17.01.15, 08:33Andrew Comiskey (fot. Facebook)

Świadectwo nawróconego homoseksualisty - koniecznie zobacz!

Świadectwo Andrew Comiskey'a, założyciela organizacji Desert Stream Living Waters, który wyleczył się z homoseksualizmu można zobaczyć TUTAJ

MaR/Razem.tv

Komentarze

anonim2015.01.17 8:55
Dobre.
anonim2015.01.17 9:09
Żadnego grzechu, w tym homoseksualnego stylu życia, nie da się ot tak wyleczyć. Z tego rodzaju niewoli zła może wyrwać tylko Jezus Chrystus. Oczywiście z łaską Boga można i trzeba współpracować podejmując wysiłek leczenia (terapii). Niemniej oczyścić, usprawiedliwić i uwolnić człowieka może tylko krew Jezusa.
anonim2015.01.17 9:24
@swojski_lewak - za to nie musisz płacić. Możesz przyjąć darmo. Jeżeli naprawdę chcesz.
anonim2015.01.17 9:24
@swojski-lewak Jestem pewien, że głupek znajdzie ją nawet w swoim kranie :)
anonim2015.01.17 9:31
To nie magia, to wiara Bogu. Zawsze możesz zaryzykować i jeżeli źle ci z grzechem powiedz: Boże jeżeli istniejesz uwolnij mnie z tego, objaw mi swoją miłość, nie chcę zła w moim życiu, pomóż mi. Wiara to akt ryzyka, bo musisz zaufać Komuś kogo nie widzisz.
anonim2015.01.17 9:39
www.mimj.pl O.Daniel Galus, Jezus Miłosierny uzdrawia, uwalnia i namaszcza.
anonim2015.01.17 10:04
@!Przeciw-gender Ty właśnie teraz jesteś chory, nie wyleczyłeś się, lecz zapadłeś na szereg chorób, które będzie bardzo trudno wyleczyć (obawiam się, że w twoim wypadku będzie to nawet niemożliwe, ze względu na opór nosiciela tych chorób, który nie zdając sobie sprawy z zagrożenia, nie chce podjąć terapii). Cierpisz, poza chroniczną głupotą na chrystofobię, lemingizm, pederastofilizm oraz lewactwo paranoidalne.
anonim2015.01.17 10:07
willy trochę zamieszał - skłonności homoseksualne - czyli homoseksualizm sam w sobie grzechem nie jest, Grzechem jest dopiero akceptacja tych skłonności i wcielanie ich w czym - czyli homoseksualna rozwiązłość seksualna (to zapewne ma na myśli willy używając określenia "...homoseksualnego stylu życia...") Zatem leczyć(terapia) można skłonność i upodobania, ale "niepraktykowanie" homoseksualizmu, czyli wstrzemięźliwość od wszelkich praktyk homoseksualnych zależy od woli danego homoseksualisty (tak jak i wstrzemięźliwość seksualna osób heteroseksualnych).
anonim2015.01.17 10:08
Ale niestety, z głupoty najwyraźniej nie każdy może się wyleczyć, czego modelowym przykładem jest Przeciw_gender
anonim2015.01.17 10:24
Tylko skoro to możliwe,żeby Bóg i modlitwa wyleczył z homoseksualizmu to dlaczego jest ich tylu pośród księży, a i papież nie wie do końca jak oceniać tę sprawę, i dlaczego tylu religijnych ludzi jest homoseksualnych i mówi się im, że tego się nie potępia tylko czyny? Z psychologii natomiast wiemy,że czym innym są nabyte zachowania homoseksualne z których można się wyleczyć, a czym innym homoseksualizm objawiający się od lat najmłodszych, który określa w kim dana osoba bylaby w stanie się zakochać, nawet calkiem bez związku z seksem. http://m.wprost.pl/tylko-u-nas/id,418160/Czy-Bog-potepi-ksiedza-geja.html
anonim2015.01.17 10:44
Gdy tylko takie świadectwo się pojawia nasi lewaccy ,,misjonarze" zawsze jak jeden mąż próbują zdyskredytować artykuł i wciskać ten pseudo-naukowy bełkot. Jesteście na portalu prawicowym,czy wy jesteście bandą kalek umysłowych że pomyliliście wasze serwisy ?
anonim2015.01.17 10:48
@niemy A, któremu idiocie jest źle z jego głupotą ? Już dawno książę de La Rochefoucauld zauważył, że "Nikt nie jest zadowolony ze swojej fortuny, każdy – ze swego rozumu."
anonim2015.01.17 10:56
pedałów powinno się zamknąć w jednym domu niech se wsadzają co chcą w tyłek i zarażają hivami i innymi chorobami ale od ludzi normalnych trzymają się z daleka
anonim2015.01.17 11:06
nieMy przykro mi ale ci nie wierzę panie ,,misjonarzu" Swoją drogą spotkałem takiego ,,nawróconego homoseksualistę"-obecnie jest przykładnym ojcem i skarbem dla swej żony,przed tym skakał z kwiatka na kwiatek w klubach dla homo,pierwsze co zrobił gdy jak mi powiedział ,,odnalazł Boga" to połamał swoją platynową kartę członkowską do tamtego klubu. Oczywiście przyjaciele z jego starego środowiska wypieli się na niego jakby był trędowatym. Możesz zasłaniać się kupionymi przez lgbt naukowcami i ich ,,mądrościami".
anonim2015.01.17 11:11
,,Zwłaszcza, że jeszcze żaden typek od tych świadectw się do świata nauki nie zgłosił celem medycznej weryfikacji jego fantazji" Nawet by nie został zbadany,świat naukowy boi się tęczowego lobby.
anonim2015.01.17 12:00
,,To ma być dowód na zmianę orientacji?"-skoro paru oszołomów twierdzi że płeć można sobie wybrać to co ,,orientacji" już nie? ,, Przecież z twojej ckliwej opowiastki nic nie wynika. Przedstawiłeś historię biseksualisty"-osoba ta nie puka na zmianę kobiet i mężczyzn totalnie zrezygnował z homoseksualizmu. ,,Tak samo nie ma szans, by 100% gej poszedł do łóżka z kobietą"-jak niby coś co siedzi w ludzkiej psychice da się oszacować w procentach?. ,, Nie wspominając o tym, że poza jakimiś naprawdę pojedynczymi jednostkami to nawet nikt tego nie chce. To wy chcielibyście gejom narzucić swoje przekonania i się wściekacie, że nie kupują waszej ściemy." Ja nie kupuje twojej ,ściemy" ani ty mojej-to jest konflikt ideologiczny.
anonim2015.01.17 12:15
Pederastia, jak dowiodły badania nie jest stymulowana przez jakiś "gen homoseksualizmu", nawet tak przychylni ruchowi gejowskiemu seksuologowie jak Masters i Johnson mówią głośno, że jest to preferencja nabyta. Homoseksualizm został wykreślony z listy chorób w latach '90 przez głosowanie - przewagą 8% głosów ! Nastąpiło to pod silnym naciskiem homoseksualnego lobby, jak przyznał jeden z uczestników tego sławetnego głosowania - dr Robert Spitzer, powiedział, że zagłosował na tą opcję pod wyraźnym wpływem i naciskiem lobby homoseksualnego. Gdyby w ten sam sposób postępowano z innymi chorobami, to na ziemi już dziś nikt by nie chorował, gdyż po prostu nie byłoby chorób Kanadyjski dziennikarz Michel Lizotte po raz pierwszy zajął się sprawami homoseksualizmu w 2000 r., uczestnicząc w debacie na temat „homo-małżeństw”. W trakcie swoich badań przekonał się, że istnieje spora grupa pederastów i lesbijek, którzy nie tylko porzucili homoseksualny styl życia, ale także przezwyciężyli skłonności do osób tej samej płci. Dziennikarz podkreślił, że wcześniej był przekonany, iż niektórzy ludzie po prostu rodzą się z takimi skłonnościami i nic z nimi nie mogą zrobić. Szczegółowa analiza materiałów, osobiste rozmowy z byłymi pederastami i lesbijkami, oraz dyskusje z terapeutami uświadomiły mu, że jest to nieprawda. Założył więc organizację „Ta Vie Ton Choix”, która od lat pomaga pederastom i lesbijkom w wychodzeniu z tej strasznej, niszczącej ciało i duszę przypadłości. http://www.bibula.com/?p=49970
anonim2015.01.17 12:45
O możliwości i skuteczności leczenia osób z odchyleniami homoseksualnymi dobitnie świadczy również przykład Richarda Cohena, byłego homoseksualisty, a obecnie męża i ojca trojga dzieci, psychologa i terapeuty pracującego z osobami homoseksualnymi. Praca jego i wielu innych psychologów daje doskonałe wyniki w leczeniu tej dewiacji.
anonim2015.01.17 13:52
@existenz & niemy Rozumiem, że z ideologicznego zaślepienia nie chcecie przyjmować faktów do wiadomości - to jest normalne u osobników z pewnym niedorozwojem i lewackim odchyleniem. Ten mankament psychiczny również można leczyć, aczkolwiek wymaga większego wysiłku ze strony upośledzonego :)
anonim2015.01.17 14:14
Prawdą jest ,że homoseksualizm czynny niesie ze sobą wiele zagrożeń dla zdrowia ,a nawet życia. Niestety zaciera się tę oczywistość. Wmawia się , że odbyt , który służy tylko i wyłącznie do defekacji , ma służyć innym celom , a prawda jest taka , że użytkowanie go w,, innym celu'' doprowadza do wielu schorzeń łącznie z kosztowną i bolesną rekonstrukcji tego organu. Nie mówiąc o przenoszeniu wielu groźnych wirusów- w tym żółtaczki typu A i B , rzeżączki , opryszczki. no i oczywiście HIV. Niestety uczuciowość osób homoseksualnych jest dość skomplikowana -opiera się ,bowiem na popędzie ,a to z kolei do zmiany wielu partnerów i ryzykownego seksu. Wierność jest tu pojęciem względnym - możemy być ,,małżonkami '' ,ale przygoda z innym mile widziana. Cóż - są to bardzo często ludzie samotni , poranieni i tak naprawdę tolerancja nie ma tu wielkiego wpływu , bowiem w Sztokholmie czy ,też Amsterdamie jak najbardziej widać te zjawiska i aktywny seks tego nie zmienia.
anonim2015.01.17 14:29
Dla równowagi można poczytać o tym panu: John Smid ;)
anonim2015.01.17 16:07
pedalstwo to choroba psychiczna,tyle ze gej wyglada i niby zachowuje sie normalnie
anonim2015.01.23 4:22
@willy a gdzie w nowym testamencie jest o tym mowa?
anonim2015.01.23 4:29
porcupinetree70 w NT żaden z apostołów nie miał żony, Paweł natomiast b źle się o kobietach wypowiadał. to daje do myślenia...