22.04.20, 12:30Zdjęcie ilustracyjne/YT/Radkio Maryja/ TT

,,Sok z Buraka'' w Senacie?

W Senacie RP doszło do skandalicznej aktywności urzędników CIS, którzy rozesłali do senatorów prośbę dotyczącą przesyłania filmików mających krytykować rząd. Cała akcja ma wyglądać tak, jakby to była oddolna inicjatywa obywatelska.

Warto zauważyć, że po tym, jak marszałkiem Senatu został Tomasz Grodzki, została wymieniona całkowicie obsługa pracownicza Centrum Informacyjnego Senatu. Część nowych pracowników to osoby znane jako agresywni politycy, jak na przykład Grzegorz Furgo z KO czy Jakub Stefaniak z PSL.

Co ciekawe, za korespondencję mailową w CIS odpowiada obecnie była dziennikarka TVN, a były pracownik biura poselskiego Ryszarda Petru jest osobą oddelegowaną do kontaktu – chodzi o Adama Kądzielę.

mp/portal tvp info/TT

Komentarze

Czes\\2aw2020.05.9 18:17
Zero zdziwienia, przecież tą izbą rządzi największy burak -koperta...
CRYPTO - BULLSHIT - OKRADNĄ CIĘ!!! 2020.04.22 20:26
Nie wyszedł numer z "filmami online" to teraz próbują Ruscy, Ukraińcy gdzieś na Ukrainie, w Rosji i jakieś mendy polsko-języczne wpuścić frajera w maliny inaczej. NIE DAJ SIĘ WROBIĆ W TE "ZARABIANIE". WYCZYSZCZĄ CI KONTA - Z GOOVNEM W REKU ZOSTANIESZ! JEDYNI CO ZAROBIĄ TO ONI, A CIEBIE WYSZYKUJĄ NA DOBRE.
Zarabiaj nawet 500zl dziennie2020.04.22 20:19
Hej, Zacznij zarabiać prawdziwe pieniądze w domu Dosłownie nic nie robiąc! --  https://inwestcrypto.com.pl -- Nie pytaj jak- Zobacz na własne oczy! Wystarczy się zapisać tutaj: --  https://inwestcrypto.com.pl -- Wpłacić pierwszy mały depozyt 1000zł A analitycy zrobią wszystko już za Ciebie! W ciągu dnia można otrzymać zwrot!
Walter2020.04.22 19:39
Podsumowanie działalności politycznej Andrzeja Dudy. Andrzej Duda ośmiokrotnie złamał konstytucję, na którą przysięgał, co wypomniał mu nawet jego były promotor prof. Jan Zimmermann. Dał się poznać jako posłuszny wykonawca poleceń Jarosława Kaczyńskiego. W czasie rządów PO i PSL w Europarlamencie oskarżał polskie władze o sfałszowanie wyborów, nie mając żadnych dowodów. Unię Europejską publicznie nazwał "wyimaginowaną wspólnotą, z której nic nie wynika". Powiedział również "ojczyznę dojną racz nam zwrócić, Panie", co w związku z licznymi aferami PiS-u brzmi jak prośba o kontynuację. Skrytykował Unię Europejską za promowanie żarówek energooszczędnych, być może woli lampy naftowe. Jest rekordzistą w ilości odbytych lotów na koszt podatników. Objął patronat nad uroczystością upamiętniającą 75-lecie powołania Brygady Świętokrzyskiej Narodowych Sił Zbrojnych, oskarżanej o kolaborację z Niemcami. W czasie wystąpień głośno krzyczy i opowiada niewybredne kawały ośmieszające rektora Akademii Górniczo-Hutniczej. Zgodnie z nakazem Jarosława Kaczyńskiego mianował Krystynę Pawłowicz i Stanisława Piotrowicza sędziami Trybunału Konstytucyjnego. Wstydząc się tych nominacji nie wpuścił dziennikarzy na ich zaprzysiężenie. Określił wybór prof. Małgorzaty Gersdorf na Pierwszego Prezesa Sądu Najwyższego jako "wstyd". Wolał przeznaczyć 2 mld zł z budżetu państwa na dotowanie telewizji tzw. "publicznej", a tak naprawdę pisowskiej, niż na leczenie onkologiczne. Chce wymusić przeprowadzenie wyborów korespondencyjnych w maju, w czasie pandemii koronowirusa, nawet kosztem zdrowia i życia biorących udział w głosowaniu. Za kilka miesięcy będzie głęboka recesja gospodarcza i jego szanse na reelekcję znacznie zmniejszyłyby się. Publicznie powiedział, że pandemię koronawirusa mamy już za sobą, co nie jest prawdą, ale okłamując wyborców chce ich zachęcić do głosowania. Czy chcecie reelekcji takiego quasi-prezydenta?
Prawo2020.04.22 17:53
Senat, który z Izby zadumy stał się antypolskim punktem dowodzenia TOTALNYCH ZDRAJCÓW POLSKI, który godzi w dobre imię Polski i szkodzi Polskiej Racji Stanu, ma zostać rozwiązany. Każda organizacja działająca na terenie RP, działająca na szkodę Państwa Polskiego ma podlegać likwidacji oraz ponieść wszelkie konsekwencje prawne na poziomie zdrady i szpiegostwa.
enigma2020.04.22 17:45
Oszczerstwa, pomówienia i kalumnie muszą na powrót nazywać się oszczerstwami, pomówieniami i kalumniami, takie udowodnione działanie ma podlegać karze. "Nie będziesz fałszywie świadczył przeciw bliźniemu swemu", każdy kto dopuści się złamania przykazań, które wam ustanowiłem ma ponieść śmierć, to mówię Ja Jahwe, Wasz Bóg".
co robi Napoleon to pospólstwa ma nie obchodzić2020.04.22 17:33
jest taki Sztukmistrz z PO w senacie - z kopertki wyciska czerwony sok z buraka
Centrum Dezinformacji Konia2020.04.22 16:03
kopertki proszę przekazywać tam gdzie zwykle
Halo jestem AGNIESZKA brudna larwa2020.04.22 15:06
Chcesz zobaczyć AGNIESZKA tłustą i brudną larwę kremlowską? Jestem tutaj: loveto.one/agnieszka96. Chcesz nawet przez internet złapać syfa kremlowskiego? Jestem tutaj: loveto.one/agnieszka96 Chcesz zostać impotentem do końca życia? Obejrzyj mnie tutaj: loveto.one/agnieszka96 Jesteś pedałem i chcesz nim pozostać? Obejrzyj mnie tutaj: loveto.one/agnieszka96 Syf i coronavirus na mojej "koronie" tylko tutaj: loveto.one/agnieszka96 Jako bonus dorzucę malware i wirusy aby ci się komputer sperd......lił!
Agnieszka2020.04.22 14:59
Cześć! Nazywam się Agniеszka, mam 23 lata. Chcę znaleźć mężczyznę do intymnych spotkań i komunikacji. Z przyjemnością odpowiem wszystkim, napisz do mnie na stronie randkowej, oto moja strona - loveto.one/agnieszka96
Agnieszka2020.05.1 17:05
Ja tez nazywam się Agnieszka:) Choć poflirtujemy razem w Toi-Toi'u:)
Ciekawski2020.04.22 13:34
Kaczyński chce Polskę przenieść do czasów PRL, tylko że to on chce teraz być Gomułką. Cofnięto reformy (edukacja - likwidacja gimnazjów, emerytalna - cofnięto wydłużenie wieku emerytalnego - biedniejsi emeryci to tacy którym łatwiej rządzić, rzucając im co jakiś czas ochłap np. 13 emeryturę)., wraca centralne zarządzanie przedsiębiorstwami i nepotyzm, co prowadzi do obniżenia wydajności i wartości tych firm. Wybory stają się farsą, brak przejrzystości, zmienianie przepisów wyborczych w trakcie kampanii - to są standardy totalitarnych państw. "Polska wstaje z kolan", "za kilka lat prześcigniemy Włochy i Francję" - to wszytko już było za komuny. Poczytajcie historię. "Ci, którzy nie znają swojej historii, są skazani na jej powtarzanie."
Karol2020.04.22 18:15
Ciekawski, napisz prosze, bo ja tez jestem ciekawy, skad sie biora tacy debile jak ty ?!
Czes\\2aw2020.05.9 18:20
I zabrał głos znawca historii WKPB...
elżbieta2020.04.22 12:58
BRAK SŁÓW Po trupach do celu- skandal !! ZŁY ciągle zaskakuje pomysłowością !!!
Jakub2020.04.22 12:56
Za coś dostali te 1,5 miliona nagrod od Marszałka koperciarza!!
ktoś tam2020.04.22 12:53
To już wiadomo za co Grodzki przyznaje nagrody: żeby gorliwość w służbie nie zmalała w przyszłości...
ktoś tam2020.04.22 12:55
...tym bardziej, że nie musi płacić ze swojej kieszeni. A tyle było wrzasku o dofinansowanie TVP, zresztą z akcji a nie gotówką. A tu "sok z buraka" jako prywatna agencja informacyjna smerfa ważniaka.
ktoś tam2020.04.22 12:58
Ps. To pewnie i Konfederacji będą kooperować, choć do nagród długa droga przed niemi... Najpierw muszą się dostać do Senatu.
Dam2020.04.22 12:59
Jak PIS zainstalował fermę trolli w Ministerstwie to taki aktywny nie byłeś, piesku dobrych panów. Rozumiem, że dofinansowanie TVP ci nie przeszkadza, bo partia powiedziała, że jest ok. Żałosne.
ktoś tam2020.04.22 13:05
Ale ci ferma... tylko cojones mikre. To tak jak z tymi nagrodami. Za Szydło afera na całą Jewropę o 1,5 mln za rok ciężkiej pracy a tu zrzuta 1,5 mln po czterech miesiącach na "sok z buraka" bo "demokracja zwyciężyła".
ktoś tam2020.04.22 13:14
Ps. Telewizja publiczna to nie tylko programy informacyjne. To np. TVP Kultura czy TVP Historia, telewizje regionalne. Wiesz np. co teraz leci w tych stacjach? Ano programy edukacyjne czyli nauczanie szkolne z przedmiotów nauczania. Na to idą także pieniądze z tego dofinansowania. Ja TVN miało zrobić edukację w ramach nauki szkolnej to zaproponowało gender. Reszta była tylko listkiem figowym. Nie rozśmieszaj mnie swoim lewackim oburzeniem.
ktoś tam2020.04.22 13:16
Errata Powinno być: "Jak TVN..."
Dam2020.04.22 14:42
Co mnie obchodzi TVN? To prywatna telewizja i mogą sobie przez 24/7 nadawać nawet widok na kałuże pod blokiem, najwyżej zbankrutują. A Kurski doprowadził TVP do poziomu żałosnej propagandy za nasze pieniądze. Obrońca centralnie sterowanego państwa PIS będzie mnie od lewaków wyzywał. Rozkoszne. Socjalizm jest lewacki, pajacu.
ktoś tam2020.04.22 17:23
TVN prywatna? Toż przedstawicielka naszego najważniejszego Sojusznika jak lwica broniła TVN-u żeby mógł spokojnie atakować sojuszników Sojusznika. Ach, ach, no ale ta "propaganda Kurskiego" cieszy się coraz większym poważaniem w społeczeństwie. Nie to co "wysokich lotów" sok z buraka lejący się z tefałenu...
Dam2020.04.22 19:54
Bo w przeciwieństwie do naszych "patriotów" USA pilnuje biznesów swoich oraz swoich obywateli za granicą. Skoro PIS chce walić w firmę Amerykanina, to reagują. Chciałbym, żeby jakiś polski rząd tak dbał o naszych obywateli za granicą.
Japa2020.04.22 17:31
Czegoż tu nie rozumię , sznowny towarzyszu Dam Damowiczu ,( a moze her Damowitz ) Taka wredna ta TVP ,Niech będzie . Zgoda. Wredna. To jaki pieron zmusza her ,,Dam" do jej ogladania . Jest tylko jedno logiczne wytłumaczenie ." Dam " czyjś kapus i za donosy lub trollowanie bierzez kasę . Bo idiota ,sadząc na podstaeie stylu ,,donosów "nie jest.
Dam2020.04.22 17:57
Może przeszkadza mi to, że jest opłacana z moich pieniędzy bez mojej zgody? Wiesz co to jest? Jaka jest różnica pomiędzy dobrowolnym, a wymuszonym wspieraniem czegoś? Tak jak nie powinno się z budżetu wspierać LGBT, tak nie powinno się wspierać rządowej tuby propagandowej, niezależnie od tego, kto rządzi. Jak to było? „Jeśli ktoś nie jest w stanie prowadzić działalności gospodarczej w takich warunkach to znaczy, że się do niej nie nadaje” Widocznie nie tyczy to Kurskiego, on dostanie naszą kasę na działalność "misyjną". Jesteś wytresowanym pieskiem dobrych panów, merdaj ogonkiem, to ci może rzucą kość.
Japa2020.04.22 22:23
No to piesek zapyta : A TVN to kto finansuje ? Piszesz ,,nasza kasa "" nasza kasa " . To czyja jest ta kasa dla TVN? Nie Twoja , bo Ty zarabiasz u nich a nie płacisz , her " Damku".Ja to już gdzież słyszałem W latach 39 - 45 tez byli tacy " Polacy " co podobnie zarabiali .tylko musieli dojczlistę podpisać . I na koniec .Pisząc te swoje ,,donosy " dajesz doskonały dowod na to ,że ten PiS zaprowadził prawdziwa demokrację i wolnośc słowa . U Erdogana byłbyś dawno eunuchem.
Dam2020.04.23 8:00
TVN utrzymuje się z reklam. Jeżeli nie będzie miał oglądalności, to nikt nie będzie tych reklam wykupywał i zbankrutują. Nic dziwnego, że głosujesz na komuchów, skoro jesteś z ekonomią i podstawową wiedzą na bakier.
Japa2020.04.22 17:18
Jaki towarzycz czuły na draństwo. Tylko dlaczego i nie o swoje A przy okzji .Przypomnij mi towarzyszu co to pisali ,,trolle z Ministerstwa " .Będzie "Radośnie " towarzszu Dam Damowiczu Buraczkin "
Oskar2020.04.22 12:43
Byłeś nagabywany przez współpracowników Grodzkiego o wpłaty w zamian za wykonanie zabiegu, zapłaciłeś za przyjęcie do jego szpitala, wręczyłeś łapówkę , nie kryj tego. złóż zeznania przed prokuratorem. Jeżeli jest kanalią trzeba go konsekwentnie zniszczyć, dla dobra Polski.
jula2020.04.22 12:41
Banda po jednych pieniądzach. Korpus urzędniczy może zlecać kręcenie filmików na mieście? Bez przetargu? Hucpa PO-wska. Naprawdę im wolno więcej, co to jest (do krzywej nędzy)
Szatan (pisane z wielkiej litery)2020.04.22 12:48
Pis może wszystko
ktoś tam2020.04.22 13:00
Gdyby mógł matołku to Grodzki już dawno gniłby w mamrze a różne Timmermansy mogły by nas cmoknąć w cojones oraz inne centralne otwory tylnie
Toni 2020.04.22 12:38
I takich antypolskich ciuli maja opłacać podatnicy Polacy. Pogonić tę zarazę raz na zawsze, banda złodziei, łapówkarzy i obcych pachołków wychowanków sowieckich i niemieckich.Kiedy łpówkarz będzie siedział za kratkami wraz ze swoimi dwoma kolegami przestępcami,którzy sa teraz z PO senatorami.trzeba zrobić porządek ze zdrajcami z nadzwyczajnej kasty bo broni przestępców z dawnej władzy koalicji PO z PSL. Inaczej w Polsce nigdy nie będzie porządku.Miejsca przestępców jest w więzieniu, nie w Senacie.
ktoś tam2020.04.22 12:42
A ja znowu powtórzę - coraz mniej dziwię się gen. Franco i Pinochetowi.