05.06.20, 14:05Zdjęcie ilustracyjne/pixabay.com

Szok! Historii LGBTQ będą musiały się uczyć dzieci w Szkocji

Zmiany, które zostały przyjęte przez szkocki rząd mają wejść w życie w roku 2021. Chodzi mianowicie o dodanie do programu nauczania dzieci w szkołach historii LGBTQ. Wcześniej w roku 2108 szkocki rząd przyjął zalecenia w sprawie nauki dzieci tolerancji wobec mniejszości seksualnych.

Wicepremier Szkocji i sekretarz gabinetu ds. edukacji John Swinney powiedział:

Z przyjemnością ogłaszam, że będziemy pierwszym krajem na świecie, w którym historia tej społeczności zostanie włączona do programu nauczania

Warto przy tym dodać, że w Szkocji od 2014 dozwolone są też małżeństwa osób tej samej płci.

 

mp/kobieta.wp.pl

Komentarze

Darek2020.07.13 18:29
Szok, niedowierzanie, dzieci w szkole będą musiały się uczyć. no coś podobnego, a ja myślałem że dzieci do szkoły chodzą po to aby się modlić albo latać.
why???2020.07.12 18:01
Can y'all just stop the negative comments! The LGBT society has done nothIng wrong, and people deserve to learn about the things that they dont know, even if they donnae agree! If you have a problem with it, then ok, but go mind your own country!
leli2020.07.6 19:41
gdyby prawo działało na świecie to Kościół katolicki byłby zniszczony za prześladowanie ludzi LGBT+, którzy odmienni genetycznie nie mają wpływu na swoją naturę,,,i do tego trzeba dążyć, chyba że Kościół się opamięta
Jadzia2020.07.3 18:14
W USA w Illinois od tego roku rowniez tzw "historia LGBT" bedzie przekazywana dzieciom.
Moshe von Cvel2020.06.28 7:23
Jak nauka to Szkcki Rząd powinien zacząć tą naukę od wprowadzenia psychiatrii i seksuologii wtedy kochane szkockie dzieciatka mogły z łatwością stwierdzić ,że to co maja im wciskać o historii LGBTQ+++ to juz dawno odkryli w psychiatrii i seksuologii jako osobowości poważnie zaburzone na tle swoich upodobań seksualnych. Można z męskiej kiszki stolcowej zrobić pochwę żeńską nie można ale jednak robią. Itd. itp Dlaczego pedofilie karac jak kól David i król Salomon tarzali sie na łożach pełnych dzieci i młodzieńców a teraz w Israel symbole LGBTQ na flagach narodowych albo na fladze tęczowej symbole gwiazdy Davida.To z Żydzi propagują w świecie i żydowskie pieniądze rabina Sorosa za tym stoją
Jan Radziszewski2020.06.27 11:05
Radośnie zapłoną w ogniu piekielnym kacyki tego rządu w PIEKLE i to nie dalej jak za 3,5 roku Ap 20:11-15 11. Potem ujrzałem wielki biały tron i na nim Zasiadającego, od którego oblicza uciekła ziemia i niebo, a miejsca dla nich nie znaleziono. 12. I ujrzałem umarłych - wielkich i małych - stojących przed tronem, a otwarto księgi. I inną księgę otwarto, która jest księgą życia. I osądzono zmarłych z tego, co w księgach zapisano, według ich czynów. 13. I morze wydało zmarłych, co w nim byli, i Śmierć, i Otchłań wydały zmarłych, co w nich byli, i każdy został osądzony według swoich czynów. 14. A Śmierć i Otchłań wrzucono do jeziora ognia. To jest śmierć druga - jezioro ognia. 15. Jeśli się ktoś nie znalazł zapisany w księdze życia, został wrzucony do jeziora ognia.
Kajtek z Bronxu2020.06.6 16:57
Byłem w Szkocji nie tak dawno....W Glasgow i Edynburgu....W hotelu mieli wiadomości w języku "ciurachanów" !! Jak pochlałem i włączyłem TV zjechałem na dół i powiedziałem im jak można w europejskim kraju mieć taki program w nieznanym języku dla gości???? Nikt się słowem nie odezwał......Szkoci to frajerzy !!!
Dr Aloha2020.06.6 16:53
2108 ?????? Myślałem, że do tej daty nie dożyję:):)
Wg2020.06.6 13:01
Zgrozaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!! Koniec jest bliski !!!!!!!!!! Nie ma większych głupków niż prawaki !!!!!!!!!
Jan Radziszewski2020.06.27 11:19
Jak do piekła wpadniesz żydzie zmądrzejesz ale wtedy BUDIET za późno
ceramik2020.06.6 6:32
I początek końca kolejnego narodu. i dobrze. Będzie mniej smrodu.
Jerzy2020.06.6 4:08
jak można być tolerancyjnym wobec bydła gwałcącego kilkumiesięczne niemowlęta???
Darek2020.06.6 12:56
Przestań atakować Kościół. Biskup Stanisław Napierała, który jest oskarżany o tuszowanie pedofilii, mówi, że trzeba milczeć w tej sprawie dla dobra wszystkich, słuchaj więc jego ekscelencji i udawaj że pedofilii nie ma, a dzieci czym prędzej podeślij jakiemuś księdzu z milczącym przyzwoleniem, zamiast jątrzyć i roztrząsać.
anonim2020.06.7 0:01
Nadal relatywizujesz zbrodnie Lawendowej homoseksualnej Mafii poprzez przypisywanie jej zbrodni komuś innemu? Wiemy wiemy... lewaki dlatego opowiadają bajki o 0,45% pedofilii, aby ukrywać, tuszować i ochraniać 99,55% pedofilów. Zawsze tak robili. Na jutubie jest masa filmów, gdzie lewaki walczą o Prawa Pedofilów.
Maria Blaszczyk2020.06.7 18:30
Są tam też tysiące filmów o tym, że Ziemia jest dyskiem, szczpienia powodują autyzm, a żywić się należy wyłącznie mięsem albo owocami albo jarmużem albo czymś jeszcze innym.
M.2020.06.6 0:41
A historia KK to co? Za nauczanie tego przepełnionego pedofilią bździewia należy karać więzieniem! LGBT nikomu nie szkodzi, natomiast historia dowodzi, że KK to organizacja morderców i pedofili. Z bogiem, frondo-kundle
Jerzy2020.06.6 5:57
powiedz to rodzicom zgwałconych, torturowanych i zamordowanych dzieci - przez twoich ukochanych tęczowych nazistów, jaki trzeba być śmieciem aby popierać pedofilię...
Darek2020.06.6 12:58
Powiedz to torturowanym i zamordowanych w komorach gazowych niemieckich nazistów Lesbijkom, Gejom i Transseksualistom. Jakim trzeba być śmieciem żeby popierać pedofilię kleru i odmawiać ludziom o innej orientacji seksualnej prawa do życia i nie bycia poniżanym, torturowanym i mordowanym?
Baruch Roman2020.06.6 23:58
Odmawianie "Lesbijkom, Gejom i Transseksualistom" prawa do niszczenia i indoktrynowania cudzych dzieci oraz wprowadzania zbrodniczego marksizmu nie jest odmawianiem im "prawa do życia". Prawa do życia odmawiamy tylko mordercom.
Moly2020.06.5 23:44
rzeba sie szykowac teraz na masowe emigracje ze szkocji ktora bedzie teraz masowo prosic o pobyt w oswieconej Polsce . zeby ich dzieci nie byly deprawowane i prawidlowo nienawidzili jak nalezy. Ciekawe czy autor zdolal juz zamknac usta po tym szoku
jp2gmd2020.06.5 22:04
Jakże cieszy skowyt pedo-katolików :-D
anonim2020.06.5 23:22
Jedynymi obrońcami i stronnikami pedofilów są niestety lewacy, na co znajdziesz dziesiątki dowodów na jutubie. Dla lewaków to normalka, rzecz w sumie okej, jeśli oczywiście dziecko wyrazi świadomą zgodę na seks, tak jak zapisali w wytycznych WHO, przy czym świadoma zgoda może się (wg lewackich uczonych) wyrazić płaczem, wymiotami albo biciem piąstkami w partnera. Te odruchy (wg lewackich uczonych) to oczywisty dowód orgazmu u dziecka, i powinno do nich dochodzić wielokrotnie podczas pouczania dziecka o zaletach przyjaźni z osobą ze stoperem.
Nesse2020.06.6 0:22
Ach ten YouTube, to w końcu tak niezwykłe i wiarygodne źródło wiedzy. Tam można również się dowiedzieć, że istniała Wielka Lechia, albo, że ziemia jest płaska. Może jakieś naukowe opracowanie lub publikacje z badań na ten temat?
anonim2020.06.6 9:15
Uważasz, że są potrzebne "naukowe opracowania", aby dostrzec lewaków (z np partii zielonych) bredzących w wywiadzie telewizyjnym o prawach pedofilów? Albo lewackich luminarzy piszących petycję do parlamentu w obronie prześladowanej i wykluczanej "miłości" między dziećmi a dorosłymi? W kocu dlaczego prześladować "miłość"? Tu nie trzeba badań, wystarczy sięgnąć po stare nagrania, które dobrzy ludzie wrzucają na jutube, aby pamięć o lewakach nie zaginęła, albo prasę sprzed 20-40 lat Lewakoidalni na wszystko potrzebują "badań". Nawet aby stwierdzić - jest słoneczko na niebie - potrzebują badań, papierków i pieczątek. Wychodzi na to, że jesteście po prostu mało inteligentni.
Polak Ateista Dumny Gej2020.06.5 20:38
Tłumacząc z języka prawackiej wścieklizny na język polski - frondzia nie jest zła, że w szkołach uczą o LGBT. Jest zła, że nauka nie dotyczy szkalowania i propagandy kłamstw przeciwko LGBT. Zamiast tego historia faktów nt. bohaterskich ruchów wyzwoleńczych, które zapoczątkowały emancypację. Coś okropnego! :)
Darek2020.06.5 20:00
Szok, niedowierzanie. W szkołach na lekcjach historii będą uczyć historii. No jak tak można?
Wróbelek2020.06.5 20:16
w PRLu też uczyli historii na przykład historii marksizmu i dlaczego jest najlepszym ustrojem więc nie wciskaj ciemnoty, nie wszyscy zapomnieli jak lewactwo indoktrynuje pod historię, i prześladuje niechętnych tej wizji.
Darek2020.06.5 20:47
Ciekawe, mój syn w szkole za PiS też miał na historii marksizm i leninizm omawiany, w sumie PiS czerpie z tych ideologii garściami, ale podręczników chyba jeszcze nie zdążyli całkiem przepisać. No i kto ci wcisnął kit że w szkockich podręcznikach uczą dlaczego homoseksualizm jest lepszy niż heteroseksualizm? Bo skoro robisz takie porównania to chyba ktoś Cię oszukał w tej kwestii.
Wróbelek2020.06.5 23:12
Doskonale wiesz, że nie chodzi o żadne tam "omawianie", bo w PRLu nie omawiano marksistowskich zbrodni, tylko indoktrynowano. Teraz też się nie omawia, bo jakby omówiono, nikt (poza skrajnymi półdebilami) nie uwierzyłby w bełkot trockistowskich partii, czyli tej tzw "opozycji", tylko pogonił swołocz klimatystów sztachetami. Pis może i czerpie, ale lewackie szumowiny z opozycji czerpią znacznie, znacznie więcej. Co do wciskania kitu, wystarczy sprawdzić co się dzieje z dziećmi pałowanymi "prawami gejów" w angielskich i szkockich szkołach. A dzieje się wiele - tysiącami są kastrowane, bo im seksedukatorzy skutecznie wmawiają, że są kim innym niż są. Marksiści tez tak robili, bo doskonale wiecie, że jak się weźmie w obroty kilkulatka, można mu wcisnąć lewacki kit, że jest kobietą z penisem albo mężczyzną z cyckami. PO OWOCACH (parszywych) WAS POZNAJEMY.
Janka2020.06.6 13:40
Nick pomyliłeś, nie wróbelek, a po prostu ptasi móżdżek.
Izydor2020.06.6 13:50
Doskonałe podsumowanie fobii polskiej katoprawicy. Spisek klimatyczny I ideologia gender. Czy szczepionki powodują autyzm? Może za ich pomocą mają być montowane chipy kontrolne? Proszę o odpowiedź, dzięki temu będę miał pełen obraz katoprawicowej schizy.
anonim2020.06.7 0:07
Jest bardzo wiele badań potwierdzających fakt, że szczepienia uszkadzają mózgi dzieciom. Wystarczy czytać prace naukowców, a nie poprzestawać na ściemnianiu osób opłacanych przez Międzynarodowe Korporacje. Lewaki jak zawsze stają po stronie łajdaków, zbrodniarzy i ludobójców. Popisują się przy tym typową lewacką ignorancją, bo nawet sam lewacki guru Bill Gates zapowiedział znakowanie kodem cyfrowym osób "szczepionych", na wzór znakowania więźniów Obozu Zagłady w Oświęcimiu. Lewaki, zawsze tacy sami... zawsze łapki upaćkane juchą ludzką po łokcie.
Cierpliwy.2020.06.5 15:48
Ciekawe ilu przedstawicieli w rządzie Szkocji jest z ruchu inaczej myślących i przeżywających. Chyba te spódniczki w kratę powodują niezdolność do wyciągania racjonalnych wniosków z oglądu Dzieła Stworzenia.
trans2020.06.5 15:43
Za parę lat będą pogromy zboki to zboki
abcd2020.06.5 15:35
Jeśli kochasz swoje dzieci, protestuj przeciwko homopropagandzie. P e d e r a ś c i i lesbijki dzieci nie mają, zatem muszą sięgnąć po TWOJE dziecko. Czy zrówność TOBIE też odebrała rozum? Jeśli kochasz swoje dzieci, powiedz NIE homopropagandzie. Czytaj więcej na "henryk dabrowski pl" https://henryk-dabrowski.pl/index.php?title=Je%C5%9Bli_kochasz_swoje_dzieci,_protestuj_przeciwko_homopropagandzie
Darek2020.06.5 20:03
Oczywiście że kocham swoje dzieci i moim obowiązkiem ojcowskim jest chronić je przed zagrożeniem jakim niewątpliwie jest pedofilia. Dlatego moje dzieci nie chodzą na religię, a do kościoła tylko pod okiem kogoś dorosłego z rodziny i nigdy nie zostają sam na sam z księdzem, potencjalnym gwałcicielem. Pilnujcie swoich dzieci, to rodzicielski obowiązek!
anonim2020.06.5 23:26
Pozostaje mi życzyć twoim dzieciom, aby odkryły w sobie to co im reklamujesz. Na przykład, że są kobietami niebinarnymi. XD co za lewak popieram twoje pomysły, rób tak dalej, aż do śmierci ze starości XD Suuuper.
Hello, Polak z Anglii,2020.06.5 15:07
Not at work, Polak z Angli?
Kajtek z Bronxu2020.06.6 16:59
Pisze się "z Anglii" tumanie:)
Polak z Anglii2020.06.5 15:00
Anglia juz tez jest cala w teczy - dzis widzialem tecze z napisem 'We support LGBT+ ' w sklepach, bankach (Sainsbury, Marks & SpencerLLoyds Bank, HSBC) na ratuszu w miescie w ktorym pracowalem tez wisi wielka TECZOWA FLAGA- cale szczescie ze wracam do Polski. Nie dajmy sie tak oglupic jak reszta swiata!
OSTRY CIEŃ MGŁY2020.06.5 15:47
Nie zapomnij po drodze pobić jakiego pedała, naziolku
Cierpliwy.2020.06.5 15:51
Nie trzeba ich bić, sami się wykończą.
Maria Blaszczyk2020.06.6 13:11
Jakoś istnieją od tysięcy lat i się nie wykończyli.
Izydor2020.06.5 16:05
Biedne katoprawactwo zatrzymało się w rozwoju gdzieś w latach pięćdziesiątych. Współczesny świat musi być przerażający tu gej, tam lesbijka, feministki i wegetarianie. Wyjadą za granicę i nagle się okazuje że całych ich kraj i tą dumną katoprawacką mitologię wszyscy mają w dudzie.
Ramirez2020.06.5 23:45
ten twój świat nie jest przerażający, tylko obrzydliwy i śmierdzi, jak [...] pełny [...] [...]. Na całe szczęście [...] wymierają szybciej niż ludzie radzieccy na froncie zachodnim, i za dekadę, może dwie, problem z popaprańcami, których tak reklamujesz, z tymi wszystkimi gejami z cyckami, czy co tam mają jeszcze nieobcięte, sam się rozwiąże. Będziemy temu przedstawieniu kibicować z bezpiecznej odległości XD
Izydor2020.06.6 8:38
[...] jest starsze niż chrześcijaństwo także trochę poczekasz.
Ramirez2020.06.6 9:21
Trochę, jeszcze kilkanaście lat... Na całe szczęście są dostępne badania, że lewacy i "rodziny jednopłciowe" mają max 1 dziecko (elgiebeciaki 0,01, od surogatki), i to już od pół wieku, więc sama natura rozwiązuje wasz problem na naszych oczach.
Izydor2020.06.6 13:44
Dzieci LGBT w rodzinach katoprawackich się nie rodzą, chroni przed tym wafelek co niedziela. To z tych samych badań.
anonim2020.06.7 0:11
Następny inteligentny inaczej opowiadający lewackie bajędy jakoby w "rodzinach" jednopłciowych "rodziło" się więcej dzieci niż w rodzinach. Poziom lewackiej głupoty szybuje coraz wyżej Mamy ubaw
Maria Blaszczyk2020.06.7 18:24
Jako wielodzietna lewaczka serdecznie pozdrawiam i życzę zaprzestania korzystania z danych z Narodowego Instytutu Danych z Tyłka.
Art2020.07.5 22:21
Ha ha naprawdę fajne :) Narodowy Instytut Danych z Tylka w dechę !
Ben2020.06.6 6:53
Wracaj do Polski bo nie nadajesz się do Anglii.
edi2020.06.5 14:54
LGBT (GENDER) bazuje na ideologii NEO MARKSISTOWSKIEJ - jest to ciąg dalszy marksizmu-komunizmu-bolszewizmu - Z KTÓRYM POLSKA WALCZY OD 1920 r. IDEOLOGIA NARZUCONA POLSCE SIŁĄ po II Wojnie światowej TAKA IDEOLOGIA MUSI BYĆ ZWALCZANA TAK SAMO JAK NAZIZM I KOMUNIZM, jako WROGA LUDZKOŚCI, POLSCE, RODZINIE i POLSKIEJ KONSTYTUCJI JEST WROGIEM POLSKI i POLAKÓW !!!!!!!! ZEJDŹMY Z KANAPY I DZIAŁAJMY NIE DAJMY NASZYCH DZIECI NA POŻARCIE BOLSZEWIKOM - WYWIESZAJMY BANNERY NA SZKOŁACH - "SZKOŁA WOLNA OD LGBT-GENDER" - MY RODZICE RZĄDZIMY W SZKOŁACH - NIE BĄDŹMY BIERNI - RĘCE PRECZ OD NASZYCH DZIECI - NIKT NIE MA PRAWA DEPRAWOWAĆ NASZYCH DZIECI !!!!!!!
Polak Ateista Dumny Gej 2020.06.5 14:43
Zagladanie w otwór doopy to nie nauka! ░░░░░░░░░░░█▀▀░░█░░░░░░ ░░░░░░▄▀▀▀▀░░░░░█▄▄░░░░ ░░░░░░█░█░░░░░░░░░░▐░░░ ░░░░░░▐▐░░░░░░░░░▄░▐░░░ ░░░░░░█░░░░░░░░▄▀▀░▐░░░ ░░░░▄▀░░░░░░░░▐░▄▄▀░░░░ ░░▄▀░░░▐░░░░░█▄▀░▐░░░░░ ░░█░░░▐░░░░░░░░▄░█░░░░░ ░░░█▄░░▀▄░░░░▄▀▐░█░░░░░ ░░░█▐▀▀▀░▀▀▀▀░░▐░█░░░░░ ░░▐█▐▄░░░░░░░░░▐░█▄▄░░░ ░░░▀▀▄░░░░░░░░▄▐▄▄▄▀░░░ Czekam na intymne popozycje!
Jahu2020.06.5 14:38
Polecam dobrą księgę historyczną, Biblię.. Dzieci dowiedzą się jak kończą zboczenia..
RHQQ22020.06.5 15:16
W Biblii słowo "zboczenie" występuje raz i oznacza oddawanie czci "obrazom przedstawiającym śmiertelnego człowieka, a nawet ptaki, czworonożne zwierzęta i płazy". Karą za to zboczenie było zesłanie przez Boga homoseksualizmu - w sumie to tłumaczy taką nadleprezxentację tej orientacji wśród katolickiego kleru, który kontynuuje zboczony kult obrazów i wizerunków.
Dell2020.06.5 19:00
"zesłanie przez Boga homoseksualizmu" Przytocz ten fragment. Z Biblii.
Dell2020.06.5 19:11
W "mojej" Biblii też jeden raz występuje słowo 'zboczenie' ale odnosi się do sodomitów. W pierwszym liście do Rzymian święty Paweł pisze (Rz 1,27): "Podobnie też i mężczyźni, porzuciwszy normalne współżycie z kobietą, zapałali nawzajem żądzą ku sobie, mężczyźni z mężczyznami uprawiając bezwstyd i na samych sobie ponosząc zapłatę należną za zboczenie".
Janka2020.06.6 17:06
No i czego nie rozumiesz? Może po prostu przeczytaj cały fragment to Ci się rozjaśni. "I zamienili chwałę niezniszczalnego Boga na podobizny i obrazy śmiertelnego człowieka, ptaków, czworonożnych zwierząt i płazów. Dlatego wydał ich Bóg poprzez pożądania ich serc na łup nieczystości, tak iż dopuszczali się bezczeszczenia własnych ciał. Prawdę Bożą przemienili oni w kłamstwo i stworzeniu oddawali cześć, i służyli jemu, zamiast służyć Stwórcy, który jest błogosławiony na wieki. Amen. Dlatego to wydał ich Bóg na pastwę bezecnych namiętności: mianowicie kobiety ich przemieniły pożycie zgodne z naturą na przeciwne naturze. Podobnie też i mężczyźni, porzuciwszy normalne współżycie z kobietą, zapałali nawzajem żądzą ku sobie, mężczyźni z mężczyznami uprawiając bezwstyd i na samych sobie ponosząc zapłatę należną za zboczenie." Teraz jaśniej? Zamienili chwałę niezniszczalnego Boga na podobizny i obrazy śmiertelnego człowieka, ... Dlatego wydał ich Bóg poprzez pożądania ich serc na łup nieczystości, ... wydał ich Bóg na pastwę bezecnych namiętności, co stanowiło zapłatę, /czyli karę/ należną za to zboczenie.
Felek2020.06.5 18:12
Biblia to nie książka historyczna. Jeśli już jakies porównania maja zaistniec to bardziej literatura fikcji. Co nie zmienia faktu że bardzo dobra
Jahu2020.06.5 18:43
Fikcję to ty masz w głowie
Dell2020.06.5 19:17
Biblia to źródło historyczne. Zapytaj swojej Pani od historii.
Nick2020.06.6 6:18
Dlaczego Noe nie zabrał dinozaurów do arki?
Gabriel2020.06.6 6:17
Chrześcijańskie mity to nie jest historia.
Mirek2020.06.5 14:26
Ciekaw tylko jestem czy dzieci muzułmanów też będą "przerabiane" na zboczeńców . Bo jeżeli nie to mamy problem . Z jednej strony będziemy mieli hordy muzułmanów gotowych do walki a z drugiej strony męskie pierdoły do niczego nie zdolne .
Agnieszka Dz. 2020.06.5 14:24
To naprawdę oburzające, jak można uczyć dzieci tolerancji! Skandal, trzeba uczyć uprzedzeń, rasizmu, homofobii, agresji, tej słownej również, ale jak można tolerancji! Żadna inność nie może być tolerowana. Wszyscy musimy być tacy sami. Uczyć możemy się tylko o tym co akceptujemy, więc koniec z nauką o Prasłowianach, koniec z czytaniem Mitologii, Iliady, Odysei. Jak można uczyć nas o faszystach, nazistach, holokauście, sufrażystkach, emancypantkach, o ekologii, biologii, rozmnażaniu, innowiercach, wynalazcach roweru, o szczepionkach, antybiotykach. Jak o czymś nie będziemy mówili to jakby tego nie było!
edi2020.06.5 14:57
LGBT (GENDER) bazuje na ideologii NEO MARKSISTOWSKIEJ - jest to ciąg dalszy marksizmu-komunizmu-bolszewizmu tylko Lenin nie wprowadził tego elementu bo bał się że nie będzie dzieci, czytaj żołnierzy do walki "ZA WASZĄ I NASZĄ ITP .....
Urszula2020.06.5 15:28
Nie opowiadaj głupot. Wiem, że jesteś matołem, ale czemu na siłę chcesz to bez przerwy udowadniać.
anonim2020.06.5 18:15
Nie napisał ani kawałeczka głupoty. W przeciwieństwie do ciebie, skrobiącej głupotę za głupotą.
Dell2020.06.5 18:56
"jesteś matołem" - pisze "Urszula" - arbiter dobrego wychowania w stylu "totoalno-opozycyjnym".
Ben2020.06.6 6:50
Twoje wywody bazują na twojej głupocie.
Maria Blaszczyk2020.06.6 13:09
Ale osoby LGBT i Gender istnieją od tysięcy lat. MArx nie jest do tego potrzebny...
anonim2020.06.7 0:13
Złodzieje i kanibale również, i co z tego wynika? Marks jest potrzebny do istnienia Sekty LGBT, a to przecież nie są żadni tam ladyboye, tylko osoby na pozór normalne seksualnie.
Maria Blaszczyk2020.06.7 18:21
Ale sekta LGBT nie istnieje. Równie dobrze możesz twierdzić, że do lewitacji potrzebny jest Jezus Chrystus...
matis892020.06.5 15:02
Agnieszko, jest wiele subkultur o których w szkołach się nie uczy bo po co ??? Są punki, jest kultura hiphopowa, są skini, są kibole, byli hipisi beż jąder, jest wszechobecna plastikowa manekinowa lewackoateistyczna odmóżdżająca popkultura. I wiele innych. A sodomici jak zwykle pchają swoją gej dupę przed szereg. No i po co ta idiotyczna wiedza w szkołach. Sodomici lubią narzucać swoje tyłki gdzie popadnie przed szereg, bo sub kultur jest wiele, ale w szkole to wiedza idiotyczna.
Zatroskany2020.06.5 15:15
Nie tłumacz jej nic, ona ma problemy ze zrozumieniem, a jeśli rozumie to tylko siebie.
Po 11 NIE BADZ OBOJETNY2020.06.5 15:21
Jest jedna podstawowa, zasadnicza różnica. Homoseksualiści są od zawsze. Nawet w biblii się o nich wspomina. Są niezależnie od czasu, ustroju, miejsca na ziemi. Nawet niezależnie od strasznych represji, np. kary śmierci. Nie jest to zatem, żadna ideologia, moda, ruch społeczny, religia albo moda. I o ile można się zastanawiać o jakiej religii uczyć w szkole (są ich tysiące) to nie ma takich wątpliwości w sprawie LGBT. Ogarniasz?
Styki2020.06.5 16:41
Wasze glupie gadki będa dobre tylko wtedy, kiedy będziecie nienawidziec grzechu nie grzesznika, błędu a nie ignoranta.
Dell2020.06.5 20:45
"Homoseksualiści są od zawsze. Nawet w biblii się o nich wspomina". Racja. Tyle, że chwalebne "wspomnienia to nie są. Na przykład w Liście świętego Pawła do Rzymian (Rz 1,27): "27 Podobnie też i mężczyźni, porzuciwszy normalne współżycie z kobietą, zapałali nawzajem żądzą ku sobie, mężczyźni z mężczyznami uprawiając bezwstyd i na samych sobie ponosząc zapłatę należną za zboczenie". Albo w Księdze rodzaju (Rdz 19) - Zniszczenie Sodomy i Gomory
Gabriel2020.06.6 6:15
Katolickie mity to nie jest historia. Tak samo jak historie o Koszałku Opałku ani opowieść o hobbitach.
anonim2020.06.5 23:33
a wiesz, że kanibale albo złodzieje też są od zawsze? Bez względu na ustrój i kary. Nawet gdy za kradzież kurczaka obcinano paluszki po sam łokieć, też byli. kurła... co za lewakoargument XD a wiesz dlaczego "są oni"? bo wiesz, nikt się sodomitą nie rodzi. Do tego trzeba ataku pederasty, który pouczy małolata. Tak samo jak potrzeba złodziejaszka, aby wyszkolił w fachu młody narybek. Nazywamy to demoralizacją. W Biblii - zgorszeniem.
Eustachiusz2020.06.5 15:56
Literatura hipisowska i historia ruchu hipisowskiego jest podstawą programową w większości, jak nie we wszystkich krajach anglosaskich. Nie wiem jakie ty masz doświadczenia z sodomitami, twoje życie erotyczne mnie nie interesuje, ale przypomnę że bzykanie zwierząt jest karalne i możesz za takie wybryki odpowiadać karnie.
matis892020.06.5 16:01
do 11 przykazanie Żyda by ulepszyć Boga Dekalog Bynajmniej sodomia nie jest od początku. Od początku w zdrowiu i normalności to było tylko mężczyzna i kobieta. Dopiero pózniej pojawili się zboczeńcy co to facet facetowi chciał w tyłek. O ile korzeni sodomi ujawnionej jako plagi można szukać w Sodmie i Gomorze, tak samo obecne subkultury miały miejsce w starożytności, inaczej mogły się nazywać, ale korzenie idei były podobne od dawna. Co do odróżniania sodomitów od reszty subkultur. To że bazują na ruchaniu w tyłek facet faceta, a lesby gumowymi penisami. To najniższa z form subkultur, bo bazująca na seksualności, tak jakby inni bazowali na jedzeniu, oddychaniu, sraniu, pierdzeniu, poceniu się.... To najbardziej prymitywna forma subkultury. Jak dzikusy z jaskini co chcą bazować na tym że jeden facet dzikus chce posuwać innego faceta dzikusa w tyłek i na tej bazie domagać się przywilejów. KOlejka subkultur jest większa i inni nie bazują na najbardziej prymitywnej formie czyli ruchaniu w tyłek tej samej płci.
Agnieszka Dz. 2020.06.5 16:12
Mati, Ty masz jakiś problem związany z seksem? Wiesz, orientacja seksualna, to nie tylko współżycie. Tak jak związek heteroseksualny to nie tylko wieczna orgia. Wiedziałeś? Wiedziałeś, że kobieta z mężczyzną też wybierają różnego rodzaju seks? Że stosują antykoncepcję i cieszą się sobą, a nie skupiają a poczęciu dziecka? Wiesz, że seks z ukochaną osobą, może być sztuką, poezją, nieziemską przygodą, a nie tylko pierwotnym instynktem? Życzę Ci takiej przygody, może wtedy mniej będzisz się skupiał na życiu intymnym innych.
matis892020.06.5 18:39
Agnieszko odpisuj to do mnie na słowa do Ciebie. Tego wymaga kultura, a nie uciekasz od moich słów do Ciebie, a podczepiasz się pod moje słowa do kogoś innego wymyśaljąc stek lewackich bzdur i kłamstw które wciskasz w moje słowa.
Anna2020.06.24 12:50
po twoim nicku wnioskuję, że mamy tyle samo lat. To ciekawe jak bardzo różniły się nasze szkoły - ja miałam lekcje na temat subkultur, chyba na godzinie wychowawczej i - uwaga, uwaga! - nigdy z żadną z nich się nie identyfikowałam. Jakby od patrzenia i słuchania o osobach homo zostawało się homo to wszyscy byliby hetero ;-)
Urszula2020.06.5 15:31
Ostatnio przeczytałam, że niektórzy dyrektorzy chcą usunąć z listy lektur "W pustyni i w puszczy" Sienkiewicza. Za dużo porównań PiS do Kali? :D
Dell2020.06.5 20:55
"PiS do Kali" - rozumiem skąd ten błąd w odmianie imienia Kali. Dobre wychowanie nie pozwala Ci napisać poprawnie: "PiS do Kalego", nieprawdaż? Bo ty, Urszulo, jesteś bardzo dobrze wychowana, nieprawdaż?
Styki2020.06.5 16:59
TOLERANCJA wobec ROZPUSTY i GRZECHU jest we wspólnocie niedopuszczalna! Problem grzechów seksualnych, a także innej maści istniał już w pierwszym wieku chrześcijaństwa. Hasło ,,Tylko nie mów nikomu" wcale nie było obce tamtejszym ludziom. Potrafili przymykać oczy na nieprawość jaka miała miejsce we wspólnocie. Gdy czytamy list Ap.Pawła do Koryntian odkrywamy, wiele pięknych aspektów duchowości, ale też nieprawidłowości i grzechów, które nie powinny być tolerowane wśród wyznawców Chrystusa. Jak w tamtym czasie czasie radzili sobie z tym, ci którzy byli odpowiedzialni za nauczanie? Apostoł Paweł rozprawia się z tym krótko, dyscyplinując i wyłączając takich ludzi z kościoła, aby nie przynosili hańby wspólnocie i nie brukali dobrego imienia Boga. Jak z tym jest dzisiaj? Grzech wielkiego kalibru, jak pedofilia, gwałty, zdrady małżeńskie, molestowanie.... z automatu wykluczają tych ludzi z kościoła, który ma być świątynią Ducha Świętego, a którego budowniczym jest sam Jezus Chrystus a nie żaden człowiek czy instytucja
Styki2020.06.5 17:07
Ludzie bardzo lubią jak mówi się im o tym, że Bóg ich kocha, ale jeśli wejdziemy w sferę ich grzechu, to wielu uważa to za osądzanie, potępianie, wręcz za wchodzenie z butami do czyjegoś życia! Słowo Boże przedstawia nam rozwiązanie problemu z cielesnością i grzechem we wspólnotach ludzi, mieniących się wierzącymi. Poniższe słowa pochodzą z Biblii i niech będą słowami korekty a także zachęty do lepszego życia w wierze. 1 Kor.5 rozdz. /,,Niestety, powszechnie już mówi się o wyuzdanej rozwiązłości seksualnej i pornografii, jaka krzewi się między wami. Takiej skali nieprzyzwoitości nie spotyka się nawet wśród pogan! Wyjaśnijcie mi, jak to jest możliwe, że w sytuacji, gdy człowiek z waszej społeczności współżyje z żoną swego ojca, wy - zamiast okryć się żałobą z powodu tej ohydy - wręcz chełpicie się swoją ,,tolerancją"? Przecież sprawcę takiego grzechu powinniście NATYCHMIAST USUNĄĆ ZE WSPÓLNOTY!
Agnieszka Dz. 2020.06.5 17:15
Rozumiem,ale nie wszyscy są katolikami. Istnieją przestępstwa seksualne, które powinny być surowo karane, takie jak gwałt,molestowanie, czy pedofilia. Zdrada małżeńska nie jest przestępstwem, z punktu wiedzenia etyki, przyzwoitości nie jest dobra, ale to nie przestępstwo. Nie można tego zrównywać. A już seks w związkach niesakramentalnych, to nic złego, ani nagannego, jeśli nikt nikogo nie krzywdzi i nie zmusza. O wiele bardziej naganne są nienawiść, szczucie, brak akceptacji, fałsz, oszczerstwa, przemoc. Tym się lepiej zająć, z tym walczyć.
Docent2020.06.5 21:50
Droga dziewczynko, nikt nie pisze, nie mówi o końcu nauczania Iliady, mitologii. To jest głupota lewackiego myślenia, "historia LBGTQ", to takie samo gooowno jak historia WKPB.
Izydor2020.06.6 15:16
Docent? Marcowy?
anonim2020.06.5 14:14
Dzisiejsza "Warszawska Gazeta", str. 36, art.:"Stefan Czarniecki to "zbrodniarz wojenny"!"Adwokaci" zaporoskich zbirów plują w Sejmie na polskiego bohatera." Fragment: "W pierwszy dzień wiosny wpłynęła sejmowa interpelacja nr 3463 - do ministra edukacji narodowej - w sprawie błędów w podręcznikach do nauki historii... Grupa posłów z partii Wiosna Biedronia i z SLD wytyka ministrowi edukacji błędy w podręcznikach. Posłowie: Marek Rutka, Hanna Gill Piątek, Monika Falej, Katarzyna Kotula, Anita Kucharska-Dziedzic Katarzyna Ueberhan, Maciej Kopiec, Robert Oracz i Paweł Krutul... W swoim zapale "zatroskani" dochodzą do Stefana Czarnieckiego - męża opatrznościowego w czasach potopu szwedzkiego, niekwestionowanego bohatera narodowego z czasów I Rzeczypospolitej, jednego z trzech wymienionych po nazwisku w naszym hymnie narodowym (obok Dąbrowskiego i Napoleona). Piszą autorytatywnie: "Według podstawy [programowej] Stefan Czarniecki jest 'bohaterem', a nie był bohaterem, ale zbrodniarzem wojennym"! Nawet antypolska propaganda rosyjska w czasach zaborów - tak boleśnie ukazana w powieści Stefana Żeromskiego "Syzyfowe prace" - nie pozwalała sobie na takie opinie o hetmanie Czarnieckim". Ps. Wygląda na to, że wg. pedalstwa w Hymnie Polski czcimy zbrodniarza: "Jak Czarniecki do Poznania Po szwedzkim zaborze, Dla ojczyzny ratowania Wrócim się przez morze." Ps'. Czyż cała totalniacka opozycja z lewa i prawa nie popiera LGBT+? Do niedawna zdawało się, że Brauniątka nie idą w parze z tym nurtem, ale Grzesio Braun rozwiał wszelkie wątpliwości.
matis892020.06.5 14:14
No to trzeba sięgnąć Sodomy i Gomory, starożytnego królestwa gej sodomitów, gwałcicieli, pedofilów i najbardziej niegościnnych i nietolerancyjnych gej sodomitów co to gości chcieli gwałcić bo w mieście pojawiło się nowe męskie mięso do swawoli.
anonim2020.06.5 14:25
A Wasz Grzesio B. pokazał ostatnio, że LGBT+ "kocha, lubi, szanuje"... Natomiast Janusz polskiej polityki swoimi ekonomicznymi rozwiązaniami popiera reprywatyzację warszawską. I tak twierdzenia o tym, że "narodowcom" z Konfy PO drodze z POKO, znajdują swoje potwierdzenie w praktyce.
anonim2020.06.5 14:39
Ps. Ach te sondaże... Jak to tam było... większość wyborców p. Bosaka, jakby co, to w II turze poprze Trzaskowskiego... Ha, ha, ha... Ot i masz "wartości narodowe" i szczyry do bulu patriotyzm. Jeszcze doszła ostatnio "solidarność"... Ha, ha, ha... ale czy jest się z czego śmiać? Obrzydzenie bierze na tych "narodowców".
matis892020.06.5 14:52
do noname'a Podpisz się jakoś oszołomie, z nonemami bez nicku nie chce się nawet gadać. Do tego jakiś Grzesio B.. Co Ty dorosły Adaś bez jąder, że Kaczyński to Jaruś, Tusk Donalduś ? B. to nawyk skrótowania od Bolka czy co. A dla LZPKNBT, a nie idiotycznego LGBT+ to akurat PIS zrobił najwięcej ze wszystkich, bo za PO ich nie było lub spali.
Janka2020.06.5 15:06
Widać pierwszym, który powinien sięgnąć do tej historii jesteś ty, bo z tego co napisałeś wynika że jej nie znasz, a Pismo Święte to widziałeś w wersji komiksowej chyba tylko.
katolik2020.06.5 15:09
Ciekawe, ja tam pamiętam że gwałcenie i to własnych córek było specjalnością wybrańcy Boga, Lota, sam zresztą z tymi córkami potem dzieci spłodził po pijaku, a jedno z nich uczynił pierwszym w historii ludzkości niewolnikiem, ale widać masz jakiś przekład jehowców albo p prostu nie wiesz o czym bredzisz.
matis892020.06.5 15:21
do Janka i lewackoateistyczny ,,katolik'' Słowa Boga mówi jasno. Gejowscy sodomici chcieli gwałcić każdego nowego męskiego przybysza do miasta i to geje zlatywali się masowo by dokonywać grupowych gejowskich gwałtów na nowych facetach w mieście. Sodomska gej nietolerancja i niegościnność w całej krasie.
katilik2020.06.5 15:44
Albo masz luki w pamięci, albo nieumiejętność czytania ze zrozumieniem, co nie wyklucza pierwszego, albo Ci się posklejały kartki, co nie wyklucza dwóch wcześniejszych, albo po prostu jesteś zwykłym trolem, co również nie wyklucza wcześniejszych opcji.
Dell2020.06.5 20:48
Albo tobie "gazeta" dostarczyła nie ten tekst. Wers piąty polecam uwadze (w pierwszej kolejności). Zniszczenie Sodomy i Gomory 19 1 Owi dwaj aniołowie przybyli do Sodomy wieczorem, kiedy to Lot siedział w bramie Sodomy. Gdy Lot ich ujrzał, wyszedł naprzeciw nich i oddawszy im pokłon do ziemi 2 rzekł: «Raczcie, panowie moi, zajść do domu sługi waszego na nocleg; obmyjcie sobie nogi. a rano pójdziecie w dalszą drogę». Ale oni mu rzekli: «Nie! Spędzimy noc na dworze». 3 Gdy on usilnie ich prosił, zgodzili się i weszli do jego domu. On zaś przygotował wieczerzę, poleciwszy upiec chleba przaśnego. I posilili się. 4 Zanim jeszcze udali się na spoczynek, mieszkający w Sodomie mężczyźni, młodzi i starzy, ze wszystkich stron miasta, otoczyli dom, 5 wywołali Lota i rzekli do niego: «Gdzie tu są ci ludzie, którzy przyszli do ciebie tego wieczoru? Wyprowadź ich do nas, abyśmy mogli z nimi poswawolić!» 6 Lot, który wyszedł do nich do wejścia, zaryglowawszy za sobą drzwi, 7 rzekł im: «Bracia moi, proszę was, nie dopuszczajcie się tego występku! 8 Mam dwie córki, które jeszcze nie żyły z mężczyzną, pozwólcie, że je wyprowadzę do was; postąpicie z nimi, jak się wam podoba, bylebyście tym ludziom niczego nie czynili, bo przecież są oni pod moim dachem!» 9 Ale oni krzyknęli: «Odejdź precz!» I mówili: «Sam jest tu przybyszem i śmie nami rządzić! Jeszcze gorzej z tobą możemy postąpić niż z nimi!» I rzucili się gwałtownie na tego męża, na Lota, inni zaś przybliżyli się, aby wyważyć drzwi (...)
Eustachiusz2020.06.5 15:58
ty jakas alternatywna wersje biblii masz?
matis892020.06.5 16:17
do Eustachiusz Nie, mam tylko Tradycyjną wersję Słowa Boga w której jest wprost napisane że gejowscy sodomici chcieli grupowo gwałcić nowych facetów w mieście. Oraz że Bóg gejowską sodomię nazywa obrzydliwością, złem i grzechem.
katolik2020.06.5 17:25
To biegusiem do księgarni i wymień tę "tradycyjną: na Biblię warszawską, gdańską, warszawsko-praską, poznańską, czy jakikolwiek inny przekład oficjalny, ale KATOLICKI.
Dell2020.06.5 20:34
A to ? Czego dotyczy? «Gdzie tu są ci ludzie, którzy przyszli do ciebie tego wieczoru? Wyprowadź ich do nas, abyśmy mogli z nimi poswawolić!» - piąty wers w poniższym fragmencie. Zniszczenie Sodomy i Gomory 19 1 Owi dwaj aniołowie przybyli do Sodomy wieczorem, kiedy to Lot siedział w bramie Sodomy. Gdy Lot ich ujrzał, wyszedł naprzeciw nich i oddawszy im pokłon do ziemi 2 rzekł: «Raczcie, panowie moi, zajść do domu sługi waszego na nocleg; obmyjcie sobie nogi. a rano pójdziecie w dalszą drogę». Ale oni mu rzekli: «Nie! Spędzimy noc na dworze». 3 Gdy on usilnie ich prosił, zgodzili się i weszli do jego domu. On zaś przygotował wieczerzę, poleciwszy upiec chleba przaśnego. I posilili się. 4 Zanim jeszcze udali się na spoczynek, mieszkający w Sodomie mężczyźni, młodzi i starzy, ze wszystkich stron miasta, otoczyli dom, 5 wywołali Lota i rzekli do niego: «Gdzie tu są ci ludzie, którzy przyszli do ciebie tego wieczoru? Wyprowadź ich do nas, abyśmy mogli z nimi poswawolić!» 6 Lot, który wyszedł do nich do wejścia, zaryglowawszy za sobą drzwi, 7 rzekł im: «Bracia moi, proszę was, nie dopuszczajcie się tego występku! 8 Mam dwie córki, które jeszcze nie żyły z mężczyzną, pozwólcie, że je wyprowadzę do was; postąpicie z nimi, jak się wam podoba, bylebyście tym ludziom niczego nie czynili, bo przecież są oni pod moim dachem!» 9 Ale oni krzyknęli: «Odejdź precz!» I mówili: «Sam jest tu przybyszem i śmie nami rządzić! Jeszcze gorzej z tobą możemy postąpić niż z nimi!» I rzucili się gwałtownie na tego męża, na Lota, inni zaś przybliżyli się, aby wyważyć drzwi (...)
matis892020.06.5 20:13
do katolik to powiedz religijny lewakoateisto gdzie Bóg popiera gejowską sodomię, jest ona jest mu miła i mu się podoba.
katolik2020.06.8 11:15
Drogi prawakopedofilu, Bóg nie popiera ani sodomii, ani homoseksualizmu, tak samo jak nie popiera golenia brody po bokach i noszenia ubrań z różnych tkanin, ale powiedz mi biedny prawacki pedofilu, w którym miejscu Bóg popiera oddawanie czci malowidłom i posągom i modlitwy do świętych rzekomych - pośredników?
Klejnot Nilu2020.06.5 14:12
Co w tym złego? Społeczność LGBT jest częścią obecnej rzeczywistości, więc poznawanie kontekstu jej powstania i działalności może być ciekawym tematem na lekcje. Nie rozumiem oburzenia. To tak, jakby unikać nauczania o Martinie Lutherze Kingu albo o emancypantkach.
przecież to nie ma sensu.2020.06.5 14:31
I tu bym się nie zgadzał. Owszem istnieje pewien związek lgbt a rzeczywistością a polega on na oderwaniu od niej. W istocie, jest to raczej brak związku realnego ale pozostaje frazeologiczny. Poza tym po co uczyć się czegoś co jest szkodliwe i zbędne? czy uczysz się kopać nory jak robi to kret? Czy uczysz się zjadać drewno jak robią to korniki? Więc i o lgbt nie trzeba się uczyć lepiej zrobić w tym czasie coś dobrego.
Klejnot Nilu2020.06.5 14:36
To, że zasłonisz oczy, nie znaczy, że na świcie stanie się ciemność. Czy wam się to podoba, czy nie, środowiska LGBT mają wpływ na otaczającą nas wszystkich rzeczywistość. A jeśli dzieci mają się o nich czegoś dowiedzieć, to już wolę, żeby wiedzę przekazywał im nauczyciel, a nie homofobiczny rodzic. Od pozytywnego mówienia o osobach LGBT nikt jeszcze gejem nie został. Od mowy nienawiści, niejeden już stracił życie.
anonim2020.06.5 18:13
Cała masa czerwonoarmistów potraciła życie 100 lat temu, pod Warszawą, od polskiej mowy "nienawiści". I bardzo dobrze. Szkoda, że nie 3x więcej.
Docent2020.06.5 21:46
Pier....sz głupoty nazywać rodzica "homofobiczny rodzic".
Marek2020.06.5 14:11
Kiedyś była historia WKPB dzisiaj jest LGBT.
nie dajmy się zwariować2020.06.5 14:11
Już naprawdę niektórym odbija. LGBT to ślepy zaułek. Podobnie jak inne zaburzenia osobowości.
Po 11 NIE BADZ OBOJETNY2020.06.5 15:13
To już nie od dzisiaj się dzieje. Lewakom odbija od dawna. Znieśli niewolnictwo. Dali kobietom prawa wyborcze. A ostatnio odbierają duchownym odwieczne, naturalne prawo do gwałcenia dzieci.
anonim2020.06.5 17:24
Odbija, bo to lewacy dawnych wieków, czyli protestanci, ustanowili ustrój niewolniczy. Kobietom zaś "dali" nie tyle prawa wyborcze, co stworzyli kamuflaż ochronny dla zwyroli z waaadzy, bo Tyrana można otruć, wysadzić bombą w zamachu, ale tyrana o 500 mordach nazwanego parlamentem powstrzymać nie sposób. Genialny wynalazek - wysępiając kreskę w wyborach, uniemożliwiamy bunt wyzyskiwanych, mordowanych i niszczonych ludzi. Wynalazek godny zwyrola-lewaka. Patologia 102% I nikt nie odbiera pedofilom prawa gwałcenia dzieci, bo to lewacy od powojnia toczą walkę o Prawa Pedofilów, na co dość jest dowodów filmowych na jutubie.
Maria Blaszczyk2020.06.7 18:27
Youtube jako źródło dowodów. O jeżu...
XD2020.06.25 8:34
Chyba pan Anonim nie przejrzał dokładnie jutuba, bo nie wplótł w swoją wypowiedź niczego o płaskiej ziemi, szczepionkach powodujących autyzm, gmo powodującym raka i chemtrailsach XD
Moly2020.06.5 23:46
Nie zna pan/ pani definicji zaburzenia osobowosci
Lech Keller-Krawczyk2020.06.6 6:09
Gadanie do nieistniejących tworów to też zaburzenie osobowości.
Perun2020.06.5 14:09
Tak się indoktrynuje dzieci od maleńkości. Potem nie dziw, że liczba "gejów" rośnie do nawet 20% Z małego dziecka poddanego molestowaniu można ulepić nawet kobietę z penisem. O to zapewne chodzi. O szeroki wybór ludzkich zabaweczek dla elity władzy.
Nie chcę Twojej modlitwy2020.06.25 8:09
Szkoda że historia sztuki tak dzieciom dobrze nie wchodzi, jak ta cała indoktrynacja LGBT. Świat byłby piękniejszy, gdyby wiedza o genezie różnych rzeczy, docierała wszędzie tak gładko jak tęcza. W zamian należy dzieciom od dziecka tłumaczyć że homoseksualista nie jest normalnym człowiekiem i należy go wpakować do psychiatryka na 24/h zdrowaśki i elektrowstrząsy. A jeśli tam, dalej na przekór, będzie odmawiał zmiany swojej fizjologi to siup go do wagonu towarowego z kierunkiem Kazachstan.
RHQQ22020.06.5 14:07
No i gdzie ten szok, bo nie rozumiem za bardzo - szkoła jest od tego żeby uczyć, także historii no to uczy - także historii - ja rozumiem że dla niektórych tutaj kontakt z wiedzą i nauką jest swego rodzaju szokiem, ale bez przesady.
anonim2020.06.5 14:16
To nie jest wiedza dla dzieci, tylko czyn mający znamiona ataku pedofila. Jak widać, wzorem lewakoidalnych relatywizujesz zgwałcenia dzieci i molestowanie pedofilne. W końcu pedofilów trzeba ścigać, ale TYLKO w kościele. Inni są chronieni. Mogą w szkołach robić wszystko, co im się tylko zamarzy. Nawet wciskać dziewczynkom i chłopczykom w rączki sztuczne fallusy i zmuszać je do zabaw z prezerwatywami, a potem grozić dzieciom, że jeśli nie zaprojektują domu publicznego dla siebie, pracownik socjalny odbierze je rodzicom i uwięzi w piwnicy osób LGBT. Seksedukatorzy, zgodnie z Procedurami, zapisują płacz i wymioty dzieci jako Dobrowolne Orgazmy, więc dostają sute premie i podwyżki.
jp2gmd2020.06.5 22:03
Ale od gwałcenia dzieci są środowiska kościelne, przeciwne LGBT. To tutaj to właśnie to, czemu środowiska katolickie - pedofilskie - protestują.
Maria Blaszczyk2020.06.6 13:08
Ale tu chodzi o Juliusza Cezara, Aleksandra Macedońskiego, Leonarda da Vinci, Artura Rimbaud i Alana Turinga, a nie gwałcenie dzieci. Nie twierdzę, że na historii nie ma nic o "sztucznych fallusach", w końcu uczymy dzieci o obeliskach czy bogu Priapie, ale nikomu nie odbiera się dzieci, bo nie chce zaprojektować domu publicznego. Serio.
anonim2020.06.7 0:19
Ale tu chodzi o wmawianie dzieciom, że mogą zostać zboczeńcami LGBT, i tylko o to. A ponieważ dzieci uczą się przez obserwację i symulację, wiele z nich po takich naukach zostaje 6-letnimi gejami albo upiera się że są kobietami z penisem. Potem kończą na aids. Niszczenie i molestowanie dzieci nie przestaje być niszczeniem i molestowaniem jeśli jakieś szumowiny nazwą to "edukacją".
Maria Blaszczyk2020.06.7 18:20
Osoby LGBT bywają zboczeńcami - ale nie częściej niż inne. I uczenie, jak ijest świat, to nie "wmawianie". Wmawianie to jest jak sie twierdzi, że wszyscy są tacy sami. A na AIDS to kończą ci, co się nie badają. Badajcie się ludzie...
realnie2020.06.28 21:21
Wśród osób LGBT odsetek zboczeńców wynosi 100%.
Nie chcę Twojej modlitwy2020.06.25 8:01
Panie Anonimie. Czy Pan kiedyś był w szkole? Bo wiedza, którą pan posiada o systemie nauczania sugeruje, że pojęcie "edukacja" jest czymś zupełnie dla pana obcym.