11.09.19, 13:00(fot. youtube)

Robert Tekieli: Dokonuje się lincz na katolikach

-Jedna kobieta, jeden mężczyzna, w stałym związku, i ich dzieci. To jest rodzina – powiedział przewodniczący PiS Jarosław Kaczyński podczas konwencji partii w Lublinie. I jest to oczywistość. Jarosław Kaczyński tego nie wymyślił. To nie jest jego „wymarzony model”. Monogamię męsko-damską wymyślili Żydzi, tak samo było później u Greków, Rzymian i w Europie od jej powstania w VIII wieku. Żadna religia nie akceptuje związków homoseksualnych i nie uważa ich za rodzinę. Ani hinduizm, ani judaizm, ani islam, ani prawosławie czy katolicyzm. - pisze Robert Tekieli na portalu tysol.pl

Pan Śmiszek znany z tego, że swą karierę polityczną zawdzięcza swojemu „partnerowi”, panu Biedroniowi, poucza żydów, hindusów, mahometan i katolików:

„Jarosław Kaczyński i jego wizja >prawdziwej rodziny< i prawdziwego Polaka. Panie Prezesie, wyprowadzam Pana z błędu. Każdy zasługuje na szacunek i uznanie przez państwo jego praw!” 

 

Panie Krzysztofie, pojęcie „rodzina” proszę pisać bez cudzysłowu, słowo to pochodzi od źródłosłowu  'rodzić'. I nie zmienią tego żadne demokratyczne czy ideologiczne konsensusy. Oczywiście, każdy zasługuje na szacunek, jako pierwszy tę rewolucyjną myśl powtórzył za Jezusem z Nazaretu święty Paweł (nie ma już żyda, ni poganina, niewolnika i wolnego, kobiety czy mężczyzny, wszyscy jesteśmy równi, wszyscy jesteśmy dziećmi Boga). Homoseksualiści są równie godni jak każdy człowiek, biały czy czarny, pełnosprawny czy nie, narodzony czy będący pod sercem matki. Ale homoseksualiści z samej natury rzeczy do rodzenia w związku jednopłciowym nie są zdolni. I cokolwiek zrobicie, nic tego faktu nie zmieni. 

Tęczowa ideologia swoje ostrze wymierzyła od dawna głównie w Kościół katolicki. To oczywiste, bo ma on spójną doktrynę, jednego przywódcę decydującego o jej kształcie, Kościół jest też ostatnią ostoją wartości uniwersalnych i zawsze będzie walczył o prawdę. Mówi też stanowcze nie ideologii LGBT oraz ludobójstwu aborcji. Jednak świat jest od dawna przekonywany, że katolickie wartości są zagrożeniem dla wolności ludzi oraz, że instytucja Kościoła to siedlisko zła. Każdy ksiądz to pedofil, a obrońcy życia są oszalałymi radykałami.

Skąd takie absurdalne przekonania? Zacytuję teraz wydaną w 1989 r. książkę Marshalla Kirka i Huntera Madsena pt. „After the Ball. How America will conquer its fear and hatred of Gays in the 90s” (Po balu. Jak Ameryka w latach 90. pokona swój strach i nienawiść do gejów). Mamy tam  zalecenia typu:

„O homoseksualistach i homoseksualizmie należy mówić życzliwie i możliwie jak najgłośniej. Trzeba przekonywać, że homoseksualizm to nic niezwykłego, to po prostu coś innego niż heteroseksualizm, jak prawo- i leworęczność. Trzeba prezentować homoseksualizm jako źródło kariery i powodzenia gejów. Przeciwników należy prezentować bez wyjątku negatywnie. Wszystkich, którzy będą myśleć inaczej przedstawiać jako homofobów i ogarniętych nienawiścią prymitywów.

Osoby LGBT należy przedstawiać zawsze jako ofiary opresyjnej większości i w ten sposób wzbudzać współczucie wobec prześladowanych. Kampania musi odbywać się pod pozorem walki z dyskryminacją, przy czym należy unikać odwoływania się do samych praktyk homoseksualnych, mogących budzić odruch wstrętu”.


Jednym z punktów tego planu uczynienia Ameryki tęczową jest następujące przykazanie:

„Trzeba atakować kościoły, zwłaszcza Kościół katolicki poprzez wytykanie im archaicznych praktyk, zacofania i niejasności w interpretacji Biblii”.


Zwracam uwagę, że tekst jest z 1989 roku, podkreślić chcę ponadto, że jest on planem działania. Traktuje bowiem o tym, jak Ameryka dopiero kiedyś POKONA swój strach i nienawiść do gejów.

Dziś żyjemy w realizującej się właśnie tęczowej utopii. 

Arcybiskup Jędraszewski jakiś czas temu powiedział, że Kościół katolicki jest na świecie prześladowany i podał przykład skazania na więzienie australijskiego hierarchy oskarżonego o  molestowanie seksualne. Natychmiast na krakowskiego metropolitę rzucili się zwolennicy LGBT i zakrzyknęli: Jędraszewski broni pedofila! Szokujące. A abp Jędraszewski miał po prostu rację. 

77-letni metropolita Sydney, kardynał George Pell, znajduje się od lutego bieżącego roku w więzieniu w Melbourne. Znany był on z publicznego  piętnowania tęczowych ekscesów. 13 marca w Melbourne, sędzia Peter Kidd skazał kardynała na sześć lat więzienia za molestowanie seksualne dwóch nieletnich osób. Ta decyzja wywołała wątpliwości wielu wpływowych myślicieli katolickich takich jak o. Raymond J. de Souza, George Weigel, Ed Pentin, Phillip Lawler czy Raymond Arroyo. Jak pisze Grzegorz Górny: „są to osoby zaangażowane w walkę z pedofilią wśród duchownych i nie uznające w tej sprawie żadnych kompromisów. W przypadku australijskiego hierarchy uważają jednak, że jest on niewinny i stał się kozłem ofiarnym”. Niedawno, jak informuje dziennik Il Foglio, głos sprawie Arcybiskupa Pella „zabrał znamienity filozof prawa prof. John Finnis z Uniwersytetu Notre Dame w Stanach Zjednoczonych, a w przeszłości (1989-2010) profesor Uniwersytetu Oksfordzkiego. Na łamach czasopisma Quadrant przeprowadził on dokładną analizę wyroku sądu w Melbourne. Odwołując się do argumentów czysto prawnych stwierdził, że skazanie kard. Pella jest szokiem dla wszystkich, którym leży na sercu praworządność, sprawiedliwy proces i domniemanie niewinności.

Prof. Finnis odwołuje się między innymi do zeznań świadków obrony, którzy potwierdzają, że biorąc pod uwagę okoliczności, krótki czas i niestosowne miejsce, dokonanie przestępstwa było mało prawdopodobne, a w zasadzie niemożliwe. Argumenty te w sposób arbitralny nie zostały wzięte pod uwagę. Niedopuszczalne jest również to, że sąd a priori uznał prawdziwość zeznań domniemanej ofiary, zanim skonfrontował je z argumentami przemawiającymi za niewinnością oskarżonego. Tym samym to nie oskarżonemu dowodzono winę, lecz przeciwnie postawiono go w sytuacji, gdy to on musiał dowodzić swej niewinności – dodaje brytyjski uczony.

Prof. Finnis przytacza też świadectwo ceremoniarza, który zeznał przed sądem, że w chwili gdy miało zostać popełnione przestępstwo znajdował się z kard. Pellem w innym miejscu katedry. Wydanie wyroku pomimo takich zeznań jest sprzeczne z kodeksem prawa karnego – pisze prof. Finnis”.

Jeśli prof. Finnis pisze prawdę, a wszystko na to wskazuje, nie tylko w Polsce rozgrzani sędziowie sądzą wbrew poczuciu sprawiedliwości, wbrew faktom i wbrew zdrowemu rozsądkowi. 

Mary Wagner, kanadyjska obrończyni życia, przesiedziała już w więzieniach 6 lat za modlitwę, nic więcej, i czeka w areszcie na kolejny wyrok. Arcybiskup Peel skazany za nic na 6 lat więzienia!

Szokujące. Abp Jędraszewski miał rację. Wróciły stalinowskie sądy kiblowe dla przeciwników gender/LGBT. Zideologizowani, nienawidzący Kościoła sędziowie wydają wyroki wbrew dowodom. Wrócił totalitaryzm. Dziś ma tęczowe barwy.

Robert Tekieli/tysol.pl

Komentarze

Ewa B.2019.09.12 9:19
Tęczowy, wojujący o równość, coraz częściej pokazują, jak chcą nas wyrównać, najchętniej z ziemią. Coraz bardziej się odsłaniają. Tolerancja, o którą walczą, polega na tym, że odbiera się pracę profesorowi mówiącemu prawdziwie, sprzedawcy, co chciał sprzedawać meble a nie poglądy. Upominają się o tolerancję ? Taką samą wobec siebie ? Też tak powinni być traktowani ? Tego pragną?
Janka2019.09.12 10:06
Przeinaczasz fakty. Od wykładowcy wymaga się czegoś więcej niż tylko wiedzy i publiczna mowa nienawiści oraz rzucanie fałszywych oskarżeń muszą się spotkać z silną reakcją. Tak samo profesor Hartman powinien zostać odsunięty od nauczania i tu się zgodzę że zostało naruszone równe traktowanie obu panów, którzy nie powinni mieć kontaktu z młodzieżą. Co do casusu w firmie IKEA to przypominam że facet nie został zwolniony dlatego że chciał sprzedawać meble ale za sprzedawanie poglądów i domaganie się zgodnie z tradycją biblijną śmierci dla homoseksualistów. Gdyby zwyczajnie w świecie oprotestował wsparcie firmy dla mniejszości LGBT i powiedział że jest to niezgodne z jego światopoglądem nikt by go nie zwolnił, więc nie pisz proszę takich herezji o meblarstwie. Fakt że pod LGBT podoczepiali się rozmaici politycy, często skompromitowani, w Polsce PO-KO i inne degrengolady, nie zmienia faktu że ci ludzie walczą o prawo do życia bez przemocy i poniżania, o możliwość pochowania swoich bliskich, o to żeby państwo im nie zabierało 20% wspólnego majątku w razie nieszczęścia, o swoją godność i cytując byłą panią premier - im się to po prostu należy - szczególnie po obozach koncentracyjnych i współudziale katolików (którzy w Polsce stanowią zdecydowana większość) w masowej eksterminacji przedstawicieli LGBT.
Ewa B.2019.09.12 13:41
Kto prześladuje tęczowych ? Dlaczego ci prześladowani, biedni, dyskryminowani, zaczynają odbierać nam prawa do naszych własnych dzieci ? Dlaczego próbują nam zabrać prawo do naszych poglądów ? Gdzie gwarantowana wolność słowa ? Mogę mówić wszystko, ale pod warunkiem, że jest zgodne z ich ideologią ?
Janka2019.09.12 13:56
Jakiś konkretny przykład czy tylko zamierzasz powtarzać te obłąkańcze slogany? Kto konkretnie Tobie co odebrał, jak zostałaś zdyskryminowana, jakie prawa Ci odebrano? A wolność słowa tak jak każda wolność kończy się tam gdzie zaczyna się wolność drugiego człowieka, Jak to mówią wolność Twojej pieści kończy się tam gdzie zaczyna się czubek mojego nosa.
Alojzy Cedzidło2019.09.11 23:52
Coraz bardziej nabieram przekonania ,że Fronda powstała nie dla katolików . Na żadnym forum nie maja takich godów jak tu na Frondzie . I co tu więcej pisać . ...Mylę się czy nie ?
andrzejhahn die eine kleine jüdische läuse 2019.09.11 17:10
𝐚𝐧𝐝𝐫𝐳𝐞𝐣𝐡𝐚𝐡𝐧 die eine kleine jüdische läuse 𝐚𝐧𝐝𝐫𝐳𝐞𝐣𝐡𝐚𝐡𝐧 za stary, na mydło się nie nadaje 𝐚𝐧𝐝𝐫𝐳𝐞𝐣𝐡𝐚𝐡𝐧 znudzony gudłaj w kibucu
andrzejhahn32019.09.11 16:46
zapomnieli katole jak wraz z brodniczym kosciolem katolickim przesladowali i mordowali
Lech Keller-Krawczyk eine kleine jüdische läuse 2019.09.11 15:36
Kim jest ten: 𝐉𝐏𝐈𝐈𝐈? Nazwisko jego jest Lech Keller-Krawczyk i jak sam przyznaje, cyt.: "Nazywam się Lech Keller-Krawczyk (spolszczone żydowskie -Sznajder) mam lat 70 plus jestem Żydem i homoseksualistą." - i dalej, cyt.: "Można mnie znaleźć m.in. pod "nickami": 𝐨𝐟𝐢𝐜𝐞𝐫 𝐋𝐖𝐏, 𝐀𝐠𝐧𝐢𝐞𝐬𝐳𝐤𝐚 𝐃𝐳., 𝐤𝐚𝐥𝐢𝐧𝐤𝐚, 𝐧𝐢𝐤𝐭, 𝐃𝐚𝐫𝐢𝐚_𝐃𝐚𝐧𝐢𝐥𝐜𝐳𝐲𝐤 (mam słabość do bolszewików), itp." - Wszystko jest jak byk jest w archiwach Frondy. Sumując; dzielnicowy, JPIII, Agnieszka Dz. - to Lech Keller-Krawczyk, sowiecki Żyd, homoseksualista a jako taki pedofil. Prawdziwy stachanowiec blogowy, zaczyna rano i kończy rano.
Urszula2019.09.11 15:44
No i znowu o mnie zapomniałeś. Ale z ciebie podlec.
Lech Keller-Krawczyk eine kleine jüdische läuse 2019.09.11 15:53
O qwach bolszewickich jak ty nikit nie chce pamiętać Lesiu Keller. Jeszcze ci w pi .... burak nie wyrósł?
Urszula2019.09.11 18:52
Nie cuchnie ci z mordy jak piszesz takie teksty? Masz dzieci? Daj im to przeczytać. Niech podziwiają tatusia, który od czasu do czasu wyłazi z gnojówy i smrodzi na forum. FUJ!!!
JPIII2019.09.11 15:17
Ten dureń chce walczyć o prawdę. A prawda jest taka, że 1. pedał w...ojtyła pi..er..dolił się z dz..iwiszem 2. chrystek to bydle i pedał co przecwelił i łajdaczył się z 12 ped...ałami zw. apostołami 3. Chrystek był owocem starego pedophila zw. b.. ogiem 4. To bożyszcze molestowało i gwałciło 14-letnią dziewczynkę zw. Mar...ychą. Wniosek Katopedophile uważają starego pedophila zw. bogiem za swojego świętoszka. Prawda was wyzwoli katole.
Hak Ci w smark2019.09.11 15:00
Wystarczy, że KK będzie potępiał ataki agresji na parady LGBT, a nie podjudzał ludzi przeciwko sobie
Miodeczek2019.09.11 14:27
Pytanie do dodupca polaka ateisty.. itd. Jak rozumiesz powiedzenie: "w kupie siła"?..
Polak Ateista Dumny Gej2019.09.11 14:58
Mam dla ciebie lepsze pytanie dlaczego homofobie nie możesz przestać myśleć o rozchylonych męskich pośladkach?
Miodeczek2019.09.11 15:15
I jak na dodupca przystało, żadnej odpowiedzi. Tylko atak. Tak na marginesie: ile zarabiają tacy trolle? I macie płacone w oiro czy rublach?
qwerty2019.09.11 14:21
"...lincz na katolikach... ". Jak wam nie wstyd? Co dziennie na tym portalu po nie wierzących, innowiercach jeździcie jak po przysłowiowej burej suce. A wyznania starego hipokryty (sam nie potrafił założyć rodziny, córeczka jego brata sama nie wie kto jest ojcem jej dzieci) nazywacie lincznem. Tfu
qwerty2019.09.11 17:33
jestem głupi głupi głupi przepraszam
Maria Blaszczyk2019.09.11 13:59
Żadna religia??? Kościoły państwowe m.in.: Danii, Holandii, Islandii, Szwecji, USA i Kanady błogosławią małżeństwa zarówno tej samej, jak i różnej płci. Wiele innych kościołów chrześcijańskich również. Oprócz tego ślubów parom jednopłciowym udziela się w np. w candomblé. Dość dlugo udzielano ich także w róznych odłamach islamu.
Darek2019.09.11 14:10
A do tego chrześcijaństwo to zaledwie jedna z 10 tysięcy religii obecnie funkcjonujących na świecie. Ale wiesz jak to w kato-bolszewii bywa - jeśli fakty przeczą ich obłąkańczym tezom tym gorzej dla faktów. Naziści też bronili się rękami i nogami przed wszystkimi badaniami naukowymi ktore nie potwierdzały aryjskosci narodu niemieckiego. I tu i tu to kompletnie bez sensu i bez znaczenia, bo w sumie co to by zmienilo jakby niemcy byli aryjkczykami albo nie a religie jakos szczegolna wage przywiazywaly do i zamiast na bogach koncentrowaly sie nad tym co kto robi w lozku.
ZERR02019.09.11 15:58
Ilu wyznawców ma te 1.000.000.000 religii na świecie? I co ma liczba 12-osobowych "kultów" z buszu do rzeczy? Znaczy wiem co ma - prymitywy z dżungli mają prymitynwe kulty i to jest wasz ideał. Dzicz z sawanny.
katolik2019.09.11 17:32
jakieś 4 razy więcej wyznawców niż liczba katolików, ale co to ma za znaczenie. W artykule jest kłamstwo i to zostało wykazane. Wystarczyłaby jedna religia która nie spełnia danego kryterium z dziesięciorgiem wyznawców żeby dowieźć że twierdzenie iż wszystkie spełniaj dane kryterium jest fałszywe. Byłeś kiedyś w szkole?
ZERR02019.09.11 16:09
i dla jasności - chrześcijanie to 32% religii na świecie, a nie jak bezczelnie i hejtersko "sugerujesz" 0,01% To nie 'parlament' gdzie każda "religia" ma jeden głos.
Janka2019.09.11 17:27
Ależ każda religia ma dokładnie jeden głos. A ilu wyznawców? Cóż ateiści i agnostycy to 1.1 miliarda ludzi czyli niemal tyle samo co wszystkich katolików (1.2 miliarda), buddyści z konfucjanistami to już 770 milionów, wierzenia afrykańskie 100 milionów ludzi. Dla porównania przytaczany w artykule judaizm zaledwie 14 milionów, więc po co wymieniać jakby liczebność była jakimś argumentem?
ZERR02019.09.11 14:24
to już nie sa ani kościoły ani religie tylko komuniści poprzebierani jak 'żywa cerkiew' za stalina
Maria Blaszczyk2019.09.11 15:03
Średniowieczni muzułmanie - i nowożytni też, ostatni odłam islamu udzielający ślubów parom jednopłciowym robił to do połowy ubiegłego stulecia, ale zostańmy przy średniowiecznych - to byli komuniści? A to mnie zaksoczyłeś. Możesz jakoś tę tezę uzasadnić?
Darek2019.09.11 15:06
Budda widać też był komunistą i tradycyjne religie Afryki, obu Ameryk to też komuna. Się wyjaśniło że biali w Ameryce faktycznie walczyli z czerwonymi :)
ZERR02019.09.11 15:55
jaki budda i jakie 'tradycyjne religie afryki' - czyli ludożercza dzicz? Konkretnie. Ile, kiedy, na jaką skalę itp. Bo jak dotąd to bredzicie w oparach "greckich" a nawet tam zboczenia były zaledwie tolerowane, dotyczyły wąskiej 1% warstwy 'szlachty' i generalnie służyły do utrzymywania niewolników w posłuszeństwie.
Janka2019.09.11 17:10
Nie karmcie trola. Przecież nick ZERRO zobowiązuje. Udowodniliście mu kłamstwo a on nadal ujada, nie ma już o czym dyskutować.
ZERR02019.09.11 15:33
Jakie to były odłamy islamu, jak liczne i jak długo toto trwało? I jak sie skończyło. bo obecny experyment trwa raptemkilkanaście lat i juz widac do czego prowadzi - do zagłady frajerów. Jeszcze ze 2 dekady tych eksperymentów i z pedalskiej europy zostaną zgliszcza.
Dam2019.09.11 15:42
Udowodnili ci kłamstwo (po raz kolejny), a ty zamiast przeprosić, zmieniasz temat.
ZERR02019.09.11 15:53
niczego mi nie udowodnili piewco zboczeńców
rozczarowany prez. Trzaskowski2019.09.11 14:40
Co ty wiesz o Danii? Co ty wiesz o USA? Co ty wiesz o Kanadzie garkotluku? Ani jezykow nie znasz, ani nie masz "salaty" na podroze zamorskie i kazde inne. No co ty wiesz?
Szmaja2019.09.11 13:58
Homoseksualizm i leworęczność to idealne porównanie, ale "gimby nie znajo". Jestem leworęczny, a w zasadzie byłem. Za moich czasów mańkutów się tępiło i masowo "leczyło". Jak pisałem w szkole nawet nauczycielki się śmiały i wytykały. Słyszałem ciągle za plecami że jestem lewus, szmaja, mańkut, a lekarze kazali rodzicom zmuszać mnie do prawidłowej i zdrowej praworęczności i walczyć z tym wynaturzeniem. W efekcie nie potrafię już pisać lewą ręką, prawą nigdy się nie nauczyłem a pisanie nią bardzo szybko powoduje bolesne skurcze - to rodzaj okaleczenia. Rozumiem doskonale jak czują się osoby homoseksualne w tym chorym społeczeństwie. A artykuł niedość że kłamliwy to zwyczajnie bezczelny i prostacki. Facet serio uważa że na świecie istnieją tylko 2 religie, a kontynenty wyłoniły się z oceanów 1300 lat temu? Serio?
Zbigniew2019.09.11 14:26
Jest pan w poważnym błędzie zestawiając leworęczność z tzw. homoseksualizmem.
Darek2019.09.11 14:45
Ależ to analogia wręcz idealna, co więcej możliwe jest nawet powiązanie biologiczne obu tych cech na co wskazują badania. Wśród homoseksualistów znacznie częściej występuje leworęczność niż u osób heteroseksualnych, co może jednoznacznie wskazywać na jakiś wspólny czynnik przyczynowy obu tych cech.
ZERR02019.09.11 16:02
Homoseksualizm jest wrodzony małej liczbie przypadków, ale i to nie usprawiedliwia poddania całego społeczeństwa władzy praw zboczeńców. Gross zboczeńców została nimi uczyniona - gwałtem, molestowaniem, przykładem.
katolik2019.09.11 14:50
Biologia, matematyka i statystyka jednak zestawiają, zatem kto się myli, nauka czy może jednak pan Zbigniew oślepiony ideologią wyższości powszechności nad unikalnością?
violencja2019.09.11 22:58
Ale świetnie korzystasz z klawiatury , zatem w czym problem? Jeszcze płaczesz z powodu tego co było kilkadziesiąt lat wstecz, myślę , że ze 60 albo 70 lat wstecz? Aleś mocny facet!Myślę , że jesteś bardzo młody i nieudolnie bronisz dewiantów , albo jesteś stary i głupi. Wspominasz jeszcze czasy jak chodziłeś z kredkami ?Trauma? Ja nie pamiętam aby jakikolwiek nauczyciel tak traktował dzieci. Sama też tak nie traktowałam swoich dzieci rodzonych-leworęcznych , ani moich uczniów. I powiem tak, to co nienormalne i do tej pory żyło w ukryciu , występuje teraz agresywnie i próbuje nam wmówić , że to co nienormalne , jest normalne.
Szmaja2019.09.12 0:14
Ach ta Wasza argumentacja i merytoryka: "Ale świetnie korzystasz z klawiatury , zatem w czym problem" - czyli co tam że CIę okaleczono, jeśli z tego powodu się nie zabiłeś to przecież nie ma problemu. "jesteś stary i głupi" "Trauma?" - byłaś kiedyś prześladowana z powodu inności? Jeśli nie to zamilcz! Ostatniego podłego zdania nawet nie zacytuj≥ę bo to patologia totalna. A aż tak stary nie jestem. 70-te i 80-te lata to jeszcze był okres "leczenia" i to nie na jakimś zadupiu tylko w dużym mieście wojewódzkim.
Darek2019.09.12 0:18
Pracujesz w ZUSie? Parafrazując Twoja wypowiedć: - Łolaboga obcieli mi nogę! - Przecież świetnie korzystasz z wózka inwalidzkiego, zatem w czym problem? Jak czytam takie pierdoły to sobie wyobrażam babę z ZUSu z komisji lekarskiej. Idąc tym tropem to Niemcy nam reparacji też nie musza wypłacać ani nawet przepraszać bo przecież sobie odbudowaliśmy, zatem w czym problem?
katolik2019.09.11 13:51
Czy prawo prasowe nie sankcjonuje jakoś takiego steku obłudnych kłamstw, manipulacji i oszczerstw jak te zawarte w artykule?
Darek2019.09.11 13:43
Ależ stek bzdur. Według autora Europa powstała w VIII wieku, z 10 tysięcy religii wybrał sobie judeochrześcijańskie plus hinduizm żeby pod tezę dopasować, czyli jego teza jest kłamstwem w 99,08%. I jeszcze o jakimś linczu pier... opowiada rzeczy sprzeczne z rozumem, faktami i zdrowym rozsądkiem. On w ogóle słyszał kiedyś znaczenie tego słowa?
Janusz Barwinek2019.09.11 13:39
Zboczeńców, - gdy nie chcą się leczyć i dostosować do reszty społeczeństwa, - należy odbierać obywatelstwo i wydalać z kraju!
Naczelny2019.09.11 13:40
3/4 kleru chcesz wywalić?
ZERR02019.09.11 14:26
jak trzeba to trzeba ale zapewnie max 1/10
Maria Blaszczyk2019.09.11 14:00
Ale my tu nie rozmawiamy o zboczeńcach.
ZERR02019.09.11 14:27
jeszcze nikt nie wykazał, aby homoseksualizm nie był zaburzeniem rozwoju psychoseksualnego czyli zboczeniem
Darek2019.09.11 15:04
Nikt nie wykazał aby katolicyzm nie był zaburzeniem rozwoju psychoseksualnego czyli zboczeniem, ale co niby z tego miałoby wynikać?
Maria Blaszczyk2019.09.11 15:22
No nie. "Zboczenie" to inaczej, a właściwie prawidłowo, "zaburzenie preferencji seksualnych". I wyszczególnia się tu pedofilię, nekrofilię, zoofilię. W rzadkich przypadkach fetyszyzm. A homoseskualności nie. Bo nie powoduje szkód. By coś uznać za zaburzenie, musi mieć jakieś negatywne skutki.
ZERR02019.09.11 16:06
Homoseksualizm wywołuje szkody daleko większe, i analogiczne, jak nekrofilia czy zoofilia. Przede wszystkim uniemozliwia dobór partnera i wspólne z nim/nią wychowanie dzieci, co jest przystosowaniem ściśle biologicznym. Jest również ściśle powiązany z tzw pedofilią.
Szmaja2019.09.11 14:04
Nie bądź taki surowy dla księży, to że każdy prawie terrorysta to muzułmanin nie znaczy że każdy każdy muzułmanin to terrorysta, tak samo jest z księżmi - nie każdy ksiądz to pedofil, gwałciciel czy współsprawca - Kościół to nie tylko Paetz, Jędraszewski, Wesołowski, Kiwitt ale też cała masa porządnych ludzi.
anonim2019.09.11 13:30
Już rozumiemy dlaczego po 1989 wszystko zostało po staremu, a zagraniczne firmy poszukiwały na stanowiska kierownicze ludzi z co najmniej 5 letnim stażem w firmach komunistycznych!
anonim2019.09.11 13:27
Czyli jak śpiewał Grzegorz Ciechowski: witaj w ZOO!
Gość2019.09.11 13:24
Och, znowu biedni, uciśnieni polscy katolicy.
Reytan2019.09.11 13:30
Kaci scowieccy zamordowali juz kilka milionow polskich katolikow ,i jeszcze im malo. Katolicy musza sie zaopsatrzec w laski debowe. Samoobrona jest dopuszczalna. Komunisci wracaja za Ural.
Polak Ateista Dumny Gej2019.09.11 13:39
Katole w Polsce popełniają największą liczbę przestępstw, mordów, gwałtów. Jeszcze im mało....
BiegunkaProrocza2019.09.11 21:52
Reytanie Reytanie, słuchaj co mówię. Znowu ser pod kapturem, aj aj. Obmyj siuraka
Marian2019.09.11 13:14
Zboczencow, jako ludzi nienormalnych, nalezy izolowac od reszty spoleczenstwa w obozach i tam probowac leczyc, np. seria bolesnych zastrzykow prosto w kitniak
Polak Ateista Dumny Gej2019.09.11 13:16
To kiedy się zgłaszasz do psychiatry? Marian najwyższa pora!
anonim2019.09.11 14:11
Boisz się zastrzyku , taki duźy chlopczyk .
Polak2019.09.12 7:58
Nie rób z siebie idioty, żadna terapia nie wyleczy katolicyzmu, z tego po prostu trzeba wyrosnąć.
Cogito ergo sum2019.09.11 13:08
Tęczowy bolszewizm zamienia świat nie tyle w łagier, co w dom wariatów dla dysydentów. Afirmuje się obłęd, przekreśla całą psychologię, socjologię i biologię. Czynią to tęczowi hunwejbini z wyższym wykształceniem. Uniwersytety były także kuźnią kadr dla systemu komunistycznego. To było nie tylko miejsce buntu 68 roku.
Polak Ateista Dumny Gej2019.09.11 13:14
Katabasy żyją w alternatywnej wersji nauki. Nic dziwnego, wszak z definicji mają upośledzoną zdolność uznawania faktów płynących z nauki. Prawdą jest dla nich tylko katoideologia wzięta wprost z mchu i paproci.
Cogito ergo sum2019.09.11 13:24
Pragnę pana pouczyć, że uniwersytety zostały stworzone przez Kościół już w czasach Średniowiecza. Pana opcja psuje te miejsca zastępując uprawianie nauki chorą ideologią.
Darek2019.09.11 13:35
Wcześniej ten sam Kościół spalił istniejące uniwersytety i wymordował naukowców, a te średniowieczne no fakt były i chwała że były ale nie zapominajmy że miały ogromne ograniczenia i gdyby nie Kościół uniwersytety też by były bo były przed nim i rozwijały si znacznie lepiej.
ZERR02019.09.11 13:53
chciałes napisać: Ocalił co się dało po upadku Rzymu wlewak to jednak stan umysłu
katolik2019.09.11 15:03
A Rzym to niby z jakiej przyczyny upadł? Stał i się sam z siebie przewrócił? Ocalić to ocalił islam to co się dało, ale większość przepadła dlatego między innymi dziś używamy wszyscy cyfr arabskich bo cała wiedza matematyczna jaka przetrwała uratowana została przez islamistów którzy w porównaniu z katolikami byli nowocześni, tolerancyjni i postępowi. Rzym zaś nie upadł tylko został rozwalony przez chrześcijaństwo. Ostatni wykształcony cesarz Rzymu Julian też zginął z rąk chrześcijańskiego zamachowca a potem Kościół zakazał osobom, wykształconym, piastowania urzędów publicznych co doprowadziło do upadku państwa. Chrześcijański ekstremizm zniszczył całą cywilizację i wprowadził zamordyzm oraz powszechne niewolnictwo na prawie 1700 lat. Do biblioteki się rusz!
ZERR02019.09.11 16:13
niezłe ahistoryczne bajki waść sadzisz... bo w szkołach uczą, że Rzym upadł dzięki naprzyjmowaniu 'uchodźców' hunów i wizygotów, którzy emigrowali z powodu zmian klimatycznych... i dzięki załamaniu sie dzietności Rzymianek. Zupełnie tak jak dizsiaj.
Janka2019.09.11 17:16
Ale katolikowi chodziło o książki historyczne a nie książeczkę do nabożeństwa - stąd wasza różnica zdań. Życzę zapoznać się z nauką zamiast wierzyć w baśniowych uchodźców. Chociaż nick ZERRO zobowiązuje jak widać do nieuctwa.
Janka2019.09.12 1:00
chyba w szkołach przyklasztornych... hahaha
Cogito ergo sum2019.09.11 14:47
Dokonał pan wielkiego odkrycia pisząc o uniwersytetach w starożytności. Owszem istniała przez pewien czas Akademia Ateńska ale to nie był uniwersytet. Wśród ludzi o takim niskim poziomie wiedzy lewackie ideologie mają bogaty połów
ZERR02019.09.11 16:20
Poziom katofobicznych kłamstw świadczy o tym intelektualnym zboczeńcu. Idzie na tzw 'chama'.
Cogito ergo sum2019.09.11 16:25
Dlaczego ma pan tak niskie mniemanie o sobie? Nie miałem zamiaru iść na chama
Polak Ateista Dumny Gej2019.09.11 13:37
Kościół nigdy nie miał nic wspólnego z nauką, bo to organizacja ideologiczna i to ona jest chora, a nie nauka wbrew temu co sugeruje niejaki Cogito. Kościół jest przeciwny nauce.
Polak Ateista Dumny Gej2019.09.11 13:06
Katole mają w Polsce jak pączki w maśle, a ten przygłup piierdoli o "linczu". Mają tupet bezczelne katabasy!
Reytan2019.09.11 13:31
Uwazaj wariat,Wisla sie pali !
andrzejhahn32019.09.11 16:47
uwazaj katolu z ciemnoty i zacofania rozum tracisz
Janusz Barwinek2019.09.11 13:36
Tak się odpłacasz umęczonemu Jezusowi? Nie zdajesz sobie sprawy, czy ci zapłaci za twoją posługę, gdy już będziesz zdany na jego wieczną niełaskę. Gdybyś sobie zdał sprawę z tego co robisz, umarłbyś z przerażenia!
Polak Ateista Dumny Gej2019.09.11 13:46
Skąd pomysł, że odpłacam się istotom urojonym? Nie mieszaj innych do swoich bajek.
bzyk2019.09.11 13:50
Myślisz,że Jezus chciałby mieć cokolwiek wspólnego z portalem dzielącym Polaków i tymi co tu plują jadem na bliźniego?
diag2019.09.11 13:43
O znowu ten nienawistnik nadużywający wulgarnych słów - PADG. Pewnie myśli o sobie jako o postępowym oświeconym człowieku a tak naprawdę to do niego pasuje opis Hartmana (no może poza tym, że na PiS nie głosuje). Na potwierdzenie wystarczy przeczytać tekst powyżej, do którego napisałem ten komentarz.
Polak Ateista Dumny Gej2019.09.11 13:47
A co ci się nieszczęśniku w moim tekście nie podoba?
anonim2019.09.11 13:55
Święty Michale Archaniele! Wspomagaj nas w walce, a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen.
jotbart2019.09.11 14:02
Jak tam sluzowka odbytu? Krwawi?
Polak Ateista Dumny Gej2019.09.11 14:56
Dlaczego nie możesz przestać myśleć o rozchylonych męskich pośladkach?
Miodeczek2019.09.11 23:47
Dodupcu, powtarzasz się.. pewnie zapach kupeczki przyćmił nieco umysłek...
Joanna2019.09.11 14:08
Przyglup znowu pie...li...bezczelny katabas Dumny Gej,...
alex2019.09.11 14:31
dopiero trzeba byc przyglupem zeby wchodzic na katolickie fora i pluc na wszystkich ze pisza lub mowia o kosciele.won na onety roznej masci