09.10.14, 19:37Mała Bella, urodzona w 23 tygodniu ciąży (fot. media)

Takie dzieci można legalnie mordować – także w Polsce!

Aborcja jest zła bez żadnego wyjątku na każdym stadium rozwoju. Ludziom, którzy popierają zabijanie dzieci, najczęściej po prostu całkowicie brakuje wyobraźni. Myślą sobie, że to, co nie wygląda „jak człowiek” – nie jest człowiekiem.

I właśnie do takich ludzi kierują swoją akcję angielscy rodzice, których córka urodziła się już w 23 tygodniu ciąży. Prawo w tym pogańskim kraju pozwala takie dzieci zabijać. Ba, w niektórych wypadkach na Wyspach zdehumanizowani prawodawcy godzą się na mordy po prostu aż do chwili porodu.

Dziecko, które widzimy na zdjęciu, ważyło w chwili urodzenia pół kilograma. Takie dzieci można zabijać także w Polsce, jeżeli przeżyją próbę zabójstwa zwaną aborcją – o ich życiu decydują wówczas po prostu gramy, bo lekarze poniżej pewnej wagi mogą odmówić udzielenia pomocy.

pac

Komentarze

anonim2014.10.9 20:10
Swoje prawo do życia traktujemy jako pewną oczywistość dlatego że liczy ono ponad 24 tygodnie ?Ile jest takich 24 tygodniowych okresów w życiu człowieka ? - często nawet mniej niż 100.Do stu łatwo jest policzyć,z tym że liczenie zawsze zaczynamy od cyfry 1 lub zero jak kto woli.Jeśli w którymś momencie nie wypowiemy pewnej liczby należy liczenie zacząć od początku,ponieważ byłoby ono nieprawdziwe.To samo można powiedzieć o tzw.humanizmie,jeśli pomija człowieczeństwo od jego początku.
anonim2014.10.9 21:10
@AntiFa nikt nie liczy na to że cokolwiek zrobi na Tobie wrażenie... zawsze chłodna,opanowana i gotowa na glupi,bezduszny komentarz. O ile jesteś kobietą,to wierzyć mi się nie chce,że nie zadrżysz na myśl,że KTOKOLWIEK ,w imię CZEGOKOLWIEK mógłby takie lub mniejsze dziecko skrzywdzić. Ciekawe co to takiego masz na myśli pisząc o "skrajnych przypadkach"w ktorych można rozerwać na kawałki(bez znieczulenia!)takie dziecko: że mamusi się wzrok pogorszy? że mamusia będzie miała cellulit? że konkubent się obrazi,jak się dzieciak urodzi? ..."skrajnych przypadkow"-wiadomo-Tysiace... tylko Ty się zastanów czy popierając aborcję chcesz brac w niej udział,bo ci ktorzy jej sprzyjają i wyszukują "skrajne przypadki"są za zabojstwo dzieciaka tak samo,a nawet bardziej odpowiedzialni niż zaszczuta,wystraszona kobieta,ktora w rozpaczy (często namawiana przez "bratkowskie")zgadza się na zabicie własnego dziecka,choć nikt inny na świecie bardziej by jej nie kochał. Piszę to jako matka.
anonim2014.10.9 21:17
pate Istota z którą próbujesz nawiązać kontakt to feministka więc dla niej dziecko nie jest człowiekiem i w razie własnej durnowatej potrzeby pozbycia się jej zdaniem kłopotu wyda rozkaz lekarzowi do zabici. Specjalne upoważnienia feministek do morderstwa to kiedy uznają że dziecko chore lepiej od razu zgładzić bo po co wychowywać takiego człowieka i się jeszcze samemu przy opiece męczyć tym bardziej kiedy prawo zezwala jak to wyznała na unicestwienie w przypadkach skrajnych.
anonim2014.10.9 21:35
Ci ideologiczni popaprańcy nie są w stanie racjonalnie myśleć. Dla nich ideologia jest ważniejsza niż rzeczywistość.
anonim2014.10.9 21:40
@Majestic dlatego musimy walczyć ,żeby nie można było wydawać rozkazu na morderstwo lekarzowi bo głupich,bezdusznych kobiet nie brakuje. Dlatego tak bardzo prześladowany i wyszydzany jest wspanialy czlowiek prof.Chazan bo nie posluchał rozkazu pewnej matki,ktora najpierw nakazała klinice in vitro produkcję dziecka,a gdy "egzemplarz"okazal się "wadliwy"poszła do wierzącego(!) lekarza ,żeby "zlikwidował"tego(bądź co bądź)człowieka. Ta szyta grubymi nićmi prowokacja i "emocjonalna manipulacja"pozbawiła szpital jednego z najlepszych ginekologów i dyrektorów. A przy okazji wszelkich linczów na Profesorze,durnych rozpraw i debat medialnych w tym czasie ile demonów powyłazilo z kątów.brrr! pozdrawiam!
anonim2014.10.9 21:49
tych co zabijają takie maleństwa to bym zmasakrowała
anonim2014.10.9 22:42
lewi to degeneraci, całkiem pomieszało się im co to jest wolność wyboru
anonim2014.10.10 8:34
Wszyscy oni są bowiem cudzołożnikami, gromadą buntowników. 2 Niby łuk napinają swój język; kłamstwo, a nie prawda panuje w kraju. Albowiem kroczą od przewrotności do przewrotności, a nie uznają Pana. 3 Wystrzegajcie się jeden drugiego i nie ufajcie nikomu z braci! Każdy bowiem brat oszukuje podstępnie, a każdy przyjaciel głosi oszczerstwa. 4 Jeden zwodzi drugiego, nie mówiąc prawdy; przyzwyczaili swój język do kłamstwa, postępują przewrotnie, nie chcą 5 się nawrócić. Oszustwo na oszustwie, obłuda na obłudzie; nie chcą znać Pana - <wyrocznia Pana>. 6 Dlatego to mówi Pan Zastępów: "Oto ich wypróbuję przetapiając w tyglu. Bo jak [inaczej] mogę postąpić wobec Córy mojego ludu? 7 Ich język jest śmiercionośną strzałą, słowa ich ust są oszustwem. Jeden do drugiego mówi: "Pokój", a w sercu swoim przygotowuje mu podstęp. 8 Czy mam ich za to nie karać - wyrocznia Pana - i nad narodem takim jak ten nie dokonać pomsty?" Jr 9, 2 -8
anonim2014.10.10 22:44
@wojtek chcę pojąć co to jest "uzasadniona aborcja". bo narazie to jestem frondelkowy ciemnogród
anonim2014.10.15 20:40
Film Nie o MARY Wagner,- Ahaaa.pl