01.04.19, 06:20

Świerzyński: PSL zaakceptuje homomałżeństwa, im chodzi tylko o stołki!!!

Szef PSL Władysław Kosiniak-Kamysz zapewnia, że jego partia nie zgodzi się na homomałżeństwa. Co na to lider zespołu Bayer Full, wieloletni polityk PSL, Sławomir Świerzyński? Ma jednoznaczną opinie:

,,Nie, ja nie wierzę, bo zbyt długo byłem w PSL i wiem, że tak się koledzy potrafią ustawić, żeby dobrze dobrać się do stanowisk'' - powiedział na antenie TVP Info.

,,Spokojnie, proszę posłuchać taśm Waldka Pawlaka i Kosiniaka-Kamysza, które były nagrywane i prezentowane dwa miesiące temu. Sam Władek przyznał, że chodzi o stołki'' - dodał.

Świerzyński tłumaczył, dlaczego opuścił ludowców.

,,Przede wszystkim wejście ludowców do koalicji, która mówi wyraźnie – związki partnerskie, adopcja dzieci, walka z Kościołem. Kościół katolicki jest uznawany przez tych państwa za instytucję mafijną, gangsterską'' - wskazał.

Muzyk i polityk przekonywał też, że promocja homoseksualizmu powinna być całkowicie zakazana.

,,Jestem zdania, że homoseksualizm nie powinien być promowany w żaden sposób, dlatego że żeby państwo się rozwijało i rodzina była zdrowa, powinny być pokazywane wzorce, które są naturalne dla kobiety i mężczyzny'' - powiedział.

Zdradził przy tym, że w wyborach parlamentarnych wystartuje z list ,,partii prawicowej''.

bsw/tvp info

Komentarze

Bielutki staniczek2019.04.1 13:33
Tydzień temu "miał być rozłam".
JR2019.04.1 11:48
Nie tylko piosenki Pana Świerzyńskiego mi się podobają. Wczoraj (ale także i wcześniej) oglądałem wywiad jakiego udzielał w TVP. Były to bardzo mądre i przemyślane wypowiedzi. Uzasadnił dlaczego opuścił szeregi PSL. I w ogóle widać jakiś poziom umysłowy tego Pana w odróżnieniu od innych przylepców peeselowskich, którym zależy na stołkach, a nie na polskich czy rzekomo na rolniczych sprawach. Np. Kalinowski, Hetman z Lublina podpisywali kiedyś petycje o ukaraniu Polski, a teraz bezczelnie patrzą ludziom w oczy jakby się nic nie stało i nadal startują w wyborach! Czy ci ludzie mają odruchy honoru? Czy powinno być dla takich zdrajców miejsce na wystąpienie w telewizji polskiej? Polacy, oceńcie to w wyborach.
PLUSZ2019.04.1 17:28
To, że podobają ci się jego piosenki swiadczy o tym, że jestes muzycznym analfabetą. A do pisu przeszedł, bo sam jest również politycznym analfabetą. Brawo ty!
Batko2019.04.1 9:19
@ M. podaj adres ,a znajdą się chętni by Tobie odbyt przeczyścić[email protected] Ewcia lepszy taki specjalista ,niż Lewacki Plew.
Hu, hu ha2019.04.1 6:59
Mnie najbardziej rozśmiesza jak niektóre partie myślą, że popierając homoniewiadomo coś zyskują w wyborach. A tak naprawdę to tracą, bo rzeczywistość dzieli się na wirtualną i realną. Kartkę do urny wrzuca ta cześć realna, a ona ma o homosiach zdanie takie, że nie mogę napisać, bo mnie jaki bot by zbanował hehe Zwłaszcza na wsi, która zawsze była moralnie zdrowsza od miast. A kto jest wyborcami PSL? Wieś! Tak więc PSL właśnie przykłada sobie do skroni rewolwer i za chwilę zniknie jak Palikot.
Auferetur Inferunt Insaniam2019.04.1 8:03
"Wieś zawsze była moralnie zdrowsza od miast" Hmmm, a czym się różni ta wiejska moralność od miejskiej? A może chodziło ci o to, że wieś jest etycznie zdrowsza od miast? A może nie odróżniasz moralności od etyki? Liczba kontrolna: 1999 Czuwaj!
Koleś2019.04.1 8:12
To wynika z anonimowości. W wielkim mieście anonimowość sprawia, że ludziom puszczają wszelkie hamulce. Dlatego najlepsze są skupiska ludzkie ok. 100 osobowe, gdzie wszyscy się znają. Im większe miasto tym większa przestępczość, dewiacje itd... Wyścig szczurów.
EWA2019.04.1 6:38
Też mi ekspert od wszystkiego czyli od niczego przepraszam fachowiec od wylewania gnojówki exstra
JR2019.04.1 11:55
Chyba głupia zazdrość przebija w tej wypowiedź. Opanuj się kobieto i nie pisz takich idiotycznych wypowiedzi!!! To poziom wybitnie niszowy, świadczący o braku kultury piszącego.
Pisi łeb2019.04.1 17:26
Majteczki w kropeczki, łohohoho. Ekspert pisowski łohohoho.
M. 2019.04.1 6:34
Jaka muzyka, takie poglady :) Majteczki w kropeczki hohohohoooooooooo.... Poziom ZerrA, Slowika Poznañskiego i innych frondowskich knurów....
JR2019.04.1 13:20
Zaśpiewasz lepiej? Jak ci słoń na ucho nadeptał, a przy okazji zniszczył ci mózg?
Fan Bayer Full2019.04.1 17:21
Ta muzyka to jest to co wolacy lubią, więc nie powinieneś tego krytykować!