23.03.16, 20:04

Tekieli: Wojna nie rozpoczęła się teraz. Trwa od momentu, kiedy powstał islam

- Musimy sobie uświadomić, że wojna nie rozpoczęła się teraz, tylko trwa od momentu kiedy powstał islam. Zatrzymaliśmy ich pod Poitiers i Wiedniem, ale oni cały czas prą na Europę. Dlaczego? Tutaj są białe kobiety i złoto. Oni zawsze będą szli w tę stronę — mówił w Poranku Wnet Robert Tekieli, dziennikarz, publicysta Gazety Polskiej Codziennie.

- W Brukseli jest już w tej chwili partia muzułmańska, która za siedem lat w demokratycznych wyborach zdobędzie władzę i ustanowi Kalifat, co jest zapisane w jej statucie. Jeśli istnieje równość wyznań, to to jest dobre. Złem jest natomiast wykorzystywanie jej przez dziesiątki centrów islamskich, które pracują nad tym, jak opanować Europę.

(…)

- Demokracja jest wykorzystywana do tego, żeby ją zabić. Lewica europejska sprzedaje muzułmanom sznur na którym islamiści ją powieszą. Europa zachodnia jest bez szans. We Francji jest plan wyburzenia 2800 kościołów; do tej pory wyburzono około 30. Jeśli chodzi o meczety, to ma ich powstać około 200 – mówił w Poranku Wnet Tekieli.

(…)

Moralny i etyczny upadek wartości na starym kontynencie jest widziany przez muzułmanów tak , że nami gardzą. Postrzegają w życiu Europejczyków negatywne postępowanie i słabość. O relacjach miedzy Europejczykami, a światem islamskim w Poranku Wnet opowiadał Robert Tekieli.

Poruszona została także kwestia demokracji, która nie jest ustrojem dającym stabilność w kulturze islamu, a jednocześnie jest drogą do przejęcia dla niego władzy.

 

Posłuchaj całego Poranka Wnet.

Komentarze

anonim2016.03.24 0:07
Islam nigdy nie oferowal pokoju I nigdy nie bedzie. Jesli ktos lubi ekscytacje krawego zycia I barbazynstwa-proponuje bilet do Kabulu
anonim2016.03.24 8:06
W necie chyba słusznie napisano: "Uważamy, że islam należy po prostu zwalczać – przede wszystkim przez wyjaśnianie jego istoty. To polityczno-ideologiczno-wojenny twór, ubrany w szaty beduińskich zabobonów z VI wieku, epileptycznej genezy objawień Mahometa i paru zdeformowanych fragmentów apokryfów biblijnych."
anonim2016.03.24 10:38
I to jest akurat prawda, choć coraz częściej pojawiają się kłamstwa w stylu islam z terroryzmem nie ma nic wspólnego(?) a jeszcze wspierane przez tzw. autorytety "prof. dr hab." albo "jestem muzułmanka i urodziłam się i mieszkałam w normalnym kraju". Terroryzm jest istota islamu i to nie jest powód do szyderczego śmiechu, to jest przerażające, że ktoś w to jest gotów uwierzyć bo ideologia neoliberalna, bo to "niemożliwe", bo "bo dużo kasy zarobię - np. Saudowie płacą". Istotą islamu jest też kłamstwo, to dlatego pomimo odwoływania się do wspólnego przodka Abrahama i dziesięciu przykazań nota bene zupełnie inaczej interpretowanych niż to czynił Jezus
anonim2016.03.24 10:40
...islam jest przepełniony pogarda do życia i do człowieka, nacjonalizmem np. arabskim, rasizmem i ksenofobią = to jest właśnie ISLAM
anonim2016.03.24 12:47
Dlaczego wiec islam jest tak popularny - jednak ludzie na Zachodzie się konwertują, z powodu kłamstwa? - też, ale także dlatego że zawiera w sobie obietnicę porządku i podległości ale także władzy - tak! np. mężczyzna wobec kobiety i dziecka jest władcą absolutnym, życia i śmierci chyba że inny mężczyzna ojciec lub brat będzie stawał w jej obronie. To religia niewolnictwa ale jest też logiczne że skoro jest niewolnik jest i pan, owszem Allah, ale po nim jest cała hierarchia władców - a władza to narkotyk, władza to największa i najpotworniejsza z żądz
anonim2016.03.25 15:58
Kiedyś Europejczycy mieli broń i wolę obrony swoich wartości, dzisiaj zachodnia Europa została wykulturowiona z wartości, a ponadto jest nieustannie rozbrajana. Najgorzej w tym wszystkim wyglądają Polacy - wielki kraj, katolicki, ale jak został w 1945 roku rozbrojony tak ten stan utrzymuje się do dzisiaj, a rosyjscy agenci wpływu w rządzie dalej pilnują aby Polacy nie mieli broni.
anonim2016.03.25 16:05
Należy też powiedzieć wprost ONI mają BROŃ o czym świadczą wydarzenia we Francji czy Beneluksie, gdzie każde wejście policji do mieszkania islamisty kończy się strzelaniną lub odkryciem pokaźnego arsenału. My Europejczycy, a w szczególności Polacy i kraje nadbałtyckie jesteśmy kompletnie rozbrojeni - ten stan rzeczy to efekt komunizmu i wpływu rosyjskich agentów wpływu... Aż dziwi, że jeszcze nikt z rządzących tego nie zauważył: Rosja, Białoruś, Czechy, Niemcy to stan powyżej 10 sztuk broni na 100 obywateli (Rosja: 20, Niemcy 35 wg nowych statystyk) - natomiast Polska, Litwa, Łotwa i Estonia to stan poniżej 2 sztuk na 100 osób - w Polsce jest to 1/100 - to jest tragedia - jeśli by doszło do ataku to najeźdźcy będą wchodzić do domów i mordować Polaków na "pewniaka" i bezkarnie, a my będziemy jak barany prowadzone na rzeź - oczywiście politykierów to nie dotyczy, bo oni w tym czasie będą za oceanem, bądź innym bezpiecznym miejscu. PS: W dzielnicach imigranckich w Beneluksie szacuje się, że na 100 mieszkańców jest 60 sztuk broni palnej w większości automatycznej, samoczynnej.