02.07.15, 11:09Zbigniew Stonoga (fot. Facebook)

Stonoga bluzga na autorów „Resortowych dzieci”

„Podły wykolejeńcu masz 24h na podanie choćby jednej poszlaki wskazującej na moją współpracę ze służbami specjalnymi. Jak tego śmieciu nie zrobisz zostawię Cię w skarpetkach” - napisał Stonoga na Facebooku. To jego odpowiedź na słowa dr. Targalskiego, który w programie „Kulisy manipulacji” w TV Republika oceniał działalność kontrowersyjnego biznesmena, a portalowi niezalezna.pl powiedział:

- Według mnie, stoi za nim wywiad cywilny [cywilnym wywiadem w Polsce jest Agencja Wywiadu – red.]

Stonoga atakował już wcześniej Dorotę Kanię, która wspólnie z Targalskim (oraz Maciejem Maroszem) napisała książkę „Resortowe dzieci”. Biznesmen nazywał ją „moralną prostytutką” i mówił, że PiS powinno pozbyć się „takich p-lców w mediach jak Dorota Kania czy krzywdzącego śmiecia Rachonia”.

O Michale Rachoniu z Telewizji Republika Stonoga rozpowszechniał negatywne informacje. W przeszłości składał także na niego doniesienie do prokuratury. Rachoń twierdził z kolei, że w rozmowie telefonicznej Stonoga chwalił mu się swoimi związkami ze służbami specjalnymi.

Jerzy Targalski w odpowiedzi na zachowanie Stonogi porównał go do bandyty działającego na zlecenie.

- Dukaczewski czy Makowski nie mogą mnie zaatakować bezpośrednio. Ludzi do takiej roboty wynajmuje się w bramie, gdy mają przerwę w odbywaniu kary – stwierdził w rozmowie z niezalezna.pl.

KJ/Niezalezna.pl/Twitter.com

Komentarze

anonim2015.07.2 12:28
Tytuł jest kłamstwem. Sugeruje że Stonoga krytykował autorów za książkę, tymczasem on się broni przed publicznym pomówieniem, nieudowodnionym. Czy na Frondzie nie ma już żadnych standardów prawdy? Na Niezależnej jest jeszcze więcej propagandowych kłamstw. http://niezalezna.pl/68545-stonoga-atakuje-autorow-resortowych-dzieci-obrazal-kanie-grozi-targalskiemu To jest hańba by portal poświęcony kłamał w żywe oczy. Sciągacie na siebie przekleństwo, bo idziecie tą drogą od dawna pokonując kolejne bariery moralne.
anonim2015.07.2 12:30
Tak wkurza mnie propaganda i kłamstwo, że zagłosują na Stonogę na przekór Frondzie i Niezależnej, kimkolwiek Stonoga by nie był, nawet ruskim czy żydowskim agentem. Was chyba diabeł poświęcił, kłamcy.
anonim2015.07.3 12:28
Dziennikarka Kania zachowała się w stosunku do Stonogi jak pracownik WSI