14.08.19, 12:45screenshot Youtube - Telewizja Republika

Robert Tekieli: Ideologia LGBT istnieje. Oto dowody

 

Nie ma czegoś takiego jak ideologia LGBT, pisze na TT Krzysztof Mieszkowski. - Nie ma czegoś takiego jak ideologia LGBT, tylko są ludzie, którzy są gejami, lesbijkami i mają prawo do zwykłego normalnego życia - mówi w TokFM Joanna Mucha. LGBT to nie ideologia, lecz ludzie, pisze w Gazecie Wyborczej Jarosław Makowski. Nie ma ideologii LGBT. STOP temu kłamstwu - zamieszcza na Fb post ‎Adam Grela - pisze na łamach Tysol.pl Robert Tekieli

Czemu chcą ukryć jej istnienie i wmówić, że przeciwnicy ideologii LGBT nienawidzą ludzi, chcą ich dyskryminować, a nawet eksterminować? Czemu kłamią?

Ideologia to zbiór wartości, przekonań, idei i poglądów opisujących i oceniających rzeczywistość. To wizja świata istniejącego i projekcje przyszłości. Ideologia to również zbiór zasad postępowania ruchów społecznych, partii politycznych, grup mniejszościowych, u podstaw którego tkwi świadome dążenie do realizacji określonego interesu klasowego, grupowego albo narodowego.

Zobaczmy jak kształtowała się ideologia LGBT, by przybrać dzisiejszą postać.

Jednym z pierwszych liderów ruchu na rzecz równouprawnienia homoseksualistów był Magnus Hirschfeld (1868-1935), niemiecki lekarz żydowskiego pochodzenia, prekursor seksuologii. Był współzałożycielem w 1897 pierwszej niemieckiej organizacji Wissenschaftlich-humanitäres Komitee, zrzeszającej osoby homoseksualne. Głównym polem badań Hirschfelda był homoseksualizm. Stworzył on teorię metatropizmu, według której płeć jest czymś chwiejnym, ulegającym zmianie.

Wilhelm Reich (1897-1957), lekarz, był przekonany, że seksualność jest "ośrodkiem, wokół którego obraca się całe życie społeczne i wewnętrzne życie jednostki". Erotyzację kultury uważał za idealne narzędzie do zniszczenia relacji do Boga, Kościoła, tradycji, państwa, rodziców, ojca i nauczycieli, do zburzenia dotychczasowej struktury i ładu społecznego. Zaspokajaj swoje żądze seksualne, a stworzysz raj na ziemi twierdził Reich.

Margaret Sanger (1879-1966) widziała w macierzyństwie „niewolnictwo reprodukcji”, z którego pragnęła uwalniać kobiety wzorując się na marksistowskiej koncepcji ucisku i wyzwolenia. Twierdziła, że kobieta jest właścicielką swojego ciała oraz swojej płciowości i może nimi zarządzać tak, jak jej się podoba. Zanegowała obiektywny porządek dotyczący prokreacji i macierzyństwa. Była promotorką antykoncepcji i kontroli urodzin. Opowiadała się za sterylizacją i przymusową aborcją ze względu na rasę, pochwalała tezy nazistowskiego programu eugenicznego. W 1942 r. założyła Amerykańską Ligę Kontroli Urodzeń (ABCL), która dwadzieścia lat później zmieniła nazwę na International Planned Parenthood Federation, czyli MiędzynarodowaFederacja Planowanego Rodzicielstwa. Sanger zainicjowała I Światowy Kongres Kontroli Urodzeń w Genewie, rozpoczęła masowy ruch „wolnej miłości”, finansowała badania prowadzące do stworzenie pigułki antykoncepcyjnej. Doprowadziła do uznania w 1965 r. przez Sąd Najwyższy USA zakazu używania środków zapobiegania ciąży za sprzeczny z konstytucją.

Margaret Mead (1901-1978), aktywna biseksualistka, była autorką najpopularniejszej książki antropologicznej wszechczasów: „Dojrzewanie na Samoa” (1928). Była sławna i miała nieomal gwiazdorski status w USA. Ustaliła w toku swoich badań, że wszystkie cechy osobowości, które uznajemy za męskie bądź kobiece, są luźno powiązane z płcią biologiczną i nie wynikają z natury ludzkiej, lecz na drodze socjalizacji kształtuje je kultura. Jej opisy „wolnej miłości’’ u ludów pierwotnych miały wpływ na rewolucję seksualną lat 60. XX wieku. Według niej trzymanie się światopoglądu chrześcijańskiego krępuje ekspresję seksualną i nie pozwala osiągnąć radości z życia. Mead postulowała więc, by zmienić sposób wychowywania dzieci w Stanach Zjednoczonych na wzór samoański: odejść od obowiązującej dotychczas etyki seksualnej, a zamiast tego dać młodzieży możliwość próbowania różnych form aktywności płciowej. Wizja wolnej miłości panującej wśród szlachetnych dzikusów na wyspach wiecznego szczęścia szybko podbiła umysły na Zachodzie. Margaret Mead spowodowała prawdziwą rewolucję w światowej antropologii. Z przeprowadzonych badań wyprowadziła wiosek, że wiele zachowań, które uważa się za naturalne dla człowieka, to ograniczenia narzucone nam przez cywilizację.

Już pięć lat po jej śmierci „The New York Times" na pierwszej stronie ogłosił, że „Margaret Mead dopuściła się poważnych przekłamań co do życia i charakteru Samoańczyków". Okazało się, że jej „praca naukowa” oparta była na wywiadzie z dwoma kobietami, które wprowadziły ją w błąd.

Mead w ogóle nie znała języka samoańskiego i wyciągnęła na temat kultury samoańskiej fundamentalnie błędne i fałszywe wnioski. Okazało się iż w rzeczywistości na Samoa „kult dziewictwa uprawiany jest prawdopodobnie w stopniu bardziej ekstremalnym, aniżeli ma to miejsce w jakiejkolwiek kulturze znanej antropologii”. Finalnie ośmieszające pracę Margaret Maed były wywiady przeprowadzone w języku samoańskim z dawną informatorką Mead, wiekową już panią Fa’apua’a Fa’amū w 1987 roku. Samoanka wyjaśniła, że gdy ona i jej przyjaciółka Fofoa – druga młoda informatorka badaczki – opowiadały Mead o rzekomo „rozwiązłym” życiu samoańskich nastolatków, ich celem nie było świadome wyprowadzenie jej w pole. Podawały one nieprawdziwe informacje dlatego, ponieważ zawstydzały je pytania badaczki odnośnie tego, co w kulturze Samoa stanowi temat tabu!

Mimo całkowitej kompromitacji Maed jej prace dalej stanowią lektury obowiązkowe na uczelniach wyższych wielu krajów świata.

Kolejnym wpływowym oszustem był Alfred Kinsey (1894-1956), profesor entomologii i zoologii, autor nazwanego jego nazwiskiem Raportu, dzieła przełomowego w historii seksuologii.

O ten raport oparte były dwie jego najważniejsze publikacje, „Zachowanie seksualne mężczyzny” (1948) i „Zachowanie seksualne kobiety” (1953). Książki te wywołały skandal, a ich autora uważa się do dziś za ojca rewolucji seksualnej.

Z badań entomologa wynikało, że 86% dorosłych ludzi żyje w sprzeczności z kodeksem obyczajowym.

Kinsey dowodził, że 90% mężczyzn i 30% kobiet popełnia zdradę małżeńską, zaś kontakty homoseksualne miał co trzeci mężczyzna. Z kolei dzieci miało cechować mocne zainteresowanie seksem, a dla większości z nich kontakt fizyczny miał nie być traumatycznym przeżyciem. Teza ta zaczęła być wykorzystywane przez pedofilów.

Twierdzenie o 95% mężczyzn, którzy choć raz dopuścili się przestępstwa na tle seksualnym, Kinsey wysnuł na podstawie danych od więźniów, w większości skazanych za przestępstwa seksualne.

Do dziś funkcjonują publicznie absurdalne twierdzenia z raportów Kinseya, że około 10% mężczyzn to geje.

Te nieprawdziwe wyniki „badań” Kinsey osiągnął dzięki następującym manipulacjom:

1/3 ogółu badanych przez niego była karana za przestępstwa seksualne;

10% męskiej próby badawczej stanowili stali bywalcy klubów gejowskich w San Francisco;

małżeństwem był dla Kinsey’a każdy nieformalny związek, spotykających się co najmniej rok, za małżeństwo uznawał on prostytutkę i jej alfonsa;

wyższe wykształcenie (college level education) uznał u wszystkich, którzy kiedykolwiek uczęszczali na jakikolwiek kurs uniwersytecki.

Cały tekst warto przeczytać na Tysol.pl

Komentarze

Andrzej Budzinski2019.08.14 22:13
Chiałbym dołączyć mój głos dotyczący idei LGBT i GENDER. Otóż w ostatnim czasie napisałem książkę, która rozpatruje ten problem: LESBIAN GAY BISEXUAL TRANS. BŁAZNY KRÓLA „Lesbian, gay, bisexual, Trans … błazny króla”, to próba odpowiedzi na definicję naukową homoseksualizmu, według której jest on naturalnym wariantem ludzkich zachowań, polegającym na sentymentalnym i/lub seksualnym przyciąganiu osób tej samej płci”. „Naturalny wariant”. Według tak sformułowanej definicji homoseksualizmu stawiam pytanie: Naturalny wariant, ale według jakiej matury? Tej przed grzechem pierworodnym zgodnej z wolą Bożą? Czy tej po grzechu pierworodnym skażonej przez grzech i manipulację szatana? Odpowiedzi na te pytania znajdują się w Piśmie Świętym, a w szczególności w Księdze Rodzaju w opisie stworzenia, który ukazuje w sposób jasny i niepodważalny prawdę o naturze człowieka, jako mężczyzny i kobiety, i ich seksualność stworzonych na obraz i podobieństwo Boga. Książkę można nabyć https://www.andrzejbudzinski.com/
www2019.08.14 16:48
Ideologią LGBT jest uznawanie zaburzeń za odmianę zdrowia, a następnie próbowanie budowania społeczności opartej na tych zaburzeniach. Takie działania są szkodliwe dla zdrowej społeczności, bo wciągają ją w chore zachowania.
Xemerius2019.08.19 18:10
No spoko, ale jak ktoś wierzy w Boga, obcowanie świętych i przemianę opłatka w ciało mesjasza to jest to objaw absolutnego zdrowia psychicznego i nie wolno sugerować pomocy psychiatrycznej. Społeczność zbudowana na tych przekonaniach jest zdrowa, potrzebna i nie ma nic wspólnego z notorycznymi, bardziej lu mniej metaforycznymi polowaniami na czarownice ani niekończącym się procesem sabotażu poznawczego. No luz.
Foster2019.08.14 14:55
Przestańcie się wygłupiać. Ideologii LGBT nie może być tak samo jak nie ma ideologii osób heteroseksualnych. Ten, który twierdzi inaczej ma nieczyste sumienie.
ZERR02019.08.14 22:08
Może zabełkoczesz że 'nie ma' chłopo-robotniczej ideologii bolszewickiej?
robaczek 2019.08.14 14:32
to jest zajeb_iste ;] teraz sami siebie musza przekonywac ze jednak jest ten wrog ;] no takich jaj jescze w PL chyba nie bylo ;] zidiociale spoleczenstwo kierowane przez jednego zakompleksionego kurdupla ;] nawet jak zdają sobie sprawę z tego ze są debilami, i tak tego bronią ;] tak głęboko zabrneli w gó_wno że teraz lepiej udawać debila niż przyznac sie ze to rozumieją i świadomie daja sie rypać w dup_sko przez PIS. no coż. jaki naród taki prezydent. tyle ;
anonim2019.08.14 14:26
Jestes gejem to szukaj tylka,a nie lansujesz sie na portalu.
Karel Gott mit Uns2019.08.14 13:41
Pretensje ludzi z zaburzeniami tożsamości seksualnej (nazywajmy rzeczy po imieniu) kierowane do społeczeństwa w celu wymuszenia rzekomo należnych im przywilejów nie obchodzą heteroseksualnej większości i tym bardziej nie mogą być narzucane siłą jako oś życia społecznego - a takie próby są teraz podejmowane. Pozostaje do ustalenia, jakie inne siły polityczne chcą na tym coś ugrać, bo z pozycji obserwatora kierunku rozwoju cywilizacji rysuje się scenariusz zastosowania praw LGBTQ jako jednego z narzędzi do STERRORYZOWANIA SPOŁECZEŃSTW/narodów oraz POZBAWIENIA ICH ZDOLNOŚCI DO OBRONY PRZED NADCIĄGAJĄCĄ TYRANIĄ PONADNARODOWEGO, KORPORACYJNEGO (czyli tego samego, który wspiera tęczową zarazę) GLOBALIZMU..
z marksistowskim pozdrowieniem!!!2019.08.14 13:40
bezlitosny internauto Ideologia lgbt to skrót myślowy . Chodzi o starą poczciwą ideologię marksitowską. Ludzie lgbt to nowy proletariat, rweolucjoniści , mięso armatnie. Marksitowscy socjaliści wykorzystują ludzi lgbt do prowadzenia rewolucji, a gdyby udało im się wygrać , to marksiści zrobią z lgbt to samo co zrobił Stalin z trockistami. Czyli pad stienku i paffff
z marksistowskim pozdrowieniem!!!2019.08.14 13:46
marksistowscy
Karol2019.08.14 14:01
Za dużo się księdza Oko nasłuchałeś aż ci czacha przegrzała.
ZERR02019.08.14 14:15
Szczęśliwie ty nikgo się nie nasłuchałeś i nikogo sie nie naczytałeś i pozostajesz intelektualnie dziewiczy jak 7-latek. U dorosłego to trochę wstyd, albo półdebilizm. Wtedy nie wstyd.
vanitas vanitatum et omnia vanitas2019.08.14 13:40
1. "Czemu chcą ukryć jej istnienie i wmówić, że przeciwnicy ideologii LGBT nienawidzą ludzi, chcą ich dyskryminować, a nawet eksterminować?" Czy trzeba cos wmawiac? Wystarczy popatrzec i posluchac, na manifach, w kosciele, pod pseudoartykulami frondowskimi... 2. Wedlug wyzej podanej definicji katolicyzm jest ideologia. 3. Cytowanie pomyslow z przeszlosci jest nieproduktywne. Tak np kk twierdzil, ze Ziemia jest plaska,, ze indianie nie sa ludzmi, itp, itd 4. "obiektywny porządek dotyczący prokreacji i macierzyństwa". Objektywny bo odpowiada autorowi? A jak juz nie odpowiada to nieobiektywny? To tak jak z tzw. prawem naturalnym. 5. Mead byla antropologiem, jej robota bylo wiec opisywanie kultur. Fakt, ze bardziej podobala sie jej kultura samoanska nie pozwoli wywiesc, ze jest w tym jakas ideologia. Ta ideologia katolicka samooglasza sie najlepsza. To, ze zrobila w swojej pracy bledy, nic nie znaczy tez. Wielu naukowcow je popelnia. I wielu innych obserwowalo kulturowe uwarunkowanie plci. Juz nie wspomne o kunszcie pisarskim
ZERR02019.08.14 14:12
Oczywiście że katolicyzm może zostac nazwany w pewnym sensie ideologią. Ideologia (o sile religii) i Religia to są pojęcia w znacznym stopniu równoznaczne, z tym że Ideologie są Laickie i odwołują się do 'Rozumu', a Religie odwołują się do Boga.
leszczyna2019.08.14 21:20
Gdzie przeczytałeś, że KK twierdził, że Ziemia jest płaska albo że Indianie nie są ludźmi? Oczywiście zajęciem antropologa jest opisywanie kultur, ale powinno to być opisywanie rzetelne.
bea2019.08.14 13:34
To prawda wszystkie ideologie bez Boga sa demoniczne tam gdzie nie ma Boga tam budza sie demony a o tym Katolicy wiedza i dlatego nie zgadzaja sie z tymi ideologiami na pierwszym miejscu Bog a wszystko inne bedzie na swoim miejscu
Karel Gott mit Uns2019.08.14 13:31
Heidi St. John, The Busy Mom · As a speaker, I am privileged to talked with parents all across our great nation. The stories I hear are heartbreaking. We need to open our eyes. This IS happening. Do some research. Find out what the American Library Association (sponsor of “Drag Queen Story Hour”) has in common with the sexed-up “sex Ed” your impressionable kids are being taught at school. Planned Parenthood also plays a huge role. This is about fundamentally changing our nation and our culture — and it cannot be done without undermining parental authority and brainwashing our kids. Education is NOT neutral! Especially in 2019. Parents: pull your children OUT of public school! https://eu.usatoday.com/story/opinion/voices/2019/08/12/transgender-daughter-school-undermines-parents-column/1546527001/
Geje pedofile2019.08.14 13:28
Dobrze że homoseksualni księża odchodzą . Ministranci będą bezpieczni
bezlitosny internauta2019.08.14 13:25
Skoro istnieje zjawisko zwane "ideologią LGBT" to poproszę o przytoczenie naukowej, encyklopedycznej definicji tego terminu, a nie żadne "piszta co wam flegma na język przyniesie".
z marksistowskim pozdrowieniem!!!2019.08.14 13:24
Tolerujemy homoseksualistów w społeczeństwie, a tym którzy chcą zmienić swoje życie powinniśmy oferować wsparcie. Mamy jednak do czynienia z ofensywą działalności wywrotowej, która twierdzi ,że broni praw osób z problemami z własną płciowością i psychiką. Ale to jest tylko fasada, w rzeczywistości mamy do czynienia z dalszym ciagiem rewolucji marksistowskiej, która teraz przyjęła zabawną formę objazdowego cyrku płatnych aktywistów lgbt. Mimo groteskowej formy nie należy tego zjawiska w żadnym wypadku lekceważyć. Jest to etap marksistowskiego planu zniszczenia społeczeństwa opartego na wartościach cywilizacji łacińskiej, zniszczenia rodziny. W tym celu marksistowscy aktywiści lgbt chcą deprawować nasze dzieci już w wieku przedszkolnym. Wybierając PIS mamy gwarancję polityki prospołecznej i prorodzinnej i żadnych przywilejów prawnych dla tych grup lgbt, które kreowane są na nowy proletariat rewolucji marksistowskiej.
Lampka2019.08.15 22:58
Tolerujemy katolików w społeczeństwie, a tym, którzy chcieliby zaakceptować rzeczywistość oferujemy wsparcie.
Kamil2019.08.14 13:22
Jeśli rozumować tak jak rozumują pawackie (bez)mózgi to nie ma również pedofilii klerykalnej a istnieją jedynie księża pedofile, których należy tolerować a potem obdarzyć przywilejami a wszelki "antypedofilizm klerykalny" uznać za mowę nienawiści.
ParadyRównościToMarszeMarksistowkiejAntykultury!!!2019.08.14 13:20
MarksistowskaIdeologiaLgbtToZaraza!!!!2019.08.14 13:19
Genowefa Bluszcz2019.08.14 13:18
W Polsce nie ma żadnej potrzeby wprowadzania związków partnerskich, żadnej! Naczelny pederasta Biedroń przecież ma partnera i nikt im nie stwarza problemów , obaj robią kariery jako politycy. Nie ma żadnej potrzeby inwigilacji kto z kim mieszka czy śpi , czy to są homo czy inni. Naprawdę nie ma takiej potrzeby ! To komunistyczna metoda!!! A Polska to wolny kraj i takim pozostanie!! Nie ma potrzeby inwigilacji ani rejestracji homoseksualistów !! Niech sobie żyją spokojnie!!!
ZerrO2019.08.14 13:26
Nie musisz zawierać związku partnerskiego i nikt ci nie karze zawierać tylko nie wypowiadaj się za innych i nie decyduj za innych.
ZERR02019.08.14 14:13
To niech wlezą do szafy i nie wychodzą.
bezlitosny internauta2019.08.14 13:27
Ja chętnie zawrę związek partnerski z moją przyjaciółką. Więc proszę pisać za siebie w kwestiach potrzeb. Rozprawę rozwodową i pytania o termin ostatniego współżycia już przechodziłem, nigdy więcej sobie czegoś podobnego nie życzę.
ja2019.08.19 4:52
Skoro nie chcesz ślubu, nawet cywilnego, to po co ci jakieś papiery, pieczęcie itp? Wszelakie wzajemne zobowiązania i upoważnienia, a nawet i testamenty załatwicie sobie u najbliższego adwokata. Huczną imprezę z okazji rozpoczęcia wspólnego życia też przecież możecie urządzić. W czym problem?
Maria Blaszczyk2019.08.18 23:19
Może Ty nie masz takiej potrzeby. Ale ludzie, którzy żyją razem i się kochają, mają. Chcą mieć prawo odmowy zeznań przeciwko ukochanemu człowiekowi. Prawo do dziedziczenia. Prawo do pochowania. Ludzie o róznych orientacjach i róznej płci zresztą.
ja2019.08.19 4:54
Od tego jest notariusz.
ja2019.08.19 4:42
I niech dadzą żyć innym.
JPIII2019.08.14 13:18
Ten katolicki idiota niczego nie udowodnił. To tylko historia o seksualizmie gdzie o LGBT nic jeszcze nie wiedziano. Co np. ma zdrada małżeńska do LGBT? To tylko u katolickich idiotów znajduje się jakiś związek.
Tomek2019.08.14 13:10
Jeśli rozumować tak jak rozumują lewackie (bez)mózgi to nie ma również żadnego faszyzmu a istnieją jedynie faszyści, których należy tolerować a potem obdarzyć przywilejami a wszelki "antyfaszyzm" uznać za mowę nienawiści.
Ben2019.08.14 12:59
Ideologia LGBT istnieje w głowach księży wychowanych na komunie.
Ufo2019.08.14 14:22
Tralala Ben Big Cyc
robaczek 2019.08.14 14:32
ZOSTAW ;] to jest zajeb_iste ;] teraz sami siebie musza przekonywac ze jednak jest ten wrog ;] no takich jaj jescze w PL chyba nie bylo ;] zidiociale spoleczenstwo kierowane przez jednego zakompleksionego kurdupla ;] nawet jak zdają sobie sprawę z tego ze są debilami, i tak tego bronią ;] tak głęboko zabrneli w gó_wno że teraz lepiej udawać debila niż przyznac sie ze to rozumieją i świadomie daja sie rypać w dup_sko przez PIS. no coż. jaki naród taki prezydent. tyle ;]