11.08.14, 18:28Putin TerrellAfterMath,jpg

Rosja unicestwi Polskę?

Żyrinowski powiedział, że w sprawie konfliktu ukraińskiego liczy się zdanie tylko jednego człowieka: Władimira Putina. – Tak było w wypadku I wojny światowej, gdy ostateczną decyzję podjął car Mikołaj II, i tak było w wypadku II wojny światowej, kiedy to wszystkie słuszne i ostateczne decyzje podejmował Stalin – zawyrokował polityk.

Żyrinowski przekonywał, że możliwość wybuchu III wojny światowej jest bardzo realna. – To najważniejsza decyzja. Jestem przekonany, że została już podjęta. Będzie stopniowo podawana do wiadomości, by oni się zastanowili, czy chcą znowu spalonej Europy – powiedział.

Podkreśli, że w przypadku dużego konfliktu zbrojnego, małe państwa Europy Środkowo-Wschodniej ucierpiałyby w największym stopniu. 
– Los krajów bałtyckich i Polski jest przesądzony. Zostaną zmiecione. Nic tam nie pozostanie. (…). Ameryce nic nie grozi, jest daleko. A kraje wschodnioeuropejskie same wystawiają się na pełne unicestwienie – oznajmił Żyrinowski. Dodał, że Rosja nie może się godzić na stacjonowanie w Polsce i państwach bałtyckich samolotów i rakiet NATO.

ed/ interia.pl

Komentarze

anonim2014.08.11 19:07
Zdrajcy Polski pieją nad bandytami z UPA którzy już otwarcie mówią o tym żeby eksterminować Polaków. Oficjalnie działają kluby - kawiarnie chwalące nazioli z UPA, a rząd popiera banderowców. Zastanowić się należy kto im płaci? Putin? Być może. Zdrajcy Polski będą popierać Ukraińskich bandytów po to by dać pretekst bandytom z Moskwy. Czyście ludzie się z h.... na łby pozmieniali? Chyba że to są po prostu naziole UPOwscy. Naprawdę tak nienawidzicie Polski i tego co Polskie ? Taką przyszłość - atomowe pieklo-szykujecie nam Polakom, których wojna między bandytami zupełnie nie dotyczy. Powód może być jeszcze jeden - o tym naziolia oficjalnie wspomina : mordować Polaków i zająć Chełm oraz inne ziemie zamieszkane przez Polaków. Naziole UPOwscy i agenci putinowscy. Do was się zwracam zdrajcy Polski - znane są wasze plany i nie są już tajne.
anonim2014.08.11 19:08
Niech lepiej po czystej nie klapie dziobem ruski parch.
anonim2014.08.11 19:10
Chcę tylko przypomnieć, że w przeszłości nie takie cesarstwa i imperia jak Rosja znikały. To Bóg jest panem historii.
anonim2014.08.11 19:21
debila nikt nie słucha...........
anonim2014.08.11 20:06
propagandzista Putina niestety ma rację Polska gdyby doszło do ataku nie żadnych szans z Ruskimi
anonim2014.08.11 20:43
@ufam Sie 11, 2014, 10:06 po południu "propagandzista Putina niestety ma rację Polska gdyby doszło do ataku nie żadnych szans z Ruskimi" Cytując klasyka , to oczywista oczywistość. No i co z tego? Uważasz że lepiej siedzieć cicho i udawać ,że nic się nie stało? Jasne że nie mamy szans z tak wielkim krajem jak Rosja. Ich siła, znajduje się głównie w liczebności zasobów ludzkich i technicznych. Poza tym szanse są wyrównane. Niestety, ich przewaga nad nami jest bezsporna. Jednak w razie wojny, idzie o to, aby swej skóry tanio nie sprzedać. W wojnie konwencjonalnej, maja nad nami przewagę, jednak przy zastosowaniu wojny asymetrycznej, to już nie jest to takie oczywiste. Wystarczy przypomnieć sobie ich działania w Afganistanie...
anonim2014.08.11 20:52
A co do Żyrinowskiego, to taki piesek Putina, niby głupio poszczekuje ale jemu ujdzie to, czego Putinowi nie. On w zasadzie, warczy dokładnie tak samo, jak chciałby szczekać Putin, tylko jemu takie coś "nie wypada". Ściągnąłby sobie na głowę jeszcze więcej problemów niż ma teraz. Więc ma tego pieska, co szczeka zamiast niego.
anonim2014.08.11 20:57
@Aslu Nie wolno udawać że się nic nie stało. I zgadzam się, że skóry łatwo nie można oddać ... ale ... ale głupio dać się kopać za nazioli Ukraińskich, którzy mogą być (jest duże prawdopodobieństwo) inspirowani przez Putina. Nie ma co ginąć za UPowców i tych co sławią banderę. Trzeba samemu troszczyć się o dobro Polski. A co do porównania z Afganistanem - czy w ogóle porównałeś z nim topologię Polski ? Wojna asymetryczna na równinach? No tak - będzie bardzo asymetryczna jak w wyniku miłości do naziolii majdanowej ruscy pieprzną tutaj rakietami wojewoda.
anonim2014.08.11 21:21
Przecież Żyrinowski ma rację. W wypadku wybuchu wojny Amerykanie, gdy zdadzą sobie sprawę, co im grozi, mogą w ostatniej chwili wyciągnąć rękę na zgodę. Polacy i mieszkańcy krajów bałtyckich nie będą mieli na to czasu. Ta wojna zacznie się od zniszczenia krajów bałtyckich i Polski. Ja bym to potraktował jako ostrzeżenie i przemyślał.
anonim2014.08.12 11:41
No i co sie ludzi ruski pajacu jeden - zawsze grozicie debile i zawsze sie ta wasza rosyjska potega wyp.la o Polske, lamie sobie wszystkie kosci i zmiata z podkulonym ogonem z powrotem do swojej mysiej dziury na syberii. Znaj swoje miejsce kacapie - w norze albo jakisni - dzicz do dziczy, precz z cywilizowanej ziemi.
anonim2014.08.12 11:59
@Hal Popieram w kwestii kanapa, natomiast najpierw zabory, potem przegrane powstania, potem dosłownie kilka/kilkanaście dni wojny i 50 lat okupacji. A wcześniej raz Polacy na krótko byli w Moskwie. Na krótką też chwilę mieliśmy niepodległość po 1920. A dzisiaj potencjał militarny mamy taki że cud nad Wisłą by nas jedynie uratował. Cudu jednak nie będzie bo Polacy odwrócili się od Boga i Jego Matki.
anonim2014.08.12 17:21
Wojciech Polak tu ruski debil.
anonim2014.08.12 17:51
Ćwoku eee... ciesz się że nie szczekasz. Dużo szczęścia miałeś ;)