25.09.21, 08:25Screenshot Youtube - TVP Info / Fot. Adrian Grycuk via Wikipedia, CC 3.0

Tadeusz Cymański na urodzinach Mazurka. Z. Ziobro: Nie mam do niego pretensji

Urodziny Roberta Mazurka, na których pojawili się także politycy, to jeden z głównych tematów minionego tygodnia. Donald Tusk wezwał po tym do siebie na dywanik Borysa Budkę i Tomasza Siemoniaka w kwestii „[…] niezachowania należytych standardów, jakich oczekuje się od wiceprzewodniczących PO”. Inaczej do sprawy podchodzi Zbigniew Ziobro.

Szef Solidarnej Polski został zapytany o to, czy wyciągnie konsekwencje wobec posła Tadeusza Cymańskiego. On również pojawił się na wspomnianej imprezie. Widzieliśmy go na zdjęciach, które opublikował „Fakt”.

W rozmowie na antenie RMF FM Ziobro stwierdził:

To dobry człowiek z natury i chciałby, żeby wszyscy ludzie byli dobrzy i dlatego czasami błądzi. Ale czy tutaj zbłądził? Nie, myślę, że to jest jego natura i ja nie mam do niego pretensji”.

Ostro skrytykował też Donalda Tuska, który nie chce, by Polska zmierzała ku normalności i zależy mu na agresji oraz wojnie, bo na tym chce budować swoją pozycję. Zdjęcia z urodzin dziennikarza, zdaniem lidera Solidarnej Polski, psują tę narrację.

dam/RMF FM

Komentarze

Filip2021.09.26 7:19
Donald Tusk to elita polityczna, z prostakami nie biesiaduje. Jarosław Kaczyński z Robertem Mazurkiem mogą mu buty czyścić. Zwolennicy PiS-u mają obsesję na punkcie Donalda Tuska. Jarosław Kaczyński przegrał głosowanie 27:1 i uznał to za zwycięstwo. Politycy z partii rządowej oczerniają go w kraju i za granicą, wzywali na przesłuchania przed komisje sejmowe. Nawet jego syna Michała wzywali, choć nie dokonał żadnego przestępstwa. Jacek Kurski przyczepił się nawet do jego dziadka. Jarosław Kaczyński bardzo obawia się powrotu Donalda Tuska do władzy, a więc nie szczędzi wysiłków w celu jego zniszczenia.
Tylko PO PRAWDZIWE POLSKIE, nie RUSKO-NIEMIECKIE2021.09.26 9:39
FILIPKOWI, WROGOM POLSKI i POLAKÓW przypomnę kim jest Premier JAROSŁAW KACZYŃSKI. Ten "GOŚĆ z ŻOLIBORZA", PAN Premier JAROSŁAW KACZYŃSKI jest równy wielkim WODZOM i KRÓLOM, jest jak BOLESŁAW CHROBRY, KAZIMIERZ WIELKI, WŁADYSŁAW JAGIEŁŁO, STEFAN BATORY, JAN III SOBIESKI, jest jak JAREMA WIŚNIOWIECKI, JAN KAROL CHODKIEWICZ, STANISŁAW ŻÓŁKIEWSKI, JAN ZAMOJSKI, STANISŁAW KONIECPOLSKI, STEFAN CZARNIECKI. Jest jak TADEUSZ KOŚCIUSZKO, ROMUALD TRAUGUTT, jak JÓZEF PIŁSUDSKI, jak generałowie ANDERS, MACZEK, SOSABOWSKI, gen "BÓR"-KOMOROWSKI, gen. "NIL"-FIELDORF, "WILK”-KRZYŻANOWSKI, jak ŻOŁNIERZE NIEZŁOMNI, "ŁUPASZKA”, "BARTEK", "ŻELAZNY", "RAJS", jak WIELKI PRAWDZIWY POLAK PATRIOTA LECH KACZYŃSKI, jest jak BOHATEROWIE "SOLIDARNOŚCI", ANDRZEJ GWIAZDA, ANNA WALENTYNOWICZ, ANTONI MACIEREWICZ, KORNEL MORAWIECKI, a na koniec jest jak WYBITNY PRAWDZIWY POLAK PATRIOTA gen. RYSZARD KUKLIŃSKI. Pod takim WODZEM, JAROSŁAWEM KACZYŃSKIM SŁUŻYĆ, to WIELKI ZASZCZYT i HONOR. Tak przy okazji. RUSEK z CCCP-u BAŁAKA, że TRUSK był taki pełen MŁODZIEŃCZEJ energii, zapału, prawdziwy mąż stanu, ITD. A Wicepremier Prezes Jarosław Kaczyński to już starzec, zmęczony, niekomunikatywny. TO TAK, jak by MĄDREGO STRATEGA, KRÓLA WŁADYSŁAWA JAGIEŁŁĘ pod GRUNWALDEM, porównać z KRZYKLIWĄ, PEŁNĄ BABSKIEGO JAZGOTU OBOZOWĄ MARKIETANKĄ, lub KRZYKLIWYM jak BABA z MAGLA DURNOWATYM niekumatym"CIURĄ OBOZOWĄ".
Japa2021.09.27 11:54
No no no ... Czy u pana " Filipa " wisi na ścianie obok portretu Her Tuska , portret mecenasa Koń - Giertycha . Czuć w tym wpisie zapach Kónia Miałbym propozycję dla pana Filipka . Zbadaj Pan czy ta ulga min, Ziobra w ocenie zbrodniczego czynu ( samobójstwo u Mazurka ) pana Cymańskiego to było za wstawiennictwem TEŚCIOWEJ pana Ministra . Czy też może ocenił jego , Cymańskioego , czyn jako sprawę prywatną Cymański i tak ma szczęście jest filarem w swojej Partii , ale żadnym tam dygnitarzem.
Glaudiusman2021.09.25 17:43
Nie popieram chlania u Mazurka, który jest też dziennikarzem kontrowersyjnym. Tym bardziej w godzinach aktywności zawodowej.
Japa2021.09.27 12:07
Panie" Gladiusman" , też nie , kocham pana Mazurka , ale ta , jak Pan określił " kontrowersyjność ' stawia go , moim zdaniem bliżej zasad uczciwego dziennikarza . Moim zdaniem , nie znam szczegółów sprawy , Mazurek zrobił niezłą przysługę PiS -owi . Wyszło ubóstwo umysłowe , a może moralne PO . Od Szefa w dół .
janton2021.09.25 17:05
czyli nie macie pretensji jak się w pracy chleje wódę panie Zero????
Figo Fago2021.09.27 12:09
Nie w pracy panie /i " janton", nie w pracy . Na wagarach .
Foster2021.09.25 15:29
Już po facjacie widać, że to moczymorda. Takim się nie wierzy. Pomyśleć - poseł Rzeczpospolitej i chleje w godzinach pracy.
Japa2021.09.27 12:13
Taakkk ? A nie tak dawno bił pan brawo Kwachowi, który z reguły na bani reprezentował Polskę .
CymańskiModlitewnieLeczyNowotwórWódką2021.09.25 12:40
Cymański pozorował nowotwór, żeby nabić współczuciowych punktów u ciemnoty katolickiej już na przyszłe wybory. Zapomniał się jednak, kiedy zwąchał darmową wódę. Otoczony szturmem modlitewnym radiomaryjnych jędz przeszedł do szturmu na bar z alkoholami. Typowa PiSocjalistyczna kreatura. Załgana w mowie, piśmie, uczynku i zaniedbaniu.
Kaczyński pił wódkę z komunistami w Magdalence2021.09.25 10:39
jw.
Tylko PO PRAWDZIWIE POLSKIE,2021.09.26 9:41
WROGOM POLSKI i POLAKÓW przypomnę kim jest Premier JAROSŁAW KACZYŃSKI. Ten "GOŚĆ z ŻOLIBORZA", PAN Premier JAROSŁAW KACZYŃSKI jest równy wielkim WODZOM i KRÓLOM, jest jak BOLESŁAW CHROBRY, KAZIMIERZ WIELKI, WŁADYSŁAW JAGIEŁŁO, STEFAN BATORY, JAN III SOBIESKI, jest jak JAREMA WIŚNIOWIECKI, JAN KAROL CHODKIEWICZ, STANISŁAW ŻÓŁKIEWSKI, JAN ZAMOJSKI, STANISŁAW KONIECPOLSKI, STEFAN CZARNIECKI. Jest jak TADEUSZ KOŚCIUSZKO, ROMUALD TRAUGUTT, jak JÓZEF PIŁSUDSKI, jak generałowie ANDERS, MACZEK, SOSABOWSKI, gen "BÓR"-KOMOROWSKI, gen. "NIL"-FIELDORF, "WILK”-KRZYŻANOWSKI, jak ŻOŁNIERZE NIEZŁOMNI, "ŁUPASZKA”, "BARTEK", "ŻELAZNY", "RAJS", jak WIELKI PRAWDZIWY POLAK PATRIOTA LECH KACZYŃSKI, jest jak BOHATEROWIE "SOLIDARNOŚCI", ANDRZEJ GWIAZDA, ANNA WALENTYNOWICZ, ANTONI MACIEREWICZ, KORNEL MORAWIECKI, a na koniec jest jak WYBITNY PRAWDZIWY POLAK PATRIOTA gen. RYSZARD KUKLIŃSKI. Pod takim WODZEM, JAROSŁAWEM KACZYŃSKIM SŁUŻYĆ, to WIELKI ZASZCZYT i HONOR. Jakiś RUSEK z CCCP-u BAŁAKAŁ, że TRUSK był taki pełen MŁODZIEŃCZEJ energii, zapału, prawdziwy mąż stanu, ITD. A Wicepremier Prezes Jarosław Kaczyński to już starzec, zmęczony, niekomunikatywny. TO TAK, jak by MĄDREGO STRATEGA, KRÓLA WŁADYSŁAWA JAGIEŁŁĘ pod GRUNWALDEM, porównać z KRZYKLIWĄ, PEŁNĄ BABSKIEGO JAZGOTU OBOZOWĄ MARKIETANKĄ, lub KRZYKLIWYM jak BABA z MAGLA DURNOWATYM niekumatym"CIURĄ OBOZOWĄ".
Anonim2021.09.25 9:18
obłuda? i obłudnicy? a może polityczne prostytutki? pieniądze (koryto) nie śmierdzą?
Anonim2021.09.25 9:14
To tyle jeśli chodzi o #rmf radio którego słuchałem od dziecka właśnie przestało dla mnie istnieć ................................... https://twitter.com/Kamil_Indyka/status/1441444093318422536?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1441663573038559235%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es3_&ref_url=https%3A%2F%2Fnczas.com%2F2021%2F09%2F25%2Fsommer-te-media-nie-powinny-byc-brane-powaznie-w-sprawie-covid-19-lista%2F
Anonim2021.09.25 9:24
"RMF finansowało urodziny swojego dziennikarza i konsultowało listę gości" - to może RMF ujawni fakturę VAT?
ak2021.09.25 9:10
Acha. To już ozdrowiał.
Anonim2021.09.25 9:00
No pewnie, jak można mieć pretensje do kogoś, kto w godzinach pracy chla wódę? Taka jest jego natura i na ch.j drążyć temat?😁😁
wiarus2021.09.25 8:56
na balangi chodzi się po godzinach pracy a może czegoś nie rozumiem panie Zero .Tu nie chodzi o to gdzie ,kto i z kim ale o to żeby nie w trakcie pełnienia służy dla Polski jak to lubicie podkreślać.
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2021.09.25 8:54
oczywiście PiSdziakom nie przeszkadzało tańcować i śpiewać podczas "urodzin" radia maRyja organizowanego przez znanego parchatego złodzieja rydzyka!