01.04.19, 06:15

Strzemecki: To jest chore - totalny absurd ideologii gender

,,Teraz mamy sytuację, w której mówi się, że istnieje ponad 70 tzw. genderów, w związku z tym mamy określać swoją tożsamość w jakiejś przestrzeni między tymi genderami. Niezależnie od tego, jak absurdalnie to dla nas brzmi. To jest chore'' - powiedział Grzegorz Strzemecki. Wiceprezes Stowarzyszenia Rodzin Wielodzietnych i publicysta Fronda.pl był gościem TV Trwam oraz Radia Maryja.

 

,,Ponieważ przyczyną jest samo istnienie płci i dipolarność, czyli zróżnicowanie na dwa bieguny, to odpowiedzią na pojawiającą się dyskryminację jest likwidacja płci. To jest ta prosta odpowiedź. Natomiast proszę zwrócić uwagę, że jeśli taki cel sobie postawimy, to mamy właściwie cel obalenia tożsamości, pomijając to, że jest on bezsensowny. Tożsamość jest dla człowieka czymś, co obok życia jest rzeczą najcenniejszą. Obalenie tożsamości jest atakiem na człowieczeństwo. To jednoznacznie wskazuje, jak nieludzki jest charakter tej ideologii'' - mówił Grzegorz Strzemecki.

,,Patrząc czysto biologicznie, jako ssaki jesteśmy określonej płci. Dokładnie to samo mamy zapisane w Piśmie Świętym – „Stworzył ich kobietą i mężczyzną”. Tu biologia i Pismo Święte są absolutnie zgodne. Natomiast cel zniszczenia tożsamości ma prowadzić do (cytat z pamięci) „świata szczęśliwego społecznie, w którym i kobiety, i mężczyźni określają się w płynny sposób co do swej tożsamości”'' - dodawał.

bsw/radiomaryja.pl

Komentarze

Tomko2019.04.2 8:48
To ja zapytam- a co jest w życiu degenerującego się rodzaju ludzkiego tak naprawdę jeszcze zdrowe? Natura sama to załatwi, że wszyscy wymrzemy prędzej czy później, łącznie z prof. Strzemeckim.
anonim2019.04.1 11:27
To i tak jeszcze nic. W Warszawie latarnik latarenką będzie uczył przedszkolne dzieci masturbacji. To ma zagwarantować rozkwit pedofilii na niespotykana dotąd skalę .
Jahu2019.04.1 10:21
lewi chcą z ludzi zrobić bezosobowe monstra..a potem mają pretensję, że ktoś o takim bezpłciowym i bezosobowym czymś powie "To"..no a jak nazwać kogoś takiego, jeśli on sam nie wie kim jest?
Auferetur Inferunt Insaniam2019.04.1 7:55
,,Patrząc czysto biologicznie, jako ssaki jesteśmy określonej płci. Dokładnie to samo mamy zapisane w Piśmie Świętym – „Stworzył ich kobietą i mężczyzną” Doprawdy? Uwielbiam takie prostackie podejście. A jak jest naprawdę? Naprawdę to kształtowanie płci u ssaków jest procesem obejmującym szereg przemian, gdzie jeden etap inicjuje następny, tworząc swoistą kaskadę zdarzeń, w których przebiegu ostatecznie bycie samcem bądź samicą nie wyczerpuje wszystkich fenotypowych możliwości. Kształtowanie płci może podlegać działaniu wielu czynników w trakcie wczesnego rozwoju ontogenetycznego, mogących modyfikować, hamować, lub zupełnie zmieniać przebieg tego skomplikowanego procesu, w wyniku czego mogą pojawiać się osobniki, których płeć nie jest możliwa do jednoznacznego zdefiniowania. Liczba kontrolna: 3 Czuwaj!
Tomek2019.04.1 7:07
Każdy pomysł, który jest przeciwieństwem zamysłu Boga Stwórcy - pochodzi od przeciwnika - diabła, któremu tu na ziemi służą opętani ludzie.
Auferetur Inferunt Insaniam2019.04.1 7:32
Zupełnie tak jak komputer i Internet, którego używasz. W piśmie świętym nic o nich bóg nie mówi. A, że jest to wynalazek szatana, to oczywiste, większość ruchu w Internecie to porno, deprawacja dzieci, portale dla zboczeńców, informacje i strony satanistów, fałszywych religii, filmy pełne przemocy, nienawiści, lichwa, nieprawdziwe informacje, pełne nienawiści wulgarne wpisy itp, itd Jesteś więc opętanym człowiekiem, służącym diabłuuuuu. Liczba kontrolna: 3221 Czuwaj!
Justyna S2019.04.1 9:50
Ciekawe co Bóg Stwórca miał na myśli tworząc zespół Klinefetlera, zespół Tournera, zespół super samicy, zespół super samca, zespół niewrażliwości na androgeny oraz każdą formę problemów z fenotypem. Niestety o ileż łatwiej jest wierzyć w Boga niż zaufać drugiemu człowiekowi. Czasem myślę że ludzie są jak niewierny Tomasz, nie uwierzą dopóki nie zobaczą.
EWA2019.04.1 6:39
A ktoś sprawdził czy ten Strzemecki to ma jeszcze mózg??????
kosa2019.04.1 13:14
Ty na pewno nie masz... tylko dziury.... do zasPOkajania
Cipak2019.04.1 6:28
To straszne!!! To narusza moje interesy, wolność i prawa!!! Ja z tego powodu spać nie mogę!!! A u sąsiadów - a to kury nie niosą jajek i nie gdakają, u jednego się byk ocielił a u wszystkich -psy du..mi szczekają. Naprawdę - straszne.