18.10.19, 13:55Screenshot Twitter -Angelika Pitoń @AngelikaPiton

Sam przeciwko demonstracji LGBT. Internauci dziękują księdzu!

Jak informowaliśmy na naszym portalu, w środę pod oknem papieskim środowiska LGBT urządziły demonstrację w dniu 41. rocznicy wyboru na papieża kard. Karola Wojtyły. Wszystko to działo się w miejscu, w którym św. Jan Paweł II wielokrotnie spotykał się z Polakami w trakcie swoich pielgrzymek. Na zachowanie zwolenników LGBT zdecydowanie zareagował ks. Andrzej Fyźlewicz. Teraz dziękują mu internauci.

Głos zabrał między innymi ks. Tadeusz Isakowicz-Zaleski, który na twitterze napisał:

Wielki szacunek dla ks. Andrzeja Fryźlewicza, wieloletniego sekretarza sp. ks. kard. Franciszka Macharskiego, za odwagę i niezłomną postawę. Tacy wspaniali pasterze jak on, choć są schorowanymi emerytami, zawsze pozostają wierni swemu powołaniu”.

Ksiądz Tomasz Jaros napisał z kolei:

Wielki szacunek dla ks. Prałata Andrzeja Fryźlewicza, byłego sekretarza ks. kard. Macharskiego”.

Dalej dodał:

Wyszedł do przedstawicieli środowisk LGBT, wyraził swoją dezaprobatę wobec ich prowokacji przed Oknem Papieskim oraz pomodlił się o ich nawrócenie”.

W komentarzach czytamy:

Dobry Boże dziękujemy Ci za Takich kapłanów i Ich Świadectwa”.

A także:

Wspieramy modlitwą🙏 "Siostra Łucja: ostateczna walka między Panem a szatanem rozegra się o małżeństwo i rodzinę."

Inny użytkownik twittera pisze:

Wiele osób na tutejszym forum zdaje sobie sprawę z konieczności reakcji na zdarzenia jakich ostatnio jesteśmy świadkami.

Czyż zachowanie księdza nie powinno być dla nas przykładem?

Reagujmy. Każdy z nas. Tłumaczmy, pytajmy o argumenty, wskazujmy zagrożenia jakie widzimy”.

dam/twitter,Fronda.pl

Komentarze

Nick2019.10.19 14:50
Wielki szacunek dla tego księdza, ale czy on nie zachował się tak, jak trzeba? To teraz nienormalne, prawda? A co z innymi kapłanami, co robili w tym czasie? Zabrakło odwagi, czy wiary, czy jeszcze czegoś? Oj, straszne to, ale dobrze, ze choć jedna normalna reakcja.
Anarchosyndykalistyczna Internetowa Partyzantka2019.10.19 10:54
On tam poszedł z myślą poderwania uczestników zgromadzenia. Martel dobrze podsumował takich jak on.
Moly2019.10.19 1:33
Czy jego ZYCIE bylo choc przez pol sekundy zagrozone...? NIE! Wiec w deprtamencie odwagi to nie dorasta do piet osobom ( a szczegonie dzieciakom) chodzacy na paradach rownosci. Odwaga! Smiech an sali
anonim2019.10.18 17:44
Dziękuję Ci księże Andrzeju, piękna postawa polskiego kapłana .
Agnieszka2019.10.18 17:38
Wspaniały, odważny ksiądz. A reszta jak rozumiem miała w nosie. Najważniejsze to się nie narazić.
Mirek2019.10.18 15:14
Nie wiem ile trwał ten cyrk sodomitów, ale naprawdę nie było nikogo w pobliżu żeby wspomóc tego księdza w modlitwie.
andrzejhahn32019.10.18 15:12
poganscy sekciarze katoliccy i ich odbytowe bole
bol2019.10.18 23:41
moge cie puknac w odbyt , chcesz ?
Jahu2019.10.18 14:37
niech się każdy zastanowi dokąd dojdziemy jeśli nadal będziemy ustępować pod pałką tolerancji..czy zbydlęcenie należy tolerować? dla kapłana szacunek, ale gdzie byli parafianie z Wadowic?
Jahu2019.10.18 14:42
oczywiście parafianie z Krakowa, ale z Wadowic również.
KATOLIK2019.10.18 14:34
Gdzie byli inni księża? W Kurii biskupiej pracuje nie tylko ks.Fryźlewicz, obok jest też kościół franciszkanów. Franciszkanów też nie było, nie widzieli, nie słyszeli co się dzieje?
Andrzej2019.10.18 16:47
Nie pytaj gdzie byli inni ,zapytaj gdzie ja byłem
JS2019.10.18 14:20
Pomysłologia LGBT jest jak infekcja. I niech nikt nie pisze, że jest to mowa nienawiści. Jak to się rozwinie, nie będzie żadnego antidotum aby uzdrowić zainfekowane społeczeństwo ! Trzeba wspierać ludzi, którzy otwarcie i odważnie o tym mówią. Jak będziemy siedzieć cicho, będziemy obojętni, zdobędą organizm i zmienią go z hetero w dziwnoseksualne społeczeństwo. Pozdr.
anonim2019.10.18 14:11
A W KURII NIE BYŁO INNYCH KSIĘŻY. Czy ten ksiądz Prałat to jedyny odważny w całej Kurii. Dlaczego nie wyszli ???.
StanPio2019.10.19 9:42
Wielu Polaków widzi zło, ale chciałoby, żeby to Rząd, Sądy, służby, ktoś inny tym się zajęły. Złoczyńcy nie boją się Społeczeństwa, drwią z niego. Postkomuniści z czerwonej burżuazji zwyciężają używając do manipulacji "nowy, czerwony proletariat samcołożników i zoocentrystów", ideologię neomarksizmu w celu stworzenia walczących z sobą klas. Nie możemy dać się sprowadzić do poziomu inteligentnych małp zaspokajających swoje instynkty. „Rewolucjoniści” i „moralni nihiliści robią to w celu podzielenia Społeczeństwa na izolowane w swoich poglądach i narzuconych statusach grupy, aby zaprowadzić demokratyczne rządy hien nad osłami - jak pisał Arystoteles już 2300 lat temu. Społeczeństwo musi stać się aktywne, aby w tym narzuconym mu siłą i manipulacjami systemie miało szansę bronić swoich rodzin i potomnych. Nie możemy czekać na takiego lub innego zbawcę lub jakąś rewolucję. To każdy z nas musi swoją cząstkę codziennie dokładać - i tego musimy uczyć nasze dzieci, aby w następnych wyborach aktywnie stawiły opór politycznie zorganizowanym bandom. Nie może być tolerancji dla Zła. Przestępcy przeciw zasadom i dobrym obyczajom, jakkolwiek mają WOLNOŚĆ, teraz i na wieczność, do czynienia Zła, to NIE MAJĄ PRAWA do tego, ani też Prawa do tego, aby szerzyć, i to jeszcze demonstracyjnie, ZŁO. Żadnej tolerancji dla zła. "Nasza mowa" powinna być jasna - "NIE, NIE"! Pan Jezus wykluczył tolerancję w swoich naukach ewangelicznych (nie mylić z przebaczeniem dla proszących o nie). „Niech wasza mowa (czyny) będzie: Tak, Tak, Nie, Nie, a co ponadto jest, jest ode złego”.
anonim2019.10.18 14:10
Niby "epoka wolności", a tak jak gdyby wszyscy zaczęli się bać wyrażania własnych poglądów i przekonań, jakby nas totalnie zniewolili, ci "wyzwoliciele"!