawiać i trzeba szukać innej okazji.
Po 11 ...2021.01.26 17:09
Boże, on jednak musiał usłyszeć, że PiS planuje jego porwanie ...
A ty, kurwa twoja mać, na to nie licz!2021.01.26 17:12
Wylądujesz pod płotem albo wsypią cię wprost do srracza. Chyba że ci SS Netanyahüj cię sprowadzi.
Mejer2021.01.26 17:06
Angole to jednak zwierzęta
AAAtomek2021.01.26 17:06
Rodzina śp. dyplomaty powinna domagać się odszkodowania od Państwa Polskiego za śmierć. ! milion złotych? W końcu zmarł jako dyplomata PL??
A ty, kurwa twoja mać, na to nie licz!2021.01.26 17:10
Wylądujesz pod płotem albo wsypią cię wprost do srracza. Ale SS Netanyahüj ci pomoże.
Anonim2021.01.26 17:11
Poległ, człowieku, poległ.
AAAtomek2021.01.26 17:21
Fakt, poległ na posterunku!
A tobie, kurwa twoja mać,2021.01.26 17:26
jedynie SS Netanyahüj może pomóc.
katolik2021.01.26 17:01
rządzacy zdrajcy Narodu mieli obraz śmierci głodowej, nie był to nikt z ich rodziny TAKI sam obraz, ale w różnym wydaniu już się dzieje obecnie za sprawą lockdownu, niszczenia gospodarki, zdrowia, życia, za sprawa szczepionek i czeka Polaków w NOWYM PORZĄDKU ogłoszonym przez zydów, masonów i nazistów Narodowi Polskiemu
katolik2021.01.26 17:05
nie był to nikt z ich rodziny więc nie zrobili nic, bo ten pic na wodę, co robili. to załosny teatr w wydaniu z ulicy. Pytanie czym jest państwo polskie w XXI w. Rzad do dymisji, jest za Holocaustem! To nie byłoby dyplomatyczne gdyby uchibili masonom angielskim
PIERDOL sie ty kurwa twoja mać?2021.01.26 17:08
Naucz się ty k u r w a twoja mać kacapie używać polski alfabet!
trust2021.01.26 17:01
mordercy!
Anonim2021.01.26 17:00
Dzięki bogu pisiory go nie dorwały
Srajta na lewka2021.01.26 17:19
a my Polacy ciebie trollu wypatroszymy w jedną godzine.
Stanisław zwany Sławkiem2021.01.26 16:59
… but his soul goes marching on.
Anonim2021.01.26 16:58
Angielscy faszyści zamordowali Polaka w biały dzień ... jaka odpowiedz?
Anonim2021.01.26 16:59
Dzięki bogu pisiory go nie dorwały
Po 11 ...2021.01.26 17:00
Ja planuję zemstę na ... Szkotach. Już kupiłem szkocką w Lidlu i ją dzisiaj sponiewieram z odrobiną wody.
NIE z twoją emeryturką i z wątroba!2021.01.26 17:05
Do Lidla nie ma wjazdu dla wózków inwalidzkich.
Po 11 ...2021.01.26 17:14
Po szkocką to ja się wczołguje :)
NIE z twoją emeryturką kurwa mać!2021.01.26 17:19
NIE z twoją emeryturką i z wątroba!
Po 11 ...2021.01.26 17:24
Wątrobę ciągnę za sobą na ... sznurku.
NIE z twoją emeryturką kurwa mać!2021.01.26 17:28
NIE z twoją emeryturką k....twoja mać!
Po 11...2021.01.26 17:41
Przed Lidlem dobrzy ludzie zawsze pomogą. Mam taką tabliczkę: "Jestem stary i nie mam już siły ***** ***" Ludzie wrzucają po 10, 20, czasem 50 zł. Po max 15 minutach mam na kilka flaszek.
Rob2021.01.26 17:17
Daj znać kto kogo sponiewierał
Po 11 ...2021.01.26 19:41
Update jest taki: Szkocka wygrywa, ale się przegrupowuję, dowalę jej lodem i jeszcze powalczę, zanim się poddam. Bogurodzica dziewica, Bogiem sławiena Maryja. U twego syna !!!
Komandos2021.01.26 16:57
Natychmiast wyslac elitarne jednostki WOT na London w celu pomszczenia brata polaka!!!
BoBunia2021.01.26 17:06
Proszę nie kpić z tej tragicznej sytuacji. To nie pora i miejsce na takie wpisy. Ad vocem Komandos : Wystarczy, że Polacy mieszkający w Wielkiej Brytanii będą pamiętać o sprawie pana Sławka i wyciągną wnioski.
katolik2021.01.26 16:56
rzadzący zdrajcy Narodu dla oka ludzi pisali papiery, to było oczywiste. Holocaust Obywateli niestety wam się nie uda, mimo, ze podpisaliście układ z szatanem gatesem sorosem masonami na NOWY PORZADEK polegający na uśmierceniu, bezpłodnosci poprzez szczepionki
Beno2021.01.26 16:55
Złość i smutek wypełnia serce. Nie jestem pewny, czy Polskie władze zrobiły wszystko, by ratować jego życie. Polacy mieszkający w Anglii, nawet teraz po śmierci pana Sławka powinni pikietować przed szpitalem w Plymouth z transparentami "mordercy" i "hańba lekarzom mordercą". A potem filmiki dać na Youtube. Niech cały świat się dowie jak umiera człowiek w XXI wieku - zagłodzony na śmierć. Bestialstwo. A za pana Sławka: "Wieczny odpoczywanie racz mu dać Panie..... "
Beno2021.01.26 16:57
Sorry: mordercom
Benito2021.01.26 17:00
Jesteś z Kujaw, braciszku?
Niech jego prochy spoczną w pokoju2021.01.26 16:55
+
ano2021.01.26 16:54
zabili jak w Auschwitz Maksymiliana Kolbego nie podając wody i jedzenia - śmierc głodowa.
Anonim2021.01.26 16:53
Człowiek jest wielki! Na obraz i podobieństwo Boże powołany do istnienia. Ale bywa i okrutny, jak wtedy, gdy zbrodniarzy ochrania przez śmiercią, a normalnego głodem częstuje, by zabić.
MaxFiend2021.01.26 16:48
Co znaczy "nie udało się uratować pana Sławka"? Przecież zmarł z powodu przebytego zatrzymania serca i nikt inny się do tego nie przyczynił.
To ty teraz doktór, kurwa twoja mać?2021.01.26 16:52
Ktoś ci wkrótce też postawi diagnozę.
Kretynka?2021.01.26 17:00
Zmarli nie płaczą i nie oddychają ich serce nie bije. Człowiek umiera z braku wody i pożywienia. Zmarł człowiek- Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie...
AMEN2021.01.26 17:02
AMEN
JohnyBravo2021.01.26 16:47
Napiszcie teraz o drugiej przegranej walce z czasem.O człowieku, którego wyszczepili na kowit i który dzień później zmarł na powikłania. 3 razy wzywana karetka nie przyjechała.Zatem człowiek ten przegrał walkę z czasem i zabójczym wirusem..A gdyby nie dał się wyszczepić to mógłby jeszcze żyć..Jakoś o ty cisza w mediach, a zwłaszcza pro rządowych jak np Fronda.
Po 11 ...2021.01.26 16:47
Mam nadzieję, że polski dyplomata zostanie pochowany z honorami w Polsce. W końcu dyplomata został zamordowany na obcej ziemi, przez obcy nam pogański naród.
A ty, kurwa twoja mać, na to nie licz!2021.01.26 16:56
Wylądujesz pod płotem albo wsypią cię wprost do srracza. Tak, tak wiem ... wsio ci ryba.
Jenny2021.01.26 17:25
Obys sie nie zdziwil,PiSuar to oblakancy i tak sie moze stac
Bartymeusz2021.01.26 22:00
Niech ci Pan da według serca twego
rebeliant2021.01.26 16:45
Człowiek zawsze żyje... ofermy.
TerazOsobnikiemBezCzynnegoMózguPozostanieSuski2021.01.26 16:45
Szczęśliwy człowiek! Uniknął tragicznego losu bycia obwożonym po polskich zadupiach katolickiego ciemnogrodu, gdzie radiomaryjne jędze i obłąkani dewoci schodzili by się do Nor Gazety Podłskiej, żeby pogapić się na jego państwową doczesność. Brawo pambuk i bozia za pokrzyżowanie planów PiSocjalistycznym aparatczykom.
rysiek2021.01.26 16:47
bydle
Radek2021.01.26 16:52
Wyjątkowo kanalia z ciebie lewaku!!!
APo2021.01.26 17:11
Jak to lewaki - kanalie co do jednego
Irena2021.01.26 18:22
[email protected] @ Kanalio, spadaj na "Spitnik", ty, ruska onuco!
GIZD2021.01.26 16:44
Szemrane towarzystwo może się teraz upajać swoim sukcesem .Człowiek nie żyje.
smyk2021.01.26 16:42
zonusia zarobi kase .
Anonim2021.01.26 16:48
Jakby za głupotę płacili to ty miałbyś od niej więcej, głupi trolu. Widać ze jeszcze ze śmiercią nie obcowałeś bo nie potrafisz zrozumieć i uszanować ludzkiego bólu.
pp2021.01.26 16:50
A siostruni kasa z zasiłku za opiekę nad warzywem przeszła koło nosa.
Anonim2021.01.26 17:27
Dowiedz się idioto jak wygląda opieka nad takim chorym i jaki to zasiłek ,za ciebie nikt nie będzie chciał poświęcić się za takie grosze kanalio .
ryszard2021.01.26 16:42
To nie z czasem została ta walka przegrana. Ona została przegrana z handlarzami "częściami zamiennymi".
Adam2021.01.26 16:41
Nie chcieli go wydać bo jeszcze okazałoby się że Polacy go uratują. Wtedy cały zbrodniczy lewacki system zbudowany takim mozolnym wysiłkiem przez okultystów w UK zostałby obnażony. Dlatego go zabili lekceważąc polskie starania. Hańba tym mordercom!!!
gosia2021.01.26 16:41
hieny osiągnęły swoje!
Przeciw kretynom2021.01.26 16:39
Niestety ale nie wierzę w żadną dobrą wolę w tej sprawie strony polskiej, od samego początku była to gra pozorów.
york2021.01.26 16:38
A co z polisa, organami do przeszczepu?
fdf2021.01.26 16:38
Dlaczego pis nie uratował tego człowieka?
katolik2021.01.26 16:57
bo gates soros i rządy które ogłosiły jawnie Nowy Porządek w każdy możliwy sposób dokonują Holocaustu
Angole jak niemcy2021.01.26 16:36
to mordercy !!!