13.03.17, 18:45

Sędzia ukradł 50 zł niemajętnej kobiecie? Są dowody...

Jak donosi newsbook.pl – Wiceprezes Sądu Rejonowego w Żyrardowie miał ukraść… 50 złotych ze stacji paliw. Utrwalił to monitoring.

Sprawa miała miejsce 3 marca na stacji benzynowej w Wężykach, niedaleko Sochaczewa. Mirosław T. miał kupić napój, a wychodząc ze stacji schować do kieszeni 50 zł, które na ladzie położyła kobieta, która tankowała paliwo.

Kamery zarejestrowały zarówno kradzież, jak i rejestrację samochodu, którym odjechał mężczyzna – należy do wiceprezesa Sądu Rejonowego w Żyrardowie - informuje portal newsbook.pl

Niemajętna kobieta, której mężczyzna ukradł 50 złotych musiała zapłacić za paliwo jeszcze raz. Tymczasem sędzia, gdy pojechała po niego policja, zasłonił się immunitetem. Przesłuchano świadków zdarzenia, zabezpieczono monitoring a materiały przekazano Sądowi Rejonowemu w Żyrardowie.

Materiały z zapisu kamer monitoringu ze stacji benzynowej w Wężykach zostały przekazane przez sochaczewską policję do Sądu Rejonowego w Żyrardowie, a ten jeszcze dzisiaj powinien dostarczyć je do nas. Niezwłocznie, po zapoznaniu się z nimi prezes Sądu Okręgowego w Płocku podejmie stosowną decyzję” - mówi portalowi Iwona Wiśniewska-Bartoszewska, pełniąca funkcję rzecznika prasowego Sądu Okręgowego w Płocku.

dam/newsbook.pl,Fronda.pl