05.05.19, 08:35Fot. MSWiA, CC 0

Szok! Były radny PiS pobity za rozdawanie ulotek Brudzińskiego! ,,Gdzie jest granica tego zbydlęcenia?''

Szokujące doniesienia ze Szczecina! Pobito byłego radnego PiS Janusza Jagielskiego. Powodem było to, że rozdawał ulotki min. Joachima Brudzińskiego. „To są skutki polityki nienawiści totalnej opozycji” - skomentował radny Dariusz Matecki. Jak poinformował na swoim twitterze Brudziński - napastnik został już zatrzymany.

Szef MSWiA informując o tym skandalicznym ataku napisał:

Wczoraj „prawdziwi europejczycy”przy rechocie tzw.”elit” porównywali katolików i ludzi kościoła w Polsce do świń taplających się w błocie.Dziś ktoś inny pobił mojego starszego kolegę w Szczecinie za rozdawanie moich ulotek. Totalny TT milczy. Gdzie jest granica tego zbydlęcenia?”.

Dalej napisał:

Zapewniam,będzie zatrzymany. @PolskaPolicja z takim samym zaangażowaniem powinna dążyć do zatrzymania każdego troglodyty który narusza integralność cielesną innego człowieka. Nieważne czy pobity jest z PIS, PO, SLD. Nieważne czy jest katolikiem, muzułmaninem czy Świadkiem Jehowy”.

Matecki w swoim wpisie dodał, że mężczyźnie złamano nos.

Dziś szef MSWiA napisał na twitterze:

"Sprawca wczorajszego pobicia działacza @PiS_ZachPomors został zatrzymany przez policję.Dziękuję @KWPwSzczecinie za sprawne działanie i jeszcze raz powtórzę,nawet największe polityczne zacietrzewienie nie może usprawiedliwiać agresji i nienawiści wobec kogokolwiek. #StopNienawiści".

 

dam/twitter,Fronda.pl

Komentarze

K.A.2019.05.5 10:51
Drodzy Internauci, kilka dni temu widziałem fragment wystąpienia Tuska. Niczym mnie nie zaskoczył. Tusk to Tusk. Prawdopodobnie przeszedłbym do porządku nad tym, gdyby nie to, że w TV obejrzałem fragment archiwalnego nagrania z wystąpienia Ignacego Jana Paderewskiego. Namawiam wszystkich do obejrzenia jednego i drugiego materiału. Sami porównajcie. Zobaczycie Tuska. Sprzedajnego człowieka który za parę euro sprzedał rodaków. (czyim on jest rodakiem? Kto to wie?.) i patriotę Ignacego Jana Paderewskiego. Patrząc na polską scenę polityczną nasuwa się pytanie kto na kogo głosuje. Kto na totalną opozycję, a kto na pisio-rów ?. Może to idioci kontra ludzie światli, a może jednak to szuje przeciw ludziom uczciwym ?. Czyż by Hitlerowi i Stalinowi udało się zniszczyć w tak wielkim stopniu to co było najwartościowsze w Narodzie ?. Gdzie Bóg, Honor, Ojczyzna ?. Patriotyzmy to puste słowo ? Liczy się tylko koryto ?. Czyż by w Polsce było tak wielu potomków hitlerowskich hord i sotni kozackich?. Rozejrzyjcie się dookoła i sami sobie odpowiedzcie.
Gamberro2019.05.5 11:33
Jest ich naprawdę dużo, za dużo.
szcze na PiS2019.05.5 9:17
70-letni pedofil do dzieci się dobierał to mu mordę oklepali! ulica z plebanią się chyba zbokowi pomyliła! nie popieram ale rozumiem "troglodytę"...
henryk2019.05.5 11:59
A Ciebie morda swędzi podaj adres!
Moni2019.05.5 8:57
Napęd z uniwersyteckiej auli skutecznie napędza lumpen-proletariackich wyznawców krula Ełropy
max2019.05.5 12:07
To swąd siary z uniwersyteckiej auli, ten sam czuli Paryżanie jak płonęła katedra. Wszak przyjechał gość z Europy z przesłaniem, nie mogło być inne.
polak2019.05.5 18:40
ten ryży czopek powinien wiedzieć i jego przylasy, że i oni mogą po mordzie zebrać