10.05.19, 07:50fot. xionox, lic. CC BY-SA 2.0 via Wikipedia

Rosyjska propaganda w Polsce broni sodomickiej profanacji obrazu Matki Boskiej

Pretekstem do rozbiorów Polski była dla Rosji obrona praw mniejszości wyznaniowych. Dziś pretekstem dla Rosji do ataków na Polskę jest obrona praw sodomitów (i Żydów, którzy są sojusznikami Rosji na scenie międzynarodowej).

 

Na rosyjskim portalu dla Polaków Sputnik, który wspiera wszelkie działania lewicy w Polsce, ukazał się artykuł „Osoby LGBT nie wypierają się swojego wyznania, ale Kościół najwyraźniej wypiera się ich” autorstwa Antoniny Świst.

Pozytywnymi bohaterami artykułu są działacze lewicowi profanujący sodmicką tęcza obraz Matki Boskiej, negatywnymi politycy temu przeciwni (Joachim Brudziński z PiS, i Kaja Godek z Konfederacji).

Choć rosyjski portal dla Polaków łaskawie pozwala katolikom poczuć się urażonymi, to jednak jego zdaniem „nie jest to sprawa na miarę „Charlie Hebdo” obrażającego Mahometa w wulgarny sposób”, a po drugie polska policja powinna lepiej ścigać złodziejów rowerów.

Charakterystyczne dla rosyjskiej propagandy dla Polaków jest to, że pisząc o obrzydliwych publikacjach „Charlie Hebdo”, wspomina o publikacjach „obrażającego Mahometa w wulgarny sposób” i milczy o bluźnierstwach pod adresem Jezusa.

Kpiąc z oburzenia katolików, rosyjski portal dla Polaków twierdzi, że większość Polaków wspiera bluźnierstwa – według rosyjskiego portalu dla Polaków „co drugie zdjęcie profilowe na Facebooku mieni się dziś na tęczowo”, a ściganie bluźnierców naraziło polską „policję na śmieszność”.

Według rosyjskiego portalu dla Polaków „naprawdę trudno zrozumieć, co właściwie jest obraźliwego w tęczowej aureoli i gdzie tu znamiona czynu zabronionego”.

Zdaniem rosyjskiego portalu dla Polaków „ruch LGBT posługuje się tęczowym sztandarem. Ubrał więc po prostu obiekt kultu w swoje barwy. Jak słusznie zauważył na łamach „Wyborczej” Dawid Warszawski – aureola nie ociekała krwią ani nie miała postaci liny szubienicznej. [...] w kościele katolickim są praktykujące osoby LGBT – i zupełnie serio – można spotkać ich na Marszach Równości ze swoimi tęczowymi transparentami, na których namalowane są również krzyże i gołąbki symbolizujące Ducha Świętego. Oni nie wypierają się swojego wyznania – ale kościół najwyraźniej wypiera się ich”.

Warto wskazać, że rosyjska propaganda dla Polaków wspierając sodomitów i antykatolickie bluźnierstwa podpiera się narracją „Gazety Wyborczej” i Dawida Warszawskiego. To bardzo charakterystyczne.

Kiedy w Polsce Rosjanie popierają lewicową demoralizację, homo propagandę, demoralizacje i bluźnierstwa, to u siebie w Rosji zakazują propagandy sodomickiej, pacyfikują parady sodomitów, a bluźnierców wysyłają do łagrów. Wszystko w trosce o moralność. Widać więc, że Rosjanie zgodnie ze „Sztuką wojny” dążą przez demoralizacje do maksymalnego osłabienia Polski i narodu polskiego. Taka postawa Rosji to przejaw jest nieustannej agresywnej polityki wobec naszej ojczyzny i naszych rodaków.

Jan Bodakowski

Komentarze

andrzejhahn32019.05.10 12:21
raczej broni katolickiego poganstwa oraz ciemnoty i zacofania
Lola2019.05.10 11:13
"Na rosyjskim portalu dla Polaków Sputnik, który wspiera wszelkie działania lewicy w Polsce, ukazał się artykuł „Osoby LGBT nie wypierają się swojego wyznania, ale Kościół najwyraźniej wypiera się ich” autorstwa Antoniny Świst." Czy Antonina Świst to typowe imię i nazwisko Rosjanki ?
Andrzej 2019.05.10 10:36
Niech Rosjanie pomalują sobie na tęczowo swoje ikony, ciekawe czy będą zachwyceni !?
anonim2019.05.10 9:46
Który z Nowoczesnych "ubierze" Jezusa Pantokratora w płaszcz w kolorze tęczy pederastów, który z Nowoczesnych umieści Gwiazdę Dawida na tle tęczy pederastów, który z nowoczesnych przemaluje Mahometowi nakrycie głowy na kolory tęczy pederastów???.... Odwagi Oświeceni!!!
Franc2019.05.10 10:05
Albo zrobi z flagą niektórych państw oficjalnych czy tak zwanych to samo co Kubuś Wojewódzki zrobił z flagą Polski ...
violencja2019.05.10 11:25
Albo spali Koran, to tchórze
anonim2019.05.10 9:39
Nawet Rosja prowadzi polityke antyalkoholowa, na Litwie np. alkohol sprzedawany jest od 10 do 20 w dni robocze a w swieta do 15. Tymczasem w katolicka Polska jest najwiekszym producentem i eksporterem wodki, ktora mozna kupowac non-stop
violencja2019.05.10 11:23
W Polsce był zakaz sprzedaży alkoholu do godz. 13 i właśnie przed godziną 13 było najwięcej pijanych.Zakazy nie wychowują.Przezorny kupi alkohol sobie wcześniej , w odpowiedniej porze. Całkowity zakaz też nic nie zdziała , alkohol można zrobić w b. prosty sposób w domowym zaciszu.Tylko wtedy nie wiadomo czy ktoś nie popełnił błędów przy produkcji i może okazać się , że "udeptał"truciznę. Zakazy powodują , że owoc zakazany bardziej smakuje i nabiera atrakcyjności. Rosja jest strasznie rozpita, dzieci są porzucane masowo przez rodziny.......Naprawdę żaden wzór!
Pokręć2019.05.11 23:00
Kiedy ostatnio ktoś w Polsce zatruł się bimbrem? Bo ostatnie przypadki w mediach, to oślepnięcie po alkoholu zakupionym legalnie w sklepie monopolowym... Bimber, to trzeba CHCIEĆ spieprzyć, np. dolać do niego spirytusu metylowego, przemysłowego, czy innego w tym stylu. Jak się destyluje to, co w sposób naturalny sfermentowało w beczce - nie ma możliwości zrobienia sobie tym krzywdy. Co najwyżej kubkom smakowym, jak ktoś BARDZO spartoli. Ja od lat piję tylko i wyłącznie rękodzieło artystyczne i jeszcze widzę przyzwoicie.
Czesław2019.05.10 9:33
Ale w Rosji zapuszkowano na trzy lata więzienia trzy dziewczyny za "występy artystyczne" w cerkwi, jest zakaz "przemarszów równości", przypomina sie stara piosenka z czasów komunistycznych a brzmiąca w rzeczywistości szyderczo " ja nie znam drugiego takiego kraju gdzie człowiek cieszył by się taką nieograniczoną wolnością". To dedykuje entuzjastom tego artykułu. Ten artykuł jest po prostu dla debili.
Cogito ergo sum2019.05.10 9:32
Dla Rosji Polska optymalna to Polska nihilizmu. Dlatego wspierają jak hitlerowcy wszystko co osłabia naszego ducha.
M.2019.05.10 8:48
Którego słowa z "ksiądz w Płocku siał nienawiść i pogardę w świątyni" nie zrozumieliscie, frondowskie szczekacze? Gdyby nie szczuł podczas Wielkiego Tygodnia, nie byłoby dalszych historii. Ale tego Frondzia nie widzi...
Sławek2019.05.10 11:55
To nie ksiądz, tylko nawiedzeni LGBT terrroryści siali nienawiść - wtargnęli podczas święcenia pokarmów i chcieli doprowadzić do profanacji - wyświęcenia ich tęczowej flagi. Jak odmówił to dalej wszczynali awantury!
Żeby nikogo nie obrazić2019.05.10 8:21
8 jajek 1 łyżka musztardy 1 łyżka majonezu 1 łyżeczka suszonego estragonu 1 łyżeczka szczypiorku 1 łyżeczka koperku 1 łodyga selera naciowego sól pieprz Jajka gotujemy na twardo, studzimy i obieramy. Następnie kroimy je w dość drobną kostkę i przekładamy do miski. Dodajemy pocięty w drobne plasterki seler naciowy oraz zioła. Mieszamy z musztardą i majonezem, a następnie przyprawiamy do smaku solą i pieprzem.
Auferetur Inferunt Insaniam2019.05.10 9:28
Mnie obraża ten rozkaz, ukryty pod postacią ostatniego składnika.
Cogito ergo sum2019.05.10 8:11
Właśnie przez takie akcje i takie ośmieszanie się kościół katolicy w Polsce jest wyśmiewany, a ludzie przyzwoici uciekają z tego cyrku. Cieszy mnie to, skończymy jak Irlandia, gdzie w parę lat, dzięki wyjściu na jaw setek afer pedofilskich w kościele katolickim, z najbardziej katolickiego kraju Irlandia stała się jednym z najbardziej laickich. Kler sam na siebie kręci ten sznur, już dawno odeszli od nauk Jezusa, wolą pieniądze, złoto, i władzę.
Tomek2019.05.10 9:26
Ty chyba żartujesz. Przecież to wszystko jest rozdmuchane przez lewaków. Odróżniaj stan faktyczny od propagandy. Niestety wielu Polaków i ogólnie ludzi, przez te wszystkie ekrany żyje w świecie wirtualnym. Nagłośnili Ci księży to wierzysz, ze tak jest, a statystyki pokazują, że najwięcej pedofili jest pośród rozmaitych budowlańców i takich zawodów. Księża są tacy jak ich społeczeństwo wychowa czyli patologie ich to zasługa nas wszystkich.
Józef2019.05.10 9:30
Człowieku, Ty się tyle znasz na Kościele co niedźwiedź na gwiazdach. Pojęcia nie masz - albo nie chcesz mieć - ile jest świeckich grup działających aktywnie w Kościele na różnych polach. Ciekawe gdyby Kościół nie prowadził tych wszystkich domów samotnej matki, domów opieki to kto pomógłby tym ludziom? Ty, Mądralo? Skrytykuj lepiej swoich kompanów z LGBT - oni to dopiero są łasi na władzę i pieniądze, ho ho ! I jeszcze jedno:jak trzeba być głupim i pysznym aby wierzyć w to, że uda się zatopić Kościół. Człowieku - nie udało się to Neronowi, Hitlerowi ani Stalinowi a Ty uważasz że uda się to kilku dyletantom dzisiaj? Więcej książek i autorefleksji, mniej bezmyślnego powtarzania zasłyszanych opinii.