07.09.21, 19:12Fot. Suparna Sinha via Flickr, CC BY-SA 2.0/ McSush via: Wikipedia (domena publiczna)

Teksas: Sataniści żądają prawa do ,,rytuału aborcji’’

Po zaostrzeniu prawa antyaborcyjnego w Teksasie, do kontrofensywy przystąpili sataniści. Organizacja nazywająca się Świątynią Satanistyczną grozi pozwem przeciwko stanowym władzom, jeśli nie uzyskają dostępu do tabletek wywołujących poronienie.

Już wcześniej Świątynia Satanistyczna złożyła pozew przeciwko administracji gubernatora Teksasu, w którym jej przedstawiciele przekonywali, że mają „prawo religijne” do „rytuału aborcji”. Rytuał ten, jak uzasadniali, jest niezbędny do sprawowanego przez nich kultu, bo ofiara z nienarodzonego dziecka jest podstawowym elementem inicjacji satanistycznej i, jak stwierdzili w pozwie, najlepszym sposobem na „uzyskanie aprobaty szatana”.

Tamten pozew został odrzucony, jednak teraz satanistyczna organizacja grozi kolejnym.

- „Satanistyczny rytuał aborcyjny jest sakramentem, który otacza i obejmuje aborcję. Ma na celu zwalczanie poczucia winy, wątpliwości i wstydu oraz umożliwienie członkowi potwierdzenia lub odzyskania władzy oraz kontroli nad własnym umysłem i ciałem. Wymóg przepisywania REMS (strategia oceny i łagodzenia ryzyka) znacząco koliduje z satanistycznym rytuałem aborcji, ponieważ rząd utrudnia członkom dostęp do leków stosowanych w rytuale”

- piszą sataniści.

Domagają się zniesienia procedury uzyskania recepty na środki poronne i późniejszej konieczności wizyty kontrolnej u lekarza. Chcą mieć możliwość nabywania tych środków w swoich miejscach „kultu”. Powołują się przy tym na prawo o wolności religijnej.

Świątynia Satanistyczna jest w Stanach Zjednoczonych legalnie zarejestrowanym związkiem wyznaniowym.

kak/PCh24.pl, DoRzeczy.pl

Komentarze

matis892021.09.7 21:12
Szataniści z lewackiego PISu terroryzują naród do aborcyjnych, demonicznych szczepionek Antychrysta i masonerii. Także normalne jest że żądają prawa do rytuału aborcji jak chcą aby każdy aborcję przyjął szczepionkowo w swoje ciało.
Anonim2021.09.7 20:38
Teraz rodzi się komuna za oceanem, a demokracja we wschodniej Europie.
Po 11 ...2021.09.7 19:51
Czyżby katolicy zaczęli rozumieć, że kościoły nie powinny wtrącać się w świeckie prawo? Czy już dociera, że to co jakiś kościół ma w swojej doktrynie (np. satanistycznej, katolickiej itp), powinno dotyczyć tylko ich członków. Precz z lekcjami satanizmu w szkołach, precz z wpisywaniem satanizmu do konstytucji. Precz z symbolami satanistycznymi w państwowych urzędach.
Anonim2021.09.7 20:06
tylko pozostaje kastracja POgan
Ukasz2021.09.7 20:29
Kogo to obchodzi co piszesz?
abc2021.09.7 20:32
Tylko taki szczegół, że cała kultura zachodnia ma korzenie w chrześcijaństwie - to nie jest kultura pogańska oparta na krwawych ofiarach itp. tylko chrześcijańska dlatego jest inna od całej reszty wierzeń. To jest XX wieków Europy która być może teraz chyli się ku upadkowi. Inny drobny szczegół 10 przykazań jest dość zbieżnych z prawem naturalnym. Prawo naturalne to zespół reguł ponadczasowych i ponadregligijnych i jest ono łamane w samych podstawach przez satanistów. Dlatego powinni być oni zdelegalizowani bo ich ideologia występuje przeciwko innym ludziom. To nie jest ich wewnętrzna sprawa.
tak to ja matis89, CHUJ nie katolik!2021.09.7 19:30
Wybaczcie Polaki, że jestem taka brudna k urwa białoruska! Robie co mi ten ch uj Łukaszenka każe. Piierdoliłem i dalej piierdole jak połamany ch uj o szczepionkach, o papieżu, ale ANI jednym słówkiem nie bąknąłem o szczepionkach Putina i tego bandyty z Chin Xi. ................. Gówno prawda, że jestem "katolikiem"! Jestem zwykłą, starą k urwą!
katolik2021.09.7 19:28
Bóg jest cierpliwy, ludzie myślą, ze zniszczą Boga. kara będzie wielka, zresztą już nią jest wyszczepienie ludzkosci przez szatana w postaci masonów. ludzkość zacznie umierac, po chemii genetycznej, ludzie już choruja i już żałują, że dali się wyszczepić
katolik2021.09.7 20:04
jak mama mnie prowadziła na szczepienie przeciw ospie wierzgałem nogami jak szalony ale przeżyłem ten strzał
Ed2021.09.7 19:26
W normalnym świecie powinni siedzieć. Ciekawe lak daleko świat się posunie. Podobno nazywa się to postępem.
Jak trzeba mieć zryty beret-czachę2021.09.7 19:24
aby zadawać się z takim osobowym złem a odrzucić Jezusa Chrystusa !!!???
B522021.09.7 19:23
panowie Belgia i Holandia za chwilę Niemcy przyjmą was czule