01.06.20, 20:34Fot. screenschot: Youtube - Polskie Radio

Rafał Trzaskowski popiera Antifę?

Od kilku dni w Stanach Zjednoczonych trwają zamieszki. Płoną samochody, plądruje się sklepy. Prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego zapytano, co sądzi na temat odpowiedzialnej za protesty Antify, którą prezydent USA Donald Trump określa jako organizację terrorystyczną. Trzaskowski jednak unikał odpowiedzi. Jak komentuje poseł PiS Przemysła Czarnek, niechęć do odpowiedzi na pytanie oznacza, że Trzaskowski popiera działania podejmowane przez Antife.

-„Ja się nie zajmuję Stanami Zjednoczonymi. Ja się zajmuję Polską, Warszawą i powiązaniami Warszawy z Nadarzynem” – stwierdził Rafał Trzaskowski pytany o sytuację w Stanach Zjednoczonych i działania Antify.

Na uwagę dziennikarzy, że jako prezydent zajmowałby się polityką zagraniczną, w tym USA, kandydat KO stwierdził:

-„Jeżeli pan redaktor zada mi poważne pytanie o to, co się dzieje w Unii Europejskiej, a w tej chwili przed rządem olbrzymie wyzwanie negocjacji unijnych pieniędzy, bo na razie jest tylko dobra propozycja na stole, jeżeli zapyta mnie pan o politykę bezpieczeństwa, to ja chętnie panu na takie pytanie odpowiem”.

Sprawę skomentował poseł PiS Przemysław Czarnek:

-„Jeśli kandydat na prezydent odmawia odpowiedzi na tak sformułowane pytanie, to znaczy, że w gruncie rzeczy popiera, bo nie chce temu zaprzeczyć, to co się dzieje w Stanach Zjednoczonych i te działania, które podejmuje Antifa” – powiedział w rozmowie z portalem tvp.info.

-„Skoro prezydent jest odpowiedzialny również obok rządu za politykę bezpieczeństwa, to informacje od kandydatów na prezydenta na temat tego, co się dzieje w Stanach Zjednoczonych i co do działań Antify są kluczowe” – dodał.

kak/tvp.info.pl

Komentarze

edi2020.06.4 8:58
JESTEM POLAKIEM - UFAM PiS i GŁOSUJĘ NA ANDRZEJA DUDĘ !!!!!!!!!!!! - czytam historię polecam "DZIEJE POLSKI" prof Andrzeja Nowaka - SĄ SIŁY W EUROPIE I NA ŚWIECIE KTÓRE POLSKĘ CHCIAŁYBY W ŁYŻCE WODY UTOPIĆ ZA JEJ NIEUGIĘTOŚĆ W WIERZE KATOLICKIEJ, ZA JEJ WOLNOŚĆ I REPUBLIKAŃSKI SYSTEM OPARTY NA CYWILIZACJI ŁACIŃSKIEJ - DLATEGO MUSIMY POSTĘPOWAĆ MĄDRZE I NIE DOPUŚCIĆ DO KOLEJNYCH ROZBIORÓW - TRZEBA SIĘ MODLIĆ OPATRZNOŚĆ CZUWA JEZUS JEST PANEM POLSKI A JEJ KRÓLOWĄ MARYJA - SURSUM CORDA !!
skarb2020.06.2 16:44
on jest taki krysztalowy jak ty lewcyku za antife do pierdla a gdzie radni z pis,pracownicy ,czy inne sluzby,kto zostal ukarany za terroryzowanie 5lat POLAKOW ,niech RZAD robi sobie zarty,demokracja sie tlumacza ,tylko demokracja jest dla uczciwych dobrych sprawiedliwych a nie DLA WYJETYCH SPOD PRAWA niech pisiory biora przyklad z totalnej zjednoczonej partii obywatelskiejkazdego kto,pracuje,uczciwego zrobia przestepce a przestepcy chodza i smieja sie w twarz a glupcy nedznych drani wybieraja to jest fenomen czasu,komuna ma sie lepiej jak 2i3 RPhanba
Toni 2020.06.2 12:47
Trzaskowski popiera niemieckie bojówki Anifę, popiera zboczeńców, popiera SBeków komunistycznych, to masoń człowiek Sorosa szkodzący suwerenności państw i dażący do likwidacji religi katolickiej, popierający ściąganie islamistów do Europy także do Polski. Dodatkowo z budzetu miasta finansuje SBckiego babsztyla z SB,oraz organizację LGBT i pornografię. Trzaskowski jest kierowany przez Sorosa wroga polski nr 1.
Glaudiusman2020.06.2 10:07
Z takim delikwentem żadnych rozmów i dyskusji. Tylko taczka jednokołowa z kołem niepompowanym i jazda po bruku ulicami Warszawy aż do wieczora. I niech uważa na ostre zakręty.
Marek Krakowski2020.06.2 9:35
Trudno, żeby jej nie popierał skoro skoro jest z Targowicy, a Antifa ma "błogosławieństwo" od Grupy Bilderberga i sponsorowana jest przez Sorosa.
.2020.06.2 10:57
Podobnie jak sponsorowany przez Sorosa był Orban i Gowin. Ale oni wam nie przeszkadzają, bo "swoi".
Grizzly2020.06.2 8:11
Lewacy i terroryści zawsze do siebie ciągnęli!
klaus2020.06.2 7:41
mam pytanie do Rządu co robią służby z Prokuraturą, do tej pory wywozi się odpady z Czajki i rozwozi po całej Polsce bezkarnie, na pola gdzie nie ma żadnego zabezpieczenia zezwoleń, gdzie zanieczyszcza się nie tylko glebę ale i wody, i jest to bezkarne można powiedzieć jest ciche przyzwolenie Państwa , Państwa które nie działa w terenie nie działają żadne ,żadne będące do tego zobowiązane służby , pytanie po co Państwo utrzymuje takich urzędników.
John2020.06.2 2:57
Hitler byłby dumny z poczynań Antify.
adkfu2020.06.2 1:03
Niech ten de bil o intelekcie zero sie lepiej umyje najpierw kidawka jakaś brudna teraz ten znowu brudny
Dell2020.06.2 0:51
kretynizacja pisze o Trzaskowskim: "znalazł się wreszcie kryształowy polityk". Fakt. Zamiary Trzaskowskiego są przejrzyste jak kryształ - trudno mieć wątpliwości, że będzie stawiał dobro obcych nad dobrem Polski.
Wxyz2020.06.2 0:22
Trzaskowski beznadziejny ignorant nie zorientowany w temacie jak całe PO.
lol2020.06.2 2:25
no tak, bo przecież trzeba wiedzieć o każdym syfie na świecie i mieć zdanie na ten temat. Zajmijmy się najpierw naszym krajem,a dopiero potem innymi
będzie się działo!2020.06.1 21:23
O jest jedynym który może tu zrobić prawdziwy bałagan. Mistrz porażek, król w składania obietnic niespełnionych, prawdziwy zadymiarz!
.2020.06.1 21:53
Mam dokładnie takie samo zdanie o Dudzie. Dobrze, że się zgadzamy.
będzie się działo!2020.06.2 0:26
Nie zgadzamy się. Ja opieram swoją opinię na faktach. Mówmy o konkretach. Duda jest prezydentem od 5 lat i jak widać zaprowadza spokój i ład. Mieszkam w Warszawie i widzę co z Warszawą zrobił Trzaskowski: Tani chłam na ulicach w postaci stref relaksu z palet, zatruta Wisła, ścigający nas coraz dalej funkcjonariusze zbierający haracz za postój samochodem, niebotyczne ceny za wywóz śmieci. Jeszcze nie zaczął a już straszy że zniszczy 150 tyś miejsc pracy tylko przy CPK, drugie tyle przez zablokowanie przekopu Mierzej i o wiele więcej przez zablokowanie polskiego górnictwa. A co zrobił Duda? Ułatwia ludziom życie, dba o rodziny o gospodarstwa mieszczuchów i chłopów, nie przetrzymuje ustaw i dba o całą gospodarkę. Mam działkę i dzięki Dudzie i PiS już nie muszę bać się, że za wycięcie drzewa na mojej ziemi zabiorą mi cały majątek jak to się działo za PO- za jedno drzewo można było zapłacić i ponad 100 tys złotych (niejeden się powiesił z tego powodu).
.2020.06.2 10:56
Więc po kolei: - nie będę bronił Trzaskowskiego za tani chłam na ulicach, należy mu się - zatruta Wisła - winisz prezydenta miasta za to, że nastąpiła awaria w oczyszczalni? Jakby prezydentem był Jaki to by awarii nie było? Za Lecha Kaczyńskiego ścieki leciały do Wisły przez cały czas, bo oczyszczalni jeszcze nawet nie było w planach, ale to ci nie przeszkadzało? - opłaty za śmieci i parkingi wzrosły wszędzie, co jest efektem przerzucenia przez PIS na samorządy wszelkie opłaty (np. podwyżki pensji) jednocześnie zmniejszając im zyski (część podatków), więc odbijają sobie gdzie indziej różnicę - CPK i mierzeja to roboty robione dla samej roboty, już PIS wybudował lotnisko w Radomiu, z którego nikt nie korzysta i generuje tylko koszty. Tutaj efekt będzie ten sam, wyłącznie propagandowy. - polskie górnictwo jest tak nierentowne, że taniej wychodzi sprowadzanie węgla z Rosjii (co za PIS znacznie wzrosło), trzeba by powywalać związki zawodowe aby je naprawić. Jakoś jak w 2014r jedną kopalnię kupił Czech, to zaczęła przynosić zyski. Duda podpisuje wszystko co mu PIS podrzuci, niezależnie od tego, czy w świetle prawa powinien. Zawiódł jako strażnik konstytucji. A ten ład, jaki zaprowadza coraz bardziej zbliża się do ładu państwa policyjnego.
KRETYN2020.06.1 21:01
Krysztal icek to jest cos szlaczetnego a km jest wasz czaskowski zabrudzona smierdzaca fekaliami lalka barbi ,ktora malo wie imalo mowi mowia za nia targowiczanie czerwoni zieloni i niebiescy . wrogowie polski i polakow ciagle go pompuja JAK PEKNIE TO BEDZIE KUPA SMRODU
katolicka kretynizacja polski2020.06.1 20:43
Wiecie dlaczego Kałczyński jest taki wściekły na Trzaskowskiego? Bo znalazł się wreszcie kryształowy polityk, tylko niestety, nie w szeregach PISdzielców...
Zatroskany2020.06.1 20:56
Kryształowy polityk, dawno się tak nie uśmiałem.
Slawek2020.06.1 21:00
ty juz calkiem z ketyniales
ed2020.06.1 21:55
Gościu, wyluzuj. Biegnąc z głupcami, nie należy ich wyprzedzać! Biedaku.
typ2020.06.1 22:06
Hehe. Ależ ty masz poczucie humoru lemingu:)
Dell2020.06.2 0:45
Fakt Trzaskowski jest kryształowy. Kryształowy czyli przejrzysty jak kryształ. Tak przejrzysty, że nie można mieć najmniejszych wątpliwości, że będzie działał na korzyść obcych, a nie Polski.
Lato2020.06.2 14:03
Cześć bolszewiku, czerwony morderco. Co słychać ? :))
Urszula2020.06.2 17:49
Dokładnie. Nie można mu zarzuć łapownictwa tak jak Kaczyńskiemu, nie można mu zarzucić okradania skarbu państwa przez rodzinę, nie można mu zarzucić umieszczania na stanowiskach znajomych i krewnych. Nie pasuje Trzaskowski do tego pisowskiego towarzystwa gdzie złodziej na złodzieju złodziejem pogania.