13.01.22, 15:06

Sever Plocker: Żydzi byli jednymi z największych zbrodniarzy w historii

Nie zapominajmy, że wśród największych morderców najnowszej historii byli Żydzi – takie słowa nie zostały napisane przez żadnego z polskich dziennikarzy, tylko opublikowane na łamach izraelskiego portalu, Ynet News. Autorem poruszającego tekstu jest Sever Plocker, publikujący również na łamach… Gazety Wyborczej.

Autor tych słów to Sever Plocker – publicysta i dziennikarz izraelski polskiego pochodzenia, wicenaczelny dziennika „Yediot Ahronot”, który w przeszłości przypominał ciemne karty w historii swojego narodu. Pisał, że Włodzimierz Lenin powołał do życia policję polityczną – Czeka, która zmieniała nazwy – GPU, NKWD aż do KGB. To w jej szeregach służyło wielu zbrodniarzy żydowskiego pochodzenia.

Przypomina, że działalność zbrodniczej organizacji kosztowała przynajmniej 20 mln ludzi, w tym ofiar przymusowej kolektywizacji, głodu, czystek, egzekucji czy gułagów.

Opisuje, jak eliminowano całe klasy społeczeństwa: kułaków, burżuazję, artystów i wszystkich tych, którzy stali na drodze nieubłaganego ,,postępu”. Podkreśla, że wszystkie te okropne czyny nie miałyby miejsca, gdyby nie przesłuchujący, donosiciele, przeprowadzający egzekucje, strażnicy, sędziowie czy w końcu lewicowi ,,wrażliwcy” na Zachodzie, ślepi na bestialstwo rozgrywające się w Sowietach. Plocker przypomina, że lewica została oszukana i wystawiła zbrodniarzom ,,certyfikat koszerności”.

Zwraca uwagę, że Rosjanie nie chcą wracać do swojej przeszłości, ale podobnie dzieje się z młodymi Izraelczykami. Przykłady? Uczniowie, którzy kończą szkołę średnią, nigdy nie słyszeli o Gienrichu Jagodzie (pochodził z żydowskiej rodziny rzemieślniczej), który był ,,największym żydowskim mordercą w historii 20 wieku”. Wykonując rozkazy Stalina odpowiada za śmierć 10 mln ludzi.

Jego żydowscy podopieczni założyli i prowadzili system gułagów

– dodaje dziennikarz. Jagoda został rozstrzelany 15 marca 1938 roku, pochowany anonimowo i zastąpiony przez Nikołaja Jeżowa – ,,krwawego karła”

– On sam nie był Żydem, ale miał błogosławieństwo żony-Żydówki

– przypomina Plocker. Przywołuje też dane żydowskiego historyka Sebaga Montefiore, który pisał, że Stalin, podczas szczytowego okresu ludobójstwa, był otoczony przez piękne żydowskie kobiety. Do tego dochodzi Łazar Kaganowicz, którego zbrodnie dziennikarz porównuje do Mao w komunistycznych Chinach.

Wielu Żydów sprzedało swoje dusze demonowi komunistycznej rewolucji i będą mieli krew na rękach po wieczne czasy

– pisze, podając kolejny przykład: Leonid Rajchman, którego określa jako wyjątkowo okrutnego sadystę.

Zdradza ponurą statystykę: zgodnie z danymi 38,5 procent tych, którzy sprawowali wysokie stanowiska w sowieckim aparacie bezpieczeństwa, miało żydowskie pochodzenie.

– Okazuje się, że również Żydzi, uwiedzeni przez mesjańską ideologię, mogą stać się wielkimi zbrodniarzami, jednymi z największych w historii

– podsumowuje.

Dziennikarz stwierdza, że obecnie pochodzenie zbrodniarzy ukrywa się pod takimi sformułowaniami jak staliniści czy ludzie sowieccy. Dlatego łatwo to ignorować.

– Ale nie zapomnijmy o nich

– apeluje.


Niezlomni.com

Komentarze

nieżyd2022.01.15 22:21
całkowita prawda -kontynuowana i w czasach obecnych
Hanys GórnoŚląski2022.01.15 20:03
W największe zbrodnie w historii ludzkości zawsze byli zamieszani aszkenazyjscy a czasem nawet sefardyjscy. Wystarczy odczarować niektóre zwroty typu "staliniści", czy "naziści" (tak, tak - prawie połowa nazistowskiego aparatu zagłady to aszkenazyjscy) albo "komuniści".
alzara_2022.01.15 10:10
Jeżow też nie wyglądał na Rosjanina...... Żydzi pozbawieni swojego państwa panoszyli się po całym świecie, zdobywając przestrzeń dla siebie w wyniku często nieuczciwych transakcji z miejscowymi. Mało kto z nich asymilował się, zwykle manifestowali swoją odrębność i szydzili z wiary chrześcijańskiej. Zdobywając coraz większe przestrzenie, chcieli je całkowicie sobie podporządkować jako żandarmi świata (co robią też obecnie), ale Hitler im plany pokrzyżował. Odnaleźli się w USA i tam rządzą wszystkim.
Fakty są, jakie są2022.01.15 8:41
Bez względu na to, czy to się żydom podoba, czy nie. Wrzask, kwik i wycie nie zmienią faktów.
Anonim2022.01.15 1:58
Przypomina mi się syn prawniczki, który zamordował gojkę, aby się przekonać, czy jej zabicie będzie dla niego równie łatwe, jak zabicie kurczaka, wszak się nie różnią.
Alojzy Cedzidło2022.01.14 19:43
Dʟᴀᴄᴢᴇɢᴏ?
Dlaczego?2022.01.14 18:36
­
Szukaj a znajdziesz!2022.01.14 18:18
Tyle lat po wojnie a Żydzi szukają winnego ich pogromu w II WŚ. Na pierwszym planie jest, jak zwykle, antysemicka Polska, potem długo nic i jest trochę o Francji. Szczególnie tu chodzi o koleje francuskie. Żydzi, zakablowani przez Francuzów, mieli zostać wywiezieni "na roboty", no i głupi Żyd wykupił w pociągach I-klasę na przejazd. TO NIE JEST ŻART! Korporacja "Holocaust to Wielkie Pieniądze" żąda od kolei francuskich zwrot miliardów za "BILETY". To NIE JEST OKRUTNY ŻART! . . . . . . Teraz dobierają się Żydzi, historycy "od siedmiu boleści" typu Grabowski, Gross, do ... USA. A głównie do prezydenta Roosevelta. To NIE jest bajer! Historyk, Żyd oczywiście, nazwiskiem Jay Winik w książce, bardzo zresztą chwalonej (wystarczy ją przeczytać - bullshit story) "1944 - FDR and the Year That Changed History" pisze dosłownie cytuje:" Roosevelt, having failed to deliver the Jews from Auschwitz or at least sought to help some of the survivors" Teraz USA i FDR są winni, że w Auschwitz zamordowano tylu Żydów, że nie został obóz przez USA wyzwolony już 1940 r.
gwno prawda hehehe2022.01.14 18:31
jw.
Elżbieta R.2022.01.15 8:18
W 1940 roku nie było w Auschwitz Żydów, tylko sami Polacy, dla których Niemcy wybudowali ten obóz.. Żydów zaczęto przywozić dopiero w 1942 roku.
Anonim2022.01.15 18:12
Obózu nie zbudowali tylko zaadaptowali z istniejących po austriackich koszarów. Zbudowali Brzezinkę.
Anonim2022.01.14 17:53
a polskie szmalcowniki omagaly Zydom umrzec wczesniej?
n2022.01.14 20:03
...a tą g.wno prawdę powiedział syn żydowskiego niepiśmiennego szmalcownika!
"Na Posterunku" str.1262022.01.14 17:47
"Główna brama wiodąca do krakowskiego getta znajdowała się na Rynku Podgórskim, pozostałe na placu Zgody, przy ulicy Lwowskiej oraz – dwie – przy ulicy Limanowskiego. Przy wszystkich wartę pełniła granatowa policja. „Na bramie ghetta stoi polski policjant, który ma polecenie odbierać żywność powracającym Żydom z pracy. W tym wypadku muszę nadmienić, że byli polscy policjanci ludzie wyrozumiali i litościwi, ale byli i tacy, którzy odbierali powracającym Żydom żywność spełniając służbę gorliwie, ale do swojej kieszeni. […] Dużo łez wylało się przy tych bramach na tych gorliwych granatowych, którzy w imię durnoty swojej i chytrości dokuczali ludziom” [69] . „Chytrość” policjantów miała solidne podstawy – za wpuszczenie do getta transportu mięsa granatowi otrzymywali po dwieście,trzysta złotych, czyli ekwiwalent miesięcznej pensji szeregowego funkcjonariusza. Próby niesienia pomocy Żydom, przymykania oczu na przemyt do i z getta lub inne formy niezbyt gorliwego wypełniania obowiązków wartowniczych spotykały się groźbami „jednostek zgangrenowanych w korpusie policji” [70] – jak to określił Banaś. Jednym z tych „zgangrenowanych” był niejaki Kaczyński, który wydał Banasia w ręce Schupo. „Mały moment a byłbym rozstrzelany” – zeznał po wojnie przed Żydowską Komisją Historyczną. W opublikowanych kilkadziesiąt lat później wspomnieniach Banaś rozwinął ten temat: „Raz powiedziałem na wartowni do młodych policjantów, do gówniarzy, aby nie przyczyniali się do cierpień ludzkich, dodając, że polskiemu policjantowi nie wolno strzelać do Żydów. Niech to sobie robią Niemcy, jeżeli chcą zniszczyć Żydów. Nam Polakom nie wolno przykładać do tego ręki. Jeden gówniarz odpowiedział: »Panie Banaś, nie wiedziałem, że pan jest wujek żydowski i staje w ich obronie«”. Natomiast „starsi” policjanci – jeżeli wierzyć Banasiowi – przymykali oko na szmugiel żywności do getta, a nawet często sami brali udział w nielegalnym procederze."
c.d.2022.01.14 18:02
"Trudno powiedzieć, ilu było „strzelających” policjantów, ale jednym z nich był na pewno Henryk Piniecki, syn Alfonsa Pinieckiego, oficera łącznikowego w komendzie krakowskiej policji [78] . W dniu ostatecznej likwidacji getta w Krakowie młody Piniecki miał niecałe dwadzieścia jeden lat i był policjantem z zaledwie kilkutygodniowym stażem. Na czas likwidacji oddelegowano go z III Komisariatu do wartowni na placu Zgody. Kierownikiem wartowni był sierżant Karol Gawroński, który kilka lat po wojnie w ten sposób opisał przebieg wydarzeń: „Wczesną wiosną przy likwidacji »Geta« w r. 1943 był rozkaz, ażeby strzelać do wszystkich osób, które będą usiłowały opuścić »Geto«. Za niewykonanie tego rozkazu groziło aresztowanie. Policja polska pilnowała na zewnątrz »Geta«, a wewnątrz »Geta« pełnili straż policjanci żydowscy. Pamiętam, że wczesnym rankiembędąc na wartowni nr 2, na placu Zgody, usłyszałem strzał i kiedy wybiegłem z wartowni, zobaczyłem, że policjant Piniecki strzelał drugi już raz do leżącej kobiety z odległości 3 metrów. Kobieta ta usiłowała przejść koło bramy przeczołgując się pod drutami i była z małym dzieckiem liczącym około 5 lat. Piniecki oddał drugi strzał do leżącej kobiety w tym momencie, kiedy wybiegłem z wartowni i działo się to wszystko na moich oczach z odległości 10 metrów. Piniecki chciał jeszcze zabić dziecko, ale zabroniłem mu tego. W tych warunkach zawiadomiłem straż żydowską, która zwłoki owej kobiety zabrała wraz z dzieckiem."
c.d.2022.01.15 0:18
Dwóch strażaków ze Stoczka, Władysław Janiszewski i Wacław Zasłonka, wzięło udział w grzebaniu zamordowanych podczas akcji [138] . W czasie jednego z wypadów na cmentarz Janiszewski zobaczył zwłoki Żydówki: „Zdjąłem trupowi kolczyki i pierścionek i oddałem je komendantowi [policji granatowej – J. G.] Pawłowskiemu, a za to otrzymałem pozwolenie zatrzymania dla siebie butów zdjętych z nóg trupa zabitej żydówki. W butach tych – dodał strażak Janiszewski – chodziła później moja żona” [139] . Innym razem strażacy powalili szpadlem rannego Żyda, który – wydobywszy się z grobu – usiłował uciec z miejsca kaźni. W Stoczku, tak jak i w Węgrowie, pojawili się również miejscowi „dentyści”, jak nazywano ludzi handlujących na ulicach złotymi zębami wyrwanymi żydowskim trupom. Wspomniany strażak Janiszewski zauważył raz, że „obok trupa leżała szczęka kauczukowa [zapewne chodziło o protezę – J. G.] ze złotą koronką, od której szpadlem odrąbałem koronkę i schowałem do kieszeni” [140] . „Dentysta” koronkę zgubił, gdyż – jak zeznał po wojnie, podczas rozprawy – miał dziurę w kieszeni.
c.d.2022.01.15 1:19
W 1943 roku Franciszka Stróż skończyła dwadzieścia pięć lat. Po likwidacji warszawskiego getta uciekła ze stolicy i schroniła się w okolicy Działoszyc. Obdarzona dobrym wyglądem oraz uzbrojona w niezłe aryjskie papiery, młoda kobieta z powodzeniem udawała Polkę. Wiosną 1943 roku do Świerczyny, gdzie mieszkała, przyjechał konno komendant Sałabun, a w ślad za nim czterech lub pięciu granatowych policjantów. Z pobliskiej stodoły Sałabun wyciągnął żydowską rodzinę Grzesiów. Po dokładnym przeszukaniu kryjówki Sałabun kazał Żydom ustawić się nad wcześniej wykopanym grobem, „kazał się Grzesiom rozebrać, a gdy jedna z kobiet nie chciała, uderzył ją kolbą rewolweru w głowę, a następnie jednemu z policjantów kazał ich zastrzelić i ten kolejno zastrzelił wszystkich. Był tam zabity wtedy mężczyzna, dwie kobiety i dziecko dwu, a może czteroletnie… ja zabicie Grzesiów widziałam z odległości kilku kroków, chociaż byłam żydówką, uchodziłam w wiosce za siostrę Musiała… we wsi nikt nie wiedział, że jestem żydówką…” – kończyła swoje zeznanie Franciszka Stróż.
Co za bzdury!!!2022.01.15 10:23
Piszesz o KRAKOWIE! Rynek Podgórski i Plac Zgody są w Krakowie, tam rzeczywiście było getto. Nikt z rodziny Kaczyńskich nigdy w Krakowie nie mieszkał. A poza tym - ile było w tym granatowych policjantów, a ile policji żydowskiej? Najgorsza była właśnie policja żydowska. Niemcy sami nie wchodzili do żydowskich mieszkań, mieli od tego żydowską policję, która wyrzucała z mieszkań swoich rodaków, często przez okna. Następnie: ok. 30%granatowych policjantów, łącznie z komendantem, bratem Jana Karskiego, współpracowało z AK. AK wydawało wyroki na granatowych - współpracowników niemieckich. Z wyroku AK zginął granatowy policjant, który wydał rodzinę Ulmów. 15 granatowych policjantów zostało Sprawiedliwymi wśród Narodow Świata.Więc jeśli wklejasz jakiś antypolski artykuł, to warto zorientować się, jak było naprawdę. A co do Żydów - jak myślisz, skąd niemcy wiedzieli, że ktoś np. trzy pokolenia wcześniej miał żydowskich rodziców lub żydowską matkę? Od GMIN żYDOWSKICH, które oddawały niemcom wszystkie spisy. Dlatego w gettach i obozach znalazło się wielu ludzi, którzy od kilku pokoleń nie mieli nic wspólnego z żydostwem, bywali nawet gorliwymi katolikami. Rola samych Żydow w holokauście nigdy nie została do końca opisana; są tylko wzmianki - polecam Kacelnelsona (Żyda) poemat Pieśń o zamordowanym żydowskim narodzie, fragment: O bólu mój... Pisze tam o wyczynach żydowskiej policji, których był świadkiem. Więc niech Żydowska komisja Historyczna zajmie się najpierw swoimi rodakami, zanim zacznie oskarżać Polaków.
niezlomni.pl2022.01.14 17:33
Hej, kto Polak na bagnety; żyj swobodo, Polsko żyj!
Żyda nic nie zmieni!2022.01.14 15:45
Żyd ustawicznie szuka okazji, jak tu się przypiierdolić do Polski (PiS-u) do KK. Takie numery by żydom by nie przeszły w USA, ale w Polsce gdzie każdy Polak jest potomkiem szmalcownika albo potencjalnym szmalcownikiem, żydowi wszystko ujdzie na sucho. . . . . . . Takie szmaty "profesorskie" filozofy, k urwa, etyki od etykiet, jakimi są Jan Hartman i Jan Hertrich-Woleński mordy nie zamykają. Dodaj do nich Daniela Passenta, bolszewicki parch z krwi i kości oraz Jerzego Urbana. Ten to jest klasa HEJTU sama w sobie. . . . . . . . . Jak żyje a żyje na dwóch kontynentach (na zmianę) jeszcze mi się nie udało spotkać takich wściekłych suk, opętanych nienawiścią jak tych kilku żydów w Polsce. Do KK, do Polski, do "polskiego chama, polskiej hołoty". . . . . . Hipokryzja żydo-bolszewika - gloryfikują prawo kobiety do zbrodni własnego dziecka, bo to jej ciało, ale ODMAWIAJĄ takiego samego prawa tym którzy ODMAWIAJĄ szczepień.
Lachon2022.01.14 17:29
Jewreje ze wschodu wara od Polski.A teraz do Hymnu Jeszcze Polska nie zginęła póki PiS rzadzi.
PRZYPOMINAM, tak to ja matis89!2022.01.14 15:44
Wybaczcie Polaki, że jestem taka brudna k urwa białoruska! Robie co mi ten ch uj Łukaszenka każe. Piierdoliłem i dalej piierdole jak połamany ch uj o szczepionkach, o papieżu, ale ANI jednym słówkiem nie bąknąłem o szczepionkach Putina.Gówno prawda, że jestem "katolikiem"! Jestem zwykłym chüjem żydowskim, kürwą, która włazi w dupsko Putinowi i nienawidzi wszystkich. Najlepiej, żeby mnie auto przejechało, bo sam widzę, jaką beznadziejną kürwą jestem, nie do życia. Kto by takiemu chüjowi jak ja rękę podał. Mam nadzieje, że mnie chüj strzeli w sam łeb wkrótce!
matis892022.01.14 17:35
DO LEWACKIEGO PODSZYWA i LEWACKICH TROLOWNI partii POPIS----: Pan Jezus w Orędziach Ostrzeżenie przestrzegał przed TRUJĄCYMI SZCZEPIENIAMI i je przepowiedział 17.06.2012r. tak samo jak przepowiedział obalenie Benedykta XVI i ustanowienie Fałszywego Proroka ........... ,,Moja droga umiłowana córko, plany masońskich grup przejęcia światowych walut są coraz bliższe ukończenia. Ich nikczemne plany obejmują również nowe globalne szczepienia, które spowodują choroby na całym świecie, wywołujące cierpienia na skalę nie widzianą nigdy wcześniej. Unikajcie takiego nagle ogłoszonego globalnego szczepienia ponieważ będzie was ono ZABIJAĆ.......''
matis892022.01.14 14:44
Przypominam, szatanistyczny lewacki PIS prócz aborcyjnych, demonicznych szczepionek Antychrysta i masonerii oficjalnie wspiera i reklamuje cyfrowe państwo bezgotówkowe Antychrysta i Nowego Ładu NWO do Znamienia Bestii. Wspieranie lewackiego PISu to już wybieranie Antychrysta przeciwko Chrystusowi. Szatanistyczny PIS wprowadza usługi, zapomogi dostępne tylko drogą cyfrową dążąc do cyfrowego zniewolenia Polaków, bezgotówkowego państwa Antychrysta i jego Znamienia Bestii.
matis892022.01.14 14:44
Pan Jezus w Orędziach Ostrzeżenie przestrzegał przed TRUJĄCYMI SZCZEPIENIAMI i je przepowiedział 17.06.2012r. tak samo jak przepowiedział obalenie Benedykta XVI i ustanowienie Fałszywego Proroka ........... ,,Moja droga umiłowana córko, plany masońskich grup przejęcia światowych walut są coraz bliższe ukończenia. Ich nikczemne plany obejmują również nowe globalne szczepienia, które spowodują choroby na całym świecie, wywołujące cierpienia na skalę nie widzianą nigdy wcześniej. Unikajcie takiego nagle ogłoszonego globalnego szczepienia ponieważ będzie was ono ZABIJAĆ.......''
Żyda nic nie zmieni!2022.01.14 14:38
Żyd ustawicznie szuka okazji, jak tu się przypiierdolić do Polski (PiS-u) do KK. Takie numery by żydom by nie przeszły w USA, ale w Polsce gdzie każdy Polak jest potomkiem szmalcownika albo potencjalnym szmalcownikiem, żydowi wszystko ujdzie na sucho. . . . . . . Takie szmaty "profesorskie" filozofy, k urwa, etyki od etykiet, jakimi są Jan Hartman i Jan Hertrich-Woleński mordy nie zamykają. Dodaj do nich Daniela Passenta, bolszewicki parch z krwi i kości oraz Jerzego Urbana. Ten to jest klasa HEJTU sama w sobie. . . . . . . . . Jak żyje a żyje na dwóch kontynentach (na zmianę) jeszcze mi się nie udało spotkać takich wściekłych suk, opętanych nienawiścią jak tych kilku żydów w Polsce. Do KK, do Polski, do "polskiego chama, polskiej hołoty". . . . . . Hipokryzja żydo-bolszewika - gloryfikują prawo kobiety do zbrodni własnego dziecka, bo to jej ciało, ale ODMAWIAJĄ takiego samego prawa tym którzy ODMAWIAJĄ szczepień.
CV of Sever Plocker2022.01.14 13:38
SEVER PLOCKER is the Chief Economics Editor and Commentator of Yedioth Ahronoth, the biggest and most popular daily newspaper in Israel. Born in 1944 in Tashkent, Uzbekistan, he emigrated with his late parents through Poland to Israel. He earned degrees in economics and philosophy from the Hebrew University in Jerusalem. From 1968 until 1987 he was, subsequently, economics correspondent, economics editor and the Editor-in-chief of AL HAMISHMAR, daily quality newspaper of the kibbutz movement. In the run of his career Mr. Sever Plocker published hundreds of articles and commentaries in Hebrew and English and appears frequently on radio and television programs. During the fall and winter of 2003 Mr. Plocker was a visiting fellow at the Saban Center for Middle East Policy at the Brookings Institution where he analyzed the economic crises in Israel and published a research paper. He delivered lectures at Princeton, Georgetown, Stanford and Oxford universities. Mr. Plocker won four prestigious prizes for journalism in Israel: the prize to the leading Business and Economics Editor given by the Social and Economic Research Institute in Jerusalem, the National Sokolov Prize for outstanding achievements in journalism, given on the 50th anniversary of Israeli Independence and in 2009 the first Tel Aviv University Prize for Excellence in Journalism ("Israeli Pulitzer") and the "Lifetime Achievements Prize in Journalism" given jointly by Ben Gurion University and the Association of Israeli Journalist and presented by Prime Minister. Mr.Plocker is married to Nelly, has two children Anat and Daniel and one granddaughter Shira.
heniek2022.01.14 13:27
zgadza się
robaczek2022.01.14 12:49
DLATEGO SERWERY PEGASUSA MAMY W IZRAELU ....................hahahahahahhahahaha. ......... nieudacznicy pisowscy
Krzysztof2022.01.14 12:23
A Bauman? Zamiast dziada na szubienicę, to go honorują na uniwersytetach zbrodniarza.
ziutek2022.01.14 11:42
Michnik, chyba było inaczej...?
misiek2022.01.14 11:41
A Marek Borowski ( z urodzenia Berman)?
mrx2022.01.14 11:27
"Sever Plocker – publicysta i dziennikarz izraelski polskiego pochodzenia" - co to znaczy? ze byl Polakiem mieszkajacym w Izraelu? czy Zydem urodzonym w Polsce ?
USA2022.01.14 11:08
Pseudopatrioto Lechu Keller, zostałeś zdemaskowany.
Nie tylko "byli" ale nadal SĄ2022.01.14 8:49
Liczba zamordowanych palestyńskich kobiet i dzieci rośnie praktycznie każdego dnia.
migg2022.01.14 7:00
Zawsze uważałem, że Polacy to agresywni nacjonaliści, zdolni do zabijania cudzoziemców. Wiadomo na całym świecie, że Polacy brali czynny udział w eksterminacji Żydów podczas okupacji Polski przez hitlerowców! Moje przypuszczenia potwierdziły się jeszcze raz! Emil Cieczko, polski żołnierz, który uciekł na Białoruś, poinformował Komitet Śledczy Białorusi o zabójstwie, z jego udziałem, na granicy polsko-białoruskiej w pobliżu wsi Siemianówka RP od 8 czerwca 2021 r. ponad 240 osób, wśród zabitych były kobiety, dzieci i wolontariusze.
Palestyna2022.01.14 7:45
Tyś to agent mossadu skad piszesz z Moskwy?
cześć podszywie2022.01.14 11:15
Podobno, dzieŭka, jesteś Palestyną z gliny.
oficer LWP2022.01.14 9:27
marna prowokacja parszywego żyda
Moly2022.01.14 3:07
On tez napisal ze; "Polska jest krajem anti-Semitismu"
Jan2022.01.14 0:46
Do 90% bolszewickich rad najwyższych (komisji, komitetów) stanowili Żydzi. Żydzi brali bezpośredni udział w zbrodniach bolszewickich - w tym morderstwie carskiej rodziny. W Polsce i ościennych krajach, do 90% składów stalinowskich urzędów stanowili Żydzi, a Polską rządzili żydowscy zbrodniarze i mordercy, tacy jak Jakub Berman - odpowiedzialni za około 100 tyś. wymordowanych po IIWŚ Polaków. Jakoś dziwnym trafem nie powstają w Hollywood filmy na ten temat, a europejski antysemityzm przedstawia się jako skutek obłędu i wrodzonego rasizmu.
Jan2022.01.14 0:45
Do 90% bolszewickich rad najwyższych (komisji, komitetów) stanowili Żydzi. Żydzi brali bezpośredni udział w zbrodniach bolszewickich - w tym morderstwie carskiej rodziny. W Polsce i ościennych krajach, do 90% składów stalinowskich urzędów stanowili Żydzi, a Polską rządzili żydowscy zbrodniarze i mordercy, tacy jak Jakub Berman - odpowiedzialni za około 100 tyś. wymordowanych po IIWŚ Polaków. Jakoś dziwnym trafem nie powstają w Hollywood filmy na ten temat, a europejski antysemityzm przedstawia się jako skutek obłędu i wrodzonego rasizmu.
Anonim2022.01.13 22:52
Przekonanie o indywidualnej nieśmiertelności i indywidualnej odpowiedzialności przed Bogiem na Sądzie Ostatecznym, zupełnie inaczej ustawia nasze życie, inna perspektywa.
ceramik2022.01.13 22:43
żydzi, to plemię żmijowe powołane przez szatana do destrukcji Bożego Świata.
luki2022.01.13 22:22
oj prawdę odkryli a kto wami teraz rządzi kosmici Polacy obudzić się bo nie będzie Polski
Anonim2022.01.13 21:29
To dopiero teraz doszła ta informacja do waszych myckowatych, pejsatych łbów. W Jedwabnym ekshumacja!!!!
stara wiedżma cyganka2022.01.13 21:15
pisałam tyle razy Jehuda, Jagoda to prekursor obozów koncentracyjnych uczyli się sami niemcy jak budować. 10 milionów ofiar aż się stalin przestraszył i kazał go zlikwidować po swojemu oczywiście. Tacy posłuszni żydzi byli w wykonywaniu rozkazów.
Kowalski Anatol2022.01.14 0:32
Stalin zlikwidował Jagodę nie z powodu jakiś tam 10 milionów ofiar lecz dlatego, że Jagoda bardzo niechętnie odnosił się do planów likwidacji starych bolszewików - Kamieniewa, Zinowiewa i innych , którzy stanowili jądro starej leninowskiej Gwardii. Poza tym podpadł Stalinowi w sprawie Riutina. Wszystko jest w Wikipedii.
stara wiedżma cyganka2022.01.14 19:11
Stalin nie dowierzał nikomu a szczególnie lepszym morderca niż on sam.
Anonim2022.01.13 19:46
Kilka dni temu napisałam , że u Żydów przebieg Covida jest dużo cięższy niż u reszty Polaków . Że ci pod respiratorami których widziałam w mediach to sami Żydzi . Obecnie udowodniono to naukowo chromosomem trzecim . I znów miałam rację . Ale nie puszczono mojego komentarza . Obecny prawdopodobnie znów nie przejdzie . Ale zwisa mi to a nawet powiewa . Tak piszę dla próby gdyż mnie blokują . I to też mi zwisa gdyż obiecałam sobie że nic konkretnego już nie napiszę . Po co mam uświadamiać tę żmijową nację .
Żyda nic nie zmieni!2022.01.13 19:27
Żyd ustawicznie szuka okazji, jak tu się przypiierdolić do Polski (PiS-u) do KK. Takie numery by żydom by nie przeszły w USA, ale w Polsce gdzie każdy Polak jest potomkiem szmalcownika albo potencjalnym szmalcownikiem, żydowi wszystko ujdzie na sucho. . . . . . . Takie szmaty "profesorskie" filozofy, k urwa, etyki od etykiet, jakimi są Jan Hartman i Jan Hertrich-Woleński mordy nie zamykają. Dodaj do nich Daniela Passenta, bolszewicki parch z krwi i kości oraz Jerzego Urbana. Ten to jest klasa HEJTU sama w sobie. . . . . . . . . Jak żyje a żyje na dwóch kontynentach (na zmianę) jeszcze mi się nie udało spotkać takich wściekłych suk, opętanych nienawiścią jak tych kilku żydów w Polsce. Do KK, do Polski, do "polskiego chama, polskiej hołoty". . . . . . Hipokryzja żydo-bolszewika - gloryfikują prawo kobiety do zbrodni własnego dziecka, bo to jej ciało, ale ODMAWIAJĄ takiego samego prawa tym którzy ODMAWIAJĄ szczepień.
bajo bogo2022.01.13 19:49
W USA prawie wszyscy politycy to Żydzi . Tak jak w Polsce . Masz niedokładne informacje .
Gówno wiesz o USA!2022.01.13 20:28
W Polsce żydzi są na wymarciu. Naturalnym. A te żyjące starocie, rzygają HEJTEM. Już niedługo ch uj ich wszystkich strzeli.
I gdzie ten Jehowa Bóg miał oczy?2022.01.13 18:33
Nie mógł wybrać na Naród Podniesiony Prasłowian znad Dniepru?
AAAtomek2022.01.13 18:07
Tylko na portalu poświęconym dzień bez antysemityzmu jest dniem straconym?
Bella2022.01.13 18:02
Kto obecnie rozpowszechnia smiervionki ?
J232022.01.13 17:48
Żydzi mordowali się nawzajem od zawsze i rozlali tę nikczemność na cały świat wraz ze swoim eksodusem.U siebie wybiliby się już dawno.
I say2022.01.13 18:39
Dżej 23, lech le-azazel.
Niespokojny Patriota2022.01.13 17:20
Dziwi mnie tylko nagromadzenie judeosceptycznych treści (którym po części ciężko odmówić racji) przy przemilczeniu kwestii udziału w życiu publicznym grupy, która jest od wielu lat ostatnim w Polsce siedliskiem zacofania i barbarzyństwa. Mowa oczywiście o góralszczyźnie, której "kultura" (a raczej obyczaje plemienne) opiera się na zawiści, pijaństwie, przemocy (szczególnie wobec kobiet, które tak sobie podporządkowują podhalańscy troglodycI) i dążenia do wzbogacenia się bez względu na koszty. Jednocześnie udało im się wytworzyć wokół siebie nimb patriotyzmu (odsyłam do artykułów o Goralenvolk i poborze górali do niemieckiej armii w trakcie II wojny światowej) i religijności (wizyta w kościele jako preludium niedzielnej libacji). Obudźmy się proszę i w końcu ucywilizujmy ten ostatni bastion zabobonu i ciemnoty!
Ejże!..Pseudo- patrioto, vel Lechu Keller!2022.01.13 19:08
Widać, że naprawdę jesteś "niespokojnym", ale nie patriotą! Boli cię, jak prawdę piszą o twoim Narodzie! Prawda? Więc siłą rzeczy chcesz zmienić temat o góralach! Co cię oni obchodzą?? Patrz na siebie, a nie na nich! Pochwal się swoimi podłymi "wyczynami"! Miałbyś o sobie o czym pisać. Zwłaszcza o tym syndromie nienawiści do Polaków i nie tylko! Możesz jeszcze ze 100 swoich nicków stosować, ale zawsze jesteś rozpoznawalny, .... po dwóch rzeczach! Nie zamaskujesz się!
Niespokojny Patriota2022.01.13 17:19
Dziwi mnie tylko nagromadzenie judeosceptycznych treści (którym po części ciężko odmówić racji) przy przemilczeniu kwestii udziału w życiu publicznym grupy, która jest od wielu lat ostatnim w Polsce siedliskiem zacofania i barbarzyństwa. Mowa oczywiście o góralszczyźnie, której "kultura" (a raczej obyczaje plemienne) opiera się na zawiści, pijaństwie, przemocy (szczególnie wobec kobiet, które tak sobie podporządkowują podhalańscy troglodycI) i dążenia do wzbogacenia się bez względu na koszty. Jednocześnie udało im się wytworzyć wokół siebie nimb patriotyzmu (odsyłam do artykułów o Goralenvolk i poborze górali do SS) i religijności (wizyta w kościele jako preludium niedzielnej libacji). Obudźmy się proszę i w końcu ucywilizujmy ten ostatni bastion zabobonu i ciemnoty!
roman2022.01.13 18:03
Dziad o gruszce, baba o pietruszce ...
Meg2022.01.13 20:02
Niespokojny Patriota z ulicy Czerskiej? To już lepiej zamknij ryj! Cytując twoją idolkę.
Niespokojny patriota2022.01.13 17:18
Dziwi mnie tylko nagromadzenie judeosceptycznych treści (którym po części ciężko odmówić racji) przy przemilczeniu kwestii udziału w życiu publicznym grupy, która jest od wielu lat ostatnim w Polsce siedliskiem zacofania i barbarzyństwa. Mowa oczywiście o góralszczyźnie, której "kultura" (a raczej obyczaje plemienne) opiera się na zawiści, pijaństwie, przemocy (szczególnie wobec kobiet, które tak sobie podporządkowują podhalańscy troglodycI) i dążenia do wzbogacenia się bez względu na koszty. Jednocześnie udało im się wytworzyć wokół siebie nimb patriotyzmu (odsyłam do artykułów o Goralenvolk i poborze górali do SS) i religijności (wizyta w kościele jako preludium niedzielnej libacji). Obudźmy się proszę i w końcu ucywilizujmy ten ostatni bastion zabobonu i ciemnoty!
Marcel2022.01.13 16:39
Jeśli chodzi o Czeka, GPU, NKWD i KGB to służyły tam osoby wielu różnych narodowości. Józef Stalin i Ławrientij Beria byli Gruzinami. Feliks Dzierżyński był Polakiem. Polskiego pochodzenia były również osoby, które chluby nam nie przynosiły np. generał Erich von dem Bach-Zelewski, Bronisław Kamiński, Otto Skorzenny, Wanda Kalacińska-Klaff, Alfred Trzebinski, Kazimierz Olchowik "Zawisza", Romuald Rajs, Jan Ratajczak, Stefan Mazur wyliczać można jeszcze bardzo długo. W każdym narodzie występują osoby nie przynoszące chluby narodowi z którego pochodzą. W każdym narodzie są ludzie dobrzy i źli bez wyjątku.
Jedrek2022.01.13 19:06
Chyba masz problemy z historia ......Beria byl Zydem .
Marcel2022.01.13 21:00
Ławrientij Beria był Gruzinem , a nie Żydem. Skopiowałem dla ciebie fragment z wilkipedii. Ławrientij Pawłowicz Beria (ros. Лаврентий Павлович Берия, gruz. ლავრენტი პავლეს ძე ბერია Lawrenti Pawles dze Beria, ur. 17 marca?/ 29 marca 1899 w Mercheuli, zm. 23 grudnia 1953 w Moskwie) – radziecki działacz komunistyczny pochodzenia gruzińskiego, zbrodniarz komunistyczny[1], szef NKWD, który był w znacznym stopniu odpowiedzialny za „wielkie czystki” okresu stalinowskiego. Jeden z głównych wykonawców zbrodni stalinowskich. Bezpośrednio odpowiedzialny za mord polskich oficerów w Katyniu. Szczyt jego wpływów przypadał na okres II wojny światowej i bezpośrednio po niej. Po śmierci Stalina autor najbardziej liberalnego projektu zmian ustrojowych ZSRR. W wyniku zawiązanego przeciwko niemu spisku został usunięty ze stanowiska i stracony.
Lilka2022.01.13 19:41
przecież skorzenny był niemcem, a Rajs wspaniałym człowiekiem - bohaterem! Innych nie będę sprawdzać, bo jesteś zupełnie niewiarygodny - jak się już zabierasz za pisanie to przynajmniej sprawdź co piszesz w WIARYGODNYCH źródłach (wikipedia jest zdecydowanie niewiarygodna)
Marcel2022.01.13 21:06
Otto Skorzenny urodził się w Austrii, a jego rodzice byli Polakami z okolic Gniezna. Romuald Rajs "Bury" dokonał pacyfikacji pięciu wsi na Podlasiu zamieszkałych przez prawosławnych pochodzenia białoruskiego. Jego oddział zamordował 79 niewinnych mieszkańców w tym małe dzieci, kobiety w ciąży, a nawet uczestnika kampanii wrześniowej w Wojsku Polskim. Niektórych spalił żywcem, innych zarąbał siekierami, a pozostałych zastrzelił. W śledztwie wydał wszystkich konspiratorów, a winą za brodnię obarczał swojego zastępcę "Rekina" Był zbrodniarzem, a nie bohaterem. Wyrok śmierci należał mu się za dokonane zbrodnie.
Marcel2022.01.13 21:24
Otto Skorzenny urodził się w Austrii, a jego rodzice byli Polakami z okolic Gniezna. Oddział Romualda Rajsa dokonał pacyfikacji pięciu wsi na Podlasiu i zamordował 79 prawosławnych pochodzenia białoruskiego. Wśród zamordowanych były małe dzieci, kobiety w ciąży, a nawet uczestnik kampanii wrześniowej w Wojsku Polskim. Niektórych spalono żywcem, innych zarąbano siekierami, a pozostałych zastrzelono. Według ciebie to było bohaterstwo?
Głos Rozsądku2022.01.13 23:15
To prawda, na przestrzeni dziejów w każdym narodzie znaleźć można zbrodniarzy i złoczyńców. Różnica polega na tym, że o wszystkich takich udokumentowanych dowodowo zbrodniach i ich autorach można pisać i nikt normalny się nie obrusza. Nie można jedynie pisać prawdy o zbrodniarzach "Żymianach", bo zaraz jest wielki aj waj.
Marcel2022.01.14 7:11
Wielu Polaków przekłamuje fakty historyczne dla siebie nie korzystne. Zbrodnie w Jedwabnem dokonaną przez Polaków zwala na Niemców. Zbrodnie w czasie pogromu kieleckiego dokonane przez Polaków zwala na Rosjan. Kłamstwo o prowokacji wcześniej zaplanowanej ma usprawiedliwić zbrodnie na niewinnych ludziach.
Hermann Schaper2022.01.14 15:53
Pie+dolisz Waść. To NIemcy strzelali do tych żydów, o czym świadczą łuski znalezione przez archeologów w stodole. To, że Kaczyński wstrzymał wykopki, to sprawka żydów.
Marcel2022.01.15 19:00
@ "Herman Schaper". W telewizji słuchałem wspomnień świadka spalenia Żydów w stodole w Jedwabnem. Świadek był Polakiem i potwierdził dobrowolny udział naszych rodaków w spaleniu Żydów. Gdyby świadek był Żydem, to polscy sąsiedzi spaliliby go w stodole. Niektórzy polscy sprawcy zbrodni w Jedwabnem po wojnie byli sądzeni i zachowały się jeszcze ich zeznania. Podobno znalezione łuski pochodziły z I wojny światowej. Niemcy sprawcom zbrodni zapewnili bezkarność. Poza Jedwabnem Polacy dokonali również wielu innych zbrodni na Żydach m. in. w Radziłowie, Szczuczynie, Wąsoczu, Goniądzu, Bzurach, Rajgrodzie i wielu innych miejscowościach. Ponadto w dniu 4 lipca 1946 roku miał miejsce pogrom kielecki w którym 42 Żydów zamordowanych zostało przez Polaków. Pogrom miał charakter spontaniczny i nie był wcześniej zaplanowana prowokacją przez ówczesne władze. Od 1945 roku do 1947 około 1500 Żydów zostało zamordowanych przez Polaków już po wojnie. Zachowały się protokoły dotyczące 1400, ale nie uwzględniały wszystkich przypadków.
Wspomnienia Marka Edelmana.2022.01.15 19:17
Liczba Żydów zabitych w Polsce od 1945 do 1947 waha się od 600 do 3 tysięcy. Ta pierwsza jest - jak twierdzą specjaliści - zdecydowanie zaniżona, druga - przesadzona. Ale 1500 to liczba prawdopodobna. To przerażające. - 1400 jest udokumentowane w protokołach. I o tylu zabitych mówiło się w tamtych latach. Trzeba pamiętać, że Żydów nie zabijano tylko w Kielcach czy Krakowie, ale w wielu innych miastach i miasteczkach, a także w pociągach. Zatrzymywano pociąg i wyciągano z wagonu Żydów. Sam widziałem ciała zabitych na stacjach i obok torów. Mój kolega został zabity w Łodzi w domu. To był napad rabunkowy? - Jaki rabunkowy? A co on miał? Nic nie miał. Parę spodni. Więc dlaczego? - Za to, że był Żydem. I nie on jeden tak zginął. Moja koleżanka ze studiów mieszkała w Pabianicach. Jeździła do domu po wykładach ciężarówką, bo tak się wtedy jeździło. Wyciągnęli ją z samochodu i zastrzelili. Ona była na II czy na I roku medycyny. Nie pamiętam, który to był rok. Chyba lato 1946.
Pollak2022.01.13 16:33
No tak, przecież to Żydzi zamordowali Pana Jezusa, Syna Bożego.
Pollock2022.01.13 17:25
I to jeszcze perfidnie rękami Rzymian (o tempora, o mores!).
YORK2022.01.13 16:27
Coś się szykuje, bo tyle prawdy wypływa jak oliwa.
Tego we Frondzie nie ma.2022.01.13 16:18
Afera e-mailowa i spot PiS-u. "Musimy przykryć tematem uchodźców sprawę polexitu". - Musimy przykryć tematem uchodźców sprawę polexitu, a innego tak mocnego nie mamy. Polacy muszą dyskutować o uchodźcach, a nie o polexicie — pisał w odpowiedzi na obawy premiera jeden z doradców PiS tuż przed wyborami samorządowymi w 2018 r. Do sieci wyciekły kolejne e-maile, które pochodzą ze skrzynki pocztowej Michała Dworczyka.
Żyda nic nie zmieni!2022.01.13 16:01
Żyd ustawicznie szuka okazji, jak tu się przypiierdolić do Polski (PiS-u) do KK. Takie numery by żydom by nie przeszły w USA, ale w Polsce gdzie każdy Polak jest potomkiem szmalcownika albo potencjalnym szmalcownikiem, żydowi wszystko ujdzie na sucho. . . . . . . Takie szmaty "profesorskie" filozofy, k urwa, etyki od etykiet, jakimi są Jan Hartman i Jan Hertrich-Woleński mordy nie zamykają. Dodaj do nich Daniela Passenta, bolszewicki parch z krwi i kości oraz Jerzego Urbana. Ten to jest klasa HEJTU sama w sobie. . . . . . . . . Jak żyje a żyje na dwóch kontynentach (na zmianę) jeszcze mi się nie udało spotkać takich wściekłych suk, opętanych nienawiścią jak tych kilku żydów w Polsce. Do KK, do Polski, do "polskiego chama, polskiej hołoty". . . . . . Hipokryzja żydo-bolszewika gloryfikują prawo kobiety do zbrodni, bo to jej ciało, ale ODMAWIAJĄ takiego samego prawa tym którzy ODMAWIAJĄ szczepień.
pejsate kanibale europejskich wysp polin-ezji2022.01.13 15:34
... kulacy , burzuazja , inteligenci ... owszem dla szatrapa typu stalin czy hitler stali na drodze ... ale dla zydowskiego czekisty .... czy judenpolicaja ... to przedewszystkim srebrniki do zabrania ... darmo niesluzyli ... ci dobrzy ludzie moZad s iSraEla ..... ....................................................................................................................................................... Budowniczy Auschwitz ... IG Farben rockefeller ...zyja !!!!! Zalozyli UE ( ksiazka : Nazistowskie korzenie brukselskiej UE) ... akurat sa na etapie budowy swiatowego Auschwitz 2.0...... www.profit-over-life.org
Anonim2022.01.13 15:34
I tylko my Polacy - jak te święte ptacy! 😁😁😁
Mariusz2022.01.13 15:50
Anonim, co z tobą? Przecież Polacy to ciemnogród, zacofanie, mordercy Żydów, kolonizatorzy Ukraińców, straszny lud ;)
Piotr Nowak 🖐🏻😁😁😁 teraz Anonim🌈🌈🌈2022.01.13 16:01
🖐🏻😁😁😁 teraz Anonim
Przestań nas obrażać, Lechu!2022.01.13 19:11
Nie jesteś Polakiem, tylko jak nie raz piszesz, jesteś żydowskim ateistą! Więc "fora ze dwora".
Wróg ludu2022.01.14 18:40
Chalo ruska onuco bez napletka ,zwanym Lechem K. Ssij zboczeńcu ❤️❤️❤️
Anonim2022.01.13 15:27
byli i sa w dalszym ciagu bandytami i kłamcami ,urodzone komuchy i faszysty
rebeliant2022.01.13 15:25
Może nie tyle Żydzi co pazerni kandydaci na Żydów.
rebeliant2022.01.13 18:48
... na tyle pazerni, że od wieków ganiają po całym świecie i pokazują wszystkim bandaż na palcu.