10.07.19, 12:30Fot. via Pixabay, CC 0

Robert Tekieli: Islam ręka w rękę z ideologią LGBT+ ma zniszczyć Zachód jaki znamy

W trakcie jednego z niedawnych zachodnich marszów promujących homoseksualizm i sadomasochizm na jednym z plakatów zawarty został ukrywany dotąd cel ideologów LGBT+ i stojących za nimi środowisk: "Nie jesteśmy tutaj, aby się podobać. Jesteśmy po to, aby zniszczyć społeczeństwo". Dokładnie to samo hasło ogłaszali kilkakrotnie już co bardziej radykalni imamowie w zachodnioeuropejskich meczetach: Allah jest wielki, zniszczymy Wielką Brytanię, zniszczymy Francję – pisze w swoim felietonie opublikowanym na portalu Tysol.pl Robert Tekieli.

Decyzja Angeli Merkel z września 2015 roku, która zaowocowała dwumilionową falą młodych muzułmańskich, niewykształconych i nie zamierzających się asymilować, mężczyzn, była całkowicie nieracjonalna. Jednak została arbitralnie podjęta. Wbrew wszelkim unijnym traktatom i procedurom. W jakim celu?

Napływ islamu i wciskanie na siłę społeczeństwom ideologii LGBT służą temu samemu. Rozbiciu społeczeństw zachodniej cywilizacji. Ostatecznemu rozwiązaniu problemu chrześcijaństwa.

Kto stoi za tym planem? A kto zapakował Lenina do wagonu kolejowego i wywiózł do Rosji? Kto wsparł Hitlera i umożliwił mu dojście do realnej władzy zanim uwiódł 99% Niemców? Kto dał pieniądze na sterylizację kilkanaście lat temu stu tysięcy mieszkanek Filipin? Jak pisze Gość Niedzielny, kenijskim kobietom podawano szczepionki przeciwko tężcowi nie informując o tym, że powodują bezpłodność. Szczepienia sfinansowały Światowa Organizacja Zdrowia WHO i Fundusz Narodów Zjednoczonych na rzecz Dzieci UNICEF. Gdyby nie Kościół, wysterylizowano by w ten sposób 2,3 miliona nieświadomych niczego kobiet w Kongo. Kto wpadł na tak szatański pomysł?

To są teorie spiskowe? Powiedzcie to Żydom zamordowanym przez Niemców, Ukraińcom zagłodzonym przez Stalina, kongijskim kobietom.

Oprócz władz państwowych, wybieranych demokratycznie czy niedemokratycznie, istnieje na naszym globie kilka poziomów władzy nieformalnej, strzegącej swej anonimowości i bezkarności.

Nie znam nazwisk tych ludzi, choć kilku mogę się domyślić. Patrząc na skutki ich działań wiem, że nienawidzą chrześcijan, a w szczególności Kościoła katolickiego. Brzydzą się ludźmi niepełnosprawnymi intelektualnie. Uważają, że należy zdepopulować Ziemię. Cywilizację zachodnią uważają za źródło wszelkiego zła.

Dziś postawili na lewackich barbarzyńców wewnętrznych i barbarzyńców zewnętrznych. Islam ręka w rękę z ideologią LGBT+ ma zniszczyć Zachód jaki znamy. Pytanie brzmi: w jaki sposób mamy się w Polsce przed tym obronić. Czas intensywnie o tym myśleć. Bo już wkrótce nastąpi czas działania. Jeśli go prześpimy, dzieje Polski jaką znamy zakończą się na pokoleniu naszych dzieci.

Robert Tekieli

Tysol.pl

 

Komentarze

tango2019.07.10 18:31
Zobaczymy jak pedały będą bronić się przed okrutnym prawem islamu. To będzie rzeź. Tym bardziej, że się afiszują ze swoimi zboczeniami. Tym łatwiej zostaną wyłapani. Pożyteczni idioci razem z nimi.
excrementi to imbecyl który żyje z moich podatków2019.07.10 14:41
𝐂𝐨𝐠𝐢𝐭𝐨 𝐞𝐫𝐠𝐨 𝐬𝐮𝐦 -𝐓𝐔 𝐄𝐒 𝐌𝐔𝐍𝐃𝐔𝐒 𝐄𝐗𝐂𝐑𝐄𝐌𝐄𝐍𝐓𝐈 𝐙𝐞𝐫𝐫𝐎 - to jest Lech Keller-Krawczyk wielokrotnie aresztowany w W-wie pedofil. Były towarzysz towarzyszy z SB. Jest notowany w IPN BU 0604/854.
skądśToZnam2019.07.10 14:34
Mieszkam w Berlinie i, jakim bym nie był słabej wiary katolikiem, dane mi było 2 razy uczestniczyć w ichniejszym "Marszu dla życia". Za pierwszym razem podjechałem jako ciekawski widz, ale mając do wyboru spokojny marsz a stanie wśród drących, często wulgarnie, gardło kontrmanifestantów musiałem podjąć decyzję. Było to 5 i 4 lata temu, ale w obu marszach główną mantrą wrzeszczących kontrmanifestantów było: "Kein Gott, kein Staat, kein Patriarchat!", co z niemieckiego znaczy "żadnego Boga, żadnego państwa, żadnego patriarchatu!". I tak z 500 razy... Tak, oni chcą wszystko rozwalić. A przynajmniej część z nich. I jak tu się nie zgodzić z Robertem.
Zerr02019.07.10 14:32
Przypomnę jeden drobiazg o którym mało kto wie. W Roku Pańskim 2009 naukowcy szwajcarscy, Stefano Battistion i James Glattfelder za Swiss Federal Institute of Technology, poddali analizie 24 877 spółek akcyjnych oraz 106 141 innych jednostek oferujących akcje w 2007, i stwierdzili, że 80% firm kontrolowanych jest przez zaledwie kilka – około dziesięciu – globalnych korporacji, banków i funduszy. "Patrząc na tę strukturę z poziomu lokalnego, wydaje się ona zdywersyfikowana, jednak jeśli zaczniemy dochodzić do tego kto jest przy końcach tych sznurków, znajdziemy tam te same osoby. Takiego wyniku nie można spodziewać się obserwując struktury tylko z poziomu lokalnego." I ujrzałem Bestię wychodzącą z morza, mającą dziesięć rogów i siedem głów, a na rogach jej dziesięć diademów, a na jej głowach imiona bluźniercze. Bestia, którą widziałem, podobna była do pantery, łapy jej - jakby niedźwiedzia, paszcza jej - jakby paszcza lwa. A Smok dał jej swą moc, swój tron i wielką władzę. I ujrzałem jedną z jej głów jakby śmiertelnie zranioną, a rana jej śmiertelna została uleczona. A cała ziemia w podziwie powiodła wzrokiem za Bestią, i pokłon oddali Smokowi, bo władzę dał Bestii. I Bestii pokłon oddali, mówiąc: «Któż jest podobny do Bestii i któż potrafi rozpocząć z nią walkę?» Oto nadchodzi czas gdy karmić sie będzie krokodyle Szykujcie się na smierć w walce ze Smokiem i Bestią I z tymi którzy szerzą ich bluźnierstwa Dlatego weźcie na siebie pełną zbroję Bożą, abyście w dzień zły zdołali się przeciwstawić i ostać, zwalczywszy wszystko.
grimm2019.07.10 14:21
Jak mamy się bronić?? Chryste ! Co za pytanie. Zakazać prawnie, ścigać z urzędu! Kto wydaje decyzje i rozkazy jak państwo zostaje zaatakowane?? Jeśli państwo nie radzi sobie ze strukturami pozarządowymi, to jak mamy wierzyć, że będzie umiało odpowiedzieć na atak militarny?
Cogito ergo sum2019.07.10 14:06
PRZECIEŻ WY TU NA FRONDZIE STALE PLUJECIE NA ZACHÓD I TAMTĄ KULTURĘ, WIĘC WAM NA RĘKĘ TO CO ROBIĄ ISLAMIŚCI. Wasza kultura bliskowschodnia jest bratnia kulturze islamu, wy żydołaki, żydzi, i islamiści to ideologie pochodne.
matis892019.07.10 17:37
Kolejny lewackoateistyczny idiota. Za islamizację UE odpowiadają lewakoateiśći i sodomici, nie katolicy. Multi kulti to stek bzdur lewakoateistów nie katolików. Depopulacja to stek bzdur lewakoateistów nie katolików. A jak ją osiągnąć regionalnie to historia i zaborcy znają od wieków. Właśnie przez multikulti. Czy lewakoateiśći muszą robić z siebie takich idiotów ? Islamizacja UE jest tylko w interwsie lewaqkoateistów i tylko oni za nią odpowiadają, nie katolicy.
edi2019.07.10 14:05
LGBT (GENDER) bazuje na ideologii NEO MARKSISTOWSKIEJ - jest to ciąg dalszy marksizmu-komunizmu-bolszewizmu - Z KTÓRYM POLSKA WALCZY OD 1920 r. IDEOLOGIA NARZUCONA POLSCE SIŁĄ po II Wojnie światowej TAKA IDEOLOGIA MUSI BYĆ ZWALCZANA TAK SAMO JAK NAZIZM I KOMUNIZM, jako WROGA LUDZKOŚCI, POLSCE, RODZINIE i POLSKIEJ KONSTYTUCJI JEST WROGIEM POLSKI i POLAKÓW !!!!!!!! ZEJDŹMY Z KANAPY I DZIAŁAJMY NIE DAJMY NASZYCH DZIECI NA POŻARCIE BOLSZEWIKOM - WYWIESZAJMY BANNERY NA SZKOŁACH - "SZKOŁA WOLNA OD LGBT-GENDER" - MY RODZICE RZĄDZIMY W SZKOŁACH - NIE BĄDŹMY BIERNI - RĘCE PRECZ OD NASZYCH DZIECI - NIKT NIE MA PRAWA DEPRAWOWAĆ NASZYCH DZIECI !!!!!!!!!!!!!!!!!! WOJNA TRWA - w 1683 r. - POLSKA URATOWAŁA EUROPĘ PRZED ZALEWEM ISLAMU - w 1920 r. POLSKA URATOWAŁA EUROPĘ PRZED ZALEWEM BOLSZEWIZMU - w 2019 r. POLSKA URATUJE ŚWIAT PRZED ZALEWEM GENDER, LGBT itp. BÓG HONOR I OJCZYZNA !! JEZUS JEST PANEM POLSKI, MATKA BOŻA KRÓLOWĄ POLSKI - POLACY TO MĄDRY NARÓD - SURSUM CORDA !
jestem robaczek-nowaczek i jestem idiotą2019.07.10 13:00
jestem robaczek-nowaczek który nie może znaleźć biblioteki jestem robaczek-nowaczek i jestem idiotą
jestem andrzej hahn i jestem bucem z kibuca2019.07.10 12:56
Jestem andrzejhahn i jestem bucem z kibuca.
meru2019.07.10 12:56
Nie zachód a cala Europe To jest nic innego jak droga do międzynarodówki komunistycznej w nowym papierku która w 1920 pogoniliśmy
robaczek 2019.07.10 12:55
patuski NIC NIE TRZEBA DODAWAĆ wy poważnie jesteście chorzy. chorzy z nienawisci. nieudacznicy mszczacy sie na reszcie swiata za swoj smutek. wielki, głęboki smutek. przykre to. Tylko Polski szkoda. babcie beda budowac swiat. masakra.... historia was oceni
ruiny2019.07.10 13:59
Znowu robaczek żółć wylewa. Radośnie do życia, pozytywnie. Po co tak się męczyć i frustrować. To zalecenia samego krula Europy Donka T i prezydęta Brąka.
Zerr02019.07.10 14:43
Szczycimy sie nienawiścią do zła
Gienek2019.07.10 15:47
A sio!
Zbigniew2019.07.10 17:15
Robaczku - gdzie twój kwadratowy grymas ze skośnym oczkiem? Się odkleiło?
andrzejhahn32019.07.10 12:46
ale wy frondowskie parchy macie zryte berety
arbiter elegantiarum2019.07.10 12:45
> Napływ islamu i wciskanie na siłę społeczeństwom ideologii LGBT służą temu samemu. http://www.fronda.pl/a/muzulmanie-zabijac-gejow-zrzucac-z-wysokosci-palic,73521.html https://www.fronda.pl/a/znamiona-bluznierstwa-jest-reakcja-episkopatu-na-skandaliczne-nabozenstwo,128159.html A czy czasem nie jest tak, że ideologia muzułmanów i wasza jest zadziwiająco zbieżna, jeśli chodzi o traktowanie osób LGBT? I zadbajcie w końcu o spójność przekazu zamieszczanego na waszej stronie.
matis892019.07.10 13:14
Cytuje: ,,A czy czasem nie jest tak, że ideologia muzułmanów i wasza jest zadziwiająco zbieżna, jeśli chodzi o traktowanie osób LGBT? '' No nie jest bo to lewakoateiści i sodomici odpowiadają za islamizację UE. Zabijanie aborcyjnie dzieci w miliardowym holokauście jest flagowym projektem lewakoateistów i sodomitów służących okultystycznej masonerii. I fakt jest prosty, Jezus Chrystus nie zabił nikogo, sam oddał życie za bycie dobrym dla wszystkich, natomiast Mahomet mordował. Także zabijanie wyraźnie łączy lewakoateizm i islam. Program depopulacji ludzkośći to już jawne dążenia lewakoateistów. Także wyrażnie widać czemu to lewakoateiśći odpowiadają za islamizację UE.
Maria Blaszczyk2019.07.10 15:22
No ale gdzie tu logika. Jedni prorocy mordowali, inni nie. Jezus nie, Mahomet tak, a także np. Mojżesz. Najpierw zabił Egipcjanina, który bił Hebrajczyka; to jeszcze można zrozumieć. Ale potem mordował zupełnie bez umiaru, w tym własnych rodaków czy np. tych Medianitów, co go przygarnęli po zabicu Egipcjanina - a jeden nawet "dał" mu córkę. No i co? Przeszkadza to komuś w czymś? A lewakoateiści po prostu się religiami nie zajmują. Nie wiem, czego tu nie rozumiesz. Czy ktoś wierzy w latającego konia czy to samo bez konia - nam to obojętne.
matis892019.07.10 16:36
Przecież nie masz żalu do Żydów lewakoateistko wspierająca ruch dewiantów, że według Ciebie Mojżesz co Żydów wyprowadził z Egiptu mordował bezpodstawnie. Nie masz bo wszyscy lewakoateiśći i sodomici reprezentują interes Żydowski i a jak coś walną to oczywiście bez kontekstu bo wiedzą że kłamią. To wy lewakoateiśći i sodomici jesteście odpowiedzialni za islamizację UE, gdzie islamiści jawnie mówią o mordowaniu i gwałceniu. Dlatego grasz lewckosodomską idiotkę bo nie masz żadnego punktu zaczepienia do mordów waszego Mahometa, i bezgrzesznośći Jezusa Chrystusa. A na siłę musisz bronić interesu Żydów.
Maria Blaszczyk2019.07.10 18:55
??? Co to znaczy, że nie mam żalu do Żydów? Bo jeśli chodzi o historyjki o Mojżeszu, Jezusie i Mahomecie - to ja w nie nie wierzę. Więc tu o żalu być nie może mowy. Ja nie wierzę nawet, by Żydzi byli w tym Egipcie i Mojżesz ich stamtąd wyprowadzał. Ta historia kupy się nie trzyma. A o wiele rzeczy do Żydów żal mam. Ale nie do wszystkich, jak leci, tylko do tych, co robią coś nie tak. Np. prześladują Palestyńczyków. Albo do Madoffa za piramidę finansową.
matis892019.07.10 19:48
Pleciesz stek bzdur. Bo u was lewakoateistów i sodmitów nie ma tu żadnej równośći. Jesteście odpowiedzsialni za islamizację UE, która akurat przypadkowo jest w interesie akurat Żydów. I akurat to wszystko jest przeciwko Europie i katolikom. Do tego sama kłamałaś jak widać o Mojżeszu, ale tylko w takim kontekśćie by dowalić katolikom, choć MOjszesz to Żydów wyprowadził z Egiptu. Także jak widać jesteś przesiąknięta kłamstwem z każdej strony i nigdzie nie mówisz prawdy. Typowo po lewacku i sodomsku.
Maria Blaszczyk2019.07.11 17:06
Tylko że nie ma żadnej islamizacji UE. Wybierz się kiedyś, zrób zakupy w piątek, kup wieprzowinkę, pocałuj się z chłopakiem na ulicy. Napij się piwa. Albo spróbuj ożenić się z więcej niż jedną kobietą. A o Mojżeszu w jaki sposób kłamałam??? Możesz powiedzieć?
Zerr02019.07.10 14:40
bredzisz Sekta LGBT ma osłabic i jeśli to mozliwe zniszczyć chrześcijańską Europę, aby wojujący islam dokonał dzieła zniszczenia. Celem Banków nie sa rządy Sekty, tylko wytępienie białasów. Sekta to narzędzie które zostanie zniszczone gdy juz spełni swoja rolę. Marny wasz los - jeśli zwycięży katolicyzm - skończycie w więzieniach. Jeśli zwycięży islam czyli stojące za nim Globalne Banki - zostaniecie wymordowani bez litości. Pozbęda się was tak jak Stalin pozbył się lewackich anarchistów i bolszewików.
Ala2019.07.10 12:45
Już raz król Jan III Sobieski dał łupnia Islamowi. Myślę że nie chcą powtórki z historii.
anonim2019.07.10 12:48
Koło "Ali" to ty chłopie w życiu nawet nie stałeś.
andrzejhahn32019.07.10 12:45
katolicki poganizm reka w reke z ciemnota i zacofaniem
Gienek2019.07.10 15:45
120-Zmiana ręki!A potem między drzwi i laćkiem go!
Topek2019.07.10 12:45
Można się częściowo z tym artykułem zgodzić, tylko że do tego całego zła pasuje jeszcze Kaczyński ze swoimi wyznawcami pisuaru
and2019.07.10 12:43
masoni i ich awangarda iluminaci, szukajcie w bankach
Gość2019.07.10 12:42
Oblężona twierdza prawicy, odc. 2137.
Dominik2019.07.10 12:42
Od kiedy wy znacie zachód, wschodni prowincjusze?
andrzejhahn32019.07.10 12:38
Kocham islam za ich ideologię oni są tacy maczo
andrzejhahn32019.07.10 12:49
znowu frondowski parch
andrzejhahn3 2019.07.10 13:20
"Idiotów na świecie jest mało, ale są tak sprytnie rozstawieni".
tango2019.07.10 18:32
Tej fascynacji nie przeżyjesz. Mahomet ci to już zagwarantował.
100% racji2019.07.10 12:37
Obudzą się w wielkiej czarnej D.....